PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا می‌دانستید پردرآمدترین تخصص دنیا چیست ؟!!!

andishehstars
2014-04-12, 16:51
آیا می‌دانستید پردرآمدترین تخصص دنیا چیست؟ پردرآمدترین تخصص دنیا کمک به دیگران برای رسیدن به توانمندی‌های بیشتر است. افرادی مانند برایان تریسی، جان مکسول، آنتونی رابینز، کن بلانچارد، رابرن کیوساکی، جک کنفیلد و ... با همین تخصص به ثروتمندانی تبدیل شده‌اند که در کنار درآمد غیرقابل تصوری که دارند به میلیون‌ها نفر کمک می‌کنند تا به توانمندی‌های بیشتری دست یابند. پردرآمدترین تخصص دنیا تولید و فروش اطلاعات است. کسی که در این زمینه با اصول درست و حرفه‌ای فعالیت کند می‌تواند از مزایای زیر بهره‌مند شود: 1. هر روز از یادگیری و آموزش موارد موردعلاقه‌اش به دیگران لذت ببرد. 2. برای دیگران کار نکند و با حداقل امکانات درآمدی رویایی داشته باشد. 3. هوادارانی داشته باشد که همواره حاضرند پول بپردازند و محصولات جدید را تهیه کنند. 4. در مسافرت‌ها و تعطیلات و حتی روزهای تعطیل درآمد قابل‌توجهی داشته باشد.

84edu
2014-04-12, 17:14
بقیه رو نمیدونم اما رابرت کیوساکی داستانش طور دیگه بوده و استارت کارش یه کارخونه تولید لوازم ورزشی بوده که بعدها میفروشتش و میره توی شاخه سرمایه گذاری توی املاک و مستغلات و الآن هم در مورد سواد مالی و سرمایه گذاری، یکی از برترین trainer های دنیاست. پس این یکی حداقل از پایه با کمک به دیگران استارت نزده. اول دانشی داشته و بعد اون رو به اشتراک گذاشته؛ توی ایران رسمه کلاً یهویی یه نفر از صفر بدون هیچ تجربه ای میاد و پکیج آموزشی میده بیرون! و ادعا میکنه که میتونه به طرف برای موفقیت کمک کنه!

xchap.com
2014-04-12, 17:18
بقیه رو نمیدونم اما رابرت کیوساکی داستانش طور دیگه بوده و استارت کارش یه کارخونه تولید لوازم ورزشی بوده که بعدها میفروشتش و میره توی شاخه سرمایه گذاری توی املاک و مستغلات و الآن هم در مورد سواد مالی و سرمایه گذاری، یکی از برترین trainer های دنیاست. پس این یکی حداقل از پایه با کمک به دیگران استارت نزده. اول دانشی داشته و بعد اون رو به اشتراک گذاشته؛ توی ایران رسمه کلاً یهویی یه نفر از صفر بدون هیچ تجربه ای میاد و پکیج آموزشی میده بیرون! و ادعا میکنه که میتونه به طرف برای موفقیت کمک کنه!

دقیقا همینطوره رابرت کیوساکی - برایان تریسی و ... اول موفق میشن بعد میان آموزش میدن ولی تو ایران طرف خودش کار خاصی انجام نداده نه شرکتی نه تجارت خاصی هیچی نداره ولی دوره های موفقیت میزاره و ... خیلی جالبه این قضیه !!!

معظمی
2014-04-12, 17:22
آموزش های آقای کیوساکی به درد جامعه خودشون میخوره و در کشور ما که نظام اقتصادی متفاوتی داریم هیچ کاربردی نداره. با این وجود متعجبم چرا کتاب مشهور پدر ثروتمند پدر فقیر ایشون پرفروشه!

در مورد نظام مالیاتی امریکا که کاملاً متفاوت از ماست توضیح میده که چطور سرمایه گذاری انجام بدید که مالیات ندید یا مالیات کمتری بدید ( که ما تو ایران اصلاً مالیات بر دارایی نداریم!) و همینطور در مورد سرمایه گذاری در بازار مسکن صحبت میکنه که این بخش "سرمایه گذاری در بازار مسکن" در ایران تبدیل به یک غده سرطانی بدخیم وخیم! در اقتصاد کشورمون شده و هر بیسواد و با سوادی در حال حاضر تنها سرمایه گذاری که بلده با پولش انجام بده همین کاره.

البته اینو بگم که از طرز فکرش خوشم میاد. در جامعه خودشون خیلی آدم به درد بخوریه.

yazdiran
2014-04-12, 17:39
دقیقا همینطوره رابرت کیوساکی - برایان تریسی و ... اول موفق میشن بعد میان آموزش میدن ولی تو ایران طرف خودش کار خاصی انجام نداده نه شرکتی نه تجارت خاصی هیچی نداره ولی دوره های موفقیت میزاره و ... خیلی جالبه این قضیه !!!
پيرو فرمايشات شما:
يكي از همين سخنرانان معروف كه تو راديو تلوزيون زياد مياد به نام دكتر .....
جالبه افتخار ميكنه كه ديپلم ردي بوده و ...
اومده بود دانشگاه حدود دو سه سال قبل

داشت درمورد افراد موفق و روشهاي موفقيت و كي چيكار كرده و اينا ميگفت
آخر جلسه گفت هركي سوال داره بنويسه و بفرسته جلو من جواب بدم
من رو يه برگه از تقويمي كه داشتم همين سوال شما رو نوشتم+ چرا اين راهكارهاي شما جواب نميده؟چرا نميگين انيشتن يه نفر بود و ... .
اين نسخه هاي شما عموميت نداره.
يكي از دوستان من دنبال همين حرفهاي شما و امثال شما رفته و ميره والان كه سي و پنج سالشه و حدود ده ساله دنبال اين حرفهاي امثال شماها بوده هر روز برا خودش دردسر جديدي ميتراشه.نه هنرشو داره و نه پشتوانه شو .زن و بچه هم داره.به نون شبش محتاجه ولي ميره دنبال اين كارها.بارها بهش گفتم بنده خدا برو كار ميكن مگو چيست كار و در كنارش هم اگه خيلي ميخواي حرفهاي اي سخنرانان راههاي موفقيت و ... رو گوش كن و پيگيري كن ولي گوش نميده

خوش خط هم نوشتم و درشت كه ايراد متني نداشته باشه
سوالم رو دادم بالا به سخنران دادند

هيچي ديگه ، وقتي نوبت برگه من شد،سوال رو يه جوري خوند كه انگار من خط ميخي نوشتم و اون نميتونه بخونه.يعني در اين حد سوال رو جواب داد.لااقل نگفت بعد جلسه بيا پيش من خصوص بهت پاسخ بدم

خدايي چرا اينجوريه من نميدونم

84edu
2014-04-12, 17:47
آموزش های آقای کیوساکی به درد جامعه خودشون میخوره و در کشور ما که نظام اقتصادی متفاوتی داریم هیچ کاربردی نداره. با این وجود متعجبم چرا کتاب مشهور پدر ثروتمند پدر فقیر ایشون پرفروشه!

در مورد نظام مالیاتی امریکا که کاملاً متفاوت از ماست توضیح میده که چطور سرمایه گذاری انجام بدید که مالیات ندید یا مالیات کمتری بدید ( که ما تو ایران اصلاً مالیات بر دارایی نداریم!) و همینطور در مورد سرمایه گذاری در بازار مسکن صحبت میکنه که این بخش "سرمایه گذاری در بازار مسکن" در ایران تبدیل به یک غده سرطانی بدخیم وخیم! در اقتصاد کشورمون شده و هر بیسواد و با سوادی در حال حاضر تنها سرمایه گذاری که بلده با پولش انجام بده همین کاره.

البته اینو بگم که از طرز فکرش خوشم میاد. در جامعه خودشون خیلی آدم به درد بخوریه.

رابرت کیوساکی همه آموزشهاش روی سرمایه گذاری نیست!
مثلاً دانشکده کسب و کار به طور جد و صرف روی mlm روشهای مختلف ثروتمند شدن و اینکه چرا نتورک مارکتینگ یکی از بهترین راههای ثروتمند شدن هست، صحبت میکنه یا خود پدر پولدار پدر بی پول در اصل اندیشه های مالی و نحوع تفکر درباره پول رو در موردش صحبت میکنه....
البته توی کتابهاش مواردی که گفتی هم وجود داره ولی اینطور نیست که به کل روی همین قضیه باشه و دیگه کلاً کتابهاش به زندگی ایرانی نخوره!

معظمی
2014-04-12, 18:02
رابرت کیوساکی همه آموزشهاش روی سرمایه گذاری نیست!
مثلاً دانشکده کسب و کار به طور جد و صرف روی mlm روشهای مختلف ثروتمند شدن و اینکه چرا نتورک مارکتینگ یکی از بهترین راههای ثروتمند شدن هست، صحبت میکنه یا خود پدر پولدار پدر بی پول در اصل اندیشه های مالی و نحوع تفکر درباره پول رو در موردش صحبت میکنه....
البته توی کتابهاش مواردی که گفتی هم وجود داره ولی اینطور نیست که به کل روی همین قضیه باشه و دیگه کلاً کتابهاش به زندگی ایرانی نخوره!

در مورد اینکه آدم موفقیه که شکی نیست. ولی تفکرش در مورد شیوه پول درآوردن، سرمایه گذاری مناسب و پس انداز، شرایط زندگی و خیلی چیزای دیگه به هیچ وجه متناسب با شرایط زندگی افرادی که در کشوری مثل ایران زندگی میکنن نیست.
البته همونطور که میدونی "پدر پولدار" یک مجموعه کتاب از این نویسندست که کتاب "پدر پولدار پدر فقیر" اولین کتاب از این مجموعست.
من کتاب چهار راه نقدینگی پدر پولدار آقای کیوساکی رو هم خوندم که انحصاراً در ارتباط با mlm هست و بازم با اطمینان زیادی میگم این کتاب برای جامعه ایرانی نوشته نشده.
مورد بعد طرز فکر این آقا در مورد درس و دانشگاهه که با ایشون به هیچ وجه موافق نیستم. به نظر من صحبت ها و عقاید ایشون باز هم به درد جامعه خودشون میخوره و اگر بخوایم در ایران تعمیم بدیم، فقط بی سوادی و پسرفت به بار میاره.

با تمام این احوال هموطنور که گفتم از طرز فکرش خوشم میاد هرچند به درد جوامع خودشون میخوره در ایران خیلی کاربردی نیست.

safircod
2014-04-12, 18:04
با تمام احترامی که به دوستان قائل هستم باید بگم هیچ اعتقادی به این افراد و گفته هاشون ندارم ولی ممکنه بعضی از نکته هاشون کاربردی باشه ولی 90 درصد نه و هیجان بی خودی دادن هست
برای من افراد موفق بازاری و صاحب کارخانه ای هست که با کارگری رفته رسیده به اوج مثل مدیر کارخانه قاینار خزر که می گفت تا چه شب هایی که تا صبح نخوابیدیم و کار کردیم و الان بهترین کارخانه رو دارند
یک مثل هست که می گه " چاه باید خودش اب داشته باشه وگرنه هر چقدر آب بریزید پر نمی شه "
انسان هم باید طالب کار و تلاش باشه و با این حرف ها هیچ کس موفق نمی شه یا با خوندن کتاب های رابینز هیچ کس موفق نشده
یک اصل بازاریابی و تبلیغات هست که می گه همیشه دست بزار روی نقطه ضعف های جامعه هدف که نمونه رو تو ماهواره های می بینیم قرص ها و.... و این ها هم دست میزارن روی نقاط ضعف روحی و روانی افراد و تو فیلم هاشون دیدیم که چطوری مردم رو به وجد میارند و باقی مسائل و مشکلات .

من وقتی می خواستم کنکور بدم یدونه نوشته چسبونده بودم زیر میز مطالعه خودم که هنوز هم یادگاری همونجا هست اونم جمله " اراده اوج همه قدرت هاست " و به این باور دارم که انسان هر چیزی رو که اراده کنه می تونه به دست بیاره

موفق و پیروز باشید

xchap.com
2014-04-12, 18:47
رابرت کیوساکی کله حرفش اینه به جای اینکه پول بدی ماشین بخری یه کاری با اون پول بکن که از سودش اون ماشین رو بخری (هزینه نخرید دارایی بخرید) این یه طرز تفکر هستش و تو کل دنیا هم کاربرد داره

کتاب پدر پولدار و پدر فقیر واقعا یه کتاب عالی هست بقیه کتابهاشو زیاد دوست ندارم

drh4m3d
2014-04-12, 19:39
این سخنرانیها و کتابها فقط یک عامل انگیزشی هست و به خودی خود ارزشی خصوصا در ایران نداره