PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش روش اد کردن اعضاء نامحدود به گروههای یاهو

givemoney
2014-02-15, 22:22
با سلام خدمت همه ی دوستان
من الان روشی رو پیدا کرده ام که میتونید به تعداد دلخواه اد کنید خود من الان 600هزار تا اد کردم
این روش رو از ی سایت خارجی به مبلغ3200دلار خریداری کرده ام اگر کسی خواهان باشه من در خدمت هستم
شما به تعداد دلخواه میتونید گروه یاهو ایجاد کنید وهرچقدر بخواهید اد کنید یعنی هیچ محدودیتی وجود نداره
قیمت:6تومن
daramad.toop1@gmail.com

mortezanovin
2014-02-15, 22:31
من الان روشی رو پیدا کرده ام که میتونید به تعداد دلخواه اد کنید خود من الان 600هزار تا اد کردم
این روش رو از ی سایت خارجی به مبلغ3200دلار خریداری کرده ام اگر کسی خواهان باشه من در خدمت هستم
شما به تعداد دلخواه میتونید گروه یاهو ایجاد کنید وهرچقدر بخواهید اد کنید یعنی هیچ محدودیتی وجود نداره
daramad.toop1@gmail.com

دوست عزیز قیمت رو اشتباه نزدی 3200 دلار میشه حدود 9 میلیون و خورده ای و الان این 6 تومن یعنی 6 میلیون یا 6 هزار

givemoney
2014-02-16, 09:27
دوست عزیز قیمت رو اشتباه نزدی 3200 دلار میشه حدود 9 میلیون و خورده ای و الان این 6 تومن یعنی 6 میلیون یا 6 هزار

با سلام قیمت6میلیون تومان است درضمن دلار رو من با ارز مرجع خرداری کردم
با تشکر

iranshoping
2014-02-16, 09:31
با سلام قیمت6میلیون تومان است درضمن دلار رو من با ارز مرجع خرداری کردم
با تشکر
با سلام ولی کسی 6 میلیون هزینه میکنه
طبق گفته دوستان بالا به نظرم اینکار درست نیست و درامدشم حلال نیست

معظمی
2014-02-16, 14:19
daramad.toop1@gmail.com

سلام
اگر این موضوع واقعیت داشته باشه، فکر میکنید کسی به این چند خط شما اعتماد کنه و 6 میلیون تومن به حساب شما واریز کنه تا بعدش متوجه بشه که ادعای شما صحت داشته یا خیر؟

لطفاً 3تا مدرک قرار بدید:
1- سایت انگلیسی که داره این ترفند رو به قیمت بیش از 9 میلیون می فروشه
2- سند پرداخت خود شما
3- آدرس گروهی که طی روزهای اخیر 600 هزار ایمیل داخلش اد کردید.

یاعلی

84edu
2014-02-16, 14:46
لطفاً اطلاعات کامل رو در تاپیک درج کنید مخصوصاً آدرس سایت خارجی و آدرس گروه 600هزار نفری که مدعی هستید با همین روش ساخته اید!

mostafa.136214
2014-02-16, 14:59
daramad.toop1@gmail.com

با سلام خدمت شما دوست عزیز
شما در چه مدت زمانی 600 هزار تا رو ادد کردید ؟ لطفا آدرس گروه 2014 که با این روش ادد کردید رو اعلام نمائید و یه جوری اعتماد سازی کنید
موفق و شاد باشید

ramin301
2014-02-16, 15:09
خب دوست عزیز شما باید یک سری اطلاعات بدید که ما مطمئن بشیم و بتونیم اعتماد کنیم

Safecharge
2014-02-16, 16:54
تعداد پست هاتون 8 تاست تا این لحظه اون وقت بدون هیچ توضیح در خواست 6 تومن کردی که یه چیزی که امکانش شدنش ضعیف ـه
لااقل ادرس اون سایت و بده و اینکه پرداختی رو از چه طریقی انجام دادی خودت مستقیما خرید کردید یا با واسطه مدرکی که نشون بده که شما دلار رو با ارز مرجع خریداری کردید و نشون بده
همینطور یه گروه که اخیرا در سال 2014 عضو گیری کردید نشون بده
همینطور از معتمدین انجمن هم ارسال انجام بدید که میزان بازدهی یعنی میزان هیتی که داده می شه رو نشون بده...

alpha
2014-02-16, 17:02
با سلام
بنده صبح به شما ایمیل زدم و پاسخ شما رو دریافت کردم.لطفا اعتماد سازی کنید و مدارک گفته شده رو در تاپیک قرار بدین
ضمنا قیمت خیلی بالاست

givemoney
2014-02-16, 22:36
با سلام به همگی
کاری به اعتماد کسی ندارم من تا حالا به اندازه ی زیادی پول دراوردم والان هم دارم ادامه میدهم
اینم آدرس سایت که قراره تا2ماه بسته بشه اما الان میشه اد کرد البته ارزش وقت گذاشتن رو نداره پس زور زیادی نزنید
http://info.groups.yahoo.co.jp/#saveData
دوستان من نمیتونم اطلاعات گروه یاهوی خودم رو به کسی بدم چون این برام دردسرساز میشه
از نظر واریزی هم شرمنده ام چون من بادلار مرجع خریدرا انجام داده ام پس نخواهید اسم تون شرکت که این کارو برا کرده رو فاش کنم
دوستان دقت کنید من الان به پول کسی نیاز ندارم وخودم برنامه نویس هستم
من یک دوره ی کامل هک تو دبی گذراندم والان پکیج اون رو هم دارم اما نمیفروشم چون ایرانی جماعت نباید هک یاد بگیره
اما الان یک باگ اساسی روی سرورهای گوگل پیدا کرده ام که قیمتش6تومن هستش هرکی که دلش میواهد باور کند هرکی هم میخواهد باور نکند من الان به2نفر این باگ رو فروختم پس هرکی بخواهد من در خدمت هستم
دوستان خواهش می کنم خودتان را گول نزنیداگه فقط بتونید 200هزار ایمیل اد کنید که میشه خیلی بیشتر از این اد کرد شما آینده ی خودتان را تضمین کرده اید هرکی مایل باشه من در خدمت هستم
اینم که باگ یاهو توسط سرورهای ژاپن که بعد از بسته شدن من همین جا همه ی اطلاعات رو قرار میدهم تا خودتان ببینید چطور با سرور ژاپنی به زبان فارسی ایمیل ارسال کرده ام وبه اینباکس رفته است.
اینجا هم یک عکس از گروه خودم که2575نفر است را قرار داده ام فقط عاقلانه فکر کنید من الان یخواهم به3نفر دیگه باگ را بفروشم بعد به همه ی افراد گروه هم بانک ایمیل کاملا فعال میدهم میخواهم بزرگترین تبلغیات ایران را ایجاد کنم
اینم عکس از ارسال خودم برای فروش بسته ام
12095120961209712098

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

با سلام
پاسخ داده شد.

با سلام ولی کسی 6 میلیون هزینه میکنه
طبق گفته دوستان بالا به نظرم اینکار درست نیست و درامدشم حلال نیست

با سلام
پاسخ داده شد.

stars
2014-02-16, 22:50
با سلام به همگی
کاری به اعتماد کسی ندارم من تا حالا به اندازه ی زیادی پول دراوردم والان هم دارم ادامه میدهم
اینم آدرس سایت که قراره تا2ماه بسته بشه اما الان میشه اد کرد البته ارزش وقت گذاشتن رو نداره پس زور زیادی نزنید
http://info.groups.yahoo.co.jp/#saveData
دوستان من نمیتونم اطلاعات گروه یاهوی خودم رو به کسی بدم چون این برام دردسرساز میشه
از نظر واریزی هم شرمنده ام چون من بادلار مرجع خریدرا انجام داده ام پس نخواهید اسم تون شرکت که این کارو برا کرده رو فاش کنم
دوستان دقت کنید من الان به پول کسی نیاز ندارم وخودم برنامه نویس هستم
من یک دوره ی کامل هک تو دبی گذراندم والان پکیج اون رو هم دارم اما نمیفروشم چون ایرانی جماعت نباید هک یاد بگیره
اما الان یک باگ اساسی روی سرورهای گوگل پیدا کرده ام که قیمتش6تومن هستش هرکی که دلش میواهد باور کند هرکی هم میخواهد باور نکند من الان به2نفر این باگ رو فروختم پس هرکی بخواهد من در خدمت هستم
دوستان خواهش می کنم خودتان را گول نزنیداگه فقط بتونید 200هزار ایمیل اد کنید که میشه خیلی بیشتر از این اد کرد شما آینده ی خودتان را تضمین کرده اید هرکی مایل باشه من در خدمت هستم
اینم که باگ یاهو توسط سرورهای ژاپن که بعد از بسته شدن من همین جا همه ی اطلاعات رو قرار میدهم تا خودتان ببینید چطور با سرور ژاپنی به زبان فارسی ایمیل ارسال کرده ام وبه اینباکس رفته است.
اینجا هم یک عکس از گروه خودم که2575نفر است را قرار داده ام فقط عاقلانه فکر کنید من الان یخواهم به3نفر دیگه باگ را بفروشم بعد به همه ی افراد گروه هم بانک ایمیل کاملا فعال میدهم میخواهم بزرگترین تبلغیات ایران را ایجاد کنم
اینم عکس از ارسال خودم برای فروش بسته ام
12095120961209712098

با سلام
پاسخ داده شد.

با سلام
پاسخ داده شد.

سلام
شما اقای وحید شهریاری نیستید؟
این روش را 500 هزار تومان به من میخواستید بفروشید؟ من نادری هستم

مراقب این فرد باشید

hosien
2014-02-16, 22:51
شرمنده آقا استاتر عزیز قصد توهین ندارم و جسارت بنده رو ببخشید

شما می فرمایید 6 میلیون -- الان طوری شده که آدم به کسی که بالای 40 هزار تومان درخواست می کنه نمی شه بهش اعتماد کرد-

اگر گوگل یک سرچی بزنی و یا همین جا یک سرچی در مورد کلاه برداری کنید می بینید که خیلی از افراد گرفتار انسانهای شیادی شدند که به هر نحوی کلاهبرداری می کنند

پس بهتره جای دیگه ایی محصول خودتون رو به فروش برسونید چون مبلغ شما بیش از حد بالا هست و اگر شما احتیاجی به این پول ندارید پس بهتر هست ارسال ایمیل تبلیغاتی انجام بدید با هزینه کم ولی با مشتریان زیاد

لطفا سوء تفاهم نشه

خیلی ها هستند با اعتماد بالا صحبت می کنند و خودشون رو چنان غنی جلوه می دهند که اگر چند بار باهشون صحبت کنی مطمئنا خام این طور افراد می شید و اونوقت هست که دیگه نمی شه کاری کرد

بهر حال من با تجربیات تلخی که از این اعتماد ها دارم به شخصه بدون اعتماد سازی مطمئن دیگه حرف کسی رو قبول نمی کنم

84edu
2014-02-16, 22:53
قضاوت با دوستان! من ذره ای اعتماد نکردم چون توضیحی داده نشد! حال بقیه چه تصمیمی میگیرند نمیدونم و البته جالبه برام استارتر عزیز، ذره ای زحمت نکشیدند جلب اعتماد کنند!

تاپیک باز میمونه تا سایرین سئوالی داشتند بتونن مطرح کنن.

givemoney
2014-02-16, 22:56
لطفا تاپیک را ببندید من قصد فروش ندارم
همین الان خواهش می کنم تاپیک روببندید
هرکی خواست ایمیل بده.
daramad.toop1@gmail.com

hosien
2014-02-16, 22:57
بله خیلی خوبه آقا مهندس زاده بزار دوستان سوال کنند و دوستمون جواب بدند تا ببینیم چی میشه

84edu
2014-02-16, 22:57
به درخواست استارتر و به دنبال عدم اعتماد سازی از سوی ایشون، ضمن تذکر به تک تک کاربران برای دقت بسیار در معاملات، تاپیک بسته شد.