PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه کسب و کاري رو راه بندازم؟

sobhank
2014-03-27, 02:00
سلام دوستان خوب هستيد؟

راستش خيلي وقته دارم ايده هاي مختلف رو امتحان مي کنم براي رسيدن بپ يه شغل و در امد ثابت ولي هر دفعه به بن بست مي خوره

ممنون مي شم يه سري راه بهم نشون بديد

yazdiran
2014-03-27, 02:05
سلام
سایت گروهی تون چی شد؟همون سایت اگه راه بیفته که خوبه

84edu
2014-03-27, 02:06
یه سری سرنخ بده شما تا یه سری مسیر پیشنهاد بشه!
علایق؟
تجربیات؟
دانش؟
زمان آزاد؟
پول؟
تخصص؟
میزان روابط اجتماعی و نوع اونها؟
منتظرم.

sobhank
2014-03-27, 02:45
سلام
سایت گروهی تون چی شد؟همون سایت اگه راه بیفته که خوبه

اون که يه هفته نشده اعضا پشت وب سايت رو خالي کردن و کلا منتفي شد

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

یه سری سرنخ بده شما تا یه سری مسیر پیشنهاد بشه!
علایق؟
تجربیات؟
دانش؟
زمان آزاد؟
پول؟
تخصص؟
میزان روابط اجتماعی و نوع اونها؟
منتظرم.

راستش علايق که وب و ديزاين و گيم و موسيقي و غيره هست.

تجربه ي طراحي وب سايت دارم.

دانش که به زبون هاي تحت وب تسلط دارم. اچ تي ام ال سي اس اس پي اچ پي ماي اسکيول جاوا

وقت ازاد بيست و چهارساعته تقريبا

پول بستگي داره

روابط اجتماعيم هم بدک نيست

soheyl_ir89
2014-03-27, 03:00
سابقه ی اسکریپت نویسی هم داری؟
چه پروژه هایی رو برنامه نویسی کردی؟
با پی اچ پی منظورمه

yasharhi
2014-03-27, 03:00
سلام دوستان خوب هستيد؟

راستش خيلي وقته دارم ايده هاي مختلف رو امتحان مي کنم براي رسيدن بپ يه شغل و در امد ثابت ولي هر دفعه به بن بست مي خوره

ممنون مي شم يه سري راه بهم نشون بديد

متولد چه سالی هستید ؟ قبلا تو چه زمینه هایی تجربه کاری داشتیئ ؟ کار طراحی رو بصورت حرفه ای انجام دادید ؟

mazanshop
2014-03-27, 14:08
در آمد ماهیانه چقدر باشه خوبه؟

84edu
2014-03-27, 16:30
راستش علايق که وب و ديزاين و گيم و موسيقي و غيره هست.

تجربه ي طراحي وب سايت دارم.

دانش که به زبون هاي تحت وب تسلط دارم. اچ تي ام ال سي اس اس پي اچ پي ماي اسکيول جاوا

وقت ازاد بيست و چهارساعته تقريبا

پول بستگي داره

روابط اجتماعيم هم بدک نيست

با این شرایط به نظرم بهترین ایده اینه که برید سروقت فروش قالبهای سیستمهای محبوبی مثل وردپرس. سایتهای مختلفی هستند که تم های خیلی زیبایی تحت گنو منتشر میکنند مثل الگانت تمز و شما میتونید به راحتی با یه اشتراک، قالبهاشون رو داشته باشید، فارسی سازی و بومی سازی کنید و بعد توی سایتتون بفروشیدش. دانش و تجربه لازم رو دارید و البته میمونه بحث سرمایه اندک اولیه و البته افزایش ترافیک وب سایت که خودش کلی بحث داره اما از پایه باید درست استارت بزنید تا بتونید در ادامه به خوبی مدیریت کنید این بیزینس رو.

این مورد، دم دست ترین و مناسب ترین هست برای شما.

اما تو شاخه طراحی سایت هم میتونید با راه اندازی وب سایت، برای گرفتن کار اقدام کنید که در این مورد رقبای زیاد و با تجربه مشکل ساز میشه به نظرم. اینقدر رقیب دارید که برای یک پروژه مجبور بشید با 20 رقیب سر و کله بزنید! پس شاید گزینه چندان مناسبی برای شما نباشه.

راستی یه توصیه دوستانه: دفعه بعدی که سئوالی ازتون شد، تحت هیچ شرایطی اون رو ناقص نذارید و فقط به یه کلمه ی غیره بسنده کنید!

در مورد موسیقی هم خیلی کلی هست و مثلاً اگر تخصصی توی نواختن ساز خاصی داشته باشید و میگفتید باز میشد روی اون هم کار کرد... .

همینطور میتونید روی کارهای آموزشی هم مانور بدید؛ شده یه بسته آموزش html,css آماده کنید با کیفیت بالا و مطالب جدید و اونو بفروشید.

در هر مورد سئوالی داشتید بفرمایید فقط به یاد داشته باشید که تحت هیچ شرایطی نباید بدون برنامه استارت بزنید و باید مسیر 3 سال آیندتون رو مکتوب داشته باشید.

yasharhi
2014-03-27, 16:53
دوست عزیز
84edu وقتی در ایران قوانین کپی رایت وجود نداره چطور شما از کسی می خواهید که کار فروش قالب رو انجام بده ؟! ممکنه یک نفر 50 تا قالب که ایشون چندین ماه روش کار کرده باشن رو بخرن و پک کاملش رو 10 هزار تومن بفروشن ، اونوقت ایشون تکلیفشون چیه ؟ به کجا باید شکایت کنن ؟

84edu
2014-03-27, 17:20
دوست عزیز
84edu وقتی در ایران قوانین کپی رایت وجود نداره چطور شما از کسی می خواهید که کار فروش قالب رو انجام بده ؟! ممکنه یک نفر 50 تا قالب که ایشون چندین ماه روش کار کرده باشن رو بخرن و پک کاملش رو 10 هزار تومن بفروشن ، اونوقت ایشون تکلیفشون چیه ؟ به کجا باید شکایت کنن ؟

خیلی سادست و البته همین الآن هم دارن این کار رو میکنن! پشتیبانی

در کوتاه مدت شاید به نظر شدنی نیاد و این کپی کاریها دردسر بشه ولی وقتی سرویس مناسب ارائه بشه و پشتیبانی خوب، کسی نمیره با 10 تومن کل پک رو بخره و البته کسی که دنبال همچین موردی باشه، خب میتونه کل پک رو رایگان هم دانلود کنه پس سایت اصلی طراح هم باید زمین بخوره در حالی که میبینیم سایتهای طراح اصلی، همشون تبدیل به بزرگترین سایتهای دنیا شدن و میشن! مثلاً تم فارست رو ببینید، دزدان بسیاری قالبهاش رو به رایگان منتشر میکنن تا لینکی برای خودشون جمع کنن! یا با نقض حقوق صاحب اون، میفروشنش یا همین الگانت تمز.... .

به هر حال بحث نوع مشتری هم هست، کسی که بخواد همه چیز رو رایگان داشته باشه، تجربه ثابت کرده که اصلاً همون بهتر که از آدم خرید نکنه چون هزینه نگهداری چنین مشتری خیلی خیلی بالاست و گاه تمام هزینه هدر میره! و حتی ضرر هم وارد میشه به بیزینس!

rahintaxir
2014-03-27, 20:49
اون که يه هفته نشده اعضا پشت وب سايت رو خالي کردن و کلا منتفي شد

حق با شماست ولی بنده تا اونجا که تونستم کوتاهی نکردم و روزی حداقل چند تا مطلب میفرستادم