PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مواظب شیادان ارسال ایمیل باشید

maasoumi
2014-03-10, 14:11
سلامچند وقت پیش که توی انجمن تاپیک زدم نیاز به ارسال ایمیل دارم که یکی از دوستان mask online رو معرفی کرد.
طی صحبت هایی که باهاشون داشتیم پلنی رو معرفی کردند که تا 1 ماه به صورت 24 ساعته هر ساعت 300 عدد ایمیل به بانکشون ارسال میکنه.
به این ترتیب روزانه 7200 عدد و در 1 ماه 216000 ایمیل ارسال شده خواهیم داشت و 35000 تومان هم بابت این، هزینه دریافت کردند.
بعد از اینکه پنل رو دادند بعد از 2 روز که حدود 9000 ایمیل ارسال شده بود رفتم توی پنل و دیدم که کلا 2 ایمیل باز شده دارم و یکیش هم خود آقای ماسک آنلاین بود (یعنی 1 ایمیل باز شده از 9000 ارسالی)
رفتم توی بانک ایمیل تا ایمیل هارو ببینم ، نظر شمارو به تعدادی از ایمیل های این بانک جلب میکنم :
list-admin@yahoo.com
lnderdpv-info@yahoo.com
m-namazian@yahoo.com
m-r-v45@yahoo.com
m-reza_65_4@yahoo.com
m-roeinfardi@yahoo.com
m-sh@yahoo.com
m-tavakkoli57@yahoo.com
m-vanaei@yahoo.com
m-z@yahoo.com
mail.webmaster@yahoo.com
mailadmin@yahoo.com
mailbase-admin@yahoo.com
mailtoinfo@yahoo.com
mailwebmaster@yahoo.com
majedwebmaster@yahoo.com
miss-ejk@yahoo.com
miss-samaneh@yahoo.com
miss.bihaya136@yahoo.com
miss.bihaya148@yahoo.com
miss.bihaya150@yahoo.com
miss.bihaya153@yahoo.com
miss.bihaya172@yahoo.com
miss.bihaya174@yahoo.com
miss.bihaya175@yahoo.com
miss.bihaya179@yahoo.com
miss.bihaya180@yahoo.com
mizan@yahoo.com
yahoo.com-info@safiranebehesht.com

همچین ایمیل هایی ممکن نیست وجود داشته باشه.
این ها هم در قسمت اینفو بودند :
http://chi-test.com/
doubler-cash.com
arakinfo.net
newxbox.info

چطور ممکنه سایتی که وجود نداره و شما میتونید ثبتش کنید ایمیل اینفو داشته باشه ؟؟؟

وقتی به ایشون گفتم جریان رو گفتن که آخر سر هرچی ایمیل خراب بوده رو به جاش ایمیل ایمپورت میکنم.
به نوعی ایشون داشتن بانکشون رو پاکسازی میکردن و وقتی بهشون گفتم که حداقل سرعت ارسال رو سریع تر کنید تا زودتر لیست خراب دربیاد و سر ماه 216000 تا سالم ارسال شده باشه گفتن که به اندازه همین سرعت پول دادین و نمیشه بیشتر از پولی که دادین کار انجام بدیم براتون (ولی ایشون دارن کمتر انجام میدن و سر ماه تازه ایمیل های خراب درمیاد)
قابل توجه شما که الان که دارم این ایمیل رو مینویسم تعداد 48686 ایمیل ارسال شده که 32799 تاش خرابه (دیگه شما تا آخرش رو بخونید که چه بانکیه)
بعد از این ها گفتم شما که اول گفتین واسه رضایت مشتری بازگشت وجه داریم من به این دلایل نمیخوام و پول من رو بدین که قبول نکردن و گفتن اصلا ما به شما ایمیل نفروختیم ما فقط پنل ایمیل به شما فروختیم و کلا زدن زیرش.در ادامه که کلی بحث کردم گفتن اگه میخوای تا آخر ارسال (1 ماه) صبر کن که دوباره بانک ایمپورت کنیم اگر جواب نداد اونوقت بیاید اعتراض بکنید.تازه برای ارسال ایمیل بازگشت وجه نداریم.
قابل توجه : تا الان از 48686 ایمیل ارسالی فقط 13 عدد آن باز شده

طی صحبتی که امروز داشتیم میگن اصلا ما به شما فقط پنل فروختیم.به ما ربطی نداره.

خواستم تجربه ای که داشتم رو بگم که بقیه پولشون خورده نشه
http://www.mask-online.ir/

hosien
2014-03-10, 14:41
البته این اولین تاپیک در مورد کلاه برداری ایمیل مارکتینگ نیست که زده می شه ولی اگر بیشتر وقت می زاشتید و تاپیکهای کلاه برداری را می خوندید متوجه می شدید که نباید پول خودتون رو صرف پنل خریدن کنید

من خودم به شخصه از این پنلها گرفته بودم و کاملا بدرد نخور بود و اگر هم کسانی که پنل دارند و ادعا کنند که پنل ما خوبه و سرعتش خوبه و از این حرفها معلومه که دروغ میگه جون ارسال ایمیل از طریق پنل تماما مثل هم هستند ویک نوع کلاه برداری محض است چرا؟پ

چون همه آنها پنلها به یک صورت کد نویسی شده و همه اونهایی که می گن ما نمی دونم سرور داریم و یا سرورهای ما قوی هستند از یک نوع سرور استفاده می کنند (فقط تبلیغات برای فروش بیشتر)

بهر حال امیدوارم برای شما هم تجربه بشه که پول خودتون رو دور نریزید و گول همچین آدمهایی رو نخورید

فقط قبل از هر کاری ببیند که در گذشته چه بوده وبعد تصمیم بگیرد

دیر ارسال کردن بهتر از اینه که زود بخواهید ارسال کنید و سرتون کلاه بره منظورم تحقیق بیشتر کنید

peymaniran
2014-03-10, 14:41
اینا که نماد اعتماد دارن، مگه قرار نبوده که این نماد جلوی کلاهبرداری و سوء استفاده رو بگیره ؟

roozbeh72
2014-03-10, 14:48
اینا که نماد اعتماد دارن، مگه قرار نبوده که این نماد جلوی کلاهبرداری و سوء استفاده رو بگیره ؟

خب باید شکایت بشه تا پیگیری کنند ، حتما" کسی دنبالش نرفته.

dorna1390
2014-03-10, 15:24
طبق تجربه چندساله و اینکه ما هم قبلا از این مدل پنلها از شرکت ها و افراد مختلف گرفته بودیم و اکثر در اولین روزها کنارگذاشتیم. ارسال کردن با اکانت های یاهو جی میل بهتر از ارسال از این پنلهاست اگر روزی بتوانید حداقل 200-300 تا با اکانت بفرستید هزار بار بهتر از ارسال با این پنلهاست

alpha
2014-03-10, 15:49
ارسال ایمیل انبوه میخواین فقط گروههای یاهو
جیمیل زود اسپم میشه. سرور هم که ....

84edu
2014-03-10, 16:03
ارسال ایمیل انبوه میخواین فقط گروههای یاهو
جیمیل زود اسپم میشه. سرور هم که ....

ارسال ایمیل فقط با سرویس دهنده های حرفه ای مخصوص نه گروهها...
کاربری گروهها در اصل چیز دیگریست و اصلاً گزینه ی ایده آلی برای ایمیل مارکتینگ نیستن چرا که امکانات ندارن برای ایمیل مارکتینگ! بهتره کمی به سمت حرفه ای شدن قدم برداریم :)

behnam72
2014-03-10, 16:06
من از وقتی که از مادر زاده شدم از این پنل ها خیری ندیدم
همشون هم دزدند
لیستت رو میدزدند و ازش استفاده تبلیغاتی میکنن
به قول دوستمون اگه روزی 500 تا با جی میلت بفرستی ، ابرومند تر این پنل هاست.

maasoumi
2014-03-10, 17:58
چیزی که من گفته بودند این بود : 216000 ایمیل ارسال میکنیم براتون توی 1 ماه که راحت 10 درصدش باز میشه.

اصلا برای من مهم نبود که از چه طریقی و چطوری ارسال بشه بلکه تنها هدف من اینه ایمیل ها باز بشن و خرید بشه.

این آقا از ریشه مشکل داره کارش چون اصلا ایمیل هاش داغونه.نمونه هایی که گذاشتم رو ببینید.تازه اینا بعضیاشه.

توی ایمیل های یاهو فقط میتونی از dot و Underlie استفاده کنی ولی توی بانک این آقا پر بود از ایمیل هایی که توش dash داره مثل : ali-reza@yahoo.com

درمورد پیگیری هم باید بگم که الان زده زیرش و میگه من فقط پنل رو 1 ماه به شما اجاره دادم و بقیش به من ربطی نداره.

تو روز روشن و ...

هدف من هم از این تاپیک این بود که کس دیگه بهشون اطمینان نکنه تا از این بیشتر دزدی کنن و پررو تر بشن.

موفق باشید

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

کاربری گروهها در اصل چیز دیگریست و اصلاً گزینه ی ایده آلی برای ایمیل مارکتینگ نیستن چرا که امکانات ندارن برای ایمیل مارکتینگ! بهتره کمی به سمت حرفه ای شدن قدم برداریم :)
میشه یه نمونه معرفی کنید ؟

ای کاش یه بخشی توی انجمن اضافه بشه که کاربران لیست این دسته از کلاه برداران رو توش بزارن تا هروقت کسی خواست با کسی کار کنه یه سری به اون بخش بزنه و پیشینه طرف رو بخونه.

چند وقت پیش هم یکی برام ارسال کرد که کلا 200تا باز شد و وقتی تو انجمن گفتم ،دوستان گفتن که این آقا تو لیست سیاه هست و شانس آوردی که ارسال کرده برات.خب من چطور باید میدیدم که این آقا چیکاره است ؟

کس دیگه ای اگر بخواد ارسال کنه نمیتونه بیاد کل انجمن رو زیر و رو کنه تازه آیا باشه یا نباشه.

به نظر من اضافه کنید.

84edu
2014-03-10, 18:18
میشه یه نمونه معرفی کنید ؟

ای کاش یه بخشی توی انجمن اضافه بشه که کاربران لیست این دسته از کلاه برداران رو توش بزارن تا هروقت کسی خواست با کسی کار کنه یه سری به اون بخش بزنه و پیشینه طرف رو بخونه.

چند وقت پیش هم یکی برام ارسال کرد که کلا 200تا باز شد و وقتی تو انجمن گفتم ،دوستان گفتن که این آقا تو لیست سیاه هست و شانس آوردی که ارسال کرده برات.خب من چطور باید میدیدم که این آقا چیکاره است ؟

کس دیگه ای اگر بخواد ارسال کنه نمیتونه بیاد کل انجمن رو زیر و رو کنه تازه آیا باشه یا نباشه.

به نظر من اضافه کنید.
نمونه به این معروفی که بارها هم معرفی کردم: میل چیمپ در mailchimp.com
در مورد بخش بعدی هم خب امضاء من لیست سیاه شاپکیپر هست که دقیقاً افرادی هستند که بدون شک لایق صفت کلاه... هستند. بارها و بارها ازشون شکایت شده توی همین انجمن وسایر انجمنها.
کمی تحقیق کنید قبل هر معامله ای، مطمئن باشید ارزشش رو داره.

maasoumi
2014-03-10, 18:52
منظور من سرویس دهنده نبود. منظور بنده معرفی کسی بود که ارسال کنه برامون
امضاتون هم آیا قوانین بازارچه شاپکیپر را مطالعه کرده اید؟ | خداحافظ جهان
خبرنامه 100% رایگان هر دوشنبه در ایمیل شما
هستن.
لیست سیاه کو ؟

hamsaranjavan
2014-03-10, 19:00
لیست سیاه
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=21451

84edu
2014-03-10, 19:02
منظور من سرویس دهنده نبود. منظور بنده معرفی کسی بود که ارسال کنه برامون
امضاتون هم آیا قوانین بازارچه شاپکیپر را مطالعه کرده اید؟ | خداحافظ جهان
خبرنامه 100% رایگان هر دوشنبه در ایمیل شما
هستن.
لیست سیاه کو ؟

منظور منم این بود که خودمون با استفاده از سرویس دهنده های واقعی، معروف و معتبر دست به کار بشیم.
امضاء رو هم ادیت کرده بودم عذرمیخوام: http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=21451
این لیست هم به مرور زمان تکمیل میشه ولی خب توی اضافه کردن اسامی مختلف، بسیار سخت گیر هستیم.

موفق باشید

mortezanovin
2014-03-10, 19:41
دوست عزیز به نظرمن با گروه های یاهو ارسال کنید بهتر است من با گروه الفا ارسال داشتم واقعا راضی هستم ازشون خیلی هم تخفیف میدن مخصوصا برای تفریحی به طور کلی من ندیدم کسی از ایشون راضی نباشه

Blacky
2014-03-10, 23:57
آقا بهنام لطفا جمع نبندید و بگین همشون دزدن

yasharhi
2014-03-11, 00:48

دوست عزیز اگر منظورتون سرویس دهنده های خارجیست باید بگم که این راه اصلا برای کسب و کار های ایرانی مناسب نیست چون پول تبلیغ رو به دلار باید پرداخت کنید و سودتون به ریاله

mortezab20
2014-03-11, 01:09
دوستان ایمیل مارکتینگ اگر درست اجرا بشه قطعا کمک زیادی به پیشبرد تجارت شما میکنه و الان دوستانی هستند که پنل های ارسال ایمیل اجاره میدند و خود بنده هم چند ساله که تو این زمینه در حال فعالیت هستم، چیزی که هست به شما حق میدم که میگید از پنل ها خیری ندیدیم تا حالا چون برای خود بنده هم پیش اومد مثلا 10 تا پنل میدم و 2 تاش ناراضیند و شاکی اند از ارسالها ( بعضا بخاطر اینکه به ایمیلهای غیر فعال ارسال میکنند و یا خارجی و گزارش اسپم میدن و آی پی تو لیست های سیاه قرار میگیره کیفیت میاد پایین یا ....)

الان با همین پنل ها، بنده بیشترین بازدهی رو با لیست های فعالم میگیرم و به جرات میگم بازدهی به مراتب بیشتر از گرو هاست و تعداد باز شدن ایمیلها ....( http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=46861 )

و همچنین با پنل میشه به صورت هدفمند ایمیل ارسال کرد

متن بالا رو بخاطر تبلیغات کارم ننوشتم بلکه میخاستم بگم که بلاخره کسانی هم هستند که در این زمینه به درستی کار میکنند اگر چه شاید باز نتوانند همه ی مشتریانشون رو تو یک سطح راضی نگه دارن

84edu
2014-03-11, 01:20
دوست عزیز اگر منظورتون سرویس دهنده های خارجیست باید بگم که این راه اصلا برای کسب و کار های ایرانی مناسب نیست چون پول تبلیغ رو به دلار باید پرداخت کنید و سودتون به ریاله

اولاً که خود میل چیمپ قیمتهاش اصلاً بالا نیست مخصوصاً با توجه به بازدهی که داره ضمن اینکه تا 200 ایمیل رو داره رایگان سرویس میده، حالا فروشگاهها دو هزار ایمیل رو از طریق فرم عضویت خود خبرنامه جمع آوری کنند بعداً در مورد قیمت راحت میشه صحبت کرد!
ثانیاً شاید بعضی سرویس دهنده های داخلی رو هم بشه تست کرد که قیمتهاشونم ریالی هست اما روی ایجاد خبرنامه کار میکنن نه ارسال بی حساب و بدون برنامه!

maasoumi
2014-03-12, 13:10
ماسک آنلاین رو نمیزارین تو لیست ؟

چند روز پیش این آقا از من 32هزار تومان پول گرفت تا 130000 تا ایمیل ارسال کنه.
بعد از چند روز بازی در آوردن میگه ارسال کردم ولی حتی 1 بازدید هم نداشتیم.
بهش هم میگم گزارش رو بده میپیچونه.

حواستون باشه http://www.123es.ir/cart.php
قدیما هرکی از ننش قهر میکرد خواننده میشد الان میان ایمیل مارکتینگ میزنن پول مردم رو میخورن

alpha
2014-03-12, 14:04
ماسک آنلاین رو نمیزارین تو لیست ؟

چند روز پیش این آقا از من 32هزار تومان پول گرفت تا 130000 تا ایمیل ارسال کنه.
بعد از چند روز بازی در آوردن میگه ارسال کردم ولی حتی 1 بازدید هم نداشتیم.
بهش هم میگم گزارش رو بده میپیچونه.

حواستون باشه http://www.123es.ir/cart.php
قدیما هرکی از ننش قهر میکرد خواننده میشد الان میان ایمیل مارکتینگ میزنن پول مردم رو میخورن

قرار شد جمع نبندین دیگه

maasoumi
2014-03-12, 17:24
منظور اینا بودن.شما بحثت جداست ;)

mask-online
2014-03-13, 01:38
با سلام خدمت دوستان
ظاهرا maasoumi با کلیه سرویس دهندگان مشکل دارند
به انجمن سر زدم این تاپیکو دیدم ایشون هزار و یک بی احترامی کردن
حتی حاضر نشدن واسه شنیدن حرف به قول خودشون کسی که سر کلاه گذاشته رو بشنون
ایشون یه پنل ارسال ایمیل از ما خریداری کردند ارسال ساعتی 300 و تا جایی که امکان داره تضمین اینباکس برای ایشون
میتونید لیست سرویس ها و خدماتی که به ایشون داده شده رو در سایت ببینید
http://www.mask-online.ir/portal/cart.php?gid=8
با اینکه روز اول برای مشاوره اومدن گفتم پنل 5 رو انتخاب کنید ایشون زیر بار نرفتن و گفتن کافیه
تنها بر روی پلن 5 بانک فعال ارائه میشه و تعداد مجاز پنل در این سرور 10 کاربر هست
بعد از تحویل پنل ظاهرا با نحوه کار پنل مشکل داشتن و طراحی قالب و ارسال رو به ما سپردن
به درخواست ایشون با قالب طراحی اصلاحیات انجام و براشون ارسال شد و تا جایی که حضور ذهن دارم
10-15 تایی که در همون زمان براشون ارسال میشد اینباکس بوده و ازشون سوال میشد اگر مشکلی داشته باشه قبل ارسال رفع بشه
بانک ایمیل عمومی به درخواست ایشون ایمپورت شد و ارسال انجام شد بعد از 2 روز اومدن با بی احترامی بازگشت وجه رو خواستن
دلیل رو جویا شدیم گفتن بانک خرابه که اگر سایت رو ببینید پنل ارسال ایمیل کار ماست نه بانک ایمیل مثل سایت mailchimp و mailerlite و ...
که پنل بهتون تحویل یشه نه بانک ایمیل و طبق قوانین سایت که به enamad گذارش شده چیزهایی مثل هاستینگ , پنل اس ام اس , ... قابل بازگشت هستن
و سرویسهای ثبت دامنه که در اختیار شخص هستش و یا اینترنت که بر روی تلفن ست میشه از این قبیل مسائل بازگشت منطقی نیست
باز هم جهت رضایت ایشون به تعداد خرابی ایمیل ها بهشون اعتبار داده میشه میخوان خودشون بانک بریزن و یا مجدد بجای 30-35 هزار خرابی 50 هزار اعتبار داده میشه
کلیه صحبتها و تعهدات ایشون تا به امروز برطرف شده و چیزی نقض نشده و از نحوه صحبت ها و رفتار ایشون که خودتون در تایپیک میبینید فقط بی احترامی کردند و همه رو مقصر
اگر پست های ایشون رو ببینید تمامی کسایی رو که در این ضمینه فعالیت کردند رو مقصر میدونه و نام میبره معلوم نشد کی بالاخره اعتماد ایشونو در فعالیتشون جلب کرده و نیازشون دقیقا چیه
باز اگر کسی مشکلی داشت ما در خدمتیم

84edu
2014-03-13, 01:48
... اگر سایت رو ببینید پنل ارسال ایمیل کار ماست نه بانک ایمیل مثل سایت mailchimp و mailerlite و ...

دوست عزیز، مشکلتون رو با استارتر امیدوارم بتونید ساده و سریع برطرف کنید اما کلاً لطف کنید دقت داشته باشید که میل چیمپ و سایت های مشابه هرگز و هرگز بانک ایمیل در اختیار کسی قرار نمیدن!!! چنین اظهار نظری هرگز نباید از سوی یک فعال این بخش انجام بشه!

mask-online
2014-03-13, 01:59
عرض کردم خدمت دوست خوبمون 84edu
بانک ایمیل فقط به درخواست مشتری ایمپورت میشه
سایت رو مشاهده بفرمایید کلیه اطلاعات جامع در این ضمینه در سایت موجود هست
در مورد این کاربر هم مشکلی نیست تا جایی که شده و میشه برای رضایت ایشون راه میایم
اگر کمی رعایت ادب و احترام رو داشته باشند میدونید که طبق قوانین بی احترامی میتونه باعث ساسبند شدن سرویس بشه
موفق باشید

84edu
2014-03-13, 02:08
عرض کردم خدمت دوست خوبمون 84edu
بانک ایمیل فقط به درخواست مشتری ایمپورت میشه
سایت رو مشاهده بفرمایید کلیه اطلاعات جامع در این ضمینه در سایت موجود هست
در مورد این کاربر هم مشکلی نیست تا جایی که شده و میشه برای رضایت ایشون راه میایم
اگر کمی رعایت ادب و احترام رو داشته باشند میدونید که طبق قوانین بی احترامی میتونه باعث ساسبند شدن سرویس بشه
موفق باشید

عرض بنده صرفاً تصریح این مطلب بود که میل چیمپ و سایتهای مشابه، به هیچ وجه بانک ایمیل در اختیار یوزر قرار نمیدن :)

موفق باشید.

rightelonline
2014-03-13, 06:28
اعصاب ادمو خورد میکنن

omid7000
2014-03-13, 09:11
من از وقتی که از مادر زاده شدم از این پنل ها خیری ندیدم
همشون هم دزدند
لیستت رو میدزدند و ازش استفاده تبلیغاتی میکنن
به قول دوستمون اگه روزی 500 تا با جی میلت بفرستی ، ابرومند تر این پنل هاست.

جیمیل روزی 100 تا شده

behnamy
2014-03-13, 11:16
جیمیل روزی 100 تا شده

منظورتون همون 100 نفر اد کردن روزانه توی گروگ جیمیل هستش یا ارسال 100 ایمیل با ایمیل معمولی جیمیل؟ محدودیت ایمیل یاهو چگونه هستش؟

omid7000
2014-03-13, 21:58
یاهو رو نمی دونم ولی میدنم محدوده ارسال از 500 تا ایمیل به 100 تا رسیده

mortezab20
2014-03-14, 15:05
دوستان یک کلاه برداری که همینطور داره به کلاه برداریش ادامه میده " سارینا" هست
دوستان مواظب باشند که گیر این نیوفتند
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=650038
sarina.co
sarina.com

بنده هم قبلا پول داده بودم ولی با فحاشی جواب منو داد و هیچ چیزی تحویل نداد و خیلی آدم بی ادبیه

mask-online
2014-03-14, 16:35
sarina.co
sarina.com

بنده هم قبلا پول داده بودم ولی با فحاشی جواب منو داد و هیچ چیزی تحویل نداد و خیلی آدم بی شعور و بی ادبیه

حرف ایشون تایید میشه و تا اونجایی که در مورد ایشون گزارش دادن همه ناراضین

hosien
2014-03-15, 12:34
sarina.co
sarina.com

بنده هم قبلا پول داده بودم ولی با فحاشی جواب منو داد و هیچ چیزی تحویل نداد و خیلی آدم بی ادبیه

دوست عزیز این سایت که فرمودید نماد داره می تونید ازشون شکایت کنید به پلیس فتا

a1irez4
2014-03-15, 13:46
به نظرم تاپیک بسته بشه بهتره
هر وقت من اومدم تو بخش مارکتینگ صحبت از کلاه برداری تو این تاپیک بود و همیشه این تاپیک بالاست !
خب همین باعث میشه شخصی که یه کمی مایل به ارسال ایمیل هست کلا بیخیال بشه :|

hosien
2014-03-15, 13:53
داداش بده به مردم اطلاع رسانی بشه

شما شاید به خاطر کار خودتون راضی نیستید ؟

به نظر من باید هر روز این تاپیک فعال باشه تا همه بدونند که تو این دنیای ایمیل مارتکتینگ چه خبره

اما این هم ناگفته نماند که دوستانی که صادقانه کار می کنند و دنبال یک لقمه نون حلال هستند خودشون مشخصه و این نوع تاپیکها از ارزشهای اونها کم نمیکنه

روزی بنده دست خدا هست و کسی که به خدا توکل داشته باشه خدا هم همیشه کنارش هست ولی کسی که به این چیزها اعتقاد نداره فکر میکنه که روزیش رو بنده خدا میده

P30POOL
2014-05-17, 15:25
sarina.co
sarina.com

من با ایشون کار کردم ، کلاه بردار نبودند !

a1irez4
2014-05-18, 11:56
ما که گروهامونو فروختیم رفت
یکی یه سند تو آل زد گفت همه مدل ایمیل میزنه
باهاش صحبتم کردم دیدم نه واقعا یه چی حالیشه (میشه بش اعتماد کرد)
هیجی ! یکی از مشتریای قدیم و دیدم تو لیست گفتم فلانی ایمیل میزنه میخوای؟ گفت آره و پولو گرفتم دادم به طرف
حالا این آقا هم 5 روزه آنلاین نشده و شرمندگیش موند واسه ما جلو مشتری قبلی
خواستم اطلاع رسانی کنم مراقب باشید
ای دی : ariyansaazgary