PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی یک موضوع

Safecharge
2014-03-30, 01:38
دوستان بار ها .وبار ها شاهد تاپیک هایی با عنواین مشابهی بودیم که با سرمایه اندک بودیم
که چه شغلی می شه در فضای مجازی ایجاد کرد که بتوان بازدهی داشت.
میزان مبالغ سرمایه گذاری هم بسته به نوع فعالیت یا میزان دارایی عنوان کننده حدودا از 200 شروع می شه و نهایتا تا 10 میل هم ختم می شه
واقعا چه کار هایی رو می شه با مبالغ اندک انجام داد. در حالی که بتوان درامدی هم کسب کرد

بیایید تاپیک عمومی برای حد اقل موجودی برای انواع سلیقه ها بکار ببرید.
این تاپیک به چندین قسمت دسته بندی میشه
0- تعیین هدف و بررسی امکان سنجی کسب کار با شرایط محیطی و تخصصی و میزان بازدهی یا درامد ماهانه تا چه حد امکان داره
1- معرفی مشاغل یا کسب کار های اینترنتی حد اقل سرمایه
2-بررسی عوامل موفقیت
3- بررسی عوامل شکست
4- مدیریت بودجه جهت تامین منابع
5- بازار یابی و معرفی خدمات یا محصولات
6- توسعه
7- ایا بعد از گذشت مدتی به هدف خود رسیده اید میزان رضایت کاری شما چه مقدار می تواند باشید،
درآمد ماهانه تقریبا به چه میزان می تواند باشد؟

معظمی
2014-03-30, 02:06
سلام و وقت بخیر
من توصیه میکنم این تاپیک بحث و تبادل نظر باشه و در تاپیک دیگه ای یک جمع بندی کامل بصورت یک مقاله آموزشی ایجاد بشه.

سرمایه یک رکن از کاره که به قول معروف شرط لازم هست اما شرف کافی نیست.

سه رکن دیگه هم در موفقیت یا شکست یک کسب و کار تأثیر گذاره.
1- علاقه به کار
2- دانش و تجربه لازم در اون کار
3- زمان کافی برای انجام کار

من شکست های زیادی رو شاهد بودم که شخص سرمایه و علاقه داشت اما سواد انجامش رو نداشت و شکست خورد یا سرمایه و علاقه و دانش کافی داشت اما فرصت نمی کرد روی کارش وقت بذاره و کارش ناتموم باقی می موند یا بسیار بدقولی میکرد و کاملاً شکست میخورد اعتبارش هم خدشه دار میشد.

پس به اعتقاد من افرادی که تاپیک میزنن فقط یک مبلغ مشخص رو مطرح میکنن و انتظار دارن از جواب های توی تاپیک شغل آینده خودشون رو پیدا کنن، احتمال اینکه بی‎گدار به آب بزنن و شکست بخورن خیلی زیاده.

اگر بخوام به عامل دیگه ای اشاره کنم که غالباً باعث شکست میشه، به برنامه ریزی و برآورد اشتباه اشاره میکنم. خیلی وقت ها در اول کار به نظر میاد 4 مورد بالا واقعاً جوره و شخص فکر میکرده با 1 تومن میتونه کاسبی خوبی داشته باشه اما در عمل این مبلغ صرف بخش ناچیزی از هزینه هایی میشه که در اول کار فکرشو میکرده و خیلی زود به دلیل کمبود سرمایه شکست میخوره.