PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایمیل مارکتینگ رایگان|حتما ببینید!

khaledayashy
2014-02-26, 15:32
با سلام خدمت شما دوستان شاپکیپری عزیز!
خدمت شما عرض کنم که ،با توجه به اطلاعات زیادی که شما از ایمیل مارکتینگ دارید امروزه ایمیل مارکتینگ خیلی گران شده وبرای ارسال یا پنل گرفتن خیلی باید هزینه کرد
حالا اگر هزینه ها بدرد بخور هم باشند خوبه ! اما متاسفانه نه ! میزان اسپم زیاد /رپورت گیری نامناسب/امکانات کم و محدودیت در ارسال و مشکلات زیاد .....از معضلات مهم امروزی مختص به پنل های ایمیل مارکتینگ هست.

اما مژده خدمت شما دوستان عزیز!!!!

بنده روشی را همراه با آموزش به متقاضیان خواهم داد که باعث حل مهمترین معضلات ایمیل مارکتینگ آن ها خواهد شد.
بخشی از امکانات این روش:
ارسال نامحدود روزانه (یعنی هرچقدر خواستید 100 هزارتا 300 هزارتا وبیشتر کلا هرچقدر دلتون خواست بفرستید!!!!!)
رپورت گیری کاملا حرفه ای شامل: (میزان بازکردن،کلیک کردن،لغو عضویت و......)که باعث شده این روش منحصر به فرد باشد.
همچنین بهتون میگه کدوم ایمیل ها، ایمیل را بازکردند یا کدوم ها کلیک کردند شما میتونید با این قابلیت لیست ایمیل های فعال را از خراب شده ها جدا نمایید
تغییر نام فرستنده وایمیل
مهلت استفاده از این روش: نامحدود
دوستان هزینه این روش همراه با آموزش تنها40 هزارتومان می باشد.

دوستان جهت اطلاعات بیشتر وسفارش با مادر ارتباط باشید
yahoo: khaledayashy
شماره تماس ها:
0916-703-6239
0938-305-4510

دوستان روش ما هم نرم افزاری یا پنل های سرور یا مواردی از این قبیل نیست!روشی کاملا حرفه ای وباورنکردنی!

عزیزان در نظر داشته باشید که بر فرض مثال اگر بخواهید پنل بخرید، هیچ کس چنین امکاناتی را تو پنل نمیده !هم چنین با مدت وارسال نامحدود وقیمت کم!!!
پس عجله کنید!!

yazdiran
2014-02-26, 15:40
سلام
آقا ما از همین انجمن از یه بابایی برای ارسال ایمیل یه پنلی رو خریدیم.تا حالا هم ازش هیچ سودی نبردیم.جوابمونم نمیده.نمیگم فلالن کرده فروشنده. نه، ولی هنوز جوابی نیومده ازش.چیزی هم که تحویل داده به کارمون نیومد.مثلا اومده 2تا بانک ایمیل گذاشته با سرعت روزانه حدود4500تا.ولی تو سایتشون شونصدتا بانک داشت.ماهم گفتیم خوب به بانکی که مد نظرمونه میفرستیم.ولی هنوز جوابی نیومده و اعتبار یه ماه اش هم حدود نصفه شده:-/

حالا با توجه موردی که عرض شد، شما تست یا چیز دیگه ای دارید که ببینیم این یکی به کارمون میاد یا نه؟

hosien
2014-02-26, 15:41
با سلام

خوب چرا خودتون ایمیل ارسال نمی کنید با قیمت پایین تر تا بیشتر به سود دهی برسید وبقیه هم استفاده کنند

A G H I L
2014-02-26, 15:44
همسنطوری خشک و خالی که نمیشه
یه تستی ، عکسی تصویری از چیزی که میگید بزارید ملت ببینن

majidisaman
2014-02-26, 16:07
همون طور که گفتین باور نکردنی هست و صد البته من هم باور نکردم

khaledayashy
2014-02-26, 16:10
بنده گفتم یک چیزی رو اگر داشتیم به هموطنان هم اموزش بدهیم!

جهت اطلاعات بیشتر از پل های ارتباطی باما در ارتباط باشید.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

حتما دوست گرامی
همون طور که گفتین باور نکردنی هست و صد البته من هم باور نکردم

alpha
2014-02-26, 16:11
شما میتونید بصورت رایگان همون طور که در عنوان تاپیک زدین اینکار رو برای چند نفر انجام بدین

yazdiran
2014-02-26, 16:38
شما میتونید بصورت رایگان همون طور که در عنوان تاپیک زدین اینکار رو برای چند نفر انجام بدین

دوستان،
رایگان پیش کش!@-)
تست هم داشته باشه یا یه کم هزینه بگیرند هم میشه یه کاریش کرد

نمیدونم چرا هرکاربری که تازه به انجمن میاد و تاپیک میزنه نقدی کارمیکنه:-?:(
لااقل یکی از دوستان قدیمی انجمن، پیدا بشه و ایشون و کارشون رو تایید بکنه=d>

جدیدترین تجربه بنده در اینجور موارد، در پست قبلیم اون بالا هست.این حداقل بدی اینجور معاملات هست

موفق باشید

khaledayashy
2014-02-26, 18:16
دوستان فراموش نشود که ما گفتیم:

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید
دوستان دمو یا تستی که نمیشه تو ملاء عام گذاشت
جهت اطمینان بیشتر از طریق تماس با شماره زیر یا آیدی یاهو اقدام نمایید
0916-703-6239
ID: Khaledayashy

سـعید
2014-02-26, 18:43
دوستان فراموش نشود که ما گفتیم:

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید
دوستان دمو یا تستی که نمیشه تو ملاء عام گذاشت
جهت اطمینان بیشتر از طریق تماس با شماره زیر یا آیدی یاهو اقدام نمایید
0916-703-6239
ID: Khaledayashy

دوست عزیز طبق قوانین بازارچه (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=753)که جدیدا به خوبی بروز شده تاپیک شما بسیار گمراه کننده و بر خلاف مقررات هست . یا منظور از حدمات و یا کالایی که بابت ان دریافت هزینه خواهید کرد را در تاپیک بیان بفرمایید یا درخواست حذف تاپیک شما را می دهم .

A G H I L
2014-02-26, 19:27
بنده گفتم یک چیزی رو اگر داشتیم به هموطنان هم اموزش بدهیم!

جهت اطلاعات بیشتر از پل های ارتباطی باما در ارتباط باشید.

دوست عزیز
پل ارتباطی رو بیخیال شو وقتی توی بازارچه تاپیک زدی .

شما هرچی مقاومت نشون بدی در برابر تست و دمو و.. دوستان بیشتر به این نتیجه میرسن که قضیه شما اینه: "پولو بگیرم و در برم"

kala110manager
2014-02-26, 20:05
دوست عزیز
پل ارتباطی رو بیخیال شو وقتی توی بازارچه تاپیک زدی .

شما هرچی مقاومت نشون بدی در برابر تست و دمو و.. دوستان بیشتر به این نتیجه میرسن که قضیه شما اینه: "پولو بگیرم و در برم"

تایید میشه

mamal_h
2014-02-26, 22:02
استارتر دارید برای این روش بازار یابی می کنید؟ چون شما حتی ابتدایی ترین مسائل مربوط به ایمیل مارکتینگ رو نمی دونستید الان روش میفروشید؟

meshkati2969
2014-02-26, 22:50
نمی دونم چرا تازگی ها این جور تاپیک ها زیاد شده...خوبی قوانین جدید بازارچه اینه که جلوی این چیز ها را میگیره

hosien
2014-02-26, 22:59
فکر کنم اکثر دوستان کار با پنل تحت وب ویا ویندوز را تجربه کرده باشند که یکی از آنها خودم هستم و می دونم به اندازه یک ایمیل گروهی هم نمی خوره --فقط پول خوب به جیب فروشنده میره

این استارتر عزیز هم بهتره برایشفاف سازی یک اسکرین شات از پنل و قسمتهای مختلف قرار بدند و برای یکی از اعضای قدیمی رایگان ارسال داشته باشند تا نوع کار و سرعت و کارایی محصول را ببینند و در همین تاپیک قرار بدهند

اینکه اول کار اینطوری بخواند کار کنند نمیشه چون تاپیکهای مختلف کلاهبرداری در سایت زده شده و اکثرا هم در جریان این نوع تاپیکها قرار دارند و همینطوری نمی تونند به شما اعتماد کنند

ahijoon
2014-02-26, 23:00
اگه رایگان هست پس 40 تومن چیه ؟‌

برای 2-3 نفر تست بدید ببینیم چقد کارایی داره ...

ManoGraphic
2014-02-26, 23:30
فکر کنم کاری کردید که ... مرغ از قفس پرید :d

kala110manager
2014-02-27, 00:20
چرا بنده خدا را اذیت میکنید
استارتر فقط اومده کمی سر ما و شما را شیره بماله بره
این که دیگه اذیت کردن نداره

معظمی
2014-02-28, 02:34
با توجه به اینکه استارتر لاگین میکنه و پاسخ نمیده، تاپیک گزارش شد تیم راهبری رسیدگی کنه.
http://www.mailer1.ir

84edu
2014-02-28, 02:37
باز هم یک بار دیگر تکرار میشه که در معاملات خود به شدت حساس و ریزبین باشید تا جلوی بسیاری اتفاقات گرفته شود.

تاپیک به دلیل نقض بارز قوانین بازارچه نیز عدم پاسخگویی استارتر، بسته شد.