PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگه 300 میلیون داشتی چیکار میکردی ؟

us12
2014-03-17, 23:52
سلام دوستان .
اگر 300 میلیون پول داخل حسابتون بود به چه کاری میزدید ؟ به چه علت ؟
دوستان لطفا تمام امکانات و شرایط را در نظر داشته باشند . این پول قرار بود سرمایه شما بشه و ماهیانه خرجی بالاتر از 2 تومن را تامین کنید .
به نظر شما میشد یک دیتاسنتر کوچک ایجاد کرد ؟ و اگه میشد بازدهی داشت ؟
( ما که نداریم ولی میتونیم در موردش حرف بزنیم :d )

Merlin
2014-03-17, 23:57
من هرپولی دستم بیاد چ کم چ زیاد ی زمین بدن بهش دریغ نمیکنم
اینم رو اون :دی

behnam72
2014-03-18, 00:07
رو زمین سرمایه گذاری کن.

iranshoping
2014-03-18, 00:08
فروشگاه را مینداحختم البته ته هرجایی
یک جای خوب با بک تبلیغات خوب

us12
2014-03-18, 00:48
رو زمین سرمایه گذاری کن.

من هرپولی دستم بیاد چ کم چ زیاد ی زمین بدن بهش دریغ نمیکنم
اینم رو اون :دی

زمین برای کسی خوبه که درآمد داشته باشه و پول مازاد را سرمایه گذاری کنه . برای به سود خوب رسیدن روی زمین باید دست کم 1 سالی صبر کرد .

pحاجی ارزونی
2014-03-18, 10:18
سلام
با 300 تومان جنس وارد کن
بدون درد سر
بدون مالیات
بستگی به جنسی که داری میخری فکر کنم هزینه 1 کانتینر بشه
سود خوبی هم برات داره

ansoft
2014-03-18, 10:20
فرآيند بساز ، بفروش رو اجرايي ميكردم:))

JAVAD76
2014-03-18, 10:20
سلام
با 300 تومان جنس وارد کن
بدون درد سر
بدون مالیات
سود خوبی هم برات داره

میشه راجع به این مورد بیشتر توضیح بدید؟
چه جنسی وارد کنیم .؟ چیجوری اقدام کنیم ؟ مجوز نمی خواد؟ هزینه ی گمرکی و غیره؟

AdsGroup.iR
2014-03-18, 10:24
شاپ کیپرو میخریدم روش پاپ آپ خودمو میذاشتم :d (شوخی)
دو تا خونه میخریدم میدادمشون کرایه .. یخوردشو هم میدادم یه سیستم اختصاصی که همیشه تو مغزم بوده پیاده میکردم.

us12
2014-03-18, 10:25
سلام
با 300 تومان جنس وارد کن
بدون درد سر
بدون مالیات
سود خوبی هم برات داره

میشه راجع به این مورد بیشتر توضیح بدید؟
چه جنسی وارد کنیم .؟ چیجوری اقدام کنیم ؟ مجوز نمی خواد؟ هزینه ی گمرکی و غیره؟

دقیقا سوالهای @javad76 را دارم ؟

yazdiran
2014-03-18, 10:35
كار توليدي بهترين گزينه هست اگه راحت طلب نباشيد:-t
دردسرهاي خودش رو داره مثل نيروي كار و دارايي و بيمه و ....
ولي سودش هم تو اكثر توليدي ها خوبه و اشتغال زايي هم داره8-}

موفق باشيد

us12
2014-03-18, 10:38
دو تا خونه میخریدم میدادمشون کرایه .. یخوردشو هم میدادم یه سیستم اختصاصی که همیشه تو مغزم بوده پیاده میکردم.
والا با 300 تومن فکر نکنم بشه 1 خونه هم خرید . حالا به فرض که میشد 2 خونه خرید اجاره اش چقدر میشد ؟ در صورتی که فکر میکنم سود روز شمار بانکی این پول حدود 4 تومن بشه .

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

كار توليدي بهترين گزينه هست اگه راحت طلب نباشيد:-t
دردسرهاي خودش رو داره مثل نيروي كار و دارايي و بيمه و ....
ولي سودش هم تو اكثر توليدي ها خوبه و اشتغال زايي هم داره8-}

موفق باشيد

تشکر عزیز ولی توضیح کامل بدید . چه کاری ؟ چطوری ؟ با چه مجوز هایی ؟ با چقدر سود ماهیانه ؟

JAVAD76
2014-03-18, 10:39
ضمن انتظار برای پاسخ سوال ها از طرف( حاجی ارزونی)
یه پیشنهاد برای استارتر این تاپیک داشتم و اون این که : اگر در ازای 300 ملیون تومن ، به 2 ملیون تومان در ماه راضی میشید خوب می تونید پولتون رو بذارید تو بانک و ماهی حدود 6 ملیون بگیرید.( البته اگر به شرعی بودن اینگونه سود ها معتقید!)

us12
2014-03-18, 10:47
یه پیشنهاد برای استارتر این تاپیک داشتم و اون این که : اگر در ازای 300 ملیون تومن ، به 2 ملیون تومان در ماه راضی میشید خوب می تونید پولتون رو بذارید تو بانک و ماهی حدود 6 ملیون بگیرید.( البته اگر به شرعی بودن اینگونه سود ها معتقید!)

بله این مورد هم یکی از راه حل های میتونه باشه ولی باید شرایط تورم و بی ارزش شدن ناگهانی پول را در نظر داشته باشید . اینکه در اول بیان شد باید 2 تومن خرج داده بشه این هزینه ای است که باید هر ماه در هر شرایطی تامین بشه مثلا فکر کنید وام گرفته اید و برای این بیان شد که افراد نگویند ماشین میخریدم و ... با این پول بجز تامین هزینه ای که بیان شد باید در ماه سود خالصی هم داشته باشید . با این شرایط پیشنهادات چیه ؟

hashem40
2014-03-18, 11:16
سلام
1 یک تلیری بخر
2 یک اتو بوس بخر
3 یک طلا فروشی بزن
4 یک آتلیه بزن
5 یه آژانس بزن با 15 پراید
6 یک جر ثقیل بخر
7 یک هاستینگ را بنداز
8 200 بده یک سیستم قوی بخر بعد یگ گروه انمیشن ساز جمع کن فیلم بساز
9 یک زمین خالی بخر بعد سه طبقه بساز با بلوک سیمانی بده به متوفیان
10 هنوزم نمیدونی باید چکار کنی ببین خوبه خدا به من 300 تا نداده وگر نه ....

Merlin
2014-03-18, 11:18
زمین برای کسی خوبه که درآمد داشته باشه و پول مازاد را سرمایه گذاری کنه . برای به سود خوب رسیدن روی زمین باید دست کم 1 سالی صبر کرد .

شده خود من تو عرض 1ساعت 2تا زمین بخرم و بفروشم عزیز نیاز نیست سود چند ده میلیونی بکشی همون 400.500 کافیه شایدم کمتر حساب کن ماهی 7.8 تا اینجوری بخری بفروشی ......

فرآيند بساز ، بفروش رو اجرايي ميكردم:))

با این پول الان میشه تو بحث بساز بفروش تنها اسکلت ساختمونو برد بالا (6.7 ) طبقه

hashem40
2014-03-18, 11:22
دوستان نمی دونند چه کار موفقی رو می شه با 300 هزار تومان تو نت را انداخت تو بیرون میشه دست فروشی کرد اینجا چی ؟

moj1rayaname
2014-03-18, 11:32
کسی که 300 میلیون تومن داره حتما از یکجایی این مبلغ رو جمع کرده بهتره همون کارشو توسعه بده و یکجوره وابستگی به ارزو دلار هم نداشته باشه
مثلا میشه با 300 میلیون براحتی یه زمین کشاورزی در مغان اردبیل اجاره کرد و کار رو هم سپرد به اهالی و در عرض 1 سال 300 رو 600 میلیون سود کرد ( اگر دنبال سود زیاد هستید )

us12
2014-03-18, 12:17
کسی که 300 میلیون تومن داره حتما از یکجایی این مبلغ رو جمع کرده بهتره همون کارشو توسعه بده و یکجوره وابستگی به ارزو دلار هم نداشته باشه
مثلا میشه با 300 میلیون براحتی یه زمین کشاورزی در مغان اردبیل اجاره کرد و کار رو هم سپرد به اهالی و در عرض 1 سال 300 رو 600 میلیون سود کرد ( اگر دنبال سود زیاد هستید )

اگر از بانکی به شما یک وام 300 میلیونی بدون در نظر گرفتن مسائل ضامن و ... داده شود و قرار باشه به فرض در طول 20 ماه مبلغ 400 میلیون ( ماهی 2 تومن ) به بانک پس بدید گزینه روی میز شما بازم کشاورزی خواهد بود ؟

yazdiran
2014-03-18, 12:24
كشاورزي الان خيلي هم بد نيست
يكي از دوستان ميگفت داداشش سيب زميني كاشته امسال به نيت فروش كيلويي 200 تومن ولي حدوداً كيلويي 2000 تومن فروخته:-o
يعني 10 برابر حد انتظارش8-}

خوب حالا درسته كه هميشه هم اينطور نيست:d

matinpf
2014-03-18, 12:30
اگر از بانکی به شما یک وام 300 میلیونی بدون در نظر گرفتن مسائل ضامن و ... داده شود و قرار باشه به فرض در طول 20 ماه مبلغ 400 میلیون ( ماهی 2 تومن ) به بانک پس بدید گزینه روی میز شما بازم کشاورزی خواهد بود ؟

ببخشید ولی فکر کنم 20 کاهه میشه ماهی 20 میلیون نه 2 میلیون !

Merlin
2014-03-18, 12:37

به ازای هر 100 میلیون سالیانه 20 میلیون تقریبا میدن حالا 20/12 حدودا 1800 ماهیانه میدن حالا سیصد باشه *3 کن نزدیک 5.5 بله میدن ماهیانه

meshkati2969
2014-03-18, 12:42
با سه نفر دیگه شریک میشدم یک زمین میخریدم و ساخت و ساز انجام میدادم. به همین راحتی ...

Merlin
2014-03-18, 12:44
شریک خوب بود خدا هم شریک داشت !!!!!!

تو عمرم ی بار شریک گرفتم اونم زیرو روم کرد

دیگه تا جون دارم تنها سرمایه میزارم کم میزارم ولی میدونم اخرش بدون حیله برمیگرده دستم

matinpf
2014-03-18, 12:45
به ازای هر 100 میلیون سالیانه 20 میلیون تقریبا میدن حالا 20/12 حدودا 1800 ماهیانه میدن حالا سیصد باشه *3 کن نزدیک 5.5 بله میدن ماهیانه

منظور من قسط وام بود ,
ایشون گفتن 20 ماهه 400 میلیون بدن به بانک خوب میشه ماهی 20 میلیون قسطش نه 2 ملیون !

us12
2014-03-18, 12:48

بله اشتباه از من بود . شما به بزرگی خودتون ببخشید :)

moj1rayaname
2014-03-18, 13:00

اول از همه باید بگم بانک به شما وام 300 میلیونی نمیده به این راحتی و باید منطقی باشیم و ضامن هم 100% میخواد و سند 6دانگ مغازه یا منزل هم جای خودش

حالا اگه 300 میلیون وام میخوایین بگیرین مساله زمین تا آسمان فرق میکنه شما اول گفتید کسی که 300 میلیون تومن پول داشته باشه ( با وام گرفتن خیلی فرق داره )
اگه با وام بخوایید کاری بکنید خب کار عقلانی نیست کسی بدون پشتوانه مالی و تجربه 300 میلیون وام بگیره بزنه به کار
کشاورزی که من گفتم توی هر 4 الی 5 ماه کاشت و برداشته محصول میشه 1 سال میشه 2 بار ( مثلا 1بار ذرت و 1بارهم محصول دیگه )

با وام 300 میلیونی من میتونستم یه دنگوفنگ بگیرم صفرشو و راننده پایه 1 گیر بیارم و ماهی 1200 الی 1500 به راننده میدادم ب غذای رایگان و ماهانه هم حداقل 12 میلیون تومن سود میکردم و هم پول راننده رو میدادم و هم پول قسط وام رو و بعد از 36 ماه سودم این بود که یه دنگ فنگ داشتم و میفروختمش یا ادامه میدادم ...

ansoft
2014-03-18, 13:04
شده خود من تو عرض 1ساعت 2تا زمین بخرم و بفروشم عزیز نیاز نیست سود چند ده میلیونی بکشی همون 400.500 کافیه شایدم کمتر حساب کن ماهی 7.8 تا اینجوری بخری بفروشی ......

با این پول الان میشه تو بحث بساز بفروش تنها اسکلت ساختمونو برد بالا (6.7 ) طبقه

نه من در حد 2 تا 3 طبقه ميگم
بعد از اون به مرور كار رو گسترش ميدم

yazdiran
2014-03-18, 13:05
................
با وام 300 میلیونی من میتونستم یه دنگوفنگ بگیرم صفرشو و راننده پایه 1 گیر بیارم و ماهی 1200 الی 1500 به راننده میدادم ب غذای رایگان و ماهانه هم حداقل 12 میلیون تومن سود میکردم و هم پول راننده رو میدادم و هم پول قسط وام رو و بعد از 36 ماه سودم این بود که یه دنگ فنگ داشتم و میفروختمش یا ادامه میدادم ...

وام در اينجور مواقع ميتونه خوب باشه،حداقل قسط خودش رو درمياره+در آخر سر هم يه سرمايه ي قابل قبولي برات تهش مونده

abdolrahim
2014-03-18, 14:08
اول از همه باید بگم بانک به شما وام 300 میلیونی نمیده به این راحتی و باید منطقی باشیم و ضامن هم 100% میخواد و سند 6دانگ مغازه یا منزل هم جای خودش

حالا اگه 300 میلیون وام میخوایین بگیرین مساله زمین تا آسمان فرق میکنه شما اول گفتید کسی که 300 میلیون تومن پول داشته باشه ( با وام گرفتن خیلی فرق داره )
اگه با وام بخوایید کاری بکنید خب کار عقلانی نیست کسی بدون پشتوانه مالی و تجربه 300 میلیون وام بگیره بزنه به کار
کشاورزی که من گفتم توی هر 4 الی 5 ماه کاشت و برداشته محصول میشه 1 سال میشه 2 بار ( مثلا 1بار ذرت و 1بارهم محصول دیگه )

اسمش روشه دنگ و فنگ!بدی دست راننده نابودش میکنه!

Safecharge
2014-03-18, 14:36

دقیقا مثل تو من هم همین کا رو انجام میدادم...

moj1rayaname
2014-03-18, 15:03
اسمش روشه دنگ و فنگ!بدی دست راننده نابودش میکنه!
نه این طور هم نیست وقتی نون راننده از این ماشینه ملاحظه میکنه
راستی اسمش دانگ فنگ هست من اشتباهی دنگ فنگ نوشتم http://www.dongfeng.my/

mohammadjavad
2014-03-18, 15:18

چه اسم باحالی داره

abdolrahim
2014-03-18, 15:36

بله ولی تو ایران میگن دنگ و فنگ
شما خودتون راننده هستین یا تو این کار هستین ؟

babelirani
2014-03-18, 15:45
سلام عزیز

از کشور چین جنس وارد میکردم و میفروختم

هر جنسی که ببینم قراره مد بشه عالیه

پوشاک زنانه بیشتر ، وسایل ارایشی زنانه ، اسباب بازی و از این جور چیزا

abolfazlll
2014-03-18, 16:51
سلام دوست عزيز
از چه راهي سيصد ميليون بدست آورديد همون راه و ادامه بديد:d
خونه و ماشين و ايجاد يه كار براي خودم كه ماهيانه ازش پول كسب كنم
بعدش يه آستين بالا ميزديم ، بعد دوستان شاپ كيپري رو دعوت ميكرديم عروسي...:d

payamka
2014-03-18, 16:57
من قطعا 200 تومنشو توی نت سرمایه گذاری میکردم بقیشم نگه میداشتم واسه روز مبادا

us12
2014-03-18, 17:22
من خودم نظرم این بود که یه دیتاسنتر تو شهر خودمون راه بندازم و هر نوع کاری که بگی باهاش انجام بدم . مثلا حدود 30 تومنش را 10 تا سایت نسبتا پر بازدید میخریدم و میاوردم روی سرور خودم و با تبلیغات اونا و گرفتن چند تا نویسنده یه برند را جا مینداختم و با اون فروشگاه اجناس مختلفی را میفروختم و خود سرور را هم با یک سایت هاستینگ جا مینداختم و چند تا نماینده میگرفتم برای فروشش . ولی در کل فکر نکنم در هیچ شرایطی درآمدی بیشتر از ماهی 5 تومن خالص با 300 تومن داشت ( حتی اونا که کار بخر و بفروشی زمین و خونه و ماشین پیشنهاد دادن و یا کشاورزی و یا تریلی که بدترین پیشنهاد در خصوص من است ) پس اگه موارد تورم را در نظر نگیریم بهترین گزینه سود بانکی است که بدون دردسر ماهی 6 7 تومن میده بدون اینکه 1 ساعت وقت بذاری و با اون 6 تومن که از بانک میگرفتم یک کار ساده دست و پا میکردم ( باید 6 ماهی صبر میکردم و یک وام مثلا به اندازه یک سال دیگه سود میگرفتم )

payamka
2014-03-18, 19:10
اگه بزارید بانک و سودشو بگیرید خوبه ولی مشکل شرعی داره
دیتاسنتر هم فکر نکنم بشه با 300 تومن و این حرفا بشه راه انداخت
راه اندازی یه آی اس پی ارائه اینترنت پرسرعت هم میتونه ایده خوبی باشه

yazdiran
2014-03-18, 19:17
بهتريم نظريه رو من الان گرفتم
چيزي ك ب فكر اجنه هم نميرسيد

فرزند كوچولوم ميگه من اگه خيلي پول داشته باشم ميرم لوسي ميخرمo:-)=)):))

شرمنده اسپم نبود ها:)

moj1rayaname
2014-03-18, 19:22
بله ولی تو ایران میگن دنگ و فنگ
شما خودتون راننده هستین یا تو این کار هستین ؟
نه ولی آشایی زیادی به درآمد این کار و کشاورزی دارم چون 2تا از دوستام توی این کار هستند و دقیقا برام مشخصه چقدر سرمایه و تجربه و .. می خواد
رانندگی چرب زبانی هم میخواد !

من خودم نظرم این بود که یه دیتاسنتر تو شهر خودمون راه بندازم ..
کدوم شهر ؟
دیتاسنتر فکر نکنم با 300 تومن بشه ( برفرض تهران )
یه سرور 20 میلیون تومن با تجهیزات دیگه 25ت
سیستم های محافظتی و برق رسانی حداقل 100ملیون میشه یه یو پی اس واسه چندتا سرور قدرتمند حداقل 15 الی 20 میلیون تومنه
محل دیتاسنتر از خودتون باشه یا اجاره خودش با 300 ملیون تموم نمیشه
به این راحتی ها نیست
مگر اینکه دیتاسنترهای معروف سرور بخرین و بخشی از دیتاسنتر اجاره بدید که ایران فکر نکنم باشه

Mr.Diyaco
2014-03-18, 19:34
من اگر 300 میلیون داشتم
شغل خودمو شدید ادامه میدادم
پخش تجهیزات پزشکی بیمارستانی
شکر خدا سودش خوبــــــه

ordibehesht
2014-03-18, 19:49
با سلام ضمن احترام به نظر دوستان

اولا برای کسی که برای سرمایه موجدش از قبل که برای کسب این سرمایه تلاش کرده ، فکر و ایده ای نداشته و صرفا هدفش جمع کردن سرمایه بوده توصیه میشه ، 100 درصد سرمایه موجودش رو برای یک گزینه سرمایه گذاری در نظر نگیره
اساسا در قانون تجارت کسانی برنده هستند سه تا فاکتور داشته باشند : به ترتیب ایده و فکر - جسارت و تلاش - سرمایه / و البته سرمایه لزوما پول نیست دانش و مهارت نیز سرمایه محسوب میشه
حالا موارد مذکور برای استانداردهای بین المللی بود یعنی در کشورهایی جواب میده که فرد میتونه براحتی تا چند سال آینده رو پیش بینی کنه چرا که قوانین تجارت و ... ثابته ، در کشوری همچون ایران برای تجارت موارد ذیل لازم است : 1) رابطه 2) سرمایه از نوع پول 3) جسارت
در نتیجه در ایران براحتی میشود پولدار شد چرا ؟ چون اگر گزینه اول را داشته باشید گزینه دوم را نیز بدست میاورید و اگر گزینه دوم را نیز داشته باشید گزینه اول پس این از دو تا گزینه نه فکر میخواد نه دانش
حالا برای 300 میلیون
اینکه پولتونو تو بانک بذارید و سودش رو بگیرید اگر سنتان بالای 50 سال است گزینه بدی نیست ، چون ریسک پذیری و انرژی آدم در این سن کمتره در نتیجه روشهای ریسکی نتیجه نمیده مگر اینتکه از قبل تجربشو داشت هباشید

در مورد کار ساخت و ساز هم گزینه خوبیه اما سرمایه بیشتری نیاز داره و در کار ساخت و ساز هم واقعا بلدی لازمه هر کسی بساز بفروش نمیشه ، بعنوان مثال خرید مصالح ساختمانی و سایر تجهیزات تا سرویس بهداشتی و در و پنجره و .... خریدش بلدی میخواد و اختلاف قیمت جنس با همان کیفیت خیلی زیاده و در هر متر کلی سود و زیان داره و البته ناچاردی همه سرمایتونم خرجش کنید

سرمایه گذاری روی نت هم ریسک بالایی داره چون یهو یک شب یک قانون میذارن و سفره کار شما برچیده میشه

در مورد سرمایه گذاری رو بازار طلا ، چون تابع قیمت دلار هستش راین کارم بلدی میخواد

اگر وقت آزاد دارید با 10 میلیون تومان وارد بورس شوید و سهام بخرید البته بورس لازمش اینه که همش اخبار اقتصادی رو دنبال کنید

با 50 میلیون تومان با یک واردکننده جنس از چین در همین حد 50 میلیون تومان شریک بشید برای تجارت مبلغ خیای ناچیزیه و سود ضررش هم به نسبت همین ارزشه

150 میلیون تومان یک آپارتمان خرید کنید ( میدونم در تهران گیرتون نمیاد اما هدف شما سرمایه گذاریست پس شهرش مهم نیست ) در سهرهای اطراف یا برخی استانها گیرتون میاد و میتونید 15 ماهی 300 رهن و اجاره بدید )

در اینصورت میتونید 30 میلیون تومان روی سند آپارتمان نیز وام بگیرید

90 مانده + 30 + 15= 135

80 میلیون تو زمینه پرورش ماهی سرمایه گذاری کنید البته در محلی که آب و هواش مناسب باشه مثل چهارمحال و بختیاری

50 میلیون را در بانک سپرده کوتاه مدت کنید ، برای چی ؟ برای اینکه اگر سه کارا ولی سود آور شد و نیاز به سرمایه بیشتر بتوانید براحتی سرمایه تزریق کنید

من بودم اینکار را میکردم چرا که سرمایم چند زمینه پخش شده بود و اگر در یکی ضرر میکردم همه سرمایم نابود نشده بود اما موارد مذکور تلاش میخواد و پیگیری

us12
2014-03-18, 20:18
کدوم شهر ؟
دیتاسنتر فکر نکنم با 300 تومن بشه ( برفرض تهران )
یه سرور 20 میلیون تومن با تجهیزات دیگه 25ت
سیستم های محافظتی و برق رسانی حداقل 100ملیون میشه یه یو پی اس واسه چندتا سرور قدرتمند حداقل 15 الی 20 میلیون تومنه
محل دیتاسنتر از خودتون باشه یا اجاره خودش با 300 ملیون تموم نمیشه
به این راحتی ها نیست
مگر اینکه دیتاسنترهای معروف سرور بخرین و بخشی از دیتاسنتر اجاره بدید که ایران فکر نکنم باشه

اصفهان هستم . محل را جز هزینه ها در نظر نگیرید یک مکان اجاره میکردم به 10 تومن ماهی 500 ( مکان برای دیتاسنتر زیاد مهم نیست یک جای متوسط شهر میگرفتم )
سیستم برق رسانی که گفتید چیه ؟ یو پی اس را میدونم :) اگه منظورتون مولد برق ( موتور برق ) منظورتونه فکر نکنم اینجا قطعی به اون شکل باشه با یو پی اس جواب میده .

با این اوصاف بازم میگید با 200 تومن ( 100 هزینه ها نرم افزای کار و خرج های استخدام و رهن مکان و بقیه مسائل ) نمیشه یک دیتانستر راه انداخت ؟

171itmax
2014-03-18, 21:37
من اگه 300 میلیون داشتم یه شرکت خدمات مجالس میزدم . میدونم میشه باهاش ماهی 50 تومان تو شهر های بزرگ در اورد

mehrjoo
2014-03-19, 04:06
یه بوتیک راه مینداختم .
اسکریپت فروشگاه ساز و سایت سازیکه 2 سال روشون زحمت تیمیکشیدم آماده میکردم میزاشتم واسه فروش
یه آپارتمان تو یه جای خوب رهن کامل میکردم...
بقیشو یه ماشین میخریدم مینداختم زیر پام...
همون 2 شغل راحت ماهی 10 میلیون بهم سود میرسوند

pحاجی ارزونی
2014-03-19, 14:02

سلام
واردات کالا مراحل خودش رو داره
باید ببینی کدوم اولویت 10 گانه را میخای وارد کنی
خیلی از اولویتها الان آزاده و بعضیهاش 2 برابر گمرکی داره
پیشنهاد میدم قبل از هر کاری با کسی که قبلا این کار را انجام داده رودر رو بشینی و مشورت کنی
وگرنه تو چت روم کسی نمیتونه خیلی از جوابهیی که دنبالشه بدست بیاره
ولی به طور کلی اینطوریه
اول انتخاب محصولات
انتخاب شهری که محصول را وارد میکنه
انتخاب مشاور و هماهنگ کننده و مترجم
اگر میخای بارت زودتر بیاد اول حواله رو واریز کن
سفر به جایی که میخای خرید کنی
و تمام
بسته بندی و مراحل اونجا رو مشاورت انجام میده
شما از ایران بعد از رسیدن محصول و یا کانتینرت کارها رو دنبال میکنی
مراحل ترخیص کالا هم زیاد طول نمی کشه
و بعد فروش محصوله
..
..
همین

موفق باشید

imortality
2014-03-19, 18:40
اگه 300 میلیون داشتم اون موقع میشستم فکر میکردم که باهاش چیکار کنم!
فعلا سعی میکنم به 300 برسم :d

masoudazar
2014-03-20, 02:43
اگر... اگر...
ای کاش... ای کاش...
که چی ؟
یه تاپیک بزن "چگونه 300 میلیون داشته باشیم!" راه کار های عملی!

far-rayan
2014-03-20, 13:11
سلام
راحتترین کار اینه که دو تا زمین بزرگ و جای مناسب باهاش میخری (یا یکی)
که برق و آب مناسب داشته باشه
بعدش زمینها رو میدی اجاره برای کارای کشاورزی یا گلخونه ای
هم زمینت رشد میکنه و هم ماهیانه اجاره خوبی بابتش میگیری بدون دردسر

kamandar
2014-03-20, 16:11
اگر... اگر...
ای کاش... ای کاش...
که چی ؟
یه تاپیک بزن "چگونه 300 میلیون داشته باشیم!" راه کار های عملی!
پستتون یکم ناامید کننده هست ! اما جوابش
اول نیاز به شغل ثابت هست یا ارث
دوم پارتی در بانک
پولام رو تو بانک میزاشتم یه وام می گرفتم 50 ملیون یه مرغداری اجاره میکردم انقدر این چرخه رو ادامه میدادم تا آخر باسودش یک دامداری میزدم
فکر کنم این بهترین گزینه هست البته کار تولیدی مثل خیاطی و کلا صنف نساجی هم اگه وارد باشی پول خوبی داره

us12
2014-03-20, 16:21
اگه 300 میلیون داشتم اون موقع میشستم فکر میکردم که باهاش چیکار کنم!
فعلا سعی میکنم به 300 برسم :d

اگه از قبل برنامه ریزی نکنی و هدف نداشته باشید نمیتونید به این پول برسید و وقتی هم میرسیدید نمیدونستید باید چکاری انجام بدید . ;;)

سال نو هم پیشاپیش مبارک <:-p

سـعید
2014-03-20, 17:12

نرخ سود برای مبالغ بالا 20 درصد نیست ! خیلی کمتر و به صورت توافقی و با صلاحدید رئیس شعبه و مسئول سرپرستی معین می شود ...

Merlin
2014-03-20, 17:15
سعید جان توافق اکثرا رو همون 20 درصد هست حداقل 18 زیر این نه دیدم نه شنیدم کسی اینجا بده

سـعید
2014-03-20, 17:23
سعید جان توافق اکثرا رو همون 20 درصد هست حداقل 18 زیر این نه دیدم نه شنیدم کسی اینجا بده

یکی از نزدیکان من هفته پیش برای مبلغ 800 تومان با بانک وارد مذاکره شد رقم پیشنهادی نهایی بانک 12 درصد بود و توافقی صورت نگرفت ....

نام بانک و شعبه و بقیه شرایطش هم لحاظه .. الان چون وامدهی از ماه 9 قطع میشه و تا اخر 2 هم حدودا ادامه پیدا می کنه .. رئیس بانکی ریسک نمی کنه ...

احتمالش کم است بشه سود بالا گرفت ولی غیر ممکن نیست ..

البته این هم جای بحش داره که فقط برای ادمهای خیلی مسن یا بی سواد کافی اقتصادی پول تو بانک گذاشتن گزینه خوبیه .. وگرنه کافیه تاپیک های اینچنینی در همین انجمن را مرور کنیم تا ببینیم چه ایده های ارزنده و ارزشمند و اینده سازی توشون هست ..
من به شخصه لذت می برم از این همه سواد اقتصادی جوون های ما ... تبریک ... ایشالا با پول هاتون هر سرمایه گذاری که می کنید .. موفق باشید ..

Merlin
2014-03-20, 17:43
برادر بنده شخصا با 20 درصد گذاشته
البته شاید شعب مناطق ازاد فرق داشته باشه
100 تومن گذاشته با 20 درصد

البته اونم توجیه اقتصادی خاص خودشو داره
1سال نمیتونست از اون پول استفاده کنه باید دستش میموند گذاشت بانک سودشم استفاده میکنه

Reza
2014-03-20, 18:59
24 درصد روز شمار همین الان داره موسسه مالی و اعتباری کوثر میده مبلغم اصلا مهم نیست هر چی بیشتر باشه بهتره!

ap63
2014-03-20, 21:49
یکی از دوستان بنده 200 تومان گذاشته بانک اقتصاد نوین و ماهی سه میلیون و هفتصد داره میگیره.

ahijoon
2014-03-20, 21:51
ساخت و ساز یا راه اندازی تولیدی بهترین کاریه که میشه با این پول زد.

anajshop.ir
2014-03-20, 22:31
یه بار تو همین شاپکیپر یکی از دوستان گفت هرکاری که حرفه ای باشه موفقه . هرکس هم تو کار خودش میتونه حرفه ای باشه . به نظر من بهترین کار اینه که شغل خودتون رو با سرمایه بیشتری ادامه بدید . امروز تو ایران موفق کسیه که دلاله این رو هم یکی از گزینه ها در نظر بگیر حالا هرچی ملک ماشین و ...

lergo
2014-03-21, 01:19
خیلی مختصر و کوتاه:
همه پولتو در یک کار نزار.تا اگر خدایی نکرده از دست بره همش نرفته باشه.

پیشنهاد:
مغازه در کیش هم خوب جواب میده