PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با یک میلیارد تومان پول چه کسبی میشود داخل اینترنت راه انداخت؟

stars
2014-03-22, 21:46
سلام
با یک میلیارد تومان پول چه کسبی میشود داخل اینترنت راه انداخت؟

وام داده نمیشود اصرار نفرمایید

mori2000
2014-03-22, 21:54
سلام

داداش یه چیزی پیش اومده اینه که نمی دونم چرا جدیدا همه مشتاق شدن یه مبلغی رو تو تاپیک بزنن و تاپیک راه بندازن
خدایی 1 میلیارد داشتی تو نت می خواستی سرمایه گذاری کنی؟

stars
2014-03-22, 21:56
داداش یه چیزی پیش اومده اینه که نمی دونم چرا جدیدا همه مشتاق شدن یه مبلغی رو تو تاپیک بزنن و تاپیک راه بندازن

بله دنبال یک ایده خوب هستم.

mori2000
2014-03-22, 22:05
بله دنبال یک ایده خوب هستم

به نظر من اگه این مبلغ رو داری ...
کلا تو نت سرمایه گذاری نکن
اگه می خوای سرمایه گذاری کنی برو سهام گوگل بخر

Merlin
2014-03-22, 22:13
همچین پولی داری یه 8 طبقه بزن بفروش حالشو ببر
سودش عالی و تضمینیه !!!

mihanmc
2014-03-22, 22:27
با یه پرینت بانکی پاشو بیا اینجا راهنماییت کنم چی کار کنی

stars
2014-03-22, 22:31
با یه پرینت بانکی پاشو بیا اینجا راهنماییت کنم چی کار کنیاصراری برای راهنمایی شما نیست ممنون ،دو پیشنهاد خوب تا به الان گرفتم

moj1rayaname
2014-03-22, 22:33
استارتز عزیز اینطوری حتی از روی کنجکاوی هم زده باشید تاپیک رو به نتیجه نمیرسید ..
ایده چیزی نیست که عمومی کرد و به زبان آورد
و هر ایده ای هم نمیتواند حتما موفق باشد

شما از توانایی هاتون بگین تا راهنمایی شوید ..

kavarshop
2014-03-22, 22:37
کسی تو ایران نیست که برای شروع 1 میلیارد بزاره چون باید چند سال تجربه با مبلغ کم داشته باشی تا بتونی 1 میلیارد رو بکشی تو کار

دوستمون راست میگه جدیدن مد شده تاپیک با مبلغ میزنن

1yaser
2014-03-22, 22:52
دوست عزیز با فرض اینکه سوال از روی کنجکاوی نباشه و واقعا بخواید حرکتی بزنید بهتون پیشنهاد می کنم همه چیز رو از پایه داشته باشید. از ملکی که هویت واقعی شما خواهد بود تا تیمی که به استخدام در می آورید و برندی که در وب می سازید. و البته با این حجم پول بهتره در چند پروژه مختلف وبی سرمایه گذاری کنید.
من ایده های زیادی دارم ولی هیچکدام با تخمین هزنیه 1 میلیارد شکل نگرفته و برای این مبلغ پخته نیست. از سویی تحصیلات و تجربه و سابقه کافی هم در این زمینه دارم. اگر دوست داشته باشید می تونم باهاتون همکاری و کمکتون کنم. و البته برای همکاری با شما مبلغی نمی خوام. و منتظر نتیجه ایده می مونم و اگر موفق شدیم خب این موفقیت به اندازه زحمتم، برای من هم هست. اما بازگویی ایده ها، وقت گذاشتن برای کار گروهی و.. نیازمند اینه که شما همتتون و نیت راسختون رو نشون بدید.

84edu
2014-03-22, 22:54
یک میلیارد تومن رقمی نیست که کسی نخواد بذاره! توی وب فارسی جا برای کار بسیار هست... .
اما اینکه صرفاً یه نفر بیاد بگه اینقدر پول دارم و راهنمایی کنید که چیکار کنم مثل این میمونه که یکی بگه آقا راه رفتن بلدم، عضو کدوم باشگاه فوتبال بشم برای تبدیل شدن به برترین فوتبالیست قرن!

پول فقط یه جزء هست، باید دید اصلاً هدف چیه و اینکه چه نوع کسب و کارهایی باب میلتون هست.

mihanmc
2014-03-22, 23:25
کسی که بلد بوده انقدر در بیاره و پس انداز کرده دیگه نمیدونم چی کار می خواد بکنه
این شخص باید بره با یکی مشورت کنه که چندین برابر خودش تونسته در بیاره

moj1rayaname
2014-03-22, 23:50
بنده باشگاه ورزشی دارم قصد داشتم با پس اندازم حرفه ای دیگر راه اندازی کنم یک میلیارد تومان برای این کار در نظر گرفتم

پیشنهاد من این هست
اگه تجربه کار در نت رو دارید و یا نزدیکان رو دیدید .. با سرمایه کم شروع کنید...
و قطعا این مبلغ رو به آسونی به دست نیاوردید که بخواهید با یک ایده استارت بزنید و سرمایه کنید
خلاصه خیلی کار ساده ای نیست و باید یه تیم تشکیل بدید و حداقل یه شرکت ساده ثبت کنید و این تصمیم رو اجاره بدید تیم بگیره ..
تیمی که اعضایش تجربه حداقل 10 سال فعالیت توی نت رو داشته و حتی هر کدوم درصدی نیز سرمایه بیارن وسط ..

Safecharge
2014-03-23, 00:11
وقتی که این رقم و می خوای سرمایه گذاری کنی حد اقل بایستی چند درصدی رو به یک یا تیم مشاور بعنوان حق زحمه بپردازی که سرمایه ات از بین نره
مگرنه با این حجم بزرگ مالی حتی اگر بهترین پروژه رو بدون آگاهی و دانش صرف کنی آخرش ورشکسته می شی
هر کسی برای خودش یه ایده ایی داره من هم ایده ایی دارم که اگر بخوام اجرایی اش کنم دست کم 10-15 تومن برای شروع اولیه و برای تبلیغات همین حدود بلکه بیشتر نیاز دارم دیگه دیگه هزینه های دفتر و تیم اجرایی و کارمند در کل هزینه های جانبی شو دیگه حساب نکردم
اما ایده امو پابلیک نمی کنم تا زمانی که مقداری از سرمایه لازمه تهیه کنم.

شما هم اگر یه تومن داری می خوای اینجا هزینه کنی بهتره با چند تا مشاور اقتصادی صحبت کنی...

سـعید
2014-03-23, 00:37
کسی که بلد بوده انقدر در بیاره و پس انداز کرده دیگه نمیدونم چی کار می خواد بکنه
این شخص باید بره با یکی مشورت کنه که چندین برابر خودش تونسته در بیاره

خوب جای خوبی اومده من برای مشاوره دادن حاضرم ...

شوخی کردم ....

جدای از این شوخی بی مزه ... باید عرض کنم این جور تاپیک ها خیلی خوبه چون ایده ای زیادی ازشون نشات میگیره ... حالا ایندفعه رقم بالا تره و بررسی سخت تر ...

در زمینه نت من فکر می کنم با این پول بشه یک شرکت چند منظوره خوب راه انداخت که در زمینه های مختلف از جمله هاستینگ ، دپارتمان طراحی وب ، دپارتمان ایجاد و مدیریت سایت های مختلف به مالکیت شرکت ، یک یا چند فروشگاه بزرگ در مینه های مختلف مثلا قطعات کامپیوتر یا چیز پر مصرف دیگر ...

این بیزنس می تونه شغل های زیادی راه بیاندازه .

به استارتر پیشنهاد می کنم بخش های فرعی بازارچه انجمن رو نگاه کنه و ببیند برای چه خدماتی می توان پول دریافت کرد ..
از هاست
ثبت دامنه
طراحی وب
مدیریت سایت
ایمیل مارکتینگ

ناگفته نماند این تقریبا همان ایده ایست که سعی دارم امسال خودم ایجاد کنم و برند جدیدی در زمینه های مختلفی که عرض کردم ایجاد کنم ... فقط کاش منم این پس انداز قابل توجه را یا حتی یک پنجمش رو نقد داشتم ..

استارتر عزیز خوبه که با داشتن شغل متفاوت و پول کافی به سرمایه گذاری در زمینه های جدید و اشتغال زا علاقه نشان می دهید ..

موفق باشید..

a1irez4
2014-03-23, 01:03
سلام

آدرس بده بیایم دزدی :d

حالا خداییش یه میلیار داری میخوای بریزی تو اینترنت؟ (دولت این کارو نمیکنه شما چرا میخوای این کارو بکنی؟)
فکر کردی ما حقوق دانیم یا تاجر یا مثلا بساز بفروشیم که اومدین دارین مشورت میگیرین!
اگه سر کاریه که هیچ! اگه واقعا دارید - به نظرم با چند فرد بسیار با تجربه به صورت رو در رو بشینید صحبت کنید و خواسته هاتونو و مقدار سودی که میخواید داشته باشین و مطرح کنید که اونا هم راهکار و ایده بدن برای سرمایتون و گرنه اینا براتون مشورت نمیشه :)
یه چیزیم بگم! من اگه 1 میلیار داشتم پنج ماه بانک میزاشتم سودشو میدادم خیریه و محک :(

GIGABYTE
2014-03-23, 01:05
این تاپیک کاملاً سرکاری هست. کسی که یک میلیارد داشته باشه بهترین کار و مطمئن ترین روش یعنی گذاشتن در بانک و دریافت سود ماهانه رو میکنه نه بیاد تاپیک بزنه!

84edu
2014-03-23, 01:13
این تاپیک کاملاً سرکاری هست. کسی که یک میلیارد داشته باشه بهترین کار و مطمئن ترین روش یعنی گذاشتن در بانک و دریافت سود ماهانه رو میکنه نه بیاد تاپیک بزنه!

بهتون ایمان میدم هستند دوستانی که رقمهای بیشتر هم حاضرند توی وب فارسی سرمایه گذاری کنند داخل همون تهران و همون ایران!

شاید برای خیلیها این نوع سرمایه گذاری غیرمنطقی باشه ولی برای برخی میتونه بهترین انتخاب باشه.
ضمناً دوستانی که مثل این دوستی که پستشون رو نقل کردم، فکر میکنند که بهترین کار گذاشتن پول توی بانک هست به این نکته هم توجه داشته باشند که حتی اگر صرفاً سود رو در نظر بگیریم، باز میشه توی اینترنت سودهای بیشتری هم کرد و البته به جریان انداختن پول توی بازارها، یه کاری هست که به نفع کل کشور هستش و نباید افراد رو ازش دلسرد کنیم!

Safecharge
2014-03-23, 01:28
برای ایجاد دیتا سنتر و ای اس پی هم باز هم مبلغ ناچیزیه

abbasss
2014-03-23, 02:38
درود بر شما

اول انتظارت از سودش رو مشخص کن، چند درصد و در چه مدت!

چقدر اهل ریسکی؟ اگه قصد شروع کسب و کار رو داری طبق انتظاری که داری باید ریسک پذیر هم باشی

علاقه؟ بیشتر در چه زمینه ای علاقه داری؟ اگه در اون زمینه چیزی نمیدونی مهم نیست علاقه که داشته باشی خیلی زود میتونی حرفه ای بشی ( کلاس و کتاب و ... )

در کل اگه به تجارت علاقه داری پیشنهاد میکنم با این سرمایه بزن تو کار صادرات و واردات... برای شروع هم سرمایه نیاز نداری بخصوص صادرات (واسطه گری) میتونی کلاسهای اتاق بازرگانی تهران هم شرکت کنی و زود راه بیفتی. بعدش یه شرکت بازرگانی ثبت میکنی و سهمی از بازار رو بدست میگیری!

اگه هم به کارهای تولیدی علاقه داری میتونی یه واحد تولید قیر (پالایشگاه قیر ) راه بندازی و یا هزار و یک کار دیگر

اینو بدون ذهن خلاق و پرسشگر خیلی مهم تره از پول! خیلی ها رو میشناسم از صفر شروع کردند و خدا رو شکر الان یک میلیارد پول خردشون هم نیست خیلی ها هم با ده ها میلیارد شروع کردن و الان گوشه زندان هستن

موفق باشید

moj1rayaname
2014-03-23, 12:06
میهن بلاگ هم گذینه خوبی هست واسه خرید :دی

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

راستی چرا توی اران کمپانی ها فروش نمیروند ؟ یا پیشنهاد نمیخورند. . .
مثل یاهو که مایکروسافت میخواست یکجا بخره و یا موارد دیگه که اروپا و آمریکا اتفاق می افته

اصلا چرا سایتی در این مورد فعالیت نمیکنه که بنگاه خرید و فروش سایت باشه به صورت اخبار و ..

Mr.Diyaco
2014-03-23, 12:20

همینه ....

ببخشید کسی که چنین مبلغی داره ، به نظر من اینجوری با چنین تاپیکی نمیاد مشورت بگیره از دید من البته
آدم تا دل سوز پول خودش نباشه و تحقیق نکنه و سبک سنگین نکنه ....
نمیدونم والـــــا

سـعید
2014-03-23, 12:51
من از دوستانی که وجود نقدینگی هایی به این صورت رو اینقدر بعید می دونم تعجب نمی کنم بلکه اون رو به حساب سن و سال کم و تجربه کمشون در بازار می زارم و دیگر اینکه چرا با سرمایه گذاری در نت اینقدر مخالفید ؟ شماهایی که همتون ( اصلاح می کنم هممون ) با سرمایه های کم و امکانات ناچیز و اکثرا دست تنها با اتکا بر هنر و دانش برترمون داریم چیز های جدید رو در در بازار جا می اندازیم و ارزو های بزرگی برای رسیدن داریم .

دوستانی که از قیمت و سرمایه صحبت می کنند : بررسی صفحه اول سایت ایستگاه با احتساب هر اگهی 7 ستاره 200 هزار تومان ( جدای از دیگر درامد های این سایت ) در امد بالای 50 میلیون تومان در ماه رو نشان می دهد !!
نیاز به توضیح هست که دیجی کالا با فروش حدود یک میلیارد تومان روزانه چه سوددهی داره ؟ یا کیمیا انلاین ؟ یا سایت ها خرید گروهی مثلا نت برگ ؟

فکر می کنید نت برگ از سرمایه چه کسانی درست شد ؟ از کسانی خارج از وب ( از پول افراد صنعتی و کارخانه دار ! ) به خاطر همین هم برند شد و تبلیغاتش تو همه جا هست و همه دوست دارن خدمات و کالا روش بزارن .. برای رستوران رفتن و فست فود خوردن در تهران شده یک مرجع و کمک کننده برای یافتن بهترین انتخاب ها ! این بدون سرمایه گذاری اون دوستان ( نام نمی برم ) شدنی بود ؟

شما فکر می کنید با یک میلیارد چه کاری میشه کرد که کار باشه ؟ ایا بانک گذاشتن پول و سود گرفتن کار انسان های عقب افتاده ( از نظر فرهنگی و اقتصادی منظورم هست ) نمی باشد ؟ ایا انسان پویا پولش رو میده بانک براش کار کنه ؟ مگر اینکه بالای 60 سال سن داشته باشه ... یا بی سواد باشه ؟
یا به دلایل شخصی مجبور بشه .. وگرنه از افرادی مثل ما با این شوق و شور پولسازی این حماقت ها بعیده .. همین دوستانی که اینجا حرف از بانک می زنن اگه پول به دستشون برسه تنبلی رو کنار می زارن و به سمت سرمایه گزاری واقعی میرن ..

الان مغازه 20 متری که من توش نشستم از قرار متری 25 میلیون تومان حدود 500 میلیون تومان ارزش داره ! و در امدش بترکه به زور به ماهی 4 میلیون تومان میرسه ؟؟
یک اپارتمان صد متری تو شمال تهران 1 تومن در میاد ! مغازه تو پاساز بوستان پونک رو دیدم زدن متری 160 میلیون تومن !!!

کجای ایران میشه یک میلیارد رو اینقدر مطمئن و پر سود سرمایه گذاری کرد که تو نت میشه ؟ وقتی سایت هایی که پاپ اپشون ماهی یک میلیون در امد داره رو میشه با 8 میلیون خرید ؟ اون شرکتی که من در پست قبلیم عرض کردم که چند تا کار قراره بکنه ، به نظرتون به ضرر بر می خوره ؟

درامد سایت های خوب رو با بیزنس های وقت گیر و واقعی بازار مقایسه کنید ؟ خود شما دوستان ببینید : علیرضا با یک ارسال ایمیل به یاهو چقدر درامد داری؟ یک راننده تاکسی که 20 تومن پول ماشینش هست باید صبح تا شب گاز و کلاچ بزنه تا پول یک ارسال تو رو برای خانوادش ببره !!

اول به کاری که خودمون داریم انجام میدیم ایمان بیاریم .. چه بسا سرمایه های زیادی هم جذب میشن ..
از کجا می دونید کسانی که این تاپیک ها را ایجاد می کنند سرمایه دار های بزرگی نباشن که صدها میلیارد پول دارد و با مثلا 5 میلیارد تومان قصد ورود به بازار وب رو دارن و میتونن برای افراد زیادی شغل ایجاد کنن ؟
فکر می کنید امکان نداره پشت پرده بسیاری از فعالیت های اقتصادی که جوونها انجام میدن ، سرمایه های بزرگان بازار نهفته باشه ..؟

می دونید بسیاری از کسب و کار هایی که ما میبینیم از پشت دست توسط کسانی که نمی شناسیم کنترل ، سرمایه گزاری و پشتیبانی میشه ؟

اگر این دیدگاه رو داشته باشیم .. امکان ورود سرمایه های بزرگ به وب فارسی وجود دارد .. فقط باید ابتدا دید بچه گانه سود خواهی و مقایسه رو کنار گذاشت و با هدف ایجاد کسب و کار براورد ها را انجام داد .... اگر فقط به سود عددی نگاه کنید که در کوتاه مدت می خواهید داشته باشید بازار در اینده پاسخ درستی به شما نخواهد داد ...

Mr.Diyaco
2014-03-23, 13:10
عزیز دل من ، من وجود این سرمایه رو نقض نکردم 1میلیارد با این وضع بازار پولی نیست ... الان خود من با اینکه سنم کمه (26 سال ) به تناسب شغلم ( پخش تجهیزات پزشکی بیمارستانی ) از مراکز درمانی شهر خودم ( همدان ) توی 6 ماه دوم سال نزدیک 110 میلیون طلب کار هستم .... پس چنین رقم های داشتن نگفتیم نیست
من حرفم این بود ، این دوستمون مگه صاحب پولش نیست ؟‍! خوب ایشون باید دلشون برای پولشون بسوزه و کمی خودش ایده داشته باشه سبک و سنگین کرده باشه بگه من این ایده ها رو دارم اصلا خوبه بده نظر بپرسه نه اینکه ایدشم فرضا بنده یا شما بگی
من به شخصه با این سبک فکری زیاد موافق نیستم البته خیلی معذرت میخوام از استارتر عزیز

خودم سرمایه اول کاریم البته سال 87 ... 3 میلیون بود که اونم وام گرفته بودم :d

سـعید
2014-03-23, 14:38
اینکه با مشورت و بررسی ایده ها و افکار مختلف موافق نیستید خیلی عجیبه ؟ !! پس تو یک همچین انجمنی چکار میکنید ؟

mihanmc
2014-03-23, 15:08
همه چی باید منطقی باشه دوست عزیز
بررسی ایده و ایده پراکنی هم باید منطقی باشه

سـعید
2014-03-23, 18:26
همه چی باید منطقی باشه دوست عزیز
بررسی ایده و ایده پراکنی هم باید منطقی باشه

قطعا درسته البته اگر این سوء تفاهم پیش نیاد که این بررسی ایده ها فقط کار کسانی است که دفتر و دستک مخصوصشو دارن !! به نظر من بیشتر کار کسانی است که در این زمینه ها تجربه های قبلی دارن ...

aminzayer
2014-03-23, 18:43
من از دوستانی که وجود نقدینگی هایی به این صورت رو اینقدر بعید می دونم تعجب نمی کنم بلکه اون رو به حساب سن و سال کم و تجربه کمشون در بازار می زارم و دیگر اینکه چرا با سرمایه گذاری در نت اینقدر مخالفید ؟ شماهایی که همتون ( اصلاح می کنم هممون ) با سرمایه های کم و امکانات ناچیز و اکثرا دست تنها با اتکا بر هنر و دانش برترمون داریم چیز های جدید رو در در بازار جا می اندازیم و ارزو های بزرگی برای رسیدن داریم .

دوستانی که از قیمت و سرمایه صحبت می کنند : بررسی صفحه اول سایت ایستگاه با احتساب هر اگهی 7 ستاره 200 هزار تومان ( جدای از دیگر درامد های این سایت ) در امد بالای 50 میلیون تومان در ماه رو نشان می دهد !!
نیاز به توضیح هست که دیجی کالا با فروش حدود یک میلیارد تومان روزانه چه سوددهی داره ؟ یا کیمیا انلاین ؟ یا سایت ها خرید گروهی مثلا نت برگ ؟

فکر می کنید نت برگ از سرمایه چه کسانی درست شد ؟ از کسانی خارج از وب ( از پول افراد صنعتی و کارخانه دار ! ) به خاطر همین هم برند شد و تبلیغاتش تو همه جا هست و همه دوست دارن خدمات و کالا روش بزارن .. برای رستوران رفتن و فست فود خوردن در تهران شده یک مرجع و کمک کننده برای یافتن بهترین انتخاب ها ! این بدون سرمایه گذاری اون دوستان ( نام نمی برم ) شدنی بود ؟

شما فکر می کنید با یک میلیارد چه کاری میشه کرد که کار باشه ؟ ایا بانک گذاشتن پول و سود گرفتن کار انسان های عقب افتاده ( از نظر فرهنگی و اقتصادی منظورم هست ) نمی باشد ؟ ایا انسان پویا پولش رو میده بانک براش کار کنه ؟ مگر اینکه بالای 60 سال سن داشته باشه ... یا بی سواد باشه ؟
یا به دلایل شخصی مجبور بشه .. وگرنه از افرادی مثل ما با این شوق و شور پولسازی این حماقت ها بعیده .. همین دوستانی که اینجا حرف از بانک می زنن اگه پول به دستشون برسه تنبلی رو کنار می زارن و به سمت سرمایه گزاری واقعی میرن ..

الان مغازه 20 متری که من توش نشستم از قرار متری 25 میلیون تومان حدود 500 میلیون تومان ارزش داره ! و در امدش بترکه به زور به ماهی 4 میلیون تومان میرسه ؟؟
یک اپارتمان صد متری تو شمال تهران 1 تومن در میاد ! مغازه تو پاساز بوستان پونک رو دیدم زدن متری 160 میلیون تومن !!!

کجای ایران میشه یک میلیارد رو اینقدر مطمئن و پر سود سرمایه گذاری کرد که تو نت میشه ؟ وقتی سایت هایی که پاپ اپشون ماهی یک میلیون در امد داره رو میشه با 8 میلیون خرید ؟ اون شرکتی که من در پست قبلیم عرض کردم که چند تا کار قراره بکنه ، به نظرتون به ضرر بر می خوره ؟

درامد سایت های خوب رو با بیزنس های وقت گیر و واقعی بازار مقایسه کنید ؟ خود شما دوستان ببینید : علیرضا با یک ارسال ایمیل به یاهو چقدر درامد داری؟ یک راننده تاکسی که 20 تومن پول ماشینش هست باید صبح تا شب گاز و کلاچ بزنه تا پول یک ارسال تو رو برای خانوادش ببره !!

اول به کاری که خودمون داریم انجام میدیم ایمان بیاریم .. چه بسا سرمایه های زیادی هم جذب میشن ..
از کجا می دونید کسانی که این تاپیک ها را ایجاد می کنند سرمایه دار های بزرگی نباشن که صدها میلیارد پول دارد و با مثلا 5 میلیارد تومان قصد ورود به بازار وب رو دارن و میتونن برای افراد زیادی شغل ایجاد کنن ؟
فکر می کنید امکان نداره پشت پرده بسیاری از فعالیت های اقتصادی که جوونها انجام میدن ، سرمایه های بزرگان بازار نهفته باشه ..؟

می دونید بسیاری از کسب و کار هایی که ما میبینیم از پشت دست توسط کسانی که نمی شناسیم کنترل ، سرمایه گزاری و پشتیبانی میشه ؟

اگر این دیدگاه رو داشته باشیم .. امکان ورود سرمایه های بزرگ به وب فارسی وجود دارد .. فقط باید ابتدا دید بچه گانه سود خواهی و مقایسه رو کنار گذاشت و با هدف ایجاد کسب و کار براورد ها را انجام داد .... اگر فقط به سود عددی نگاه کنید که در کوتاه مدت می خواهید داشته باشید بازار در اینده پاسخ درستی به شما نخواهد داد ...
احسنت
واقعا عالی بود اگر کسی حرف شما رو درک کرده باشه مطمئنا خودش سود آنچنانی از وب داره یا خواهد داشت