PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت از کلیه مدیران سیستمهای خرید پستی برای اعتراض** خیلی مهم

h-agah
2011-04-27, 20:56
با توجه به افزایش قیمتهای هزینه ارسال بسته های پستی که به زودی در خریدهای اینترنتی هم این افزایش لحاظ خواهد شد خواهشمندم تمامی مدیران سیستمهای خرید پستی اعتراض منطقی و مناسب خود را نسبت به این موضوع به گوش مسولین برسانند و نسبت به افزایش هزینه ارسال که نابود کننده ی تجارت الکترونیکی در کشور خواهد شد سکوت ننمایند

طبیعتا مسولین مربوطه صدا و بیانات مسولین شرکتهای سیستم خرید پستی را بهتر از اعتراض کوچک فروشندگان خواهند شنید .. امیدوارم با همدلی سیستمهای واسط پستی و ساکت نماندن در مورد این قضیه نگذارند که این اقدام وافزایش قیمت ارسال ، حداقل در مورد خریدهای اینترنتی انجام شود

مطمئن باشید در صورت افزایش این قیمتها ، وضعیت فروش اینترنتی از پنجاه درصد موجود هم کمتر خواهد شد و سیر نزولی قابل توجهی در خریدهای اینترنتی مشاهده خواهیم کرد .
جدای از ضرر و زیان سیستمهای خرید پستی و کاهش چشمگیر سود شان ، موجبات بیکار شدن و از بین رفتن وسیله ی ارتزاق هزاران جوان فروشگاه دار ، که به فکر کسب درامد و روزی برای خود و خانواده یشان و یا براورده کردن خرج تحصیل و ... خود می شدند را فراهم خواهند کرد

ExOZaX
2011-04-27, 21:01
اگر اقای ملکی شرکت کرد که خوبه وگر نه من خودم فردا باهاش تماس میگرم و خبررو بهتون میدم (هموار با من)

tlove
2011-04-27, 21:01
این خواسته تمام فروشگاهها است

m24shop
2011-04-27, 21:07
واقعا متاسفم برای خودم و تمامی همکارانم
پرداخت هم با من

p30maps
2011-04-27, 21:23
آقای کریمی هم با من

mdark
2011-04-27, 21:37
اینا همش خیالاته
برادر من ... 1 سرچ بزن ببین چند هزار فروشگاه هست .... مگه چند تاش اینجا هستن ...
تازه اگه رقیب شما اینجا باشه الان از خداشه شما 1 هفته جنس نفروشی همه مشتریات برن اونور :))
مسائل خیلی بزرگتر توی جامعه هست که راه حلی نداره
شما فکر میکنی مثلا 1 تعداد فروشگاه جمع شن نفروشن .. پست ناراحت میشه ؟ ضرر میکنه یا ارزون میکنه ؟
گرون شد ... مثل بقیه چیزایی که گرون شده و داره میشه ... راه حل خاصی هم نداره .. همین جوریش میگن کار شما قانونی نیست چه برسه به اعتراض
پس بهتره وقت خودتون رو الکی صرف این چیزا نکنین ...

togchn
2011-04-27, 21:41
به نظر من هم مشکل به این آسونی حل شدنی نیست

MedisaPPS
2011-04-27, 21:42
اینا همش خیالاته
برادر من ... 1 سرچ بزن ببین چند هزار فروشگاه هست .... مگه چند تاش اینجا هستن ...
تازه اگه رقیب شما اینجا باشه الان از خداشه شما 1 هفته جنس نفروشی همه مشتریات برن اونور :))
شما فکر میکنی مثلا 1 تعداد فروشگاه جمع شن نفروشن .. پست ناراحت میشه ؟ ضرر میکنه یا ارزون میکنه ؟
گرون شد ... مثل بقیه چیزایی که گرون شده و داره میشه ... راه حل خاصی هم نداره .. همین جوریش میگن کار شما قانونی نیست چه برسه به اعتراض
واقعا مسخره هست این کارا یعنی چی اصلا؟؟؟شما فکر کردین چرا هزینه های پست گرون شده؟؟؟خوب مطمئنا چون هزینه پست هم گرون شده پول بنزین و حقوق کارمندان
و همچنین مطمئن باشید که هر شرکت خصوصی هم بخواد که جای پست رو بگیره خیلی هزینه هاش از پست گرونتره.چون تازه کار هست . و شرکت بزرگی هم نیست
البته هیچ جا هم پیدا نمیشه و نموتنه مثل پست توی تمام ایران فعالیت کنه.البته تا 10 15 سال آینده.
پس پیشنهاد میدم بیاین فکر کنید دلیل گرون شدن هزینه پست چیه؟؟متوجه میشین مشکل از جای دیگه ای هست.با تحریم پست کاری نمیشه کرد.
هرجا هم بخواد جای پست رو بگیره همینطور هست هزینه هاش

kala110manager
2011-04-27, 21:45
تایید میشه
شما چه اعتراض بکنی چه نکنی اونا کار خودشون را میکنن همون جور که تا حالا کردن

persiastore
2011-04-27, 22:01
واقعا مسخره هست این کارا یعنی چی اصلا؟؟؟شما فکر کردین چرا هزینه های پست گرون شده؟؟؟خوب مطمئنا چون هزینه پست هم گرون شده پول بنزین و حقوق کارمندان
و همچنین مطمئن باشید که هر شرکت خصوصی هم بخواد که جای پست رو بگیره خیلی هزینه هاش از پست گرونتره.چون تازه کار هست . و شرکت بزرگی هم نیست
البته هیچ جا هم پیدا نمیشه و نموتنه مثل پست توی تمام ایران فعالیت کنه.البته تا 10 15 سال آینده.
پس پیشنهاد میدم بیاین فکر کنید دلیل گرون شدن هزینه پست چیه؟؟متوجه میشین مشکل از جای دیگه ای هست.با تحریم پست کاری نمیشه کرد.
هرجا هم بخواد جای پست رو بگیره همینطور هست هزینه هاش
اگر هم بخوایم کاری کنیم
اعتراض میکنیم

h-agah
2011-04-27, 22:05
ازتنها چیزی که می ترسیدم اتفاق افتاد .. حرفهای نا امید کننده .. اه و ناله .. نمی شود و نکنید و ...

از - persiastore -firebaxe - tlove - m24shop - p30maps گرامی کمال تشکر رو دارم ... اگر لطف کنند و به مدیران سیستمهایی که میشناسند این موضوع رو انتقال بدهند کمال تشکر را خواهم کرد

اما دیگر دوستان که پیامهای اخیر رو دادند اگر فروشگاه اینترنتی داشته باشند نباید این حرفها رو بزنند .. ما داریم از حق خودمون و از تجارت الکترونیکی در کشورمون دفاع می کنیم ..

حتی دوستان زحمت خواندن مطلب رو هم به خودشان ندادند و بدون این که موضوع رو متوجه بشوند دیگران را ناامید کردند ... قرار هست که مدیران سیستمهای پستی حرف دل فروشنده ها را به مسولین بزنند و از حق خودشون و فروشنده ها دفاع کنند .. قرار نیست که فروشگاهها کاری کنند. چون به اون صورت حرف فروشنده های خرد یعنی من و شما تاثیرگذار و اثرپذیر نخواهد بود..

دوستان فرق سیستم پستی رو با فروشگاه اینترنتی که می دونید ؟ اقا میثم از شما بعید بود که بحث رو نخونده و خوب متوجه نشده نظرتون رو که سرشار از امید بود دادید

عاجزانه خواهشنمدم هر دوستی تا اونجایی که توان داره از مدیران سیستمها c.o.d بخواهند که از این مسیله بی تفاوت رد نشوند . چون به ضرر همه ی ما تمام خواهد شد

mehdy
2011-04-27, 22:07
پست هم مجبوره هزینه ها رو زیاد کنه پست که گناهکار نیست مشکل جایه دیگست!
نون هم گرون شد نون هم نخرید نونوایی ها تحریم بشن!

e30_007
2011-04-27, 22:08
من میگم نکنه پول قرارداد کرش رو نداشتن دست به دامن پست شده اونا هم گفتن از فروشگاه دارها می گیریم.

haghft
2011-04-27, 22:14
هوز نه بازه نه به داره.
بزار قیمت های اصلی بیاد!

MedisaPPS
2011-04-27, 22:18
ازتنها چیزی که می ترسیدم اتفاق افتاد .. حرفهای نا امید کننده .. اه و ناله .. نمی شود و نکنید و ...

از - persiastore -firebaxe - tlove - m24shop - p30maps گرامی کمال تشکر رو دارم ... اگر لطف کنند و به مدیران سیستمهایی که میشناسند این موضوع رو انتقال بدهند کمال تشکر را خواهم کرد

اما دیگر دوستان که پیامهای اخیر رو دادند اگر فروشگاه اینترنتی داشته باشند نباید این حرفها رو بزنند .. ما داریم از حق خودمون و از تجارت الکترونیکی در کشورمون دفاع می کنیم ..

حتی دوستان زحمت خواندن مطلب رو هم به خودشان ندادند و بدون این که موضوع رو متوجه بشوند دیگران را ناامید کردند ... قرار هست که مدیران سیستمهای پستی حرف دل فروشنده ها را به مسولین بزنند و از حق خودشون و فروشنده ها دفاع کنند .. قرار نیست که فروشگاهها کاری کنند. چون به اون صورت حرف فروشنده های خرد یعنی من و شما تاثیرگذار و اثرپذیر نخواهد بود..

دوستان فرق سیستم پستی رو با فروشگاه اینترنتی که می دونید ؟ اقا میثم از شما بعید بود که بحث رو نخونده و خوب متوجه نشده نظرتون رو که سرشار از امید بود دادید

عاجزانه خواهشنمدم هر دوستی تا اونجایی که توان داره از مدیران سیستمها c.o.d بخواهند که از این مسیله بی تفاوت رد نشوند . چون به ضرر همه ی ما تمام خواهد شد
ببینید مثل اینکه شما منظور منو دست متوجه نشدین وقتی هزینه های پست گرون تر میشه میخواین پست چیکار کنه؟؟؟قیمت اسبق رو بگیره؟؟؟
همون موقع که یارانه ها برداشته شد همه ما باید منتظر این میبودیم

h-agah
2011-04-27, 22:25
عرض بنده با شما نبود

بله با حذف یارانه طبیعتا افزایش قیمت باید صورت بگیرد . اما این ایا رواهستش که برای ارسال یک بسته با وزن
180
گرم

3500 تومان
به انضمام سیصد تومان هزینه ثبت و ارزش افزوده

یعنی چیزی نزدیک چهار هزار تومان از یک خریدار دریافت شود ؟ افزایش قیمت باید منطقی و با توجه به کاری که انجام می شود تطابق داشته باشد . هزینه های فعلی خالی از اشگال نبود حالاافزایش نزدیک به چهل درصدی هم در راه هست

togchn
2011-04-27, 22:27
به نظر من اگه اعتراض صورت بگیره ممکنه سر از ف ی ل ت ر در بیاریم و شاید وضعیت رو به فروشگاه ها خیلی سخت تر بگیرن

آزادی
2011-04-27, 22:44
تا فعلا ما با پست درگیر هستیم و کاری به دیگر ارگان ها نداریم اما خداییش خیلی ............ هستند که بدون فکر برای خودشان قیمت میگذارند و فکر میکنند که آره مردم هم این پول را میدهند !!!

mdark
2011-04-27, 22:57

دوست عزیز
هیچ کس از بچه هایی که اینجا هستن و نه هیچ کدوم از خریداران راضی به افزایش قیمت نیستند
ولی بحث آه و ناله و صحبت ناامیدکننده نیست
شما از یه انجمن فروشگاهی با تعداد خیلی محدودی فروشگاه دار نشستی میگی پست رو تحریم کنیم ؟؟یعنی در اصل قانون تصویب شده رو تحریم کنی .. فکر میکنی تو این وضعیت و با این شرایط راه به جایی میبری ؟ اصلا میتونی همچین کاری بکنی ؟
پست گرون شده .... مثل نون و آب و برق و گاز .. طبیعی هم هست . چند ساله گرون نشده بود . وقتی هزینه های حمل و نقل اینقدر گرون شده خوب تاثیر میذاره ...
ما هم فروشگاه داریم و امروز هم من مشتری نقدی داشتم .. خیلی راحت هم گفتم هزینه پستی 2 روزه گرون شده .. مشتری که مشتری باشه خریدشو میکنه .. چون من که گرون نکردم ... واسه همه ایران شرایط همینه
من میگم اصلا بهتر هست چنین تاپیک هایی باز نشه .. چون به هیچ عنوان راه به جایی نمی بره و شاید در حالت و شرایطی کار رو هم برا بعضی ها سخت تر کرد .
این گرون شدن رو شما قبول کن . مشتری هم قبول میکنه ..

rial
2011-04-27, 23:05
باید اعتراض کرد

mdark
2011-04-27, 23:08
باید اعتراض کرد اگه ساکت بنشینیم فردا از این هم گرون تر می کنند

:)) کجا میخوای اعتراض کنی
بحث سیاسی میشه ...
..
.
.
----------------------------------
من دیگه توی این تاپیک نظری نمیدنم :-x
دوستان امیدوارم موفق باشید .... سعی کنید کاریو که شدنی نیس هیچ وقت پیشنهاد ندید چون وقت خودتون رو تلف میکنین ولی اگه هم پیشنهاد دادی تا تهش برید ...
کاش روش های اعتراضی تون رو هم بیان میکردید :) بعد خودتون روش فکر میکردید متناسب با حجم فروشگاه ها جواب میداد یا نه !!

موفق باشید

persiastore
2011-04-27, 23:46
دوست عزیز
هیچ کس از بچه هایی که اینجا هستن و نه هیچ کدوم از خریداران راضی به افزایش قیمت نیستند
ولی بحث آه و ناله و صحبت ناامیدکننده نیست
شما از یه انجمن فروشگاهی با تعداد خیلی محدودی فروشگاه دار نشستی میگی پست رو تحریم کنیم ؟؟یعنی در اصل قانون تصویب شده رو تحریم کنی .. فکر میکنی تو این وضعیت و با این شرایط راه به جایی میبری ؟ اصلا میتونی همچین کاری بکنی ؟
پست گرون شده .... مثل نون و آب و برق و گاز .. طبیعی هم هست . چند ساله گرون نشده بود . وقتی هزینه های حمل و نقل اینقدر گرون شده خوب تاثیر میذاره ...
ما هم فروشگاه داریم و امروز هم من مشتری نقدی داشتم .. خیلی راحت هم گفتم هزینه پستی 2 روزه گرون شده .. مشتری که مشتری باشه خریدشو میکنه .. چون من که گرون نکردم ... واسه همه ایران شرایط همینه
من میگم اصلا بهتر هست چنین تاپیک هایی باز نشه .. چون به هیچ عنوان راه به جایی نمی بره و شاید در حالت و شرایطی کار رو هم برا بعضی ها سخت تر کرد .
تحریم کردن که اصلا معنی نداره
به قول شما هزاران فروشگاه هستند که اصلا اینجا عضو نیستند و هنوز خبر ندارن که چه اتفاقی میخواد بیفته
ولی به نظر من یه اعتراضی جمعی کنیم بد نباشه لااقل اگر هم نتیجه نداد خیالمون راحته که اعتراض رو کردیم
نداد هم که دیگه تکلیف مشخصه

MedisaPPS
2011-04-27, 23:52
تحریم کردن که اصلا معنی نداره
به قول شما هزاران فروشگاه هستند که اصلا اینجا عضو نیستند و هنوز خبر ندارن که چه اتفاقی میخواد بیفته
ولی به نظر من یه اعتراضی جمعی کنیم بد نباشه لااقل اگر هم نتیجه نداد خیالمون راحته که اعتراض رو کردیم
نداد هم که دیگه تکلیف مشخصه
شما لطف کنید ببینید تعداد فروشگاه هایی که میخوان اعتراض کنن 10 تا هم میشه؟؟؟

آزادی
2011-04-27, 23:58

مشکل دقیقا سر همین جمله هست و در همه ابعاد جامعه که آره باید قبول کرد چون کاری نمیتوان انجام داد،

اما حالا یک سوال: آیا بعد از اینکه فروش اینترنتی بخاطر گرانی پست رکود کرد و روزی رسید که حتی یک فروش هم نداشته باشیم، حاضریم این کار را بوسیده و کنار بگذاریم و اینکه بعدش چه کاری میتوانیم انجام دهیم ؟!!! (مثلا برویم کنار خیابان فیلم بفروشیم؟) خداییش من که تمام امیدم روی این کار هست و اگه اوضاع اینجور پیش بره حاضرم برم جنس هام رو کنار خیابون بفروشم چون جامعه ما نخواست که جلوی بعضی از ظلم ها بایسته.

khorshid1111
2011-04-27, 23:58
آخه برخی میگن مشتری میخره
من خودم اگر باشم نمیام یک بازی سفارش بده
که پی سی دانلود میده 3500 و بعد 3500 هم پول پست بدم
یعنی 7 تومن
خب میرم رایتی می گیرم
هزار تومن
دیگه کار و کسب اینترنتی هم برداشته شد رفت
تمام

khorshid1111
2011-04-28, 00:00
مشکل دقیقا سر همین جمله هست و در همه ابعاد جامعه که آره باید قبول کرد چون کاری نمیتوان انجام داد،

اما حالا یک سوال: آیا بعد از اینکه فروش اینترنتی بخاطر گرانی پست رکود کرد و روزی رسید که حتی یک فروش هم نداشته باشیم، حاضریم این کار را بوسیده و کنار بگذاریم و اینکه بعدش چه کاری میتوانیم انجام دهیم ؟!!! (مثلا برویم کنار خیابان فیلم بفروشیم؟) خداییش من که تمام امیدم روی این کار هست و اگه اوضاع اینجور پیش بره حاضرم برم جنس هام رو کنار خیابون بفروشم چون جامعه ما نخواست که جلوی بعضی از ظلم ها بایسته.

کاملا موافقم دیگه کسی نمیاد خرید کنه
خداییش با این وضع گرونی ها
خودتون حاضرید 7 تومن بدین بازی؟
یا مستند؟
یا حتی فیلم
اوضاع فروش به شدت خراب میشه

moji69
2011-04-28, 00:04
اين اعتراض ها رو نبايد فروشگاه دارها انجام بدن اين كار ما نيست.اعتراض رو بايد سيستم هاي فروش پستي مثل فروتل.ايران ماركت سنتر.پايگان.هموار و ...... انجام بدن چون اونا خيلي از فروشگاه ها را ساپورت مي كنند و با خود پست هم قرار داد رسمي دارند و اعتراضشون هم ميتونه رسمي باشه به اينصورت كه همه اين شركت ها با هم يك نامه اعتراضي تهيه كنند و به امضا برسونند و به پست بدهند.لااقل فايده اين كار اينه كه پست ميفهمه هر غ ل ط ي كه خواست نميتونه بكنه و كساني هستند كه به كارشون اعتراض مي كنند.

آزادی
2011-04-28, 00:08
دوستان بیایید از فردا همگی با هم به شرکتهای طرف قراردادمان مثل مارکت سنتر یا پایگان یا هموار و ... تماس بگیریم و بخواهیم که با بالا دستی ها صحبت کنند و به آنها بفهمانند که با این کارشان تجارت آنلاین در ایران را نابود خواهند کرد و اگر میشود برای فروشگاه های اینترنتی تخفیفی قائل شوند همانطور که راحت برای انتشاراتی ها قائل شدند.

MedisaPPS
2011-04-28, 00:08
دوستان بیایید از فردا همگی با هم به شرکتهای طرف قراردادمان مثل مارکت سنتر یا پایگان یا هموار و ... تماس بگیریم و بخواهیم که با بالا دستی ها صحبت کنند و به آنها بفهمانند که با این کارشان تجارت آنلاین در ایران را نابود خواهند کرد و اگر میشود برای فروشگاه های اینترنتی تخفیفی قائل شوند همانطور که راحت برای انتشاراتی ها قائل شدند.
موافقم.................

parhizkar
2011-04-28, 00:10
سلام دوستان
قیمت مرسولات پستی گرون شده چرا؟؟؟؟؟ چون حمل و نقل گرون شده

پس باید چه کار کنیم؟؟؟؟
من میگم باید از جابجایی جلوگیری کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

می فهمید چی میگم؟؟؟؟؟

من ی فکر جدید دارم !!!! تو یتایپک جدید می نویسم:

خرید اینترنتی فقط خرید پستی نیست!!!

آزادی
2011-04-28, 00:14
دوستان در این لحظه فقط اتحاد میتونه ما رو از مخمصه نجات بده و تا میتونیم هوای همدیگه رو داشته باشیم، لا اقل در این اوضاع بد ...

MedisaPPS
2011-04-28, 00:24
دوستان در این لحظه فقط اتحاد میتونه ما رو از مخمصه نجات بده و تا میتونیم هوای همدیگه رو داشته باشیم، لا اقل در این اوضاع بد ...
یعنی باید چیکار کنیم؟؟

persiastore
2011-04-28, 00:33
شما لطف کنید ببینید تعداد فروشگاه هایی که میخوان اعتراض کنن 10 تا هم میشه؟؟؟
اون که راحت با یه هماهنگی به 20 تا فروشگاه میرسیم
فقط اینجا نیست
پی تی هم هست
به نظر میرسه اینجا به نتیجه نمیرسیم
فقط همه ناامیدی میدن
یعنی هیچ کاری نکنیم ؟
دست روی دست بزاریم تعرفه بالا بره فروش هم هر روز افت کنه و آخرش هم صفر بشه

آزادی
2011-04-28, 00:48
یعنی باید چیکار کنیم؟؟

اینترنت رو بسیج کنیم، یعنی هر انجمن یا هر پرتال اجتماعی که توش عضو هستیم دیگران را دوستانه به این کار دعوت کنیم.(در کل بحرانی بودن اوضاع رو به دیگران هم گزارش بدیم و اتحاد بوجود بیاریم تا همه جا در اینترنت بحث پیرامون این موضوع بشه و در آخر بگوش بالایی ها برسه و بفهمند چه دست گلی به آب دادند)
الان شاید 100 نفر هم نباشیم اما قول میدم اگه این کار رو کنیم تا چند روز دیگه یه موج چند هزار نفری راه میفته و همه جا در اینترنت پر میشه از اعتراضات که حتما تاثیر خودش رو میگذاره.

birdco
2011-04-28, 02:28

مديران سيستم هاي پستي؟
اسفند 89 يه نامه از پست شيراز به دستم رسيد در باره راه اندازي سيستم خريد پستي و دعوت كرده بود كه من هم عضو بشم . با صحبتي كه با يكي از دوستان در پست داشتم ، گفت كه در آينده اي نزديك تمام سرويس هاي خريد پستي كنار گذاشته مي شوند و پست خودش متولي اين كار مي شود . و يا اينكه آن سيستم ها زير نظر پست كار خواهند كرد . وقتي خود پست دست گذاشته روي خريد پستي ف مديران سيستم ها چه صحبتي بايد انجام دهند ؟

DeluxePC2
2011-04-28, 03:11
اینا همش خیالاته
وقتی نون (نان) شده 100 تومن و داره همینطور افزایش پیدا میکنه آیا با اینکه مردم این همه اعتراض کردند ارزون شده؟
پس منم با هم شهریم موافقم!

internet
2011-04-28, 08:07
یه مشکل بزرگی که برامون این هزینه های پست و افزایش نرخ پست داره اینه که فرض کنید یه محصول رو می فروشم 1500 و هزینه پست اش میشه با نرخ جدید 3000 تومان و یه 300 مالیات و خدمات و این حرف ها خلاصه خریدار نزدیک 5000 تومن پیاده میشه
گر همه که خریدار هم بخره اگه بسته برگشت بخوره قشنگ باید دو برابر و نیم هزینه پست برگشتی و ... به پست پرداخت کنیم که اصلا با این وضع تعطیل کنیم خیلی بهتره

fardasite
2011-04-28, 09:37
دوستان
به نظر من مقصر اصلی خودمون هستیم.
به خاطر رقابت های کودکانه قیمت های محصولات کپی رو حتی تا 500 تا تک تومانی هم پائین آوردید که مثلا حال اون یکی فروشگاه رو بگیرید. اگر قرار به اتحاد بود همون موقع باید اتحاد می داشتید و قیمت ها رو بالا می آوردید که هزینه پستی توش گم باشه. می تونستید قیمت رو بالا نگه دارید و اصلا هزینه پست رو برای سفارش های نقدی رایگان کنید.
اسم خودتتون رو گذاشتید فروشگاه الکترونیک. زحمت دیگران رو کپی می کنید می فروشید.(بعضی ها). اگر خودتون زحمت بشید و محصولی تولید کنید. راحت می تونید اون را با قیمت بالا بفروشید. ولی همش محصولات دیگران رو کپی می کنید و می فروشید. تو این مورد با سخت گیری های ارشاد و پست موافقم.
اگر چند وقت پیش (بعضی ها) فیلم ها مستحجن رو نمی فروختن هیچ و قت به این همه مصوبه برای مبازره با این فروشگاه ها ایجاد نمی شد.
قیمت پست طبیعی بالا رفته. گازوئیل و بنزین خیلی گرون شده.یک قیمت ساده تاکسی از پارسال تا حالا بیشتر از 40% افزایش داشته و پست هم از سال 83 افزایش قیمت نداشته.
به جای این کار ها اعتماد مشتری تون رو ببرید بالا. اگر اعتماد باشه و کاربر به محصول شما نیاز داشته باشه چرا که نه پول پستشم می ده.
من خودمم از این قیمت جدید ناراحتم. به جای این کار باید از پست خدمات خوب بخوایم.
با تشکر از همه شما.

MihanV
2011-04-28, 09:41
دوستان
به نظر من مقصر اصلی خودمون هستیم.
به خاظر رقابت های کودکانه قیمت های محصولات کپی رو حتی تا 500 تا تک تومانی هم پائین آوریدیم که مثلا حال اون یکی فروشگاه رو بگیرید. اگر قرار به اتحاد بود همون موقع باید اتحاد می داشتیدو قیمت ها رو بالا می آوردید. که هزینه پستی توش گم باشه. می تونستید قیمت رو بالا نگه دارید و اصلا هزینه پست رو برای سفارش های نقدی رایگان کنید.
اسم خودتتون رو گذاشتید فروشگاه الکترونیک. زحمت دیگران رو کپی می کنید می فروشید.(البته بعضی ها هم نه). اگر خودتون زحمت بشید و محصولی تولید کنید. راحت می تونید اون را با قیمت بالا بفروشید. ولی همش محصولات دیگران رو کپی می کنید و می فروشید. تو این مورد با سخت گیری های ارشاد و پست موافقم.
اگر چند وقت پیش (بعضی ها) فیلم ها مستحجن رو نمی فروختن هیچ و قت به این همه موصوبه برای مبازره با این فروشگاه ها ایجاد نمی شد.
قیمت پست طبیعی بالا رفته. گازوئین و بنزین خیلی گرون شده.یک قیمت ساده تاکسی از پارسال تا حالا بیشتر از 40% افزایش داشته و پست هم از سال 83 افزایش قیمت نداشته.
به جای این کار ها اعتماد مشتری تون رو ببرید بالا. اگر اعتماد باشه و کاربر به محصول شما نیاز داشته باشه چرا که نه پول پستشم می ده.
من خودمم از این قیمت جدید ناراحتم. به جای این کار باید از پست خدمات خوب بخوایم.
با تشکر از همه شما.

تایید..........

persiastore
2011-04-28, 10:30
پست هم از سال 83 افزایش قیمت نداشته.

پست از 86 به بعد با انواع بهانه ها هزینه ها رو برده بالا
و دقیقا از تعرفه 86 به الان دو برابر شده
خدماتی که به اجبار توی این چند سال اضافه شد :
خارج از اندازه یا شکستنی قبلا برای بسته های آ 3 بود شد از بی 5 که تقریبا شامل تمام بسته ها شد
در سال 86 - 25 درصدهزینه پستی
دو قبضه از سال 87 که به اجبار اضافه شد
200 تومن شناسه پستی که از 87 اضافه شد

xoex
2011-04-28, 11:13
:)) کجا میخوای اعتراض کنی
بحث سیاسی میشه ...
..
.
.
----------------------------------
من دیگه توی این تاپیک نظری نمیدنم :-x
دوستان امیدوارم موفق باشید .... سعی کنید کاریو که شدنی نیس هیچ وقت پیشنهاد ندید چون وقت خودتون رو تلف میکنین ولی اگه هم پیشنهاد دادی تا تهش برید ...
کاش روش های اعتراضی تون رو هم بیان میکردید :) بعد خودتون روش فکر میکردید متناسب با حجم فروشگاه ها جواب میداد یا نه !!

موفق باشید
آقا راست میگه. اصلا تحریم فایده نداره. در عوض من یه پیشنهاد خوب دارم. هیچ کاری نکنیم خود به خود اکثر فروشگاه اینترنتی‌ها جمع میشن! اون یه کم فروش هم میرسه به اونا که زنده موندن!
ولی جدی بعید می‌دونم پست براش مهم باشه. مگه بقیه جاها چیزی واسشون مهمه؟
واقعا این افزایش قیمت‌ها کار خیلی فروشگاهها رو میسازه

motahharinasab
2011-04-28, 12:29
سه تا مساله مهم هست:
اول اینکه پست الان داره سفارشات اینترنتی رو بین 3 تا 8 روز یا بیشتر به دست خریدار میرسونه پس تعرفه پست پیشتاز رو نباید بگیره واین میشه پست کندتاز
دوم باید ببینید فلسفه گرون شدن چی هست واصلا میخوان تجارت الکترونیک باشه ویا اینکه میخوان جمعش کنن. توی مسائل دولتی سود مهم نیست.
سوم مگه با واریز یارانه ها چیزی حل شد که حالا بشه. دولت میگه روزانه 40 میلیون لیتر بنزین میفروشه حالا خودتون حساب کنید که اگه حداقل 300 تومن افزایش بنزین رو در نظر بگیریم واین رو برای 30 روز ضرب کنیم و به همون 65 میلیون نفری که برای رایانه ها ثبت نام کردن تقسیم کنیم به هر نفر 553 هزار تومان در ماه میرسه که این عدد فقط برای بنزینه. حالا خودتون رو برای این هزینه پستی بکشید و فکر کنید شرکت دولتی رو تحریم کردید.
مشکل اینجاست که پست واگذار نمیشه وگرنه شرکت خصوصی چون باید کاراش شفاف باشه حداقل بسته پستی رو سریعتر به مقصد میرسونه.

bahram512
2011-04-28, 13:20
به نظرم یه چیزی هم ما باید در نظر داشته باشیم ما ها اعتراض هم کردیم پست هم متوجه این اعتراض شد کی میخواد حرف های ما رو بزنه سیستم ها خرید پستی تا جایی که به نفع خودشونه از طرف ما اعتراض میکنن بعد از اون دوباره همین آش و همین کاسه هستش

دنبال یه راه کار بهتری بگردید یا یه صنفی اتحادیه چیزی تشکیل بدید و ثبت کنید تا بتونه از حق همه فروشگاه دار حمایت کنه

فروشگاه اینترنتی جمعیت کمی نیستن

mdark
2011-04-28, 13:24
به نظرم یه چیزی هم ما باید در نظر داشته باشیم ما ها اعتراض هم کردیم پست هم متوجه این اعتراض شد کی میخواد حرف های ما رو بزنه سیستم ها خرید پستی تا جایی که به نفع خودشونه از طرف ما اعتراض میکنن بعد از اون دوباره همین آش و همین کاسه هستش

دنبال یه راه کار بهتری بگردید یا یه صنفی اتحادیه چیزی تشکیل بدید و ثبت کنید تا بتونه از حق همه فروشگاه دار حمایت کنه

فروشگاه اینترنتی جمعیت کمی نیستن.
اتحادیه فروشگاه های اینترنتی خیلی وقته قرار هست تشکیل بشه. اما به خاطر شرایط سخت عضویت هنوز نتونستن اعضا رو به تعداد مورد نیاز برای تشکیل جلسه برسونن
فکر کنم باید 300 فروشگاه عضو باشن

fardasite
2011-04-28, 14:22
دوستان چطور می خواید اتحادیه تشکیل بدید وقتی طبق قانون کشور محصولات غیر مجار می فروشید؟ این طوری خودتون رو ف ی ل ت ر می کنید. به زودی وزارت ارشاد می خواد برخورد بسیار جدی با فروشندگان غیر مجاز بکنه.

mdark
2011-04-28, 14:34
دوستان چطور می خواید اتحادیه تشکیل بدید وقتی طبق قانون کشور محصولات غیر مجار می فروشید؟ این طوری خودتون رو ف ی ل ت ر می کنید. به زودی وزارت ارشاد می خواد برخورد بسیار جدی با فروشندگان غیر مجاز بکنه.

کی محصولات غیر مجاز میفروشه ؟
اکثر بچه هایی که اینجا هستن محصولاتشون مجاز هست .. فقط به خاطر اینکه برای گرفتن لوگو برای فروشگاه و مجوز نیاز به کارت پایان خدمت + 1 محل ثابت تجاری و .. احتیاج داره نمیتونن بگیرن . چون خیلی ها دارن تو خونه کار میکنن ..

گرفتن لوگو برای فروشگاه هم فعلا شرایط سختی به جز اون 2 مورد نداره
که خدا بخواد من تا 1-2 ماه دیگه برا مجوز اقدام خواهم کرد ...

pikaf
2011-04-28, 14:36
.
اتحادیه فروشگاه های اینترنتی خیلی وقته قرار هست تشکیل بشه. اما به خاطر شرایط سخت عضویت هنوز نتونستن اعضا رو به تعداد مورد نیاز برای تشکیل جلسه برسونن
فکر کنم باید 300 فروشگاه عضو باشن

سلام دوست عزیز
برای عضویت تو این اتحادیه چه مدارکی لازمه و آدرس سایت هم اگر دارد ممنون میشم بدید.

باتشکر

p30maps
2011-04-28, 16:11
من امروز با آقای کریمی مدیرعامل پارس پیک تلفنی صحبت کردم.

ایشون گفتند که پیگیر این مسئله هستند و روز شنبه یه جلسه مهمی با اداره پست راجبه هزینه ها دارند. قرار شد مشکلات و پیشنهادات فروشگاهها رو هم به اطلاع مسئولین برسونند.

persiastore
2011-04-28, 18:55
من امروز با آقای کریمی مدیرعامل پارس پیک تلفنی صحبت کردم.

ایشون گفتند که پیگیر این مسئله هستند و روز شنبه یه جلسه مهمی با اداره پست راجبه هزینه ها دارند. قرار شد مشکلات و پیشنهادات فروشگاهها رو هم به اطلاع مسئولین برسونند.
مارکت هم همینو گفت
گفتش که جلسه دارن