PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عطر فروشی آنلاین

MIL4DTEST
2014-03-16, 01:29
سلام .

یکی از دوستان اینجانب یک ساله فروش عطر داره ، فروششم خوبه ، خیلی راضیه . ولی میخواد بین عطر فروشیها تک بشه کارش ، من بهش عطرفروشی آنلاین (با پرداخت آنلاین و پرداخت در محل ) برای شهر خودمون رو پیشنهاد دادم که سفارشا اینترنتی و پیامکی ثبت بشه در دو نوبت در روز توسط پیک پخش بشه (1ظهر و 7شب) . بنظرتون چطوره ؟؟؟ قیمتا برای اینجور سفارشا گرونتر باشه ؟ از چه فروشگاه سازی استفاده بشه ؟ چه کارهایی واسه بهتر شدن کار انجام بدیم ؟

mori2000
2014-03-16, 01:50
یه سایت هست که بهتون سبد خرید قروش نقدی میده یعنی وبلاگ هم داشته باشی می تونی فروشی
http://www.bazpardakht.com
ولی برای سیستم پرداخت در محل حساب باز نکن چون احتمال اینو داره که کاربر سرکاری سفارش داده باشه
پرداخت نقدی هم سعی کن یه سیستمی انتخاب کنی که ثبت سفارش 10 ساعت طول نکشه سریع خریدار مشخصات رو بزنه

MIL4DTEST
2014-03-16, 02:36
ولی برای سیستم پرداخت در محل حساب باز نکن چون احتمال اینو داره که کاربر سرکاری سفارش داده باشه

چون میخوایم علاوه بر آنلاین پبامکی هم باشه . نمیتونیم پرداخت در محل نداشته باشیم . شما هم راست میگی ولی فکر میکنم بین بد و بدتر شده اینجا مثل اورژانس و آتش نشانی :d

پرداخت نقدی هم سعی کن یه سیستمی انتخاب کنی که ثبت سفارش 10 ساعت طول نکشه سریع خریدار مشخصات رو بزنه
نام ، شماره تلفن ، آدرس . کفایت میکنه دیگه ؟؟؟؟؟

معظمی
2014-03-16, 04:16
سلام .

یکی از دوستان اینجانب یک ساله فروش عطر داره ، فروششم خوبه ، خیلی راضیه . ولی میخواد بین عطر فروشیها تک بشه کارش ، من بهش عطرفروشی آنلاین (با پرداخت آنلاین و پرداخت در محل ) برای شهر خودمون رو پیشنهاد دادم که سفارشا اینترنتی و پیامکی ثبت بشه در دو نوبت در روز توسط پیک پخش بشه (1ظهر و 7شب) . بنظرتون چطوره ؟؟؟ قیمتا برای اینجور سفارشا گرونتر باشه ؟ از چه فروشگاه سازی استفاده بشه ؟ چه کارهایی واسه بهتر شدن کار انجام بدیم ؟

شما از صفر تا 100 این کار رو توی یک پاراگراف پرسیدی و انتظار داری که جواب دقیقی بهتون بدن که اینطور نمیشه و جواب هایی هم که داده بشه هر کدوم به بخشی از سوالاتت مربوط میشه.

در مورد اینکه از چه فروشگاه سازی استفاده کنی، قطعاً گزینه های برتر اسکریپت های اپن سورس رایگانه.
برای اطلاعات بیشتر این لینک: http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=46650

حالا بحث روی این موضوعه که میخوای چطور بفروشی؟ فقط نقدی یا پرداخت در محل هم باشه؟ اگر پرداخت در محل باشه، فقط با پیک در شهر خودتون باشه یا فروش به سراسر ایران با سیستم های واسطه پستی؟
این سوال ها رو باید از خودت و دوستت بپرسی و تصمیم بگیری که آخرش میخوای چکار کنی؟ چون جواب این سوالات تعیین میکنه که به چه ابزارهایی برای فروش نیاز داری و چه اسکریپتی رو باید استفاده کنی.

وقتی این دو مسئله رو روشن کردی، بعد از مطالعه تاپیک های موجود در انجمن، در ادامه این تاپیک میتونی سوالات مربوط به سیاست قیمت گذاری و پیشرفت فروشگاه رو بپرسی.

MIL4DTEST
2014-03-16, 13:30
تو پاراگراف گفتم که واسه شهر خودمون . فقط میخوایم شهر و با پیک پشتیبانی کنیم

mohammadsh
2014-03-16, 16:18
تو پاراگراف گفتم که واسه شهر خودمون . فقط میخوایم شهر و با پیک پشتیبانی کنیم

نام شهر شما چیست