PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه بانک ایمیلی بهتره؟کدوم راه برای ارسال ایمیل انبوه بهتره؟

super web master
2014-03-27, 16:08
سلام دوستان عزیز می خوام چن تا راهنمایی کنید مواردو سئوالی می گم که کاملا واضح باشه:
1-تفا وت پنل ارسال ایمیل با ماژول ارسال ایمیل چیه؟
2-بانک های ایمیل معتبر کدوم هستن؟
3-بهترین راه ایمیل مارکتینگ چیه؟
4-آیا هزینه برای ارسال ایمیل مارکتینگ در گروه های یاهو نتیجه بخشه؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

دوستان از این سایت و خدماتش اطلاعی دارین:[http://www.mamboserver.biz/service/mass-email

از این چی از این اطلاعی دارین؟
http://csell.ir/item-cat/other-item/

یا این؟
http://www.jmnews.ir

این به نظرتون راست می گه؟
http://uscript.ir

m_hosseinmardi
2014-03-27, 16:21
سلام و درود

یک پیشنهاد کلی دارم :
طبق تجربه به هیچ عنوان سمت پنل های ارسال ایمیل نرید !
از طریق گروه های یاهو و جیمیل خیلی بهتره
باز هم با دوستان مشورت کنید

یا علی

84edu
2014-03-27, 17:09
بهترین روش ایمیل مارکتینگ اینه که از پایه درست انجامش بدید!

نیاز به متدی برای جمع آوری ایمیل افراد حاضر در بازار هدف خودتون دارید و بعد هم ارسال با استفاده از یه سرویس معتبر و با کیفیت مثل میل چیمپ و نمونه های مشابه

من شخصاً تنها روشی که توصیه میکنم همینه که خودتون با روشهای حرفه ای ایمیلها رو جمع آوری کنید تا با این روش کیفیت استراتژی ایمیل مارکتینگ خودتون رو بالا ببرید... .

super web master
2014-03-27, 17:47
بهترین روش ایمیل مارکتینگ اینه که از پایه درست انجامش بدید!

نیاز به متدی برای جمع آوری ایمیل افراد حاضر در بازار هدف خودتون دارید و بعد هم ارسال با استفاده از یه سرویس معتبر و با کیفیت مثل میل چیمپ و نمونه های مشابه

من شخصاً تنها روشی که توصیه میکنم همینه که خودتون با روشهای حرفه ای ایمیلها رو جمع آوری کنید تا با این روش کیفیت استراتژی ایمیل مارکتینگ خودتون رو بالا ببرید... .
دوست عزیز کمی راجع به این متد ها و سرویسهای معتبر توضیح بدین ممنونم

84edu
2014-03-27, 20:24
دوست عزیز کمی راجع به این متد ها و سرویسهای معتبر توضیح بدین ممنونم

کلاً اینها بیشتر عملی هستند تا توضیح دادنی اما:
فرض کنیم ما میخوایم محصولاتی مثل تبلت و موبایل رو بفروشیم. خب بهترین کار برای جمع آوری ایمیل در این حالت میتونه این باشه که صفحه ای مناسب برای عضویت در خبرنامه ایجاد کنیم یعنی همون لندینگ پیج مناسبی روی مثلاً یه ساب دومین و بعد توی این لندینگ پیج، با یه متن مناسب باید در مورد چیزی صحبت کنیم که به نفع کاربر باشه مثلاً ارسال هفته ای اخبار و اطلاعات و اپ های رایگان و برای نمونه هم دو نسخه از خبرنامه های قبلی رو قرار بدیم توی همون صفحه برای دانلود.
با این روش میشه اعضائی رو برای عضویت در خبرنامه ترغیب کرد که 100% به محصولات فروشگاهمون علاقه مندند.
اما خب این کار رو به بهترین شکل میشه با سرویسهایی مثل mailchimp.com, aweber.com یا getresponse.com انجام داد.

super web master
2014-03-28, 19:03
آخه یه بحثی که هست اینه که میگن پتل ایمیل اصلا خوب نیست چون همش اسپم می شه خوب چاره چیه؟

84edu
2014-03-28, 19:39
آخه یه بحثی که هست اینه که میگن پتل ایمیل اصلا خوب نیست چون همش اسپم می شه خوب چاره چیه؟

پنل ایمیل از گروه تجارت الکترونیک "اسپم گستران کلاهبردارپوریان" کجا و از میل چیمپ و سایر مواردی که اسم بردم کجا!!!!

سـعید
2014-03-28, 19:45

بر خلاف تمام حرفهای درستی که مبنی بر بد بودن ایمیل مارکتینگ های ابکی موجود در بازار وب ایران وجود دارد ، تناقض شدیدی رو از تجربه استفاده اخیرم از یکی از این لیست های ارزان قیمت و پنل های ارسال ایمیلی که امیدی به اینباکس رفتنشون نیست داشتم ! با صرف هزینه حدود 30 هزار تومان ( 15 خرید لیست و 15 خرید پنل یک ماهه ) ، بازدید و جذب اگهی دهنده برای وب سایت بالی هو در بازه رمانی استفاده از این سرویس خوب بود ... فقط حواسم بود که تکرارش نکنم و با ارسال های زیاد به لیست های اکثرا تکراری دل خواننده های ایمیل ها رو خون نکنم تا به سایت فحش ندن !!

هر چیزی اعتدالش خوبه و برخی از پیشنهادات رو برای یک بار میشه امتحان کرد .

اما راهکار اصلی و نهایی تهیه لیست ایمیل از خود مخاطبین سایت هست ..مثلا من در نت افر لیست های خوبی از خود مردم گرفتم و با ارسال کم به اونها اعتمادشون رو جلب کردم .. نه اینطور که با ارسال ایمیل روزانه خفشون کنم ...

super web master
2014-03-29, 01:01
پنل ایمیل از گروه تجارت الکترونیک "اسپم گستران کلاهبردارپوریان" کجا و از میل چیمپ و سایر مواردی که اسم بردم کجا!!!!
بله خیلی عالی بود خوب حالا با این میل چیمپ چه طوری کار کنم؟

84edu
2014-03-29, 01:12
بله خیلی عالی بود خوب حالا با این میل چیمپ چه طوری کار کنم؟

خیلی سریع بخوام بگم:
1. عضو بشید با ایمیل یکی از سایتهاتون و با اطلاعات واقعی. همه فیلدها و موارد رو کامل کنید.

2. از بخش لیست، باید یه لیست درست کنید، همینطور قسمتی که پروفایل رو تکمیل میکنید، آدرس و تلفن واقعی بنویسید.

3. از بخش campaign میتونید خبرنامه رو ارسال کنید و براش در همون پروسه ارسال، قالب هم طراحی کنید یا ایمپورت کنید یا از قالبهای موجود بهره بگیرید!

ریزه کاری زیاد داره میل چیمپ که میتونه خیلی به کارتون کمک کنه تا حرفه ای تر از همیشه مانور بدید روی ایمیل مارکتینگ.

super web master
2014-03-29, 01:17
بسیار سپاسگزارم اگه ممکنه یه تاپیک کاملو به این میل چیمپ اختصاص بدین

behnamy
2014-03-29, 14:08
بر خلاف تمام حرفهای درستی که مبنی بر بد بودن ایمیل مارکتینگ های ابکی موجود در بازار وب ایران وجود دارد ، تناقض شدیدی رو از تجربه استفاده اخیرم از یکی از این لیست های ارزان قیمت و پنل های ارسال ایمیلی که امیدی به اینباکس رفتنشون نیست داشتم ! با صرف هزینه حدود 30 هزار تومان ( 15 خرید لیست و 15 خرید پنل یک ماهه ) ، بازدید و جذب اگهی دهنده برای وب سایت بالی هو در بازه رمانی استفاده از این سرویس خوب بود ... فقط حواسم بود که تکرارش نکنم و با ارسال های زیاد به لیست های اکثرا تکراری دل خواننده های ایمیل ها رو خون نکنم تا به سایت فحش ندن !!

هر چیزی اعتدالش خوبه و برخی از پیشنهادات رو برای یک بار میشه امتحان کرد .

اما راهکار اصلی و نهایی تهیه لیست ایمیل از خود مخاطبین سایت هست ..مثلا من در نت افر لیست های خوبی از خود مردم گرفتم و با ارسال کم به اونها اعتمادشون رو جلب کردم .. نه اینطور که با ارسال ایمیل روزانه خفشون کنم ...

سلام. پنلی که داشتید حدودا باهاش روزی چند تا ایمیل میفرستادید و چند تا IP واسه سایتتون میومد از راه ایمیل هایی که فرستاده بودید؟ خلاصه میخوام بدونم با ارسال چند ایمیل اینباکس شده بدون خبرنامه،حدودا چند تا ip واسه سایت خبری یا تفریحی میاد و حدودا چند درصدشون بازدیدکننده ثابت میشن و یه سری اطلاعات تحلیلی اینجوری میخواستم

super web master
2014-03-29, 16:25
بله این اطلاعات برای منم جالبه اگه ممکنه بیشتر توضیح بدین

gravity
2014-08-06, 17:30
من از میل پورتال گرفتم بازدهی ضعیف داشت ضمن این که چند روزی از حسابم مونده بود که کلا پنلشون و حتی سایتشون رفته برای آپدین به من هم هیچ اطلاعی ندادند جالبه مشتری مداری من هم تاکید مب کنم اصلا به هیچ وجه پنل ایمیل مارکتینگ نخرید حالا خوب شد پنل ارزون رو خریدم

من از میل پورتال گرفتم بازدهی ضعیف داشت ضمن این که چند روزی از حسابم مونده بود که کلا پنلشون و حتی سایتشون رفته برای آپدیت!!! به من هم هیچ اطلاعی ندادند جالبه مشتری مداری در چه سطحیه!!! من هم تاکید می کنم اصلا به هیچ وجه پنل ایمیل مارکتینگ نخرید حالا خوب شد پنل ارزونه رو خریدم

mortezab20
2014-08-06, 22:42
من از میل پورتال گرفتم بازدهی ضعیف داشت ضمن این که چند روزی از حسابم مونده بود که کلا پنلشون و حتی سایتشون رفته برای آپدین به من هم هیچ اطلاعی ندادند جالبه مشتری مداری من هم تاکید مب کنم اصلا به هیچ وجه پنل ایمیل مارکتینگ نخرید حالا خوب شد پنل ارزون رو خریدم

من از میل پورتال گرفتم بازدهی ضعیف داشت ضمن این که چند روزی از حسابم مونده بود که کلا پنلشون و حتی سایتشون رفته برای آپدیت!!! به من هم هیچ اطلاعی ندادند جالبه مشتری مداری در چه سطحیه!!! من هم تاکید می کنم اصلا به هیچ وجه پنل ایمیل مارکتینگ نخرید حالا خوب شد پنل ارزونه رو خریدم

درود بر شما
در حال حاظر 3 هفته ای میشه بخاطر یک سری تغییرات و یک سری مشکلات خدماتی ارائه نمیدیم(چند روز آینده دوباره خدمات ارائه میشود به صورت رسمی) و بعد از بسته شدن پنل ها، به تمامی کاربران تیکت ارسال شد و پنل های جدید به کاربرانی که از اعتبارشان مانده بود داده شد! برای بررسی، ایمیلی که داخل پورتال ثبت نام کردید رو پ خ کنید
اگر خواسته یا ناخواسته باعث نارضایتی کاربران بشویم اولین کسی که متضرر میشود مطمئنا خود ماییم، اعتقاد دارم که نمیشه همه مشتریان رو راضی نگه داشت و بلاخره یکی پیدا میشه که به شدت از همه چی ناراضیه،به عنوان مثال 3 هفته پیش به بیش از 200 کاربر میل پورتال، از نوع پنل ارسال ایمیل دادیم و اگر این چنین نبود الان فکر کنم تاپیکهای زیادی برای اعتراض ایجاد شده بود!
میل پورتال سایتی شده که بسیاری از شرکتهای معتبر ترجیح میدهند خدمات ایمیل مارکتینگ خودشون رو بخاطر کیفیت قابل قبول، از ما تهیه کنند، و فکر میکنم به دور از منطق باشه عمدا به کاربران اطلاعی در این مورد نداد و اعتبار چندیدن ساله را راحت خراب کرد
هر انتقادی هم دوست داشتید انجام بدید تا کاربران ضعف های سیستم ها رو خوب بشناسند، قرار نیست مدیران سایتها فقط تعریف و تمجید کاربران رو گوش بدهند