PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با 20 میلیون تومان چه سایتی راه اندازی کنم؟

shopnet
2014-04-07, 19:13
سلام

با 20 میلیون تومان چه سایتی راه اندازی کنم؟

دوستان راهنمایی کنند؟

yazdiran
2014-04-07, 19:19
سلام
ببخشيد،به نظر من
با بيست ميليون سايت راه اندازي نكنيد.يه كاري دست و پا كنيد كه صبح از خونه بزنيد بيرون براي كار،نه اينكه بشينيد پاي كامپيوتر تو خونه و اهل خونه هم به عنوان الاف يا چيزي شبيه اون بهتون نگاه كنند!(اين تجربه رو همه بچه هايي كه تو خونه با اينترنت كار ميكنند دارند)
از دوستان راهنمايي براي راه اندازي كسب و كار با 20 ميليون بخواهيد
تو اين تاپيك (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=48486) دوستان راهنمايي هايي براي 10 ميليون تومان سرمايه (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=48486) كرده اند كه شما دوبرابرشو داريد

موفق باشيد

esmalgog1
2014-04-08, 09:45
بله موافقم .
با دو میلیون هم بهترین سایت رو میشه راه اندازی کرد..
باقیش رو هم بزارین واسه یه کار بیرون از خونه

softpand
2014-04-08, 10:04
باور کنید من تو این چند سالی که وقتمو توی نت اونم تو ایران عزیز! گذروندم خیلی پشیمونم
درسته چیزای زیادی یاد گرفتم ولی به اون در آمد لازم نرسیدم
کلاً سعی نکن بیای نت
باور کن پشیمون میشی
تو ایران ، تو نرم افزار سافت98 ، تو بازی دانودها ، تو فروشگاهی لوازم الکتریکی دیجی کالا تو موبایل یک موبایل تو آهنگ پاپ موزیک و دوسه تا سایت دیگه کاملاً گرفتن
کسی که میاد الان نت میون اینا کارش خیلی سخته
از من میپرسی نیا نت.

alinonor
2014-04-08, 15:53
من با پیشنهاد بقیه دوستان موافقم ، اینترنت جای خوبی برای سرمایه گذاری اونم 20 نیست بهتره جای دیگه ای از سرمایه اتون استفاده کنید
به نظر من اگه حوصله دارید و از شلوغی متنفر نیستید بهتره که یه گیم نت بزنید ، هم سرمایه تون کافیه هم درآمدش خوبه

mehdikan
2014-04-09, 11:29
دوستان درست میگن نت رو کار اصلی قرار ندهید

منم بعد از کلی سر و کله زدن تو نت ( حدود 8 سال ) الان شغل اصلیم رو تغییر دادم و با 25 تو مان سرمایه رفتم یک نیسان یخچال دار خریدم تو شرکت پگاه استخدام شدم

ولی اگه علاقه داره یک سایت بیست هزار تومانی وردپرسی درست کن بعد شروع کن به نوشتن مطلب (کپی نکن ) سایت خیلی سریع رشد میکنه

maker
2014-04-09, 11:41
یک ایده پرداز خلاق اشنا به کسب و کار اینترنتی را پیدا کنید و ایده خوبی را بخرید (حدود یک میلیون معمولا هزینه داره) و تا 5 میلیون تومان هزینه پیاده سازی ایده کنید و تا 5 میلیون تومان هزینه تبلیغات ! بعد از 6 ماه درامد خوبی از اینترنت خواهید داشت.

------

یک سایت بازی انلاین خارجی راه اندازی کنید و باقی پول را با یک بازاریاب موفق خارجی هزینه و شراکت کنید تا درامد عالی داشته باشید

------

نظرهای منفی دوستان هم در خصوص کارنکردن توی نت و پشیمانی تائید میشه اکثر توی نت موفق نخواهند بود مگر با خلاقیت و ایده های جدید ...

EM4D-M
2014-04-09, 11:46
فکر و ایده جدید داشته باشید و به کارِتون ایمان و علاقه داشته باشید ، چه در نت سرمایه گذاری کنید ، چه در بیرون از نت ، موفق میشید !

آدم اگر سپور شهرداری باشه و به کارش عشق و علاقه داشته باشه ، بهترین سپور دنیا میشه !

life_gp
2014-04-09, 13:20
سلام

با 20 میلیون تومان چه سایتی راه اندازی کنم؟

دوستان راهنمایی کنند؟

شما اول به من بگید این عکس پروفایلتون مال کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خخخخخخخخخخخ
:))

us12
2014-04-09, 20:09
یک سایت لیچ و مستقیم کننده لینک های دانلود ایده خوبی میتونه باشه . درآمدش هم خوبه . البته باید فنون مدیریت بلد باشید ( مثلا چه پلن هایی ارائه بدید چقدر حجم رایگان بذارید فایلهای رایگان را چند روز نگهداری کنید ) تا بتونید از رقبا پیشی بگیرید ولی رقیب زیاد مثل فروشگاه ها ندارید . رقبا محدود دارید که اغلب سرورشون خارج از ایرانه و سرعت دانلودشون محدود . اگه سرور شما داخل باشه سرعت خوبی میتونید ارائه بدید.

abdolrahim
2014-04-09, 20:53
یک سایت لیچ و مستقیم کننده لینک های دانلود ایده خوبی میتونه باشه . درآمدش هم خوبه . البته باید فنون مدیریت بلد باشید ( مثلا چه پلن هایی ارائه بدید چقدر حجم رایگان بذارید فایلهای رایگان را چند روز نگهداری کنید ) تا بتونید از رقبا پیشی بگیرید ولی رقیب زیاد مثل فروشگاه ها ندارید . رقبا محدود دارید که اغلب سرورشون خارج از ایرانه و سرعت دانلودشون محدود . اگه سرور شما داخل باشه سرعت خوبی میتونید ارائه بدید.

فیلتر نمیشه؟از این نوع سایت ها بیشتر وبمسترها استفاده می کنن یا همه؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

us12
2014-04-09, 21:01

من چند سایت لیچ ایرانی میشناسم حدود 3 4 سالی هست فعالیت دارند هنوز فیل تر نشدن و فعالیت میکنن . سایت لیچ را هر کسی بسته به نیازش میتونه استفاده کنه ولی شاید بیشتر مصرف کنند ها وب مستر ها و نویسنده های سایت ها باشند.
اگه قالبیت زیپ و آنزیپ کردن فایل و قابلیت پسورد روی فایل زیپ را داشته باشه پیشرفت خوبی در این زمینه میتونه داشته باشه . با کمی تبلیغ ، سرعت آپلود و دانلود بالا ، پنلها با قیمت عالی و خلاقیت رقبای فعلی را میتونید از سرراه بردارید نیاز به کل پول استارتر هم نداره با نصفش هم میشه استارت زد .

masoudazar
2014-04-09, 22:38
با کسانی که گفتن کار اصلی تون رو تو نت قرار ندین شدیدا مخالفم! خیلی ها هم تو کارهای اینترنتی موفق بودن! بستگی داره توان انجام چه کاری رو تو اینترنت داشته باشین

1yaser
2014-04-09, 22:57
دوستانی که اعتقاد به سرمایه گذاری مبلغی در حد 20 میلیون هم تو فضای وب ندارن ( یعنی فضای تجاری وب رو اینقدر هم مطلوب نمیدونن ) به چه علت وقت خودشونو صرف می کنن تو این فضا. بنظر من یکی از مطلوب ترین فضاهای سرمایه گذاری تو ایران وب هست! فقط باید کمی تجربه و دانش و خلاقیت داشته باشید. و البته با برنامه کار کنید.

termeh-shop
2014-04-09, 23:25
به شخصه معتقدم كه كار تو نت و بيرون از نت تو اين دوره و زمونه بايد كنار هم باشه تا موفقيت حاصل بشه
سايت بزنيد ولي كار مرتبط با همون سايت هم در فضاي تجاري بيرون داشته باشيد

xchap.com
2014-04-10, 00:26
به نطرم با 20 تومن خارج از نت هیچ کار خاصی نمیشه انجام داد ولی تو نت میشه
نظر شخصی من تو هر تجارتی اینه اگه چیزه جدیدی نداری واردش نشو ...
دو راه میشه معرفی کرد تجارتهای اینترنتی موفق تو ایران رو ببین و فکر کن بببین میتونی یه کاری کنی خیلی از اونا بهتر بشی یا نه (تاکید می کنم خیلی)
تو اینترنت خارج از ایران بگرد نمونه های موفق رو بومی کن (منظورم فیس بوک و ... نیست بگرد چیزهای منطقی تر پیدا کن)

zooj
2014-04-10, 00:43
این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

شما اول به من بگید این عکس پروفایلتون مال کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خخخخخخخخخخخ
:))

بازیگر خیلی خوشانس و خیلی مشهوریه =p~

اما درمورد کار در وب دوستانی که میگن این مقدار پول به درد نت نمیخوره به نظر من اگر تاریخچه یک سری از همین سایت های بزرگ را نگاه بندازن متوجه میشن از اول همه بزرگ نبودن مثل سایت پاتوق یو دات کام که در سال 1389 اگر اشتباه نکنم راه افتاد و الان جزو بزرگترین سایت های دانلود هست و یا همین سافت گذر من یادم هست سال 89 که فروشگاه دی وی دی داشتم تبلیغات متنی در این سایت 5000 تومن و بنر بین 15 تا 20 هزار تومن بود ولی الان چی ؟؟؟؟

ahijoon
2014-04-10, 01:01
به شخصه معتقدم كه كار تو نت و بيرون از نت تو اين دوره و زمونه بايد كنار هم باشه تا موفقيت حاصل بشه

نکته ظریف و مهمیه . تایید میشه .

kalaforosh
2014-04-10, 02:35
صد در صد میشه تو نت موفق بود. ولی مهترین چیزی که لازم داره تجربه و خلاقیت هست . ولی کار بیرون هم فراموش نکن

mesitala
2014-04-10, 03:43

میشه بیشتر توضیح بدید؟ منظورتون از اینکه با هم باشه چیه؟ اینکه مثلا من اینجا فروشگاه داشته باشم و کارمند شرکت خاصی باشم؟ (مثلا شهرداری) یا اینکه فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی داشته باشم و بیرون هم مغازه لوازم آرایشی؟ یا شرکت x داشته باشم. همه در بیرون باشم و هم در اینترنت؟ (با همون شغل شرکت)؟؟ ممنون میشم اگر کامل توضیح بدید/

termeh-shop
2014-04-10, 11:18
میشه بیشتر توضیح بدید؟ منظورتون از اینکه با هم باشه چیه؟ اینکه مثلا من اینجا فروشگاه داشته باشم و کارمند شرکت خاصی باشم؟ (مثلا شهرداری) یا اینکه فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی داشته باشم و بیرون هم مغازه لوازم آرایشی؟ یا شرکت x داشته باشم. همه در بیرون باشم و هم در اینترنت؟ (با همون شغل شرکت)؟؟ ممنون میشم اگر کامل توضیح بدید/

مورد اول كه اصلا تاييد نميشه چون كار نت مستلزم توجه و رسيدگي 24 ساعته است و با دو شغله بودن تو هيچ كدوم از شغل ها نميشه پيشرفت كرد .
منظورم دقيقا مورد دوم بود . به خصوص در مورد فرشگاه اينترنتي وجود يك فروشگاه فيزيكي به سايت شما اعتبار ميبخشه و باعث اعتماد مشتري ها و فروش بيشتر ميشه ضمن اينكه فروشگاه فيزيكي هم هميشه مشتري هاي خودش رو داره .
حتي تو كارهايي مثل برنامه نويسي طراحي سايت هم به نظر من بايد سايت شركت در كنار يك مكان فيزيكي باشه تا اعتبار لازم رو داشته باشه .

andishehstars
2014-04-10, 13:03
با سلام و عرض احترام به سایت ما سری بزنید با برگشت سرمایه عالی تو ایران انجام نشده تا بحال
www.andishehstars.com

groupyahoo3
2014-04-10, 23:43
برو یک پراید بخر مسافرکشی کن.

zamin
2014-04-11, 02:07
من 100% با مخالف ها مخالفم
اگر اینطور بود سایتهای موفقی مثل ایسام باید هرگز جون نمیگرفتن
سایت زدن که الزاما زدن خود سایت نیست یک سایت + یک اپلیکیشن کاربردی برای اندروید میتونه غوغا کنه الان دست تو اینکار زیاد نیست ایده چون بازار و یا دیوار خیلی خوبه گرفته تقلید نکن ولی جای کلی ایده خالیه
باید بری سراغ گوشی بازها و نظر اونا رو بپرسی که چی کم دارید
ضمنا سوال شما اساسا غلطه فقط پول نیست به ظرفیت و روحیه و شرایط فیزیکی شما هم بستگی داره که چه سایتی خوبه و چی بد
یکی هست با 20 تومن میاد یک مجموعه غول میزنه مثل فیس نما اونم از شهری چون بوشهر و کلی سیستم پاپ آپ از این اونبرش با نام های خاص میزنه ولی با مدیریت خودش تو چند ماه یک میلیارد سود از ساعت فروشی میبره و یکی دیگه میاد ایسام رو میزنه و دیگری سایت باما بهرحال ایده همیشه خوبه اینکه کی الان غوله یا نه حرف آدم های تنبله و کم توکل
یعنی روزی که دانلودها زده شد پی سی دانلود ود و پی سی وورد حرف اولو میزدند
و یا بلاگفا وقتی اومد که پرشین بلاگ و ایران بلاگ و بلاگ اسکای بودن پس چرا؟
حالا رزبلاگ وقتی زده شد که لااقل 40 سیستم وبلاگدهی خوب بودند ولی باز چرا پیشرفت کرد همش بستگی داره به شما که میخواید تقلید کنید یا ایده پیاده کنید
و............

yazdiran
2014-04-11, 02:22
سلام

يه داستاني رو تو دانشگاه شنيدم و كتابشم خوندم ، خلاصش به اين شكل بود:
يك پسر بچه اي بود كه نظافتچي يا آبدارچي يه جايي بود.يه روز تو اتاق مدير تنها بود و رفت روي صندلي مدير نشست.از همونجا گفت من بايد يه مدير بشم
.
.
.
چندين سال بعد

اون پسر بچه يكي از مديران موفق و سرمايه دار مطرح جهاني شده بود (كه يادم نيست اين سرنوشت كي بود.شايد از كتاب سنگفرش هر خيابان از طلاست باشه.دوستاني كه ميدونن پ.خ بدند اصلاح كنم)

ولي قرار نيست هركي رو صندلي مديرش نشست و هوس مديريت كرد،چند سال بعدش بشه مدير ميلياردر.خيلي ها با اين هوس پشت پا زدند به آينده شون

اينا رو به اون اساتيدي ميگم كه الكي فقط اميد ميدن يا الكي آيه يئس ميخونند
موفقيت تو هر كاري به خيلي شرايط بستگي داره و البته شانس هم بي تاثير نيست

دوست عزيز مشخص كنيد چه تجاربي داريد و تنها هستيد يا ميخواهيد گروهي كار كنيد؟
تحصيلات و ...

اميدوارم موفق باشيد