PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با 10 میلیون تومان چه کاری رو در زمینه وب پیشنهاد می کنید؟

1yaser
2014-03-21, 00:35
سلام و سال نو مبارک
دوستان سوال واضحه. قصد دارم کاری رو از اردیبهشت استارت بزنم. چند فکر هم دارم. ولی قبلش میخوام نظر شما رو بدونم.
با 10 میلیون تومان در زمینه وب چه کار درآمدزایی می شه راه انداخت؟ ( این مبلغ برای تمام خرج هاست از جمله طراحی سایت، تبلیغ سایت، تولید محتوا در صورت نیاز و.. ) خودم هم فقط می تونم امور اجراییشو مدیریت کنم.

iranshoping
2014-03-21, 00:38
سلام بنده پیشنهادم این هست یک فروشگاه راه بندازید و چند محصول خاص بزارید حدود پنج میلیون جنس بخرید
سه میلیون هم هزینه تبلیغات پست ثابت تو سایت های مرتبط با محصول بکنید
مطمئن باشید سود خوبی داره

zirab
2014-03-21, 00:53
سلام
اول برید سراغ تخصص خودتون
منم با نظر دوستمون iranshoping موافقم
یا میتونین یه سایت اماده و با سابقا خریداری کنید مثلا سایتی با رتبه 1000 رو بخرید که حدود 5 تومن ارزش داره و با 5تومن بقیش هم فروشگاه بزنید . این راه هم به نظر من درامد خوبی خواهد داشت و از نظر زمان هم زمان زیادی رو از دست نمیدید برای باز گردوندن هزینتون.

1yaser
2014-03-21, 00:57
سلام بنده پیشنهادم این هست یک فروشگاه راه بندازید و چند محصول خاص بزارید حدود پنج میلیون جنس بخرید
سه میلیون هم هزینه تبلیغات پست ثابت تو سایت های مرتبط با محصول بکنید
مطمئن باشید سود خوبی داره
ممنون. حقیقتا تجربه زیادی در وبسایت های فروشگاهی صرف ( وبسایتی که تنها خدمتش فروش باشه) و همینطور خرید جنس مناسب، پر فروش و ارزان ندارم. و از سویی به ایده ای فکر می کنم که موقت و کوتاه مدت نباشه. یعنی حتی اگر سرعت بازدهیش کم باشه مشکلی نیست ولی همیشگی باشه و نمودار رشدش ادامه دار. اگر دقیق تر در مورد طرحتون بگید شاید بهتر بتونم تصمیم بگیرم.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سلام
اول برید سراغ تخصص خودتون
منم با نظر دوستمون iranshoping موافقم
یا میتونین یه سایت اماده و با سابقا خریداری کنید مثلا سایتی با رتبه 1000 رو بخرید که حدود 5 تومن ارزش داره و با 5تومن بقیش هم فروشگاه بزنید . این راه هم به نظر من درامد خوبی خواهد داشت و از نظر زمان هم زمان زیادی رو از دست نمیدید برای باز گردوندن هزینتون.

ممنون از نظرتون. در مورد تخصص خودم. با روش های مختلف تولید محتوا آشنام و سال ها در شرکت های مطرح وب، مدیر تولید محتوا بودم ( در زیمنه های مختلف ) با مسائل فنی هم در حدی که بتونم سی ام اس های مختلف رو نصب و تنظیم کنم آشنام. و از طرفی مسائل تجارت الکترونیک و... رو میشناسم. از نظر تحصیلی هم کارشناس ارشد مدیریت اجرایی هستم. در مورد ایتون تنها مشکلی که درش حس می کنم پیدا کردن سایت مناسب برای خریداری هست. و البته همون طور که قبلا گفتم اینکه زیاد تجربه فروشگاه اینترنتی رو نداشتم.

abolfazlll
2014-03-21, 00:58
سلام اميد موفقيت براي همه ي دوستان
فقط يه ياد آوري از راه دوستانه بهتون ميكنم كه سعي كنيد روي كاري كه ميخايد شروع كنيد دقيق فكر كنيد ، برنامه ريزي كنيد
سود و زيان ها رو حساب كنيد اگر ها رو حساب كنيدو...
همين طور سعي كنيد هر كاري رو شروع ميكنيد اولين نفر باشيد تو اون كار يا اين كه اگر اولين نبوديد بهترين باشيد
همچنين سال نو بر همه ي دوستان مبارك:x

1yaser
2014-03-21, 01:03
سلام اميد موفقيت براي همه ي دوستان
فقط يه ياد آوري از راه دوستانه بهتون ميكنم كه سعي كنيد روي كاري كه ميخايد شروع كنيد دقيق فكر كنيد ، برنامه ريزي كنيد
سود و زيان ها رو حساب كنيد اگر ها رو حساب كنيدو...
همين طور سعي كنيد هر كاري رو شروع ميكنيد اولين نفر باشيد تو اون كار يا اين كه اگر اولين نبوديد بهترين باشيد
همچنين سال نو بر همه ي دوستان مبارك:x
حتما همینطوره. در حال حاضر برای دو ایده مختلف داکیومنت 20 صفحه ای از ریز هزینه ها و زمانبندی ها و... تهیه کردم. ولی هنوز شک دارم. ممنونم از نظرتون

reza98
2014-03-21, 01:06
راه اندازی یک سایت طراحی وب و برنامه نویسی و استخدام چند برنامه نویس و تبلیغات و پذیرش پروژه

برای راهنمایی بیشتر درتماس باشید.

1yaser
2014-03-21, 01:38
راه اندازی یک سایت طراحی وب و برنامه نویسی و استخدام چند برنامه نویس و تبلیغات و پذیرش پروژه

برای راهنمایی بیشتر درتماس باشید.

حقیقتش من زیاد دوست ندارم وارد مسائلی بشم که تخصصش رو ندارم ( برنامه نویسی و پروژه گرفتن و.. ) قصد بیشتر ازائه یه سرویس یا خدمته. چون از سویی مدیر یه تیم طراحی وب کامل هم هستم. اما قصد ندارم کاری رو شروع کنم که مستقیما با تخصص کدنویسی مواجه باشه. تشکر

rasoul60
2014-03-21, 06:18
من ایده خودمو که همیشه دوست داشتم اجرایی کنم رو میگم
اگه 10میلیون تومان داشتم یه سایت آمارگیر مشابه وبگذر میدادم طراحی کنن با امکانات بیشتر و کیفیت خیلی بهتر . یعنی به نوعی وبگذر رو پس میزدم و میشدم رقیبش .8->"

سال نو هم مبارک

1yaser
2014-03-21, 11:44
من ایده خودمو که همیشه دوست داشتم اجرایی کنم رو میگم
اگه 10میلیون تومان داشتم یه سایت آمارگیر مشابه وبگذر میدادم طراحی کنن با امکانات بیشتر و کیفیت خیلی بهتر . یعنی به نوعی وبگذر رو پس میزدم و میشدم رقیبش .8->"

سال نو هم مبارک
ممنون از شما. البته فکر کنم ساخت یه سایت آمارگیر انقدر هزینه نداشته باشه. اسکریپت های خوبی هستن الان که میشه با هزینه کم کاستوم کرد و...مثل سایت http://www.stat7.com/ که پنظرم از اسسکریپت Piwik استفاده می کنه.

1001file.ir
2014-03-21, 11:53
نظرتون در مورد یک سیستم همکاری در فروش فایل کامل چیه ؟!
هیچ سیستم قدرتمندی در این مورد ایجاد نشده ...

1yaser
2014-03-21, 13:50
نظرتون در مورد یک سیستم همکاری در فروش فایل کامل چیه ؟!
هیچ سیستم قدرتمندی در این مورد ایجاد نشده ...

در این زیمینه بنظمر بیشتر از قضیه فنی نیازمند تولید و یا تهیه فایل های یونیک، بدردبخور و خوب هستیم. در این زمینه فکر خاصی دارید؟

masoudazar
2014-03-22, 02:45
سلام.
به نظرم هیچ وقت نباید سراغ کاری برید که تخصص و تجربه ای توش ندارید. حتما شکست می خورید!
اگر احیانا فروشگاه اینترنتی زدین هیچ وقت همه ی سرمایتون رو یه جا خرج نکنید. اولش باید مثلا 1 میلیون جنس بخرید بعد ببینید چی باید بخرید و همینطور در مورد تبلیغات.

84edu
2014-03-22, 03:39
مطمئناً شرط اول علاقه هست و هرگز نباید بدون علاقه وارد هیچ شاخه ای شد.
خب علایق که مشخص شد، باید دید چی داریم و چی نداریم:
1. چقدر دانش داریم و در چه زمینه هایی.

2. چقدر تجربه داریم و در چه زمینه هایی.

3. چقدر زمان آزاد داریم.

4. نیروی کار در دسترسمون چی هست و چقدر هست.

5. و اما چقدر پول داریم.

خب توی علایقمون باید گزینه ای انتخاب شه که با جواب سئوالات فوق همخوانی لازم رو داشته باشه. چطور میشه فهمید همخوانی داره یا نه؟ بهترین راه اینه که گزینه های اصلی که انتخاب کردیم رو براشون یه طرح ابتدایی بنویسیم مثل همین کاری که استارتر کردند.
بعد از این میتونیم بریم سراغ انتخاب نهایی و توسعه طرح نوشته شده به یه بیزینس پلن حرفه ای که توش مارکتینگ پلنمون هم تعریف شده.

حالا استارتر عزیز، امکانش هست دو فایل مذکور رو برای من ارسال کنید تا مطالعه کنم؟
در خدمتتون هستم
موفق باشید

1yaser
2014-03-22, 10:31
سلام.
به نظرم هیچ وقت نباید سراغ کاری برید که تخصص و تجربه ای توش ندارید. حتما شکست می خورید!
اگر احیانا فروشگاه اینترنتی زدین هیچ وقت همه ی سرمایتون رو یه جا خرج نکنید. اولش باید مثلا 1 میلیون جنس بخرید بعد ببینید چی باید بخرید و همینطور در مورد تبلیغات.
دقیقا همینطوره که می فرمایید. قصد ندارم ریسک زیادی داشته باشم و طبیعتا این 10 میلیون هم در یک بازه زمانی مثلا 6 ماهه الی یک ساله هزینه خواهد شد. اما فروشگتاه رو بعید می دونم بزنم ( مگر اینکه ایده خیلی خاصی باشه ) چون تجربه خاصی توش ندارم.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

مطمئناً شرط اول علاقه هست و هرگز نباید بدون علاقه وارد هیچ شاخه ای شد.
خب علایق که مشخص شد، باید دید چی داریم و چی نداریم:
1. چقدر دانش داریم و در چه زمینه هایی.

2. چقدر تجربه داریم و در چه زمینه هایی.

3. چقدر زمان آزاد داریم.

4. نیروی کار در دسترسمون چی هست و چقدر هست.

5. و اما چقدر پول داریم.

خب توی علایقمون باید گزینه ای انتخاب شه که با جواب سئوالات فوق همخوانی لازم رو داشته باشه. چطور میشه فهمید همخوانی داره یا نه؟ بهترین راه اینه که گزینه های اصلی که انتخاب کردیم رو براشون یه طرح ابتدایی بنویسیم مثل همین کاری که استارتر کردند.
بعد از این میتونیم بریم سراغ انتخاب نهایی و توسعه طرح نوشته شده به یه بیزینس پلن حرفه ای که توش مارکتینگ پلنمون هم تعریف شده.

حالا استارتر عزیز، امکانش هست دو فایل مذکور رو برای من ارسال کنید تا مطالعه کنم؟
در خدمتتون هستم
موفق باشید

ممنون بابت پاسخ مفصلتون. من اینطور در نظر گرفتم که این موارد رو که عرض کردید مورد توجه بوده و در واقع سوال دنبال جوابی در محیط بیرون و در فضای کار می گرده. اینکه مثلا کدوم کار ( فروشگاه، تولید محتوا، سرویس های مبتنی بر وب و.. ) می تونه بازدهی بهتری داشته باشه. مثلا ممکنه کسی تجربه داشته باشه بگه تولید محتوا انقدر پول نمی خواد و حیفه این پول خرج تولید محتوا بشه. و کسی هم ممکنه بیاد بگه شما با این پول نمی تونی یه سرویس مثلا حسابداری آنلاین مثل جیب و اپلیکیشن اندرویدی و.. بنویسی و تبلیغش کنی و ازش پول دراری و وسط راه کم میاری. بیشتر دنبال اینم که بدونم با این مبلغ تو چه لولی میشه کار کرد.
اما در مورد دو طرح که گفتید ارسال کنم. فایل اول درباره توسعه کار فعلی خودم (تو امضام هست) و فایل دوم یه طرح وبسایت تولید محتوا درباره زنان به همراه فروشگاهی که محصولات خاص می فروشه ( تولید خودمون ) نه محصولات معمول وب ). طرح اول رو می فرستم براتون و اگر وقت بزارید ممنون می شم.
طرح دوم هم با اخترام به شما و دوستان فعلا ترجیح میدم دست خودم بمونه و اگر جزئیاتش رو بخواید همینجا تا حدودی بگم.
ممنونم ازتون

a1irez4
2014-03-22, 14:44
یه کاری و یه تیمی جمع کن که خودتم اگه 1 ماه نبودی در آمدتو داشته باشی!