PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشاوره و راهنمایی جهت راه اندازی مغازه لوازم آرایشی و بهداشی

Nova
2014-04-06, 02:00
با درود و احترام .

دوستان بنده قصد دارم یک مغازه فروش لوازم ارایشی و بهداشتی راه اندازی کنم .
تجربه ای هم در زمینه لوازم ارایشی و بهداشتی ندارم .
مشتاق شنیدن : نظرات : پیشنهادات : تجربیات و راهنمایی های شما دوستان گرامی هستم .
- بازار لوازم ارایشی و بهداشتی به چه صورت هستش؟
- از کجاها جنس تهیه کنم که به صرفه باشه ؟
پ ن : در یکی از شهر های جنوبی ساکن هستم . سرمایه بین 40 تا 50 میلیون برای این کار کنار گذاشتم .
با سپاس

bazargan1
2014-04-06, 08:16
سلام
دوست عزیز اول باید جای خوبی برای اجاره پیدا کنید و دوم تنوع لوازم ارایشی خیلی زیاده و باید یک مقدار تجربه داشته باشید
اگر آشنا دارید برید یکی دوماهی پیشش کار کنید تا تجربه بیشتری کسب کنید
کدوم شهر هستین؟

yanliz
2014-04-07, 02:03
با سلام
برای لوازم آرایشی بهداشتی 100 درصد گیاهی و خالص در خدمت شما هستیم.
ادعای معجزه نداریم ولی مدعی هستیم 100 درصد گیاهی و خالص هستند.
محصولات ما را در سایت شرکت به آدرس زیر ببینید
www.zarringiah.com

Nova
2014-04-07, 15:15
سلام
دوست عزیز اول باید جای خوبی برای اجاره پیدا کنید و دوم تنوع لوازم ارایشی خیلی زیاده و باید یک مقدار تجربه داشته باشید
اگر آشنا دارید برید یکی دوماهی پیشش کار کنید تا تجربه بیشتری کسب کنید
کدوم شهر هستین؟

سپاس از پاسختون
متاسفانه کسی نیست که بتونم پیشش کار کنم . اما تجربه فروش در ضمینه های مختلف رو دارم و توی بازار هم بودم بودم .
خوزستان ساکن هستم .

با سلام
www.zarringiah.com

ممنون از شما : مزاحمتون میشم .

AdsGroup.iR
2014-04-10, 18:40
با سلام
[url[/url]
جناب ایشون راهنمایی خواستن نه اینکه سایت خودتون رو نشون بدید..

yanliz
2014-04-10, 18:55
جناب ایشون راهنمایی خواستن نه اینکه سایت خودتون رو نشون بدید..
با سلام
بنده هم راهنمایی کردم ، محصولات آرایشی بهداشتی صد در صد گیاهی و خالص برایشان معرفی کردم که هم آشنا شوند و هم اگر خواستند در خدمتشان باشیم:)

سـعید
2014-04-10, 19:28
من وقتی این تاپیک ها رو می خونم یکم گیج می شم .. داشتن 40 تا 50 میلیون سرمایه نقدی چیز کمی نیست ؟ ایا کسی که داره درخواست مشاوره ایجاد مغازه رو میده این مبلغ رو از راهی بغیر از کاسبی بدست اورده ؟ چون اگر کاسب بود و 50 تومن نقد داشت که دیگه به مشورت نیاز نداشت ... باید مشورت ازش گرفته میشد ...

اگر هم کاسب نیستید و مثلا از یک معامله ناگهانی یا ارثیه شخصی یا هر طریق دیگری این پول را بدست اورده اید یا حتی به فروش املاک یا خودرو یا دارایی های دیگرتان فکر می کنید باید عرض کنم برای استفاده بهینه از پول خود و سرمایه گذاری با انتخاب مغازه داری در یک صنف خاص اگر به صورت اجاره مغازه باشد بزرگترین اشتباه را خواهید کرد ...

نمی دانم در شهر جنوبی که شما قرار دارید قیمت ها چگونه است اما اگر بتوانید با این پول مغازه بخرید بهترین کار را کرده اید و دیگر چندان اهمیت ندارد که چه شغلی در ان ایجاد کنید چون فرصت ازمون و خطا زیاد خواهید داشت .. صدالبته خدمات مربوط به خوراکی و شکم و ضروریات زندگی در این روز ها بهترین بازدهی و فروش کالاهای لوکس و اندکی غیر ضروری بدترین بازدهی را دارد ...

اگر مغازه از خود دارید و این مقدار هم سرمایه نقدی دارید که دیگر باید گفت خوش بحال شما که در بهترین شرایط هستید ..
هر کاری دوست دارید بکنید ... چون اجاره ندارید و سرمایه هم دارید ..

جنووب و بندر بودن کمک زیادی به تجارت می کند . هم به بازار های غیر رسمی و کالاهای از اب گذشته دسترسی زیادی دارید هم به گمرکات کشور..

راستی می توانید در گمرک ها بچرخید و کالاهای غیر قابل ترخیص را و یا چیز هایی که انتقال انها به تهران یا دیگر شهر های بزرگ غیر ممکن شده است را با قیمت خوب بخرید و در مغازه بفروشید .. به صورت عمده ...

این البته یک چم و خمی دارد که جای بحثش نیست ..

Nova
2014-04-10, 20:11
ابتدا از شما دوست بزرگوار بابت وقتی که در اختیار من گذاشتن و راهنمایی هاتون متشکرم .

ایا کسی که داره درخواست مشاوره ایجاد مغازه رو میده این مبلغ رو از راهی بغیر از کاسبی بدست اورده ؟ چون اگر کاسب بود و 50 تومن نقد داشت که دیگه به مشورت نیاز نداشت ... باید مشورت ازش گرفته میشد ...
از نظر من انسان در هر سطح و مقامی باشد , به مشاوره و راهنمایی نیاز دارد.
بله مدت کوتاهی فروشگاه مواد غذائی داشتم که بنا به دلایلی صلاح ندونستم در این صنف ادامه بدم . و تصمیم بر این شد که تغییر شدم بدم .
و اینکه سوال کردین ایا مغازه از خودم دارم ؟ خیر : مغازه اجاره هستش.

اگر بتوانید با این پول مغازه بخرید بهترین کار را کرده اید و دیگر چندان اهمیت ندارد که چه شغلی در ان ایجاد کنید
خیر با 4 برابر این قیمت هم نمیشه جای مناسب مغازه تهیه کرد.

صدالبته خدمات مربوط به خوراکی و شکم و ضروریات زندگی در این روز ها بهترین بازدهی و فروش کالاهای لوکس و اندکی غیر ضروری بدترین بازدهی را دارد ...

متاسفانه یا خوشبختانه در شهری که من ساکن هستم فروش کالاهای لوکس و ... ( از جمله لوازم ارایشی و بهداشتی ) استقبال خوبی میشه . و مردم حاظرند از شکم خود بزنن و پولشون صرف کالاهای تجملاتی بکنند.

اگر مغازه از خود دارید و این مقدار هم سرمایه نقدی دارید که دیگر باید گفت خوش بحال شما که در بهترین شرایط هستید ..
هر کاری دوست دارید بکنید ... چون اجاره ندارید و سرمایه هم دارید ..

خیر , متاسفانه مغازه از خودم نیست و باید اجاره کنم .

جنووب و بندر بودن کمک زیادی به تجارت می کند . هم به بازار های غیر رسمی و کالاهای از اب گذشته دسترسی زیادی دارید هم به گمرکات کشور..

راستی می توانید در گمرک ها بچرخید و کالاهای غیر قابل ترخیص را و یا چیز هایی که انتقال انها به تهران یا دیگر شهر های بزرگ غیر ممکن شده است را با قیمت خوب بخرید و در مغازه بفروشید .. به صورت عمده ...

این البته یک چم و خمی دارد که جای بحثش نیست

سخن شما کاملا صحیح و متین هستش : در کنار تمام بدی هایی که خوزستان دارد میشه گفت مزایایی هم که فرمودید و دارا می باشد.

-------------------
یک دنیا سپاس دوست خوبم :: منتظر راهنمایی های ارزشمند شما و سایر دوستان هستم .

سـعید
2014-04-10, 22:00
nova جان ... یک قسمت حرف هایم سوء برداشت شد .. منظور من این نیست که نباید مشورت کرد و اتفاقا خیلی هم خوبه ... چیزی گفتم تا ببینم کاسب هستید یا خیر ؟

درباره اجاره مغازه ... مسئله اینه که همیشه ثابته و بازار خراب این سالها نمیتونه مشکلات رو حل کنه .. یه موقع ادم همش فکر می کنه یه جای کارش خرابه یا می لنگه بعد میاد برای تغییر شغل و روش اقدام می کنه .. ولی مسئله اینه که الان بازار خیلی خیلی خرابه و با اجاره نشینی ( کاسبی ) ادم عقب می افته ..
تو همین رشت جایی هست که تو بازار چه های محلی که تو طرح هم هستند با 60 - 70 تومن میشه مغازه 20 متری خرید .. روزی هم که طرح بخواد انجام شه ... شهرداری پولش رو میده ... اگر تو این جاها ادم سیب زمینی بریزه بفروشه سودش از کارای لوکس و با کلاس و مغازه های اجاره ای درجه یک بیشتره .. حیف که ما ارزش این ماهی یکی دو میلیونی رو که داریم اجاره میدیم و ماهی 400 - 500 هزینه و ماهی 200 - 300 مالیات و ... رو نمی دونیم ...

حرف اصلی من اینه که برای کاسبی اگه پول داری برای خرید مغازه اقدام کن ... 50 تومن بدی .. نمی تونی مثلا 10 تا 5 تومن بدی و یه مغازه بگیری .. یک سال سختی ولی اینده متفاوتی رو خواهید داشت ..

سال 91 20 پول پیش مغازه دادم .. اون موقع پول دو تا پراید مدل 90 -91 بود .. الان پول همون 20 تومنه .. اون دو تا پراید شدن 35 میلیون .. ماهی چقدر باید در اورد که این ضرر ها رو جبران کنه ؟

فکر می کنیم اگه ماهی 3 تومن هزینه داریم می دیم و 6 - 7 تومن در مایریم .. خیلی زرنگیم ... نه به خدا داریم ضرر میدیم و حالیمون نیست . اگه 10 سال این اشتباه رو انجام بدیم .. حسابی عقب می افتیم ..
گذشت اون زمان که مردم از مغازه اجاره ای مغازه می خریدن و از یک تاکسی یه خانواده سیر می شد و خونه هم می خریدن ...

الان سالهای زجر اقتصادیه !!! خیلی باید با احتیاط عمل کرد ...

اگه پنجاه نقد دارید ... فعلا علی الحساب برای یک ماه طلا بخرید بزارید کنار ... اخر 2 یا اوایل ماه 3 بفروشید .. شاید 50 تومن شد 60 تومن ... b-)