PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال : درآمد از فروش پنل

maasoumi
2014-03-09, 22:17
سلام دوستانمن یه سوال داشتم.میخواستم ببینم اگر نمایندگی بگیرم و پنل بفروشم حدودا ماهیانه چقدر درآمد کسب میکنم ؟مثلا فکر کنید حدود 100 تا پنل فروخته باشم.درآمدی که ماهیانه از این 100 تا بهم میرسه چقدر میشه ؟ممنون

redpayam
2014-03-09, 22:19
به نظرتون میتونید ماهی 100 تا پنل بفروشید؟ فکر پشتیبانی رو کردید؟
مونده به جایی که نمایندگی میگیرید!
و قیمت خطوط و... چیزای دیگه!

maasoumi
2014-03-09, 22:26
منظورم ماهیانه 100 پنل نبود.
کلا 100 پنل فعال.به طور مثال تعرفه ثابت 95 با 100 ریال به مشترکین بدم و برای خودم 75 ریال باشه.

redpayam
2014-03-09, 22:37
کلا زیاد رو ارسال پیامک حساب باز نکن! بتونی سود کنی(سودی که به چشم بیاد) از فروش پنل هست!

Merlin
2014-03-09, 22:37
عزیز من ی دوستی داشتم کارش فقط پنل بود از همین پنلا الان واس خودش ی زندگی ساخته ک بیا و تماشا کن
پنل 100.200 تومنی رو میداد دست مشتریای خاص 1.2 تومن حالا ماهی 10 تا مشتری اضافه شه ......

yazdiran
2014-03-09, 22:47
عزیز من ی دوستی داشتم کارش فقط پنل بود از همین پنلا الان واس خودش ی زندگی ساخته ک بیا و تماشا کن
پنل 100.200 تومنی رو میداد دست مشتریای خاص 1.2 تومن حالا ماهی 10 تا مشتری اضافه شه ......

سلام
دوست عزيز از فروش پنل تو اين دوره درآمد زيادي دستت نمياد كه اونجوري بخواي روش حساب كني
دست زياد شده
يه زماني آره
اما الان به عنوان شغل دوم بدك نيست
اگر هم زيادي ميتوني سرمايه گذاري كني و پول تو كار بزاري و بازارياب و.... بگيري، ميتوني تو بعضي شهرها كاركني و درآمد هم هنوز بدك نيست
البته اساتيد هم ميتونند راهنمايي بهتري بكنند

پشتيباني دادن به كاربران هم خيلي مهمه،هميشه بايد بتوني خدمات دهي كني،رقبا زياد هستند

maasoumi
2014-03-09, 22:53
مشتریای خاص یعنی چی ؟

یعنی تاکسی سرویس ها و مدارس و اینا ماهیانه 2000 تا پیامک ارسال نمیکنن ؟
100 تا اینطوری داشته باشیم بده ؟؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

مشتریای خاص یعنی چی ؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

مشتریای خاص یعنی چی ؟

yazdiran
2014-03-09, 22:58
منظورم ماهیانه 100 پنل نبود.
کلا 100 پنل فعال.به طور مثال تعرفه ثابت 95 با 100 ریال به مشترکین بدم و برای خودم 75 ریال باشه.

بد نيست،خيلي هم خوبه اگه اينا قبول كنن كه از شما پنل بگيرند خوبه
مدارس پول ميدن؟مدارس دولتي؟مدارس غير دولتي هم كه خودشون اكثرا پنل دارند

پست قبلي بنده رو ملاحظه بفرماييد لطفاً

امكانش هست،ولي بازار هدفت بايد مشخص باشه
تعرفه 75 ريالي هم كه فرموديد،كي به شما اين تعرفه رو ميده؟مگه چقدر ميخواهيد هزينه كنيد؟
همه اينها رو بررسي كنيد

Merlin
2014-03-09, 23:01
مشتریای خاص شهر ما منطقه ازاده تو هر 100 متر ی بنگاه هست ک کم کمش 10 میلیلرد ماشین خوابونده طرف و 1.2 میلیون واسش عددی نیست

ب اینا میگن خاص

یا مطب های پزشکی و .... (واسه دادن وقت)
فرش فروشیا و ...

yazdiran
2014-03-09, 23:04
مشتریای خاص شهر ما منطقه ازاده تو هر 100 متر ی بنگاه هست ک کم کمش 10 میلیلرد ماشین خوابونده طرف و 1.2 میلیون واسش عددی نیست

ب اینا میگن خاص

یا مطب های پزشکی و .... (واسه دادن وقت)
فرش فروشیا و ...

ميتونه درست باشه
ولي ايني كه بنده در پست قبلي عرض كردم ، در مورد اكثر شهرها هست
ممكنه شما يه مورد خاصي رو بتونيد كشف كنيد و يا تو منطقه اي باشيد كه بتونيد خوب سود كنيد

ahijoon
2014-03-09, 23:14
سلام دوستانمن یه سوال داشتم.میخواستم ببینم اگر نمایندگی بگیرم و پنل بفروشم حدودا ماهیانه چقدر درآمد کسب میکنم ؟مثلا فکر کنید حدود 100 تا پنل فروخته باشم.درآمدی که ماهیانه از این 100 تا بهم میرسه چقدر میشه ؟ممنون

درود بر شما

عیار چشمی که نمیشه روی درآمد و روی حرف دیگران حساب کرد ... در ثانی بستگی به مشتریانتون هم داره ... یکیش ممکنه کار تجاری داشته باشه و هفته ای چند بار سند با تعداد بالا داشته باشه .. یکیش ممکنه شخصی باشه و ماهی چندتایی پزشو بده به لیستاش ...

جواب سوال خودتون پیش خودتونه. نمایندگی رو گرفتید چجوری میخواید بفروشید از چه راه هایی با چه برنامه هایی به چه کسانی ... الان از زمین و زمان داره پنل فروش میریزه .. با رنگ و لعاب و اسامی و قیمت های مختلف و تبلیغات همه جوره ...

maasoumi
2014-03-09, 23:35
منظور شما اینه که امکان فروش 100 پنل نیست ؟ بعنی نمیخرن ؟

ahijoon
2014-03-10, 00:17
منظور شما اینه که امکان فروش 100 پنل نیست ؟ بعنی نمیخرن ؟

چرا نباشه ! یکی توان اینو داره کلا یکی دوتا پنل بفروشه... یکی توانشو داره هزار تا میفروشه ... محدودیتی نیست !

بنده منظورم اینه روی حرف و درآمد دیگران حساب باز نکنید. بلکه دنبال قدرت و توانایی خودتون باشید که چقدر میتونید بفروشید و درآمد کسب کنید. اینکه یکی کلی فروخته زندگیش عوض شده کنارش هستن خیلیا که پول نمایندگیشم از جیبشون دادن ... موفقیت و درآمد باید توجیه شده و منطقی باشه و کانال مشخصی براش ایجاد بشه . تو پست قبلیم گفتم جزئیاتو.

maasoumi
2014-03-10, 00:26
ممنون از راهنماییتون

sasan_blue
2014-03-15, 02:24
با کسی همکاری کنی بهتره. که پشتیبانی و سایر موارد از اون باشه. ولی پنل رو مجانی ازش بگیری با تعرفه 8-8.5 که مشتری واسه اون باشه هزینه پنل تو جیب تو
هم دردسر نداری هم پول گنده میاد دستت. اگر بازاریاب خوبی هستی میتونی پروژه های نرم افزاری و طراحی جور کنی بدی دست برنامه نویسش. اینم تمیزه و خوب داره