PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با 5 میلیون سرمایه چه کاری میتونم بکنم؟

life_gp
2014-03-28, 19:18
سلام.

5 تومن قراره با هزار بد بختی وام بگیرم... بیشتر کاراش جور شده. خسته شدم از بی پولی و بیکاری!

با این مبلغ چکار میتونم بکنم؟

فروشگاه بلدم اداره کنم و سابقه فروشگاه داری هم دارم.
ایده سایت دانلود فیلم داشتم...
و ده ها ایده دیگه

شما چی پیشنهاد میکنید

این پول از دستم بره، خودکشی میکنم...!

Reza
2014-03-28, 19:24
از نظر بنده و با توجه به خط آخر پستتون ، پیشنهاد می کنم بذارید بانک و ماهی صد هزار تومان سود بگیرید . . .

rasoul60
2014-03-28, 21:01
100 هزارتومان سود رو باید 100 تومن دیگه بزاره روش و قسط وامش رو پرداخت کنه .:d
با 5 میلیون تومان خارج از نت نمیشه کاری درست و حسابی انجام داد ولی توی نت اگه ایده خوبی داشته باشی با نصفش یعنی 2/5 میلیون و مدیریت خوب میشه با راهاندازی سایت به درآمد معقولی رسید
به این حرفها که (الان رقیب زیاد شده و یا... الان سایت فلان اشباع شده گوش نکن اگه درست و اصولی بری جلو میتونی یه سایت موفق بیاری بالا و ازش کسب درآمد کنی
مثل خیلیهای دیگه.

lergo
2014-03-28, 21:18
ببینید شما ماه هامیخواید قسط این وام رو پس بدین.
میتونین با 5 تومن یه سایت با وروودی گوگل خوب بخرید.
یکی از دوستان یه سایت موزیک چند شب پیش خرید 5.5 و گوگلش 10.000 تا بود و الان با این وروودی میشه ماهی بالا 1 تومن درآمد کسب کرد.
سایتت رو از 0 بخای بزنی رو درآمد حساب نکن

مهدی 108
2014-03-28, 21:20
سلام

دوست من برای اینکه به صورت مستقل وارد حرفه ای بشید ، صرفا یاد داشتن کار دردی رو دوا نمیکنه

شما باید برای اینکه کارفرمای خودتون بشد ، حداقل نترس باسید و قدرت ریسک داشته باشید (ریسک به صورت سنجیده)

در غیر اینصورت به حرص و جوشش نمی ارزه که خودتون رو اذیت کنید

موفق تر باشید

Safecharge
2014-03-28, 21:26
ابتدا نگفتی که به چه موضوعی علاقه مندیو موضوع کاری قبلی ات چی بوده چی شد که دیگه اون کار رو ادامه ندادی؟
مشخصه که تحمل ریسک و نداری
میزان رضایت کار قبلی چه طور بوده بخصوص در روز ها و یا هفته های ابتدایی شروع...

چی شد که فروشگاهتو ادامه ندادی...
شرح حال اون کارت و به صورت کامل توضیح بده
شاید نکاتی در این رابطه بگی باعث می شه بهتر راهنمایی ات کنیم...

omidariyan
2014-03-28, 21:53
اگر از از بین رفتن سرمایت میترسی توصیه میکنم وارد کار نت نشی...
پیشنهاد میکنم با یه چاپخونه آشنا شی بعد یه موتور بخری
میری توی محله ها و شهرک ها مختلف سفارش کارت ویزیت و بروشور و ... میگیری
یه سود معقول روی هر محصولت میکشی و خودت هم میری تحویل مشتری میدی و هزینه پیک هم ازش میگیری

yasharhi
2014-03-28, 22:36
کار توی نت خیلی ریسک داره به نظرم برید کار کم ریسک تر خیلی بهتره

mazanshop
2014-03-28, 22:41
قسط وام چقدر هست؟

ahijoon
2014-03-28, 22:58
با پول قرضی نمیشه ریسک کرد ... ولی با پول اضافه چرا ...

احتمال میدم ماهی 150 ت قسطش باشه .

کار توی نت ریسکه و همراهه با نوسانات و طوفانهای مختلف . نمیشه روش ثابت حساب باز کرد ...

اگر شد وسیله ای چیزی تهیه کنید باهاش کار کنید. نشد پولتونو بذارید بانک که کمک حال پرداخت قسطتون باشه و خودتون کار دیگه ای انجام بدید .اگر خواستید سایتی بخرید بدید کاملا بررسی کنن از جهات مختلف و درآمدی و بیشتر از یکی دو تومن خرجش نکنید . خودتونم سایت بزنید که بحثش طولانیه و زمان میخواد تا بگیره یا نگیره ...

در کل علاقلانه عمل کنید .

nasim
2014-03-28, 23:31
سلام.

5 تومن قراره با هزار بد بختی وام بگیرم... بیشتر کاراش جور شده. خسته شدم از بی پولی و بیکاری!

با این مبلغ چکار میتونم بکنم؟

فروشگاه بلدم اداره کنم و سابقه فروشگاه داری هم دارم.
ایده سایت دانلود فیلم داشتم...
و ده ها ایده دیگه

شما چی پیشنهاد میکنید

این پول از دستم بره، خودکشی میکنم...!

سهام پدیده بخر الان با پولت 1000تا سهم می دن زود بخر هر ماه 300تومن می ره بالا یعنی ماهی 300هزرتومن میاد رو پولت در سال هم 2برابر می شه بزار یکم پولت زیاد شه بعد یک کار بهتر با پول بیشتر بزن تا اون موقع هم برو سرکار دیگه یکم پول جمع کن کاری که بعد بشه ادامش داد

AdsGroup.iR
2014-03-28, 23:48
داداش نگران نباش یه جوری حرف زدی تو تایپک واقعا ناراحت شدیم واست..چند تا ایده خوشگل دارم یک موردشو بهت میدم اگه کار بلد بودی در خدمتیم

84edu
2014-03-29, 00:05
پدیده پروژه ای هست که همچنان سهامش داره رشد میکنه! یه سرمایه گذار جز بودن توی پدیده به نظر گزینه خوبی میاد. هم سود خوبی داره نسبت به ریسکش و هم اینکه معتبر هست و سابقه ی اون نشون داده که میشه بهش اعتماد کرد فعلاً.

aminzayer
2014-03-29, 00:41
پدیده پروژه ای هست که همچنان سهامش داره رشد میکنه! یه سرمایه گذار جز بودن توی پدیده به نظر گزینه خوبی میاد. هم سود خوبی داره نسبت به ریسکش و هم اینکه معتبر هست و سابقه ی اون نشون داده که میشه بهش اعتماد کرد فعلاً.

هر سهمش چقدره ؟ با 5 میلیون چند سهم میدن ؟
اون دوستمون گفتند هر ماه 300 میره رو ارزش سهامش !! درسته ؟

sunflower1
2014-03-29, 00:51

میشه یکم بیشتر توضیح بدید که چجوری باید اقدام کنیم ؟
واقعا سود آور هست ؟ یا ریسک بالایی داره ؟

ahijoon
2014-03-29, 01:06
در مورد پدیده :

قیمت خرید وفروش شرکت : 49250 ریال
قیمت بازخرید سهام انتقالی : 47850 ريال

که حداقل خرید رو 500 سهم نوشتند . به عبارتی نزدیک 2 و نیم میلیون میشه تا 500 سهم خرید .

چنتا سایت هم تو گوگل در این باره هستن . اطلاعات کامل رو بخونید از این سایت های راهنما .
www.shandizstocks.ir
sahamepadideh.com

S.A.E.I.D
2014-03-29, 01:47
در مورد پدیده :

قیمت خرید وفروش شرکت : 49250 ریال
قیمت بازخرید سهام انتقالی : 47850 ريال

که حداقل خرید رو 500 سهم نوشتند . به عبارتی نزدیک 2 و نیم میلیون میشه تا 500 سهم خرید .

چنتا سایت هم تو گوگل در این باره هستن . اطلاعات کامل رو بخونید از این سایت های راهنما .
www.shandizstocks.ir
sahamepadideh.com
سلام
میشه بیشتر توضیح بدید؟
چه اعتباری به این لینک ها است؟(توی نتایج گوگل هست)
چه تضمینی وجود داره؟
سهام شرکت هم که تو بورس نیست

84edu
2014-03-29, 01:47
اینم من اضافه کنم که پارسال از نزدیک از پروژه پدیده شاندیز دیدن کردم و با مشاورانش صحبت داشتم. به نظرم تا زمان راه اندازی پروژه و در یکی دو ماه اول راه اندازیش، سهام همیشه رشد خواهند داشت.
اونی که من دیدم، برنامه ی خیلی زیادی پشتش هست و از معدود پروژه های قابل اعتماد هست ولی خب یه دفعه ای کسی نره هرچی داره بذاره رو این ها!!!! درصدی ریسک همیشه وجود داره مخصوصاً که پروژه توی ایران و توی مشهد داره اجرا میشه :)

رقم دقیق رو یادم نیست ولی مطمئنم اوایل پروژه، قیمت هر سهم خیلی کمتر بود که رشد قیمت در کنار افزایش تعداد سهامداران (که در ساده ترین حالت، از روی دفتر فروش مرکزی سهام پروژه توی حاشیه ی بلوار ملک آباد مشهد که یکی از گرونترین جاها هست! مشخصه.) نشون از برنامه ریزیها و پشتوانه ی پروژه داره.

yazdiran
2014-03-29, 02:36
سلام
حالا ک بحث از پدیده شد،اینم شاید بد نباشه بگم
من عید پارسال رفتم پدیده رو دیدم.تبلیغاتی ک تو تلوزیون میشد و انتظاری ک داشتم با اون چیزی ک دیدم خیلی تفاوت داشت.تبلیغات پارسالشون رو یادتونه،سر در یه جایی ک دو تا توپ بود و بعد گارسون و باغ و ....
اوایل شاندیز بنر راهنما زده بودند پدیده از اینور و وارد خیابونی میشد که نرفتیم،بالاتر رفتیم بازم بنر بود پدیده اینجا،کنار جاده اصلی بود و باغ مانند.
اون رستورانی ک تو تبلیغات دیده میشد،اینجا و جدای از محل اصلی خود پروژه پدیده بود. بعدا قضیه این پدیده رو از رستوران ابتدای شاندیز پرسیدیم گفتند این باغ،مال شهرداری بوده و پدیده اومده اجارش کرده،بیست ساله، و اونو به این شکل درآورده،مبلغ اجاره هم گفت ک یادم نیست الان
فک کنم اینو اجاره کردن برای تبلیغات اولیه و معرفی پدیده تا یه کم کاراش انجام بشه
بعد رفتیم اون قسمتی ک قراره پدیده اصلی ایجاد بشه رو دیدیم،جالب. و وسیع بود.خیلی هزینه شده بود ولی هنوز خیلی خیلیتر هزینه ،بلکه بیشترتر هزینه داشت!
موضوعاتی ک فکر منو مشغول کرد :
این پروژه عظیم تو این منطقه،مشهد ک نیست،اطراف مشهده،آخرش هم بن بسته،جاده ترانزیتی نداره،جاده عبوری نداره،جاذبه دیگری هم ب اونصورت نداره ک جای اینهمه هزینه طبیعی ب نظر بیاد
(شما حساب کنید یه جایی مثل درکه و دربند بیان یه همچین هزینه ای بکنند،اینجوری به نظر میومد.البته من حدود ده سال قبل تهرون بودم،تازگیها نرفتم)

در اینکه مجریان این پروژه بیگدار و بدون محاسبات به آب نزدند شکی نیست،ولی آیا اینهمه هزینه جوابگو هست؟اینهمه واحد تجاری تو این منطقه ای آخرش بن بست هست،یعنی فقط کسی ب شاندیز میاد ک فقط و فقط بخواد بیاد شاندیز ، نه اینکه عبوری از شاندیز هم بگذره ،جوابگو هست؟البته پدیده شاندیز رو من دیدم

دوستانی ک تو پاساژهای جدید مغازه دارند میتونند منظورم رو بهتر متوجه بشند

خیلی از پاساژهایی ک جدیدا ایجاد میشوند،درسته مرتب قیمتهاشون بالا میره تا افتتاح بشند،ولی بعد از افتتاح خیلی هاشون جواب هزینه ها رو نمیدند و بعد از اون مشتری برای واحدها نیست و.....
نمونه:دوستی خودش یکی از این واحدها رو تو یکی از بهترین پاساژها پیش خرید کرده بود۶۰ میلیون.یه سال و اندی بعد،افتتاح شده بود و اومده بود خودش فروشگاهی ایجاد کرده بود.ارزش واحدش شده بود حدود۹۰ میلیون،ک خیلی عالی بود.ولی میگفت :
هزینه پاساژ ماهیانه حدود ۴۰۰ تومن برای هر واحد میشه
اونایی ک اجاره ایی هستند ماهیانه حدود۶۰۰ تا ۸۰۰ اجاره میدند
سود هر واحد هم میگفت میانگین حدود ۷۰۰ تا یه میلیون هست
حالا شما سودش رو بسنجید.دوستم ک مغازه برا خودش بود میگفت فقط ماهیانه ۳۰۰ تومن سود دارم،دوشیفت هم مغازه بازه،کسی هم واحدها رو نمیخره که بفروشم

ببخشید ک طولانی شد

مورد دیگه سهام سیمان .... بود که سال فک کنم ۸۳_۸۴ رو هوا زده میشد و سال ب سال نه،بلکه ماه ب ماه سهامش سود توپلی داشت!یه عده خرید و فروش میکردند و بعضی از شرکتهای خصوصی هم ب عنوان پاداش ب برخی کارمنداشون سهام این شرکت سیمان رو داده بودند
اما نتیجه چی شد،بعد از یه مدت سهامش رو هرکی داشت پشیمون شد

اینا رو محض اطلاع عرض کردم تا دوستان هم در جریان این موارد باشند
اگه سهام پدیده سود خوبی داره،بهتره یا درصدی از سرمایه تون رو سهام بخرید و یا روی همون خرید و فروش سهام کار بشه،مثلا برای دوستانتون سهام بخرید با کمی کارمزد.
منم اینکه یهو دار و ندارتون رو بذارید روی اینکار توصیه نمیکنم.اصلا توی بورس یا سرمایه گذاری ، یکی از اصولش اینه که همه سرمایه رو تو یه کار نندازی و یه سبد سهام بخرید،یعنی تو چند تا پروژه متفاوت سرمایه گذاری کنید

اگه دوستی اطلاع دقیقتری داره مطرح کنه تا ما هم استفاده کنیم

بازم ببخشید که طولانی شد

ahijoon
2014-03-29, 02:47
سلام
میشه بیشتر توضیح بدید؟
چه اعتباری به این لینک ها است؟(توی نتایج گوگل هست)
چه تضمینی وجود داره؟
سهام شرکت هم که تو بورس نیست

سلام سعید جان.
بله منم از گوگل ورداشتم تا مطالعه کنم. و از اونجایی که چنین سایتهایی همانند کارگزاریها به نوعی نقش واسطه خرید و فروش رو دارن (حتی یکیشون تو فوتر نوشته که ارتباطی به شرکت پدیده شاندیز ندارن) ، از این رو به عنوان سایت راهنما معرفی کردم دوستان مطالعه کنن . چون جواب اکثر سوالها توش هست .

برای اعتبار سنجی هم کسانی که قصد خرید داشته باشن میتونن با خود پدیده شاندیز تماس بگیرن و جویای صحت این سایتها باشن و راهنمایی بگیرن .

بنده به شخصه از اینکه برای خرید حداقل 500 سهم تعیین کردن خوشم نیومد ! به نظرم باید دست مردم رو باز میذاشتن تا هرکسی بر اساس علاقه و بودجش سهیم شه .

yazdiran
2014-03-29, 03:26
سلام سعید جان.
بله منم از گوگل ورداشتم تا مطالعه کنم. و از اونجایی که چنین سایتهایی همانند کارگزاریها به نوعی نقش واسطه خرید و فروش رو دارن (حتی یکیشون تو فوتر نوشته که ارتباطی به شرکت پدیده شاندیز ندارن) ، از این رو به عنوان سایت راهنما معرفی کردم دوستان مطالعه کنن . چون جواب اکثر سوالها توش هست .

برای اعتبار سنجی هم کسانی که قصد خرید داشته باشن میتونن با خود پدیده شاندیز تماس بگیرن و جویای صحت این سایتها باشن و راهنمایی بگیرن .

بنده به شخصه از اینکه برای خرید حداقل 500 سهم تعیین کردن خوشم نیومد ! به نظرم باید دست مردم رو باز میذاشتن تا هرکسی بر اساس علاقه و بودجش سهیم شه .

سلام
اینکه حداقل سهم برای خرید تعیین شده،میتونه برای جلوگیری از ورود سرمایه های خرده ریز ب پروژه باشه
چون ورود هر سهامدار ،یه سری هزینه و ثبت ،پاسخگویی و .... برای شرکت داره و اینجوری دارند با تعداد افراد کمتری سروکله میزنند.
احتمالا هم سهامشون خوب خرید و فروش میشه وگرنه این حداقل رو یا کمترش میکردند یا برمیداشتند

84edu
2014-03-29, 03:46
سلام
حالا ک بحث از پدیده شد،اینم شاید بد نباشه بگم
من عید پارسال رفتم پدیده رو دیدم.تبلیغاتی ک تو تلوزیون میشد و انتظاری ک داشتم با اون چیزی ک دیدم خیلی تفاوت داشت.تبلیغات پارسالشون رو یادتونه،سر در یه جایی ک دو تا توپ بود و بعد گارسون و باغ و ....
اوایل شاندیز بنر راهنما زده بودند پدیده از اینور و وارد خیابونی میشد که نرفتیم،بالاتر رفتیم بازم بنر بود پدیده اینجا،کنار جاده اصلی بود و باغ مانند.
اون رستورانی ک تو تبلیغات دیده میشد،اینجا و جدای از محل اصلی خود پروژه پدیده بود. بعدا قضیه این پدیده رو از رستوران ابتدای شاندیز پرسیدیم گفتند این باغ،مال شهرداری بوده و پدیده اومده اجارش کرده،بیست ساله، و اونو به این شکل درآورده،مبلغ اجاره هم گفت ک یادم نیست الان
فک کنم اینو اجاره کردن برای تبلیغات اولیه و معرفی پدیده تا یه کم کاراش انجام بشه
بعد رفتیم اون قسمتی ک قراره پدیده اصلی ایجاد بشه رو دیدیم،جالب. و وسیع بود.خیلی هزینه شده بود ولی هنوز خیلی خیلیتر هزینه ،بلکه بیشترتر هزینه داشت!
موضوعاتی ک فکر منو مشغول کرد :
این پروژه عظیم تو این منطقه،مشهد ک نیست،اطراف مشهده،آخرش هم بن بسته،جاده ترانزیتی نداره،جاده عبوری نداره،جاذبه دیگری هم ب اونصورت نداره ک جای اینهمه هزینه طبیعی ب نظر بیاد
(شما حساب کنید یه جایی مثل درکه و دربند بیان یه همچین هزینه ای بکنند،اینجوری به نظر میومد.البته من حدود ده سال قبل تهرون بودم،تازگیها نرفتم)

در اینکه مجریان این پروژه بیگدار و بدون محاسبات به آب نزدند شکی نیست،ولی آیا اینهمه هزینه جوابگو هست؟اینهمه واحد تجاری تو این منطقه ای آخرش بن بست هست،یعنی فقط کسی ب شاندیز میاد ک فقط و فقط بخواد بیاد شاندیز ، نه اینکه عبوری از شاندیز هم بگذره ،جوابگو هست؟

خیلی از پاساژهایی ک جدیدا ایجاد میشوند،درسته مرتب قیمتهاشون بالا میره تا افتتاح بشند،ولی بعد از افتتاح خیلی هاشون جواب هزینه ها رو نمیدند و بعد از اون مشتری برای واحدها نیست و.....
نمونه:دوستی خودش یکی از این واحدها رو تو یکی از بهترین پاساژها پیش خرید کرده بود۶۰ میلیون.یه سال و اندی بعد،افتتاح شده بود و اومده بود خودش فروشگاهی ایجاد کرده بود.ارزش واحدش شده بود حدود۹۰ میلیون،ک خیلی عالی بود.ولی میگفت :
حالا شما سودش رو بسنجید.دوستم ک مغازه برا خودش بود میگفت فقط ماهیانه ۳۰۰ تومن سود دارم،دوشیفت هم مغازه بازه،کسی هم واحدها رو نمیخره که بفروشم

ببخشید ک طولانی شد

مورد دیگه سهام سیمان .... بود که سال فک کنم ۸۳_۸۴ رو هوا زده میشد و سال ب سال نه،بلکه ماه ب ماه سهامش سود توپلی داشت!یه عده خرید و فروش میکردند و بعضی از شرکتهای خصوصی هم ب عنوان پاداش ب برخی کارمنداشون سهام این شرکت سیمان رو داده بودند
اما نتیجه چی شد،بعد از یه مدت سهامش رو هرکی داشت پشیمون شد

اینا رو محض اطلاع عرض کردم تا دوستان هم در جریان این موارد باشند

اگه دوستی اطلاع دقیقتری داره مطرح کنه تا ما هم استفاده کنیم

ببخشید که طولانی شد

ببینید در مورد پدیده یه چیزی بگم بهتون. اون زمینهای اطراف رو که شما دیدید، تا چند سال قبلش متعلق به اشخاص مختلف بوده که یهو با این پروژه قیمتها میکشه بالا و همه رو هم خود پدیده میخره! این مورد رو از اونجا میگم که همون اطراف یه کارخونه ی قالیشویی بود و هست هنوزم احتمالاً به نام نوین که یه مدت پدر خودم دستش بود و اطلاعات از مردم بومی رسیده بود در این مورد به ایشون.
در هر صورت، شاندیز براش برنامه ها خیلی زیاده و اگر اشتباه نکنم (که 99% نمیکنم!)، از یه جاده ای وصل میشه به شهرک صنعتی توس توی راه مشهد-چناران و اصلاً بسته نیست! این قسمت برنامه های زیادی واسش ریخته شده و البته خود شاندیز هم جاذبه های تفریحی مناسبی داره هم آب و هوای خوب و هم شیشلیکهای معروف!!! شیشلیک ارم از همه ی ایران مشتری داره! همه سر و دست میشکونن که یه بار غذای ارم رو بخورن حالا بماند انبوه رستورانهای دیگه که هر کدوم واسه خودشون ادعاها دارن :)

کلاً این پروژه در حال حاضر به نظر من گزینه خوبی برای سرمایه گذاری هست برای اونهایی که دنبال سرمایه گذاری با ریسک و سود منطقی هستند ولی کلاً من بازم میگم که چون اطراف مشهد هست و ایران هم هست، باید خیلی محتاط تر بود.

شاندیز و مجموعه توریستی پدیده، آینده دار هستند البته با توجه به طرحهایی که از پدیده دیدم چون هدف ایجاد یه سری اقامتگاه هم هست که میتونه میزبان توریستها باشه و همین توریستها میتونن نوید دهنده ی اقتصاد پویایی در آینده ی شاندیر باشن.

ahijoon
2014-03-29, 04:09
سلام
اینکه حداقل سهم برای خرید تعیین شده،میتونه برای جلوگیری از ورود سرمایه های خرده ریز ب پروژه باشه
چون ورود هر سهامدار ،یه سری هزینه و ثبت ،پاسخگویی و .... برای شرکت داره و اینجوری دارند با تعداد افراد کمتری سروکله میزنند.
احتمالا هم سهامشون خوب خرید و فروش میشه وگرنه این حداقل رو یا کمترش میکردند یا برمیداشتند

سلام . دقیقا همینطوره و سرمایه داران کلانی مطمئنا توی پروژه دست دارن .

ولی به شخصه معتقد به ورود سرمایه های ریز به اینگونه مباحث سرمایه گذاری هستم . وقتی پروژه ای در این سطح با تبلیغات تلویزیونی که جلوه ای ملی پیدا میکنه ! باید بحث تجارت و سهامداری ریز به جهت ایجاد مقوله های تبلیغاتی ملی ، معرفی به عموم ، راهبری پروژه ، جذب علاقمندی و سهیم سازی افراد و ... بسیار مغتنم شمرده بشه .

اینگونه پروژه ها بخش های متعددی در خود جای دادند که مباحث توریستی و گردشگری ، مرکز خرید ، شهر بازی ، اقامتی ، تجارتی ... بخشی از اونهاست . و این عموم مردم هستند که باید از کانال های مختلف آشنا و وارد این پروژه ها بشن تا سیل عظیم سرمایه و اتفاقات خوب رخ بده (که یکی از این کانال ها همین سهامداری هست ) . در اصل همین سرمایه های ریز فوق العاده موثر برای ایجاد سرمایه های دائم هست اگر بهینه مدیریت بشه .

به شخصه اگر سقف نداشت بنده هم سهم کوچکی تهیه میکردم تا میزان اعتبار و سود دهی رو بسنجم بعد افزایش بدم .

h.afkhami
2014-03-29, 04:46

سلام
برای این موضوع 100 درصد پدیده برنامه هایی داره

یک موضوعی که در مورد پدیده هست اینه که منطقه ای انتخاب شده که جز نقاط تفریحی معروف مشهد هست و مشهد خودش در سال میلیونی زائر داره ، مطمئن باشید پدیده برای کشوندن این زائر ها به سمت خودش برنامه های زیادی داره و این تبلیغات گسترده کشوری و برند شدن در سطح کشور مهمترین دلیلش میتونه همین باشه

قبل از عید هایپرمارکت پدیده افتتاح شده بود و کاری که برای جذب مشتری کردن تخفیف تا 35 درصد روی اجناس بود که همین باعث شده بود مردم به جای نمایشگاه بهاره به هاپیر مارکت پدیده مراجعه و همین قضیه باعث اعتراض نمایشگاه شد و البته در کنار این موضوع جلوی هتل ها هم اتوبوس گذاشته و زائران بصورت رایگان میبره شاندیز

موفق باشید

Safecharge
2014-03-29, 13:56
اسم نمادش چیه؟ هر چی می گردم پیداش نمی کنم؟
http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=15

اعتبار اون لینک چه قدره؟
در ضمن یه سایت ساده وردپرسی با 4 تا شماره تماس اعتباری
کدوم سازمان معتبری اینو تضمین میکنه؟

این سایت منو یاد داستان پینکیو میندازه درخت سکه....
نمودارش هم نشون می ده که همیشه سیر صعودی داشته کدوم سهم و تو بازار دیدی که همیشه سیر صعودی یا نزولی بوده؟

دوستانی که سهامشو خرید کردند اطلاع بدند که چه قدر موثقه؟

shak
2014-03-30, 00:02
متاسفانه وضع بازار خیلی خرابه ، هیچ پیشنهاد قابل توجهی ندارم ولی هرکاری میکنید فقط در دنیای واقعی هزینه کنید و با این پول حتی یک دامنه ی ir هم ثبت نکنید چون از دست میدید پول رو.

far-rayan
2014-03-30, 01:53
سلام
دوستان جسارتا از استارتر خبری نیست. نکنه ..... !!!!
لطفا راه حلها رو ارائه بدید، در مورد پدید بعدا یه تاپیک مجزا بزنید. پای مرگ و زندگیه :)

استارتر هم که یکی از دوستان اشاره کردند، باید تجربه ، علاقه، سوابق کار نت و .... رو بگن تا بقیه بتونن راهنمایی کنن
شاد باشید

Safecharge
2014-03-30, 02:19
متاسفانه تاپیک های زیادی با همچین عناوینی مشاهده می شه اما اخرش به نتیجه نمی رسه
اینجا مکان مناسبی نیست ولی باید بررسی شه چرا اینچنین تاپیک هایی ایجاد می شه ولی تا حدودی به سرانجا م میرسه ولی آخرشو همه میدونن که چی می شه