PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایمیل مارکتینگ کاملا رایگان|روشی جدید

mizban500
2014-04-03, 15:05
سلام خدمت تمامی دوستان فروم
بنده روشی دارم که میشه باهاش ایمیل مارکتینگ رایگان فرستاد
1.میتونید نامحدود ایمیل بفرستید(ساعتی 40 هزارتا)
2.میزان اسپمینگ خ پایین
3.نامحدود زمانی وتعدادی
4.وکاملا رایگان
ضمنا این روش نرم افزار یا smtp یا اسکریپت نیست! هاست هم نیست!
روشی پربازده وتضمینی (بنده خودم برای سیستم های همکاری در فروش استفاده کردم ،جواب داد)

کلا بنده فقط هزینه آموزش رو میگیرم (30 هزارتومان)
بقیه اش هم کاملا رایگان،نترسید سخت نیست!
کسانی که میخواهند یاد بگیرند با من در ارتباط باشند
یاهو
mizban500@yahoo.com

bOs3000
2014-04-03, 15:16
سلام
میشه یکم شفاف تر صحبت کنید؟ یعنی از طریق سایت خود یاهو ارسال میشه؟
تضمین کار شما چیه؟
در صورتی که امکان ارسال تست دارید لطفا بفرمائید

mizban500
2014-04-05, 16:04
دوستان ...
بنده عرض کردم که
نرم افزار نیست ویاهو هم نیست بلکه از طریق شرکت های خارجی ارسال میشه

84edu
2014-04-05, 16:08
دوستان ...
بنده عرض کردم که
نرم افزار نیست ویاهو هم نیست بلکه از طریق شرکت های خارجی ارسال میشه
هر نوع توضیحی دارید بذارید تا مشتریانتون راحت بتونن تصمیم بگیرن نه اینکه دنبال شفاف سازی دو روز رو از دست بدید!
این هم قانون انجمن هست و هم به نفع خودتون!

super web master
2014-04-05, 16:47
دوست عزیز تضمین کارتون چیه؟ اگه من 30 تومنو دادم و جاش خروس قندی گیرم اومد چه راهی هست که پولمو بتونم پس بگیرم

mortezanovin
2014-04-05, 16:49
به نظر من اول به یکی دوستان انجمن آموزش بدید و اگر نتیجه داد و فرمایش شما درست بود بعد وجه آن را دریافت کنید به این صورت خیلی راحت اعتماد سازی ایجاد میشه و سایر دوستان با شما کار خواهند کرد

hosien
2014-04-05, 17:02
بله دوست عزیز استارتر

لطفا شفاف سازی کنید و مدارکی که خودتان با این روش ارسال کردید رو قرار بدید

softpand
2014-04-05, 17:27
باز ارسال ایمیل مارکتینگ و بحث داغ !
اولین کسی که آموزش میبینه خودش رو معرفی کنه
منم درصورت جواب دادن میخوام

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

امیدوار هم هستم که ارسال از طریق سایت به زبان ژاپنی نباشه :|

yazdiran
2014-04-05, 17:35
سلام
جالبه
تا جاييكه من يادمه يه موضوعي مشابه همين موضوع تاپيك حدود چندماه قبل تو انجمن مطرح شده بود.يادم نيست،ايميل ماركتينگ بود يا چيز ديگه،فقط يادمه استارتر اون تاپيك هم مثل استارتر عزيز اين تاپيك،ميگفت آموزش ميدم و .... و بقيه پستها هم تقريبا مشابه همين تاپيك بود.دوستان ميگفتند اعتماد سازي كن و از اين حرفها

حالا ممكنه يكي ديگه از دوستان هم يادش باشه اون تاپيك چي بود و آدرسش كجاست;)

doctor.sniff
2014-04-05, 17:38
سلام؛
دوست عزیز من میخوام.
اگر جواب بده بجای ۳۰ تومن ۱۰۰ تومن میدم و اگر جواب نده حتما دادگاهیت میکنم.

بسم الله؟

roozema
2014-04-05, 20:27
چنین چیزی به طور رایگان اصلا ممکن نیست

softpand
2014-04-05, 20:57
چنین چیزی به طور رایگان اصلا ممکن نیست

هست !
من پیدا کردم
به زبان چینی بود ، هزاران ایمیل رو ایمپورت میکردی و میفرستادی ، معمولاً اسپم میشدن ، ولی جلوش یه مدتیه گرفته شده ( البته فک کنم)

givemoney
2014-04-27, 10:18
سلام به همه دوستان عزیز
نمیخواهم زیاد حرف بزنم اما خواهش می کنم به این دقت کنید الان فقط گروه های یاهو بازدهی خوبی دارند بقیه باید پول زیادی براش خرج کنی تا بتونی ایمیل ارسال کنی مطمئن باشید که رایگان امکان نداره
این آقا هم از خودش یه چیزی گفته دیگه زیاد به روش نیارید اگه مدرک داشت تاحالا مطمئن باشید فرستاده بودپس بلوف زده ورفته
از راهبر انجمن خواهش می کنم تاپیک رو الان ببندند.

ahijoon
2014-04-27, 10:38
درود

منم میخوام. البته قبل واریز باید ببینم چی به چیه و آیا اصولی و پایداره ... ؟ برای صحبت بیشتر آیدی امضام و پ.خ در خدمت شماست .

معظمی
2014-04-27, 13:37
یک ضرب المثل معروف داریم که آدم دروغگو آدم طمع کار رو گول میزنه.

ادعای استارتر این تاپیک هم دروغی بیش نیست. هیچ احمق تمام عیاری روش بدون هزینه ای که 40 هزار ایمیل در ساعت با تضمین ارسال بالا به اینباکس باشه به قیمت 30 هزارتومن نمی فروشه و برای خودش رقیب درست نمیکنه چون میتونه با ارسال ایمیل برای فروشگاه ها و سایت های تفریحی و محصولات پرفروش سیستم های همکاری در فروش و ... چند میلیون برابر این قیمت درآمد کسب کنه.

این آقا چندباره که در انجمن عضو میشه و همین تاپیک رو ایجاد میکنه و هر بار عده ای میان می نویسن اعتماد سازی کن تا پرداخت کنیم!

پیشنهاد میکنم تاپیک بسته و حساب کاربری استارتر به عنوان کلاهبردار مسدود بشه.

84edu
2014-04-27, 13:50
همین که خود استارتر غیبش زده، مؤید همه چیز هست، برخورد اضافی یعنی اتلاف وقت با ارزش.
کسی هم که میخواد تو دام همچین آدمهایی بیفته با این همه چست و تذکر و اخطار و غیره توی تاپیکها، همون بهتر که بیفته!

mask-online
2014-04-29, 00:15
سلام خدمت دوستان
freelists.org

yazdiran
2014-04-29, 00:33
سلام و عرض ادب
راهبران محترم،اگه مورد کلاهبرداریه و یا همون کاربری هست که قبلا هم تاپیکهای مشابه رو ایجاد کرده بود ، لطفا همینجا اطلاع رسانی کنید تا روشن بشه:-w

در پاسخ آقای مهندس زاده عرض کنم که ،مشکل اینجاست که بیشتر کاربرای تازه وارد در دام کلاهبرداران می افتند

farshad7
2014-04-29, 00:50
این اتفاق زیاد هم دور از ذهن نیست و خیلی نباید روی واقعی یا غیر واقعی بودن موضوع حساسیت نشون داد.
ممکن هست خیلی از سیستم های جاسوسی با این ترفند زیرکانه به حجم زیادی از اطلاعات دست پیدا کنند و بالطبع برای جذب مخاطب از امکانات گول زننده و ترفندهای خاص و جذب کننده استفاده میکنند.
شاید در آینده پیامدهای بسیار وحشتناک این نوع حرکات فنی رو ببینیم . اون موقع دیگه این 30000 ت ها در برابر آسیبهای دیگر بسیار ناچیز خواهد بود.
خوب بدتر از اصل قضیه اینه که افرادی هم هستند که دارن از این موضوع استفاده ابزاری برای درآمدزایی میکنند.