PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان از شما جهت معرفی یک منبع اطلاعاتی راهنمایی میخواستم

atsii
2014-03-23, 22:18
با سلام
و تبریک سال نو
دوستان عزیز بنده تازه عضو انجمن شدم, و در حال حاضر در حال تحقیق برروی درگاه ها و امکانات تبلیغاتی هستم, و فعلاً میخوام بر روی مجلات و روزنامه ها و در مرحله بعدی میخوام بر روی صدا و سیما تحقیق کنم, من میخوام ببینم که چطوری میتونم به طور مستقیم با این مجلات و روزنامه ها و صدا و سیما بدون واسطه ارتباط برقرار کنم و اطلاعات تماس تک تکشون رو به دست بیارم؟,
به عنوان مثال مجله خانواده سبز که سایتش هم هستش و اطلاعات تماسش رو راحت میشه درآودر , اما همونطور که خودتون میدونید تعداد زیادی از مجلات و روزنامه ها در ایران هستند که اطلاعات تماسشون مورد نمیاز من هستش,

حالا من از شما میخوام که لطف بفرمایید و بنده رو در این مورد راهنمایی کنید و بگید که چطور و یا از چه طریق و یا چه سایتی میتونم باهاشون ارتباط مستقیم و بدون واسطه برقرار کنم؟ و یا حتی چه سایتی؟

لطفاً سایت دابی رو هم معرفی نکنید, چون خود سایت دابی واسطه هستش

اگر نیاز به توضیحات بیشتر هستش بفرمایید تا خدمتتون عرض کنم,

در مورد انتخاب انجمن مربوطه هم اگر اشتباه انتخاب کردم عذرخواهی میکنم, نمیدونستم کدوم قسمت باید این موضوع رو ایجاد کنم

منتظر شما دوستان هستم...

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

دوستان عزیز اگر بنده رو راهنمایی بفرمایید ممنون میشم, درواقع زیاد وقت ندارم برای اینکه بتونم تمامی این اطلاعات رو سر جمع کنم

84edu
2014-03-23, 22:51
من متوجه نمیشم، شما دنبال اطلاعات تماس مثلاً مجلات و روزنامه ها هستید خب این اطلاعات تماس هرطور به دستتون برسه ایرادی داره؟ حالا با واسطه یا بی واسطه!
سایت کتاب اول یا خیلی از سایتهای تبلیغاتی و البته سرچ گوگل دم دست ترین گزینه ها هستند.
البته قطعاً متوجه هستید که تا 15 فروردین، مجلات و روزنامه ها تجدید چاپ ندارند و کار نمیکنند! یعنی تا پارسال اینطوری بودن :)

در خدمتتون هستم
موفق باشید.

atsii
2014-03-23, 23:47
ممنونم از شما , من از این جهت میگم بی واسطه برای اینکه ما خودمون تصمیم داریم مستقیماً با طرف های قرارداد وارد معامله بشیم, و دیگه واسطه ای نباشه , یعنی یک طرف قرارداد ما باشیم و طرف دیگه اون اون سازمان یا ارگان تبلیغ دهنده, هدف ما هم جمع آوری تمامی اطلاعات تماس این سازمان ها یا ارگانها هستش که بعداً نیاز هستش که باهاشون تماس گرفته بشه و باهاشون مستقیماً وارد قرارداد بشیم,
من سایت مگ ایران و دابی رو هم دیدم, اما یک جایی رو میخوام که بتونم اطلاعات کامل تری رو داشته باشم, مثلاً آرشیوی از این ها باشه که بتونم به راحتی منم آرشیو خودم رو آماده کنم و برنامه ریزی رو روش انجام بدم,
با تشکر از راهنمایی شما

اگر اطلاعاتتون رو بیشتر در اختیار من بزارید باز هم سپاسگزار شما خواهم بود

84edu
2014-03-23, 23:53
خب برای من جالبیش همینه! شما اطلاعات میخواید جمع آوری کنید دیگه شامل اطلاعات تماس و اطلاعاتی درباره نحوه فعالیت و سابقه ی اون، درسته؟
خب اگر درست باشه که همین سایتهایی که عرض کردم میتونن سرنخ های عالی رو به شما بدن.
ضمن اینکه سایتهای اصناف مختلف هم معمولاً لیست اعضاشون رو منتشر میکنند البته این لیستها کامل نیستند.

کلاً تو این مورد یه منبع کارتون رو راه نمیندازه، باید خیلی بگردید تا دیتابیس مناسبی آماده کنید و این زمان بر و انرژی بر هست.

atsii
2014-03-24, 00:04
بله شما درست میفرمایید , دقیقاً همینطور هستش من, دیتا بیس کاملی رو میخوام, که در آینده نیاز مبرم داریم به این دیتا بیس طبق هدف و برنامه ای که داریم, در حال حاضر شما میفرمایید که از سایت کتاب اول استفاده کنم؟ شما اینطوری صلاح میدونید؟

بنده به تجربیات شما کاملاً آگاهی دارم جناب مهندس زاده عزیز, تعریفتون رو از دوستانم شنیدم

84edu
2014-03-24, 01:08
دوستان لطف دارند
عرض کردم نیاز به منابع مختلف دارید؛ باید از چندین و چند منبع استفاده کنید تا اطلاعات کامل جمع آوری بشه و بتونید در سالهای آتی بهشون استناد کنید دیگه.
یکی از منابع خوب میتونه کتاب اول باشه، دابی هم به همین ترتیب، سایتهای آگهی هم معمولاً اطلاعاتی دارند و همینطور سایتهای اصناف مختلف. مثلاً صنف ناشرین تهران و بعد لیست ناشرها از سایتشون رو بردارید و ....

کار ساده ای در پیش نداری.

atsii
2014-03-27, 21:40
دوستان ببخشید دوباره مزاحم شدم,

میخواستم ببینم اطلاعات دقیق از تعرفه ها جهت تبلیغات در صدا و سیما رو از کجا میتونم پیدا کنم که به روز باشه؟ و جزئیات رو کامل برسونه, حقیقتش من از سایت خود صدا و سیما و همینطور از سایت های شبکه های سیما هم بازدید کردم اما هیچ اطلاعاتی از تبلیغات و تعرفه ها نداده بودم,

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید و سایتی رو معرفی کنید که من بتونم از اونجا اطلاعاتم رو جمع کنم,
با تشکر

84edu
2014-03-28, 18:14
دوستان ببخشید دوباره مزاحم شدم,

میخواستم ببینم اطلاعات دقیق از تعرفه ها جهت تبلیغات در صدا و سیما رو از کجا میتونم پیدا کنم که به روز باشه؟ و جزئیات رو کامل برسونه, حقیقتش من از سایت خود صدا و سیما و همینطور از سایت های شبکه های سیما هم بازدید کردم اما هیچ اطلاعاتی از تبلیغات و تعرفه ها نداده بودم,

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید و سایتی رو معرفی کنید که من بتونم از اونجا اطلاعاتم رو جمع کنم,
با تشکر

تو این مورد سایتهای این سازمان رو بیخیال شید!!! زنگ بزنید بخش آگهی ها و تلفنی بپرسید. دو سال پیش دقیقاً با همین بدبختی آمار گرفتم از شبکه خراسان! اشتباه نکنم دقیقه 70 تومن بود توی آگهی ها :|

تلفنشونم میتونید از 118 بگیرید: سازمان آگهی های صدا و سیما