PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش بذر (تخم) بون سای ژاپنی بتعداد محدود

iran***
2014-03-31, 22:51
-

بذر (تخم)بون سای ژاپنی با قوه ی نامیه بسیار بالا فروشی .
دستور العمل وکاشت این بذر بسیار آسان است که در هنگام خرید برای خریدارارسال میشود.

جهت سفارش پیغام خصوصی ارسال کنید.
ارسال بصورت پست پیشتاز وپیک باد پا است وهزینه آن برعهده خریدار است.
قیمت 4 عدد بذر(تخم) 20 هزار تومان.
دوستان نژاد این بذر بسیار کمیاب است گلدان آماده این بذر بالای 300 هزارتومان قیمت دارد.

esmalgog1
2014-04-04, 22:16
من یه بذر میخوام 5 تومن ارسال میکنین؟

yazdiran
2014-04-04, 22:35
سلام
دو تا بخوايم ، ممكنه؟جمعا هزينش باارسال چقدر ميشه؟

esmalgog1
2014-04-05, 16:58
این بون سان نارون هست یا یه مدل دیگه؟

ErfanOnline
2014-04-05, 18:45
تعداد بالا بخوایم چند؟

iran***
2014-04-06, 18:47
سلام
دو تا بخوايم ، ممكنه؟جمعا هزينش باارسال چقدر ميشه؟

درود
15 تومان میشود.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

تعداد بالا بخوایم چند؟

تعداد محدود است و زیاد نمانده است.

این بون سان نارون هست یا یه مدل دیگه؟

مدل سوزنی هستش.

ExOZaX
2014-04-06, 19:45
بنده هم دو عدد میخوام در صورت وجود اطمینان 100% از سبز شدن با بنده تماس بگیرید.

Mohamad26
2014-04-06, 21:01
ممنون میشم نمونه های کاشته شده خودتون رو اگر موجوده با عکس بزارین.
تا اونجایی که شنیدم درخت های این مدلی یا مینیاتوری به خاطر سن زیادشون قیمتی میشن. نشنیده بودم بذرش رو کسی بکاره.

چقدر طول میکشه تا رشد کنه در همون سایزی که داخل عکس هست ؟
ممنون میشم اگر این بذر ها به صورت وارداتی بوده لینک مرجعش رو بزارید که ببینیم جریانش چطوریه.

علاقه ی زیادی دارم به گل و گیاه ولی راستش انتظار نداشتم بذر این نوع درخت ها رو ببینم که اگر واقعا باشه حتما خریداری میکنم
با تشکر

iran***
2014-04-07, 14:42
ممنون میشم نمونه های کاشته شده خودتون رو اگر موجوده با عکس بزارین.
تا اونجایی که شنیدم درخت های این مدلی یا مینیاتوری به خاطر سن زیادشون قیمتی میشن. نشنیده بودم بذرش رو کسی بکاره.

چقدر طول میکشه تا رشد کنه در همون سایزی که داخل عکس هست ؟
ممنون میشم اگر این بذر ها به صورت وارداتی بوده لینک مرجعش رو بزارید که ببینیم جریانش چطوریه.

علاقه ی زیادی دارم به گل و گیاه ولی راستش انتظار نداشتم بذر این نوع درخت ها رو ببینم که اگر واقعا باشه حتما خریداری میکنم
با تشکر

تصویر جوانه زدن در پست اول گذاشتم.
بهرجال برای به وجود آوردن بن سای باید بذرشان را تهیه کنید یا آماده خریداری کنید.
رشد آن بستگی به نگهداری آن دارد ازیکسال تا 50 سال.
بذرها را شخصا ازخارج ازکشور آوردم متاسفانه لینکی ندارم اما در اینترنت میتوانید با این موضوع وآماده سازی بون سای اطلاعات خوبی بدست بیاورید.البته کتاب مهندس بنی هاشمی که تصویرش در بالا است بهترین مرجع میباشد.

با تشکر

درود
سفارش جنابعالی در تاریخ 18 فروردین 93 از طریق پست پیشتاز ارسال میشود.

با تشکر

من یه بذر میخوام 5 تومن ارسال میکنین؟

مرسوله جنابعالی 18 فروردین 93 ارسال میشود.
با تشکر

با درود مجدد

کاربر محترم متاسفانه اطلاعات شما برای ارسال مرسوله طبق قانون پستی ناقص است لطفا آدرس دقیق+ کدپستی ده رقمی+ نام گیرنده را اعلام کنید. درضمن تلفن همراه شما هم خاموش است!!!

با تشکر

iran***
2014-04-08, 19:23
بذر جدید کاکتوس رسید بصورت ده عدد بذر مختلف کاکتوس از نوغ کمباب در ایران این نوع بذر زیباترین کاکتوسهای جهان هستند
قیمت بسته 10 عددی فقط 20هزار تومان +ارسال+ راهنمای کاشت

esmalgog1
2014-04-09, 13:07
چرا زودتر نگفتی من میخواستم واسه قوچان.
یه بسته نگه دار برام هفته دیگه میخرم.

chaand
2014-04-09, 18:00
من شنیدم طریقه ی هرس و آب و خاکش هست که باعث میشه درخت کوچک رشد کنه ربطی به ژنتیک نداره یعنی شما بذر هر درختی را داشته باشید با یه سری هرس و میزان آب و خاک مشخص چنین درختهای مینیاتوری را میده
تا حالا نشنیده بودم بذرش هم هست، بکاریم درخت مینیاتوری به ما میده؟ بدون نگهداری ای خاص؟

esmalgog1
2014-04-09, 18:48
من شنیدم طریقه ی هرس و آب و خاکش هست که باعث میشه درخت کوچک رشد کنه ربطی به ژنتیک نداره یعنی شما بذر هر درختی را داشته باشید با یه سری هرس و میزان آب و خاک مشخص چنین درختهای مینیاتوری را میده
تا حالا نشنیده بودم بذرش هم هست، بکاریم درخت مینیاتوری به ما میده؟ بدون نگهداری ای خاص؟

مگه میشه درخت گردو کاشت و اونو مینیاتوری بار آورد؟؟

iran***
2014-04-09, 19:55
چرا زودتر نگفتی من میخواستم واسه قوچان.
یه بسته نگه دار برام هفته دیگه میخرم.

با درود
شرمنده این بار جدید بودوباتاخیر برای ما آوردند، براتون نگه میدارم.

درست میگید شما الان شمشاد کنار خیابون را بصورت بون سای درست میکنند ودر گل فروشی ها 150 هزار تومان میفروشند اما شمشاد کجا جونی پروس کجا...

iran***
2014-04-11, 23:57
دوستانی که مرسوله را دریافت کردند لطفا دراینجا اعلام کنند

esmalgog1
2014-04-12, 17:44
فکر کنم واسه من امروز برسه باید.
الان یه هفته میشه یه گلدون پر از کرم خاکی کردم تا کود ورمی درست بشه واسه کاشتنش.

بذر هایی که برام فرستادده بودین رسیدن امروز.
این ها چند هفته ای جوونه میزنن؟
نباید توی یخچال بذارم گلدونشو؟

yazdiran
2014-04-12, 17:54
الان یه هفته میشه یه گلدون پر از کرم خاکی کردم تا کود ورمی درست بشه واسه کاشتنش.

منم سفارش دادم
يعني نياز به يخچال هم دارند اينا؟!

iran***
2014-04-12, 19:48

دو روش داره بعضی از دوستان دو روز بذر را خیس میکنند وآن را در دستمال کاغذی میپیچند ودرون نایلون میگذارند در یخچال بمدت 4تا5روز وبعد بذر را میکارند وبعضی ها هم طبق دستورالعمل که برایشون ازسال کردم اقدام میکنند وهر دوروش مناسب بوده.

iran***
2014-04-20, 05:05
با درود

مرسوله کاربر محترمghazal ارسال شد.

با تشکر

iran***
2014-04-22, 11:47
قابل توجه دوستان بذر افرا رسید قیمت 4 عدد بذر فقط 20 تومان دوستان حداقل خرید 4 عدد است.

با تشکر

ghazal
2014-04-22, 14:06
قابل توجه دوستان بذر افرا رسید قیمت 4 عدد بذر فقط 20 تومان دوستان حداقل خرید 4 عدد است.

با تشکر
ای بابا کاش زودتر می رسید با قبلی ها سفارش می دادم
راستی سفارشم امروز دستم رسید ممنون

iran***
2014-04-22, 16:08
ای بابا کاش زودتر می رسید با قبلی ها سفارش می دادم
راستی سفارشم امروز دستم رسید ممنون

اینها برای من ازطریق مسافری میاد ونمیتونم به کسی قول بدم .

Sa2jaD
2014-05-01, 00:47
نهال درخت صندل هم دارین؟

iran***
2014-05-02, 13:40
خیر ندارم.

MoReNu
2014-05-02, 14:50
سلام
چقدر طول می کشه تخم گیاه به اندازه عکس آواتارتون بشه؟

iran***
2014-05-03, 15:40
1.5تا 2سال

mojtaba0111
2014-05-03, 16:01
سلام
میشه بذر افرا را یک دونه سفارش داد؟
آخه 4 تا بکارم نمیاد.

iran***
2014-05-03, 18:38
سلام
میشه بذر افرا را یک دونه سفارش داد؟
آخه 4 تا بکارم نمیاد.

حداقل خرید 2عددبذر باید باشد تا ارسال شود. در صورت تمایل برای خرید پیغام خصوصی بدهید.

esmalgog1
2014-05-05, 12:56
من تقریبا بیست روزه کاشتم چرا رشد نمیکنه بونسای ها :(

bigarash
2014-05-05, 18:34
لطفاً این متن رو بخونید:

برای پرورش یک بونسای دانستن علوم باغبانی، نوردهی، تغذیه، نیاز آبی و همچنین هرس شاخه، برگ و ریشه لازم است. در واقع با استفاده از روشهای خاص رشد گیاه را کم می کنند به طوری که به سلامت آن لطمه ای وارد نشود و هرس ریشه و برگ در فصل رشد باعث کاهش رشد شود . همچنین برای شکل دادن به گیاه با مرور زمان شکل دلخواه را به گیاه انتقال میدهند. تناسب درست بین اجزاء گیاه و همچنین تامین نیاز گیاه به پرورش یک بونسای سالم و زیبا کمک فراوانی میکند.

برای تهیه یک بونسای می توان دو مرحله ی اصلی را در نظر گرفت:

تغییر شکل درختی طبیعی که از نواحی کوهستانی یا دشت آورده ایم به درختچه های کوتاه

تربیت بونسای که منظور تکامل بخشیدن به شکل ظاهری است.

alil2008
2014-05-05, 19:37
برای پرورش یک بونسای دانستن علوم باغبانی، نوردهی، تغذیه، نیاز آبی و همچنین هرس شاخه، برگ و ریشه لازم است. در واقع با استفاده از روشهای خاص رشد گیاه را کم می کنند به طوری که به سلامت آن لطمه ای وارد نشود و هرس ریشه و برگ در فصل رشد باعث کاهش رشد شود . همچنین برای شکل دادن به گیاه با مرور زمان شکل دلخواه را به گیاه انتقال میدهند. تناسب درست بین اجزاء گیاه و همچنین تامین نیاز گیاه به پرورش یک بونسای سالم و زیبا کمک فراوانی میکند.

برای تهیه یک بونسای می توان دو مرحله ی اصلی را در نظر گرفت:

تغییر شکل درختی طبیعی که از نواحی کوهستانی یا دشت آورده ایم به درختچه های کوتاه

تربیت بونسای که منظور تکامل بخشیدن به شکل ظاهری است.

سلام
اگر توجه کرده باشید ایشان در پست اول کتابی را معرفی کردند برای پرورش بون سای حرف فروشنده iran درست است بون سای را باید خودتان پرورش دهید وایشان غیر از این چیز دیگری نگفته اند.
من دوسال است در کار پرورش هستم وبهترین بون سای باید از بذر بزرگ کنید تا به بهترین حالت در بیاید.

bigarash
2014-05-05, 19:44
سلام
اگر توجه کرده باشید ایشان در پست اول کتابی را معرفی کردند برای پرورش بون سای حرف فروشنده iran درست است بون سای را باید خودتان پرورش دهید وایشان غیر از این چیز دیگری نگفته اند.
من دوسال است در کار پرورش هستم وبهترین بون سای باید از بذر بزرگ کنید تا به بهترین حالت در بیاید.

کدوم کتاب رو معرفی کردن؟ ایشون فقط گفتن دستور العمل کاشت!
موفق باشید.

esmalgog1
2014-05-06, 20:20
کتاب نبود که
نصف برگه a4 بود توضیحش.

سرمون کلاه رفته یعنی؟؟
بذر های من رشد نمیکنه چرااااااااااااااااااااااا ا

ghazal
2014-05-07, 23:56
ماله منم جوونه نزد!!!!!!!!!!!!!!!

bazar34
2014-05-08, 00:51
دوست عزیز ، بونسای به این گرونی ، شما فکر کردید 2 تا بذر که اصلا معلوم نیست بذره ، یا چیزی دیگه بگیرید بکارید در میاد :-/

kala110manager
2014-05-08, 01:21
از بچه ها کسی تونسته بون سای را پرورش بده؟

bigarash
2014-05-08, 02:36
چرا کسی به توضیحات من توجه نمیکنه؟ کلاً چیزی به اسم بذر بونسای تو این کره ی خاکی وجود نداره! حالا شاید تو مریخ باشه! برید یه جوری پولتون رو ازش پس بگیرید.

bazar34
2014-05-08, 04:04
چرا کسی به توضیحات من توجه نمیکنه؟ کلاً چیزی به اسم بذر بونسای تو این کره ی خاکی وجود نداره! حالا شاید تو مریخ باشه! برید یه جوری پولتون رو ازش پس بگیرید.

پس بونسای اگه بذر نداره چطور درمیاد ؟

این هم خوندنش ضرر نداره
http://bonsaiirani.persianblog.ir/post/12/
قشنگه
به همین سادگی 1 بونسای داشته باشید

bigarash
2014-05-08, 08:20
بذر درخت های معمولی رو میکارن بعد یه سری دستورالعمل داره که بعد شروع رشد جوانه تو چند مرحله طوری درخت رو هرس می کنن که جلوی رشدش گرفته میشه و اونطوری کوچیک میمونه. با سیم های فلزی هم به شاخه هاش شکل میدن!

84edu
2014-05-12, 20:00
تاپیک به دلیل فحاشی استارتر همینطور ویرایش پست اول مسدود شد.
دوستان لطفاً در معاملات حتماً شناخت کافی از مخاطب بدست آورده سپس اقدام به انجام معامله کنند...!

دسترسی استارتر به دلیل فحاشی نیز ویرایش پست اول تاپیک، به انجمن قطع شد.