PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد شرکت فروش شبکه بادران چه می دانید؟

hosien
2014-04-14, 11:30
با سلام
شرکت فروش شبکه بادران با مجوز رسمی شروع به فعالیت کرده ونماد اعتماد هم گرفته

خوب آیا این شرکت هرمی است یا نه ؟

اگر هرمی هست چرا بهش مجوز دادند و نماد؟

اگر هرمی نیست ایا کسی ازش اطلاعات داره یا نه در مورد نحوه کارش

آدرس :http://baadraan.ir/index.php

xchap.com
2014-04-14, 11:59
هرمیه و اونجوری که میگن مجوز داره

hosien
2014-04-14, 12:12
چطور شده که به شرکتهای هرمی مجوز می دند ؟

پس بحث شرعی بودنش چی میشه ؟

اگر شرعی نباشه پولی که ازش در میاد حرمه ؟

واقعا تو این جامعه اسلامی داره چی میگذره ؟

کسی خبر داره شرعیه یا نه؟

البته من نمی خوام تبلیغ این شرکت رو انجام بدم و توصیه هم نمی کنم ولی چون شنیدم مجوز داشته می خواستم بیشتر در موردش بدونم

ممنون میشم نظرات خودشون رو بگند

yazdiran
2014-04-14, 20:19
سلام
بی دلیل و همین اول کار شرعی یا غیرشرعی و حرام و حلالش نکنید.
یه کم بررسی کنید.یه سرچ کوچولو تو نت میتونه بهتون کمک کنه.
تو اینجور شرکتها معمولا پورسانت بازاریابی بابت جنس فروش رفته به بازاریاب داده میشه و یه قاعده خاصی داره
البته اینجا هم برخی دوستان اطلاعات مفیدی دارند و نیز هستند کسایی که الکی نظر میدند!

موفق باشید

us12
2014-04-14, 21:13
این سایت هم نماد داره هم از مرجع اصلی بازاریابی شبکه ای networkmarketing.moc.gov.ir مجوز گرفته .
دوستان بر چه اساس شرکت هرمی حرام است و کلا غیر قانونی میشه ؟
من قبلا هم در این مورد خیلی تحقیق کردم و به نتیجه ای نرسیدم از نظر منطقی هم اگه کلاهبرداری و یا اجبار در خرید نباشه این روش یک روش موفق در فروش است ولی نمیدونم چرا مردم با این اسم هرم خیلی حساس شده اند !؟

yazdiran
2014-04-14, 21:34
چطور شده که به شرکتهای هرمی مجوز می دند ؟

پس بحث شرعی بودنش چی میشه ؟

اگر شرعی نباشه پولی که ازش در میاد حرمه ؟

واقعا تو این جامعه اسلامی داره چی میگذره ؟

کسی خبر داره شرعیه یا نه؟

البته من نمی خوام تبلیغ این شرکت رو انجام بدم و توصیه هم نمی کنم ولی چون شنیدم مجوز داشته می خواستم بیشتر در موردش بدونم

ممنون میشم نظرات خودشون رو بگند

در مورد حلا و حرومش،بهتره بندازید ب گردن مراجع تا اون دنیا هم راحت باشید:-?
یه عده ای رو یه سری مسائل پافشاری میکنند تا اگه حرامه حلالش کنند،خوب اون مراجع هم با یه سری بند و تبصره هرچی رو حلال کنند ،یه عده میگن چرا حلاله؟
یه چیزایی هم هست ک حرام اعلام میشه و یه عده ای دیگه میگن چرا حرامه؟

خوب نمیشه همه رو راضی کرد تو این جامعه و هرکی هم بامش بیش،برفش بیشتر!

hosien
2014-04-15, 11:46
من قبلا از یک مراجع پرسیدم که می گفتند تا زمانی که بالا سری برای زیز مجموعه زحمت میکشه و کار میکنه پولش مشکلی ندارد ولی بعد از اون که زیر مجموعه اش فعالیت کرد بالا سری دیگه کاری برای پایین دستها انجام نمی ده و پولی که از پایین به بالا می یاد در شرکت های هرمی حرام است یعنی بدون زحمت کشیدن در قسمتهای پایین پول های مفتی به حسابش میاد از زحمت دیگران و این پول مشکل دارد

pecgroup.ir
2015-03-07, 02:48
با قانونی که برای فعالیت شرکتهای بازاریابی شبکه ای تصویب شده و همچنین نظارت شدید بر روی این شرکتها،دیگه مشکلات گذشته پیش نمیاد.
یعنی نه از نظر شرعی مشکلی دارن و نه قانونی.
بادران داره خوب کار می کنه و سریعتر از بقیه شرکتهای مجوزدار داره رشد می کنه.
با توجه به اطلاعاتی که از این مجموعه دارم می تونم اطمینان بدم که در یکی دو سال آینده یکی از شماره یک های بازاریابی شبکه ای در کل ایران خواهد بود

fariborz2
2015-03-07, 06:44
سلام از نظر شرعی بستگی داره به مرجع تقلیدتون مثلا حضرت مکارم و سیستانی تا اونجا که پرسیدم از دفترشون واطلاع دارم این کاررو حرام میدونن(چه بامجوز چه بی مجوز) به دلیل اصل اكل مال به باطل (البته دلیلشو که نگفتن براچی حرام میدونن) اما تنها دلیلش همین میتونه باشه

funkhone
2015-03-07, 08:46
دوستا ن اینا همش حروم خوریه بخدا
ببینید میگن اجبار نیست و از این حرفا
میگن مجوز داریم و هرمی نیستیم
ولی در واقع اسمش عوض شده همون هرمه
برای اجبارشم
میان چیکار میکنن یا با پرب زبونی یا با در رودروایستی قرار دادن افراد اونارو میارن توی این کار
حالا از همه این ها گذشته اجناسی هم که میفروشن آشغال ترین اجناس توی بازاره
اون جنسی که میارن نشون میدن به عناون نمونه با اون جنسی که در اصل میفروشن زمین تا آسمون فرق داره
بیشتر تمرکزشونم فعلا روی دانشجوها می باشد(بیشتر روی دانشجوهای خوابگاهی )
نمیدونم این مسئولین ما چرا به این شرکتا مجوز میدن ! حتما دست خودشونم توی کاره دیگه :/

pecgroup.ir
2015-03-07, 11:40
دوستا ن اینا همش حروم خوریه بخدا
ببینید میگن اجبار نیست و از این حرفا
میگن مجوز داریم و هرمی نیستیم
ولی در واقع اسمش عوض شده همون هرمه
برای اجبارشم
میان چیکار میکنن یا با پرب زبونی یا با در رودروایستی قرار دادن افراد اونارو میارن توی این کار
حالا از همه این ها گذشته اجناسی هم که میفروشن آشغال ترین اجناس توی بازاره
اون جنسی که میارن نشون میدن به عناون نمونه با اون جنسی که در اصل میفروشن زمین تا آسمون فرق داره
بیشتر تمرکزشونم فعلا روی دانشجوها می باشد(بیشتر روی دانشجوهای خوابگاهی )
نمیدونم این مسئولین ما چرا به این شرکتا مجوز میدن ! حتما دست خودشونم توی کاره دیگه :/

دوست من نمی دونم اطلاعات شما از کجاست اما احتمالا چند ساله که اطلاعات خودتون رو به روز نکردید. من مرجع تقلید نیستم اما می دونم به دلایل زیر فعالیت در بادران حرام نیست:
1-برای ورود و فعالیت هیچ پولی پرداخت نمی کنیم و رایگانه
2-اصلا اجبار به خرید محصول نداریم و می تونیم فقط زیرمجموعه کسب کنیم
3-کیفیت محصولات فوق العاده است.فقط وقتی تست کنید متوجه میشید
4-قیمتها خیلی به صرفه و ارزونه
5-در 5 پنل درآمدزایی در بادران، کاملا نفع برای مشتریه

بله شرکتهایی مثل بیز و ابر تجارت کهکشان که اطلاع داریم خرید اجباری گذاشتن اما مخفیانه،کالاها گرون و بی کیفیته.اما کافیه با محصولات بادران آشنا بشیو سیستم کاریشون رو ببینی تا متوجه بشی که رتبه یک بازاریابی شبکه ای در ایرانه.
هفته پیش بادران 7000 متر زمین در کرج حرید واسه سوله و کارخونه تولیدش.خیلی با برنامه داره پیش میره.رضا مصطفایی که مشاور روحانی بود برای گسترش این شرکت قرارداد 3 ساله بسته.
اینم سایت ما که تازه استارت خورده و می تونی تمام جزییات بادران رو داخلش بخونی:
http://baadraan.blog.ir/

funkhone
2015-03-07, 18:38
کالا هاتون که ماشالله هزار ماشالله اون نمونه ای که میارید بله بهترین کیفیت رو داره ولی وقتی سفارش میدیم متاسفانه کالای که به دست ما می رسه با بدترین کیفیت می رسه !!!
میگم منم نگفتم اجبار کردن فقط توی رودروایسی قرار میدن این یه نوع اجباره !!!!
کلا توصیخ میکنم سراغ این کارهایی من درآوردی به نام تجارت الکترونیک نرید ته تهش سودش میرسه به بالاسریه !!!!!!!!

yazdiran
2015-03-07, 18:43
دوست من نمی دونم اطلاعات شما از کجاست اما احتمالا چند ساله که اطلاعات خودتون رو به روز نکردید. من مرجع تقلید نیستم اما می دونم به دلایل زیر فعالیت در بادران حرام نیست:

بله شرکتهایی مثل بیز و ابر تجارت کهکشان که اطلاع داریم خرید اجباری گذاشتن اما مخفیانه،کالاها گرون و بی کیفیته.اما کافیه با محصولات بادران آشنا بشیو سیستم کاریشون رو ببینی تا متوجه بشی که رتبه یک بازاریابی شبکه ای در ایرانه.
هفته پیش بادران 7000 متر زمین در کرج حرید واسه سوله و کارخونه تولیدش.خیلی با برنامه داره پیش میره.رضا مصطفایی که مشاور روحانی بود برای گسترش این شرکت قرارداد 3 ساله بسته.

سلام
يه مدت قبل شنيده بودم تبليغ اينترنتي و فعاليت زيرمجموعه ها توسط سايت و وبلاگ و ... براي بازاريابي شبكه اي ممنوع شده. ميشه توضيح بفرماييد الان آزاد شده يا موضوع چيز ديگريست؟

ممنون

pecgroup.ir
2015-03-07, 18:57
[/b][/color]

سلام
يه مدت قبل شنيده بودم تبليغ اينترنتي و فعاليت زيرمجموعه ها توسط سايت و وبلاگ و ... براي بازاريابي شبكه اي ممنوع شده. ميشه توضيح بفرماييد الان آزاد شده يا موضوع چيز ديگريست؟

ممنون

سلام عزیز.
بنده توی قوانین فعالیت بازاریابی راستش چنین بندی رو ندیدم.اما اگر شما شنیدید پس ممکنه چنین احتمالی وجود داشته باشه.
من بررسی می کنم و در همین تاپیک اعلام می کنم.گرچه فکر نمی کنم مشکلی از این بابت باشه.
ممنون از شما.

-------------
در لینک زیر قوانین بازاریابی شبکه ای وزارت بازرگانی چیزی در مورد غیر قانونی بودن فعالیت با وبلاگ یا سایت شخصی وجود نداره.اما قطعا این وبلاگها و سایتهای شخصی نیز باید از این قوانین و همچنین قوانین داخلی شرکت شبکه ای خودشون پیروی کنه.
http://networkmarketing.mimt.gov.ir/Files/PDF/Ghavanin/Ghanoon.pdf

abbasmohaghegh
2015-03-08, 13:33
متعجبم چرا به این سایت ها نماد داده میشه چون فعالیت واقعی خودشون رو مخفی می کنن . در شهر ما چندین شرکت این مدلی هست همین شرکتی که در حال حاضر دارید ازش صحبت می کنید 3 ماه پیش دفترش تعطیل شد چون گفتم مدیریت بالایی یه خرابکاری داشته . جالب اینجاست تا هیچ کدوم از زیر شاخه های شما خریدی نکنن یا سرمایه گذاری نکنن سودی به شما نمی رسه و در ضمن هی بازار سرد بازار گرم می کنن که جنس رو از سایت اونا خریداری کنی و بعد ببری بفروشی خوب عزیز من یه سری محصولات ریختن تو واقعا قدرت فروش داری محصولات رو خودت تهیه کن و بفروش پس نیازی نیست حتما محصولات اون شرکت باشه این شرکت ها فقط اسمشون عوض شده و این رهی که می روی تهش پوچ پوچ است بنده 15 سال پیش رفتم . موفق باشی

pecgroup.ir
2015-03-08, 14:45
متعجبم چرا به این سایت ها نماد داده میشه چون فعالیت واقعی خودشون رو مخفی می کنن . در شهر ما چندین شرکت این مدلی هست همین شرکتی که در حال حاضر دارید ازش صحبت می کنید 3 ماه پیش دفترش تعطیل شد چون گفتم مدیریت بالایی یه خرابکاری داشته . جالب اینجاست تا هیچ کدوم از زیر شاخه های شما خریدی نکنن یا سرمایه گذاری نکنن سودی به شما نمی رسه و در ضمن هی بازار سرد بازار گرم می کنن که جنس رو از سایت اونا خریداری کنی و بعد ببری بفروشی خوب عزیز من یه سری محصولات ریختن تو واقعا قدرت فروش داری محصولات رو خودت تهیه کن و بفروش پس نیازی نیست حتما محصولات اون شرکت باشه این شرکت ها فقط اسمشون عوض شده و این رهی که می روی تهش پوچ پوچ است بنده 15 سال پیش رفتم . موفق باشی

عزیزم اون شرکت مال من نیست که بخوام با جون و دل ازش حمایت کنم! یعنی نیازی نیست با این لحن تند با هم صحبت کنیم! تاپیک در مورد بادرانه و هرکس نظری داره اما به نظرم شما با پیش داوری به شدت منفی این پیام رو نوشتید.
پیام شما چمد بخشه که به ترتیب پاسخ میدم:
1-....فعالیتشون رو مخفی می کنن: یعنی دارید میگید شما از وزارت بازرگانی و کارشناسای بازاریابی و مراجع تقلید اطلاعات بیشتری دارید که اینطور تمام این شرکتها رو متهم به مخفی کاری می کنید؟اگر مخفی کاری بود تا الان بعد 3 سال فعالیت بادران شناسایی می شد.
2-.... در شهر شما چند مدل هست: بله الان 11 شرکت مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای در سطح کشور دارن و ما اطلاعاتی از چندتاشون داریم که دارن تخلف می کنن.اما همه شرکتها مثل هم نیستن.
3-3 ماه پیش ... : مدیریت بالایی ( مدیر عامل ) خانم سیده شهره موسوی هست که اولین شرکتی بودن که مجوز رو گرفتن.تا الان بادران 4 بار اخطار گرفته اما هنوز مجوزش فعاله.از سایت وزارت بازرگانی استعلام کنید.لطفا با سند و مدرک حرف بزنید.اگر تخلفی صورت گرفته بود اطلاع رسانی عمومی شده بود.وقتی دفتر مرکزی بسته میشه که مجوز فعالیت تعلیق بشه و این تعلیق هم مدت زمان خیلی بیشتری از 3 ماهه.در حالیکه دوستان نزدیک من از شهریور به طور مستقیم در این شرکت مشغول فعالیت و خرید هستن.
4-جالب اینجاست تا هیچ کدوم از زیر شاخه های شما خریدی نکنن یا سرمایه گذاری نکنن سودی به شما نمی رسه :عزیز شما می دونید بازاریابی شبکه ای چیه؟! خوب پس قراره به پر کردم فرم به من پول بدن؟!! تمام دنیا سیستم کار بازاریابی شبکه ای همینه.باید از خرید خودت یا خرید کل زیرمجموعه هات پورسانت بگیری.مثل سیستم های همکاری در فروش ( برای عضویت در همکاری در فروش به شما پول می دن؟! ) بادران 5 نوع پنل درآمدزایی داره که می تونید مطالعه کنید.
5-در ضمن هی بازار سرد بازار گرم می کنن که جنس رو از سایت اونا خریداری کنی و بعد ببری بفروشی : توی این سیستم خرید اجباری مطابق قوانین ممنوعه.شما می تونید هیچی نخری اما زیرمجموعه های فعال جذب کنی و فروش داشته باشی.بستگی به سیستم کاری خود شماست.شرکت بیز و ابرکهکشان تا 2 تومن زیرمجموعه ها رو مجبور به خرید می کنن.اما اینجا به ما گفتن اگر می خواین فروشگاه خونگی داشته باشید و از پورسانت 20 درصد استفاده کنید با 200 تومن هم می تونید شروع کنید.
6-خوب عزیز من یه سری محصولات ریختن تو واقعا قدرت فروش داری محصولات رو خودت تهیه کن و بفروش پس نیازی نیست حتما محصولات اون شرکت باشه : من اگر بخوام جنسی رو بفروشم به هر حال به یه تامین کننده نیاز دارم.حالا بادران یا هر شرکت دیگه.این شرکت پورسانت محصولاتش خیلی خوبه و کیفیت محصولاتش عالی تر ( محصولات رو تست کردم ) و همچنین قیمتشون هم پایینه و انحصاری هستن.یعنی توی هیچ شرکت و مغازه دیگه ای پیدا نمی شه.پس نمی فهمم چرا اینقد به این شرکتهای بازاریابی شبکه ای حس شدید منفی و گریز دارید.
7-این شرکت ها فقط اسمشون عوض شده و این رهی که می روی تهش پوچ پوچ است بنده 15 سال پیش رفتم . : بله من هم سابقه کار با دو شرکت اینچنینی رو دارم اما با کلی تحقیق مجددا وارد این کار شدم.15 سال پیش دوست عزیز نه قانونی برای این کار بود نه مردم می دونستن شبکه یعنی چی و نه بستر فعالیت بود.شما 15 سال پیش توی یه شرایط کاملا متفاوت تجربه ناموفقی داشتید الان هم هنوز به همون تجربه استناد می کنید؟ باور کنید الان بازاریابی شبکه ای داره توی ایران متولد میشه و چند سال آینده نتیجه اش مشخص میشه...

اگر سرتون رو درد اوردم ببخشید.اما این مواردی که شما فرمودید ممکنه برای خیلی دیگه از دوستان هم سوال باشه.باز هم اگر موردی هست من درخدممت شما هستم.

funkhone
2015-03-08, 15:49
عزیزم اون شرکت مال من نیست که بخوام با جون و دل ازش حمایت کنم! یعنی نیازی نیست با این لحن تند با هم صحبت کنیم! تاپیک در مورد بادرانه و هرکس نظری داره اما به نظرم شما با پیش داوری به شدت منفی این پیام رو نوشتید.
1-....فعالیتشون رو مخفی می کنن: یعنی دارید میگید شما از وزارت بازرگانی و کارشناسای بازاریابی و مراجع تقلید اطلاعات بیشتری دارید که اینطور تمام این شرکتها رو متهم به مخفی کاری می کنید؟اگر مخفی کاری بود تا الان بعد 3 سال فعالیت بادران شناسایی می شد.
.

داداش اگر اینطوریه پس کرم حلزون چی؟؟کرم حلزون که تبلیغاتش توی تلوزیون پخش می شد !!! بعد معلوم شد غلابیه :/
این ها همشون کلاه بردارن فقط به قول دوستمون اسمشون رو عوض کردن ومجوز گرفتن از کجا معلوم که کسانی که مجوز دادن با این دوستان هم دست نباشند؟؟؟؟؟؟
و درضمن هیچ مرجع تقلیدی نیومده این هارو تایید کنه
دوستان به شد توصیه میکنم به هیچ وجه سراغ این کارها نرید آخرش هیچی و هیچی است مطمئن باشید
از شما خر حمالی می کشند و در آخر سود خوب را خودشان می بزند ولی نمی دانند یه جایی باید آن را پس بدهند
راستی جالب اینجاست از مراجع تقلید به قول خودشون تاییدیه گرفتند ولی متاسفانه توی جشن هایی که می گذارند اگر رفته باشید خانم ها با یه وضعیت شرکت می کنند از عروسی هم بدتره :///

pecgroup.ir
2015-03-08, 16:19
داداش اگر اینطوریه پس کرم حلزون چی؟؟کرم حلزون که تبلیغاتش توی تلوزیون پخش می شد !!! بعد معلوم شد غلابیه :/
این ها همشون کلاه بردارن فقط به قول دوستمون اسمشون رو عوض کردن ومجوز گرفتن از کجا معلوم که کسانی که مجوز دادن با این دوستان هم دست نباشند؟؟؟؟؟؟
و درضمن هیچ مرجع تقلیدی نیومده این هارو تایید کنه
دوستان به شد توصیه میکنم به هیچ وجه سراغ این کارها نرید آخرش هیچی و هیچی است مطمئن باشید
از شما خر حمالی می کشند و در آخر سود خوب را خودشان می بزند ولی نمی دانند یه جایی باید آن را پس بدهند
راستی جالب اینجاست از مراجع تقلید به قول خودشون تاییدیه گرفتند ولی متاسفانه توی جشن هایی که می گذارند اگر رفته باشید خانم ها با یه وضعیت شرکت می کنند از عروسی هم بدتره :///

کرم حلزون چه ربطی به این بحث داره؟
خودتون برید محصولات بادران رو توی سایتش ببینید.شرکت پرمون چای ارل گری اینا هم تقلبی هستن که پخش انحصاریشون رو به بادران دادند؟

یعنی چی با هم هم دست نباشند؟!! 11 تا شرکت که توی دو دولت مختلف مجوز گرفتن با کل وزارت بازرگانی و نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات دو دولت دستشون توی یه کاسه اس؟!! واقعا تعجب می کنم این صحبتها رو از اعضای شاپ کیپر می شنوم.این صحبتها مال مردم عام هست که به ندرت حتی وارد سایت گوگل میشن!

مراجع تقلید اگرتایید نکردن رد هم نکردن چون مشکلی با این قانون جدید پیش نیومده. بحث ما تجاریه دوست عزیز.خانم ها توی جشن هاشون؟!!!! چقدر غیر مرتبط صحبت می کنید با تاپیک و چثدر غیر حرفه ای.

اکثر کسانی که با بازاریابی شبکه ای شدیدا مخالفت می کنن بر پایه منطق صحبت نمی کنن.اینکه شرکت .... دهه 70 با اسم بازاریابی شبکه ای و به شیوه هرمی کلاهبرداری کرده یعنی 20 سال بعد هم با این قانون و نظارت و گستره اطلاعات باز هم همون مشکل پیش میاد؟

تصمیم با خود شماست.

فرق من و شمای نوعی که این سیستم رو طر می کنید یکی دو سال دیگه مشخص میشه وقتی بازاریابی شبکه ای ایران مثل دنیا به پردرآمدترین و پرطرفدارترین شغل تبدیل شد.

ضمنا خر حمالی حفظ کوچه بازاریه و مناسب این انجمن نیست.همین الان با کسانی آشنا شدم که به قول شما خر حمالی بادران روکردن اما الان جیبشون پر شده ، چند صد برابر درآمد فعلی من و شما !

موفق باشید.

funkhone
2015-03-08, 17:09
کرم حلزون چه ربطی به این بحث داره؟
خودتون برید محصولات بادران رو توی سایتش ببینید.شرکت پرمون چای ارل گری اینا هم تقلبی هستن که پخش انحصاریشون رو به بادران دادند؟

یعنی چی با هم هم دست نباشند؟!! 11 تا شرکت که توی دو دولت مختلف مجوز گرفتن با کل وزارت بازرگانی و نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات دو دولت دستشون توی یه کاسه اس؟!! واقعا تعجب می کنم این صحبتها رو از اعضای شاپ کیپر می شنوم.این صحبتها مال مردم عام هست که به ندرت حتی وارد سایت گوگل میشن!

مراجع تقلید اگرتایید نکردن رد هم نکردن چون مشکلی با این قانون جدید پیش نیومده. بحث ما تجاریه دوست عزیز.خانم ها توی جشن هاشون؟!!!! چقدر غیر مرتبط صحبت می کنید با تاپیک و چثدر غیر حرفه ای.

اکثر کسانی که با بازاریابی شبکه ای شدیدا مخالفت می کنن بر پایه منطق صحبت نمی کنن.اینکه شرکت .... دهه 70 با اسم بازاریابی شبکه ای و به شیوه هرمی کلاهبرداری کرده یعنی 20 سال بعد هم با این قانون و نظارت و گستره اطلاعات باز هم همون مشکل پیش میاد؟

تصمیم با خود شماست.

فرق من و شمای نوعی که این سیستم رو طر می کنید یکی دو سال دیگه مشخص میشه وقتی بازاریابی شبکه ای ایران مثل دنیا به پردرآمدترین و پرطرفدارترین شغل تبدیل شد.

ضمنا خر حمالی حفظ کوچه بازاریه و مناسب این انجمن نیست.همین الان با کسانی آشنا شدم که به قول شما خر حمالی بادران روکردن اما الان جیبشون پر شده ، چند صد برابر درآمد فعلی من و شما !

موفق باشید.
1- دوست عزیز کرم حلزون ربطی نداره واقعا؟؟؟؟؟؟؟ یعنی بی مربوطه به این تایپک؟؟؟ کرم حلزون با اون همه انتشار و اون همه تبلیغات نباید ازهمون اول یه بررسی می کردن مسئولین؟؟ پس نتیجه ای که میگیریم دست مسئولین با کرم حلزون توی یه کاست!!! این از این عزیز و این که مجوز دارن دلیلی بر حروم خوری شرکت بادران نمیشه گذاشت !!!

2-شرکتی که داری از ش پول در میاری برات مهم نیست پولش حرومه یا حلال؟؟؟؟ یعنی واقعا فقط فکر شما پول درآوردن از هر راهی !!! حتی با بازارگرمی و انداختن جنس های آشغال به مردم؟؟؟
شما 10 نفر رو بیار که بگن ما از جنس های بادران یا هر شرکتی مثل بادران استفاده کردیم و راضی بودیم !!!!

3-شما یه واژه ای بیار که غیر کار مفت باشه واسه این کار !!! غیر اینم نیست این پایینیا باید جون بکنن تا اون بالایی ها سود بیشتری ببرن !!!

4- تایید نکردن مراجع و ردنکردنشون دلیل بر این میشه که اونا مشکلی با این مساله ندارن؟؟؟ و در صورتی که تمام مراجع این مساله رو حرام می دونن .... پایه این مساله رو حرام می دونن
ببینید شما الان یه نفری بعد مثلا 3تا زیر مجموعه در میاری و اون 3تا هر کدوم 3تا دیگه و همینطوری میره و شمایی که سرگروه اینا هستی از تمام زیر مجموعه هات که چیزی بفروشن داری سود میکنی درسته
این خودش حرومه عزیز !!!!!!

84edu
2015-03-08, 17:25
من کار به بحث دوستان ندارم و برام منطقیه که کسی که داره با یه شرکت کار میکنه، تحت هر شرایطی ازش دفاع کنه اما فکر میکنم بردن اسم سایر شرکتها و کوبوندن اونها، نهایت غیر حرفه ای بودن هست. توی این صنعت همه باید خوب باشن نه اینکه بگیم فقط شرکت من خوبه و بقیه مشکل دارن!

pecgroup.ir
2015-03-08, 19:16
این تاپیک رو بهتره به مناظره دو نفره تبدیل نکنیم.اما فقط همین رو بگم که شما 1 نفر رو پیدا کن که بگه از محصولات بادران ناراضی بودم.فقط 1 نفر !

آقای مهندس زاده زودتر از این منتظر حضور شما بودم.
فرمایش شما منطقی و درسته.البته من شرکت دیگه ای رو زیر سوال نبردم به جز شرکت بیز و ابر تجارت که اطلاع موثق دارم محصولاتشون بی کیفیته و لیدرها اجبار به خرید میلیونی می کنن.این رو مطمئنم که زیرمجموعه ها به سختی می تونن اون یکی دو تومنی که خریدن رو بفروشن.
من خودم با تحقیق این شرکت رو انتخاب کردم و به هیچ وجه ادعا نمی کنم پاک ترین شرکت بازاریابی شبکه ایه! اما می تونم ازش دفاع کنم که از بین این شرکتهای مجوز دار،بادران بنا به دلایل متعددی بهترینه.

84edu
2015-03-08, 19:55
این تاپیک رو بهتره به مناظره دو نفره تبدیل نکنیم.اما فقط همین رو بگم که شما 1 نفر رو پیدا کن که بگه از محصولات بادران ناراضی بودم.فقط 1 نفر !

آقای مهندس زاده زودتر از این منتظر حضور شما بودم.
فرمایش شما منطقی و درسته.البته من شرکت دیگه ای رو زیر سوال نبردم به جز شرکت بیز و ابر تجارت که اطلاع موثق دارم محصولاتشون بی کیفیته و لیدرها اجبار به خرید میلیونی می کنن.این رو مطمئنم که زیرمجموعه ها به سختی می تونن اون یکی دو تومنی که خریدن رو بفروشن.
من خودم با تحقیق این شرکت رو انتخاب کردم و به هیچ وجه ادعا نمی کنم پاک ترین شرکت بازاریابی شبکه ایه! اما می تونم ازش دفاع کنم که از بین این شرکتهای مجوز دار،بادران بنا به دلایل متعددی بهترینه.

همین دو مورد رو که زیر سئوال میبرید به عنوان رقیب خودتون، خیلی بجث ایجاد میکنه! شخصاً محصولات ابتدایی بیز رو که بسیاری اونها رو بی تأثیر میدونستن رو استفاده کردم و به شدت از کیفیتشون راضی بودم! البته سبد محصولات تمام شرکتهای مجوز دار فعلی، به هیچ وجه حرف خاصی نمیذاره چون اغلب محصولات معمولی هستند که توی بازار هم هستند و کیفیتشون مشخصه!
البته هیچ بحثی در این مورد ندارم و نمیخوام تاپیک رو منحرف کنم فقط خواستم تذکری بدم تا به یه خطای بزرگ ادامه نداده باشید: همه شرکتها مشکل دارن الا شرکتی که من باهاش کار میکنم!

کی میخواد توی صنعتی وارد بشه که توش فقط یه شرکت خوب وجود داره و بقیه همه بدن و باز بدها هم خوبه رو بد میدونن؟؟؟؟!!!

pecgroup.ir
2015-03-08, 20:55
همین دو مورد رو که زیر سئوال میبرید به عنوان رقیب خودتون، خیلی بجث ایجاد میکنه! شخصاً محصولات ابتدایی بیز رو که بسیاری اونها رو بی تأثیر میدونستن رو استفاده کردم و به شدت از کیفیتشون راضی بودم! البته سبد محصولات تمام شرکتهای مجوز دار فعلی، به هیچ وجه حرف خاصی نمیذاره چون اغلب محصولات معمولی هستند که توی بازار هم هستند و کیفیتشون مشخصه!
البته هیچ بحثی در این مورد ندارم و نمیخوام تاپیک رو منحرف کنم فقط خواستم تذکری بدم تا به یه خطای بزرگ ادامه نداده باشید: همه شرکتها مشکل دارن الا شرکتی که من باهاش کار میکنم!

کی میخواد توی صنعتی وارد بشه که توش فقط یه شرکت خوب وجود داره و بقیه همه بدن و باز بدها هم خوبه رو بد میدونن؟؟؟؟!!!

متوجه فرمایشات شما هستم.همین الان هم بادران دچار مشکله.به علت جا به جایی شرکت به محل جدیدش توی کرج و یه سری عوامل دیگه سیستم توزیع و شارژ محصول دچار مشکل شده.وجود مشکل دال بر کلاهبردار بودن و بی فایده بودن کار در این شرکت ها نیست.
بله شاید هم حق با ما باشه و من نباید راجب اون دو شرکت صحبتی می کردم.
به هر حال این صحبتها رو ما می گیم و دوستان خودشون می تونن هر تصمیمی بگیرن!
مرسی از شما و استارتر و سایر دوستان

edison_9891
2015-03-08, 22:57
متوجه فرمایشات شما هستم.همین الان هم بادران دچار مشکله.به علت جا به جایی شرکت به محل جدیدش توی کرج و یه سری عوامل دیگه سیستم توزیع و شارژ محصول دچار مشکل شده.وجود مشکل دال بر کلاهبردار بودن و بی فایده بودن کار در این شرکت ها نیست.
بله شاید هم حق با ما باشه و من نباید راجب اون دو شرکت صحبتی می کردم.
به هر حال این صحبتها رو ما می گیم و دوستان خودشون می تونن هر تصمیمی بگیرن!
مرسی از شما و استارتر و سایر دوستان

دوست عزيز من يكي از اعضاي بيز هستم،شما ميگيد خريد اجباري!! چطور من كه عضو اين شركتم نديدم
من خودم ماه پيش 300 هزار تومن خريد زدم،نه 2 ميليون !!!
در خصوص كيفيت جنس كه اصلا حرف نميزنم ،،عزيز شما بازارياب شبكه اي هستي بايد بهتر از من بدوني كه هيچ جنسي بدون نظر وزارت بازرگاني حق ورود به سيستم رو نداره!!
من كاري به شركتتون ندارم بلاخره ما يه جور همكاريم (ميتونم اشتباهات شركت شما رو بنويسم) اما اين كار رو نميكنم چون دوست ندارم
اگر به حرف بنده شك داريد حاضرم دفتر سايبريمو بدم ببينيد كه واقعا خريد اجباريه 1تا2 ميليوني هست؟؟
خيلي دوست دارم بدونم اين خبر خريد اجباري رو كي بهتون داده!!

pecgroup.ir
2015-03-08, 23:36
دوست عزيز من يكي از اعضاي بيز هستم،شما ميگيد خريد اجباري!! چطور من كه عضو اين شركتم نديدم
من خودم ماه پيش 300 هزار تومن خريد زدم،نه 2 ميليون !!!
در خصوص كيفيت جنس كه اصلا حرف نميزنم ،،عزيز شما بازارياب شبكه اي هستي بايد بهتر از من بدوني كه هيچ جنسي بدون نظر وزارت بازرگاني حق ورود به سيستم رو نداره!!
من كاري به شركتتون ندارم بلاخره ما يه جور همكاريم (ميتونم اشتباهات شركت شما رو بنويسم) اما اين كار رو نميكنم چون دوست ندارم
اگر به حرف بنده شك داريد حاضرم دفتر سايبريمو بدم ببينيد كه واقعا خريد اجباريه 1تا2 ميليوني هست؟؟
خيلي دوست دارم بدونم اين خبر خريد اجباري رو كي بهتون داده!!

من از شما عذرخواهی می کنم بابت اون حرفا.قصدم تخریب نبود.قصدم این بود که بگم از نظر من بادران نسبت به بقیه بهتره.
خرید اجباری رو شرکت انجام نمی ده.چون غیر قانونیه اما با افرادی از بیز صحبت کردیم که لیدرهاشون اونها رو مجبور به خرید میلیونی کردن.که البته خود سیستم بیز خیلی راحت می تونه فرق خرید و خرید اجباری رو متوجه بشه.
در مورد محصولات هم من اصلا از بیز تست نکردم.همونطور که عرض کردم چند مورد از دوستان که توی بیز و ابرتجارت کار کردن این اطلاعات رو دادن و الان دارن لغو قرارداد می کنن که بیان بادران.

edison_9891
2015-03-09, 00:35
تشكر ميكنم از پاسختون دوست عزيز آرزوي من موفقيت تمام افراد در بازريابي شبكه اي در ايران است :)

Mehr.iman
2015-04-06, 14:54

سلام
آقا من 700 800 تومن از اجناس بهداشتی آرایشی بادران رو خریدم چندماه پیش و چون قیمتاش غیر معقول بالا بود بیخیالش شدم و الان مونده رو دستم.
شما که خیلی راضی هستین از این محصولات حاضرین اینارو الان از من بخرین که رو دست منم نمونه بیشتر از این؟

fariborz2
2015-04-06, 22:39
سلام
آقا من 700 800 تومن از اجناس بهداشتی آرایشی بادران رو خریدم چندماه پیش و چون قیمتاش غیر معقول بالا بود بیخیالش شدم و الان مونده رو دستم.
شما که خیلی راضی هستین از این محصولات حاضرین اینارو الان از من بخرین که رو دست منم نمونه بیشتر از این؟

درست میگید دوست عزیز من خودم با بادران کار کردم سودمم بردم اما وجدانم واقعا اجازه ندادکه ادامه بدم
چون هم جنساش گرونه هم اینکه کیفیتش مثلا تو قسمت عطر و ادکلن پایینه
برای من فروش جنسش کاری نداشت اما پیش خودم که فکر کردم دیدم فریب عوام و مردم حساب میشه
من بیام ادکلن درجه 2 بادران رو بدم 23 باحجم پایین درحالی که ادکلن 100میل درجه دو توبازار که به مراتب کیفیتش از محصولات اینا بالاتره رو میدن 15-20تومن عمده و تک هم 35-40 باتنوع بالاتر
البته بخوای حساب کنی همه محصولاتش تقریبا اینجوریه و محدود به این یه مدل نمیشه

Mehr.iman
2015-04-07, 08:22
درست میگید دوست عزیز من خودم با بادران کار کردم سودمم بردم اما وجدانم واقعا اجازه ندادکه ادامه بدم
برای من فروش جنسش کاری نداشت اما پیش خودم که فکر کردم دیدم فریب عوام و مردم حساب میشه
من بیام ادکلن درجه 2 بادران رو بدم 23 باحجم پایین درحالی که ادکلن 100میل درجه دو توبازار که به مراتب کیفیتش از محصولات اینا بالاتره رو میدن 15-20تومن عمده و تک هم 35-40 باتنوع بالاتر
البته بخوای حساب کنی همه محصولاتش تقریبا اینجوریه و محدود به این یه مدل نمیشه

دقیقن همینه، همه شرکتهایی که تو ایران تو مزینه بازاریابی شبکه ای کار میکنن جنساشون به قیمت واقعی نیست. یه چیزی که قیمتش 5 تومنه رو میدن 10 تومن بعد با پورسانت و تخفیف و اینا برات در میاد 8 تومن و کلی خوشالی میکنن ملت. بعدن میفهمن سرشون کلاه رفته.
من خودم تو کار فروش لوازم بهداشتی و آرایشی هستم که دارم میگم اینو دیگه، سایتمو میتونین ببینین. هیچ کس بابت یه کرم معمولی مرطوب کننده صورت 30 تومن پول نمیده.
اون آقایی که میگفت جنساش و کیفیتش خیلی خوبه و قیمتاشم عالیه کجا رفت؟ اگه خریداره من لیست محصولاتی که از بادران خریدم رو بگم. با کلی تخفیف میفروشمشون که ایشون هم راضی باشن.

pecgroup.ir
2015-04-08, 13:52
نظر همه عزیزان محترم.اما ترجیح می دم به صحبتهای افرادی که حق به جانب و با پیش داوری و صفر و یکی صحبت می کنن پاسخی ندم.
این منطقیه که فردی از شرکت و کاری بنا به تجربه و نگرش خودش تعریف کنه و بگه که در این فیلد کاری بهترینه اما این منطقی نیست که بگیم که این شرکت مدینه فاضله است و بقیه هیچ هستن.الان طوری شده که تا اسمی از بازاریابی شبکه ای فلان شرکت میشه یه عده میان وسط و طوری صحبت می کنن که انگار هیچ کس حق نداره از شرکت شبکه ای که انتخاب کرده تعریف و دفاع کنه.
اینکه شما 88 تومن خرید کردی و نتونستی بفروشی تقصیر شرکت نیست.تقصیر شما و لیدرتونه که توانایی فروش این مبلغ جنس رو نداشتید اما خرید کردید.الان افراد زیادی رقم های میلیونی خرید شخصی می کنن چون بلد هستن بفروشن.
اینکه منتظر باشیم تا یه شرکت شبکه ای از آسمان نازل بشه که مطابق تمام معیارها و استانداردهای توی کتابها باشه هم خیلی خنده دار و عبث هست.11 شرکت مجوزدار داریم که دارن صنعت نوپایی رو توی کشور شکل میدن.وقتی هنوز بسترهای لازمش رو نداریم و سه 4 ساله این حرفه توی کشور داره به صورت حرفه ای،نیمه حرفه ای یا حتی امارتورگونه رشد پیدا می کنه پس نباید بگیم چون فلان شرکت فلان مشکلات رو داره پس نباید سمتش رفت یا اضول بازاریابی شبکه ای رو زیر سوال برده و ...
من گفتم و می گم که به نسبت سایر شرکتهای قانونی شبکه ای،بادران خیلی قوی تر و بهتر کار می کنه و در آینده پیشتاز این صنعت میشه.اما باز تکرار می کنم که این دلیل نمیشه که بادران بدون نقص و کاستی و مشکل باشه ( اصلا سیستم بدون نقص داریم؟! )
پس بهتره یاد بگیریم با پیش داوری و جبهه داری به صحبت های دیگران واکنش نشون ندیم.
خوب من نوعی می گم بادران خوبه، شما هم بگید بده.کسی که بخواد تصمیم بگیره نظرات هر دو نفر رو می خونه و قضاوت می کنه.پس نیازی نیست که هم دیگه رو زیر سوال ببریم!

Mehr.iman
2015-04-09, 09:58
نظر همه عزیزان محترم.اما ترجیح می دم به صحبتهای افرادی که حق به جانب و با پیش داوری و صفر و یکی صحبت می کنن پاسخی ندم.
این منطقیه که فردی از شرکت و کاری بنا به تجربه و نگرش خودش تعریف کنه و بگه که در این فیلد کاری بهترینه اما این منطقی نیست که بگیم که این شرکت مدینه فاضله است و بقیه هیچ هستن.الان طوری شده که تا اسمی از بازاریابی شبکه ای فلان شرکت میشه یه عده میان وسط و طوری صحبت می کنن که انگار هیچ کس حق نداره از شرکت شبکه ای که انتخاب کرده تعریف و دفاع کنه.
اینکه شما 88 تومن خرید کردی و نتونستی بفروشی تقصیر شرکت نیست.تقصیر شما و لیدرتونه که توانایی فروش این مبلغ جنس رو نداشتید اما خرید کردید.الان افراد زیادی رقم های میلیونی خرید شخصی می کنن چون بلد هستن بفروشن.
اینکه منتظر باشیم تا یه شرکت شبکه ای از آسمان نازل بشه که مطابق تمام معیارها و استانداردهای توی کتابها باشه هم خیلی خنده دار و عبث هست.11 شرکت مجوزدار داریم که دارن صنعت نوپایی رو توی کشور شکل میدن.وقتی هنوز بسترهای لازمش رو نداریم و سه 4 ساله این حرفه توی کشور داره به صورت حرفه ای،نیمه حرفه ای یا حتی امارتورگونه رشد پیدا می کنه پس نباید بگیم چون فلان شرکت فلان مشکلات رو داره پس نباید سمتش رفت یا اضول بازاریابی شبکه ای رو زیر سوال برده و ...
من گفتم و می گم که به نسبت سایر شرکتهای قانونی شبکه ای،بادران خیلی قوی تر و بهتر کار می کنه و در آینده پیشتاز این صنعت میشه.اما باز تکرار می کنم که این دلیل نمیشه که بادران بدون نقص و کاستی و مشکل باشه ( اصلا سیستم بدون نقص داریم؟! )
پس بهتره یاد بگیریم با پیش داوری و جبهه داری به صحبت های دیگران واکنش نشون ندیم.
خوب من نوعی می گم بادران خوبه، شما هم بگید بده.کسی که بخواد تصمیم بگیره نظرات هر دو نفر رو می خونه و قضاوت می کنه.پس نیازی نیست که هم دیگه رو زیر سوال ببریم!
سلام
نمیدونم منظورتون من بودم یا نه از 88 تومن که گفتین، چون من گفتم 700 800 تومن خرید کردم. مطمئنم تجربه من تو کار فروش بیشتر از شما نباشه کمتر نیست. بحثی نداریم.
یه شرکت خوب شرکیته که شما جنساش رو بخرین و استفاده کنید به خاطر اینکه کیفیت دارن و براتون میصرفه. نه به خاطر اینکه یه خریدی کرده باشین یا سقف بزنین و این حرفا. اینو که قبول دارین دیگه؟
دلیل اصلی ای که من وارد بادران شدم هم همین بود که فک میکردم جنساش با کیفیته و نسبت به قیمتشون میارزن و در نتیجه راحت فروش میرن. ولی بعد دیدم اینطور نیست.
خب حالا شما کیفیت جنسای شرکت بادران که ازش تعریف می کنین رو قبول دارین دیگه صد در صد؟ معتقدین خرید ازش براتون صرفه اقتصادی هم داره دیگه؟
پس من میگم بیاین جنسای من رو با تخفیف زیاد بخرین ازم و بعد اونارو بفروشین و سود بیشتری ببرین. حاضرین؟ اگه حاضر نیستین معلومه دلیل خریدتون کیفیت و ارزونی نیست بلکه اجباره دوست عزیز.
من گفتم خودم کارم فروش لوازم بهداشتی شامل لوسیون، شامپو، ماسک های صورت برندهای معتبر آمریکایی Freeman و انگلیسی Denise هست. سایت فروش شرکتمون رو میتونین تو امضام ببینین. شما هر چقدر از این اجناس با قیمت مناسب برای من بیارین من ازتون میخرم. چون به کیفیتش اطمینان دارم و میدونم راحت فروش میره وقتی کیفیتش خوبه و قیمتش هم مناسبه. پس اگه شما هم معتقدین کیفیت و قیمت محصولات شرکتی که براش کار میکنین خوبه بدون معطلی باید این جنسارو از من بخرین وقتی دارم تخفیفم میدم بهتون، الان مشکل کجاس؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

دقیقن بحث عدم توانایی تو فروش نیست، بحث اینه که یه فروشنده تا زمانی که خودش به جنسش اعتقاد نداشته باشه نباید اون جنسش رو بفروشه وگرنه همون عوام فریبی محسوب میشه و عذاب وجدان میاد سراغش. وقتی میدونی جنس بهتر و ارزون تر از جنسی که داری میفروشی به مشتری براش وجود داره و یه جنس با کیفیت پایین تر و قیمت بالاتر رو بهش بفروشی دیگه اسمش فروختن نیست انداختنه...

pecgroup.ir
2015-04-10, 10:16
88 رو اشتباه نوشتم! بله منظور همون 800 تومن بود!
به طور کلی با صحبتهای شما موافقم اما این رو هم باید در نظر بگیریم که از نظر شما در محصولات بادران تناسبی بین کیفیت و قیمتشون وجود نداره و که قطعا نظرتون قابل احترامه.اما من هم نمی گم که تناسب 100 درصد وجود داره.من تمام محصولات رو مصرف شخصی نداشتم اما اونهایی رو که استفاده کردم راضیم و به نظرم با توجه به نظارت ها و محصولات و استراتژیهای بادران و ... قیمت و کیفیت مناسبه و ارزش صرف زمان و سرمایه گذاری رو داره.
لطفا در پ.خ این موارد رو اطلاع بدید:
ساکن چه شهری هستید
محصولات رو چه تاریخی خریدید
لیست و تعداد محصولات( نوع محصول رو هم بگید.مثلا ادوپرفیوم ریکی ریکی 3 تا.ادوپرفیوم هرمس 6 تا )
حداکثر تخفیف برای هر محصول
شماره همراه برای هماهنگی ( در صورت نیاز )

بله اگر محصولات شما شرایط خرید مجدد رو داشته باشن چرا که نباید بخریم؟! حتی اگر خود من هم نیازی نداشته باشم توی گروهمون افرادی هستن که فروش خیلی بالایی دارن و قطعا استقبال می کنن!

amirgalaxy
2015-05-27, 02:10
88 رو اشتباه نوشتم! بله منظور همون 800 تومن بود!
به طور کلی با صحبتهای شما موافقم اما این رو هم باید در نظر بگیریم که از نظر شما در محصولات بادران تناسبی بین کیفیت و قیمتشون وجود نداره و که قطعا نظرتون قابل احترامه.اما من هم نمی گم که تناسب 100 درصد وجود داره.من تمام محصولات رو مصرف شخصی نداشتم اما اونهایی رو که استفاده کردم راضیم و به نظرم با توجه به نظارت ها و محصولات و استراتژیهای بادران و ... قیمت و کیفیت مناسبه و ارزش صرف زمان و سرمایه گذاری رو داره.
لطفا در پ.خ این موارد رو اطلاع بدید:
ساکن چه شهری هستید
محصولات رو چه تاریخی خریدید
لیست و تعداد محصولات( نوع محصول رو هم بگید.مثلا ادوپرفیوم ریکی ریکی 3 تا.ادوپرفیوم هرمس 6 تا )
حداکثر تخفیف برای هر محصول
شماره همراه برای هماهنگی ( در صورت نیاز )

بله اگر محصولات شما شرایط خرید مجدد رو داشته باشن چرا که نباید بخریم؟! حتی اگر خود من هم نیازی نداشته باشم توی گروهمون افرادی هستن که فروش خیلی بالایی دارن و قطعا استقبال می کنن!

سلام...ببخشيد داستان جابجايي هاي بزرگ اخير از بادران چي بوده؟

adea1371
2015-05-27, 08:36
یه شرکت بود اسمش ابرکهشان تجارت

گردنبند 80 هزاری گفت باید بخری 200 هزار و عضوش بشی

چهار دختر می آورند

پسرها خر کنند

در کل این شرکتها یعنی فروختن جنس بنجل با قیمت جنس اصلی

دولت که خدا خیرش بده هر کاری میکنه بودجه را جبران کنه

84edu
2015-05-27, 11:06
سلام...ببخشيد داستان جابجايي هاي بزرگ اخير از بادران چي بوده؟

اگر منظورتون مهاجرتهای گروهی تیمها هست، باید عرض کنم بیشتر یه استراتژی از سوی بالاسریهاست برای کسب درآمد بیشتر و سریعتر و اصلا به ایرادات شرکتها ربطی پیدا نمیکنه که همه تقریبا در یک سطح ضعیف هستند!

reza22
2015-06-19, 08:19
با سلام
دیدم موضوع در مورد شرکت های بازاریابی شبکه ایی هست گفتم مطلبی رو بهتون بگم.

متاسفانه برادر من چند وقتیه که وارد شرکت "بادران" شده.
هرچقدر هم که من بهش میگم اینکارو ول کن گوش نمیده. جوری مغزش رو اون لیدرهاش پر میکنند که اومده به من میگه "حالا وقتی دو سال دیگه با یه ماشین bmw از بغلت رد شدم اونوقت میفهمی که چه اشتباه بزرگی کردی که نیومدی تو این شرکت"!

به واسطه این برادرم، ما از چند محصول این شرکت استفاده کردیم که واقعا به نسبت قیمت بسیار بی کیفیت بودند. مثلا چایی این شرکت با اینکه وزنش کمتر از چایی دوغزال هست ولی هم قیمته و بجای یک پیمانه باید سه تا چهار پیمانه توی قوری بریزید تا با چایی دوغرال برابری کنه هرچند که فقط رنگش شبیه میشه و از لحاظ طعم خیلی پایین تر هست.
در مورد عطرهاش بگم که قیمتش 14000 تومان هست و کیفیت و موندگاریش از عطرهایی که بصورت فله ایی میخری پایین تره.

در کل منظورم اینه که این شرکت ها میاند کالاهای بی کیفیت رو با قیمتی معادل کالاهای با کیفیت تر به مردم میدند و برای همین هم هست که کلی تشویق و وعده و وعید به بازاریاب هاشون میدند تا بتونند این اجناس بی کیفیت رو بفروشند.

به نظر من بازاریابی اونهم از نوع شبکه ایی شغل بسیار بی ارزشیه البته اگه بشه اسمش رو شغل گذاشت. واقعا این شغل چه سود و منفعتی برای مردم و جامعه داره به جز سود کلان بردن عده ی محدودی افراد فرصت طلب و سواستفاده گر.

تو اینکار یه سراب به طرف نشون میدند و به همین طریق ازش بهره می برند و منافع خودشون رو بیشتر میکنند.

من واقعا توصیه میکنم که طرف اینجور کارها نرید و شغلی رو انتخاب کنید که هم مفید باشه و هم آینده داشته باشه و توش جای پیشرفت باشه.

ممنون

aligoli
2015-06-19, 09:46
با سلام
شرکت فروش شبکه بادران با مجوز رسمی شروع به فعالیت کرده ونماد اعتماد هم گرفته

خوب آیا این شرکت هرمی است یا نه ؟

اگر هرمی هست چرا بهش مجوز دادند و نماد؟

اگر هرمی نیست ایا کسی ازش اطلاعات داره یا نه در مورد نحوه کارش

آدرس :http://baadraan.ir/index.php

چند سالی هست که به این دست موضوعی سایت ها که تعدادشون 30 تا هست مجوز دادند، هر چیزی که چارچوب اسلامی بودنش از تعریف خودشون، رعایت بشه مجوز داره و اگر خیر .. هیچ.

edison_9891
2015-06-20, 00:29
با سلام خدمت تمام دوستان عزيز
دوست من چه بخواهيد چه نخواهيد شركت هاي بازريابي شبكه اي در آينده جاي خودشون رو خواهند گرفت
البته بادران رو اصلا توصيه نميكنم
ولي داره كار خودش رو به هر نحوي انجام ميده

boy67
2015-06-29, 00:22
شرکت تکسو !
کسی در این شرکت عضو هست؟
شرایط به چه صورته؟محصولات ؟برخورد ها ؟

filmbazz
2015-06-29, 02:19
من که هرچی بخوام میرم گوگل سرچ میکنم مثلا زدم کلاه برداری بادران...همه چیش اومد..

Ali.Fatehi
2015-06-29, 02:32
این شرکت ها بصورتی هستن که شما چه 100 میلیارد فروش داشته باشی چه 100 هزار تومان بسته به هر شرکت 50 یا 100 هزار تومان فروش در ماه رو باید خودت انجام بدی که شرعی بودنش رو نشون میده...البته اینجور شرکت ها مارکهای خودشونو مثل شرکت تکسو که روی محصولات taksoo رو زده اصلا فکر نمیکنم محصول فروش بره و واقعا باید با 1000 تا ترفند مخ بزنی تا محصول رو بفروشی
خلاصه اینه که همکاری در فروش های اینترنتی خیلی بهتر هست ، حداقل التماس برای خرید محصول نمیکنی...

rezvaneh_1
2015-08-27, 21:24
سلام به همه دوستان عزیز
من امروز به اصرار یکی از دوستانم به شرکت بادران رفتم تا با نحوه کار شرکت آشنا شم.
با دید مثبت و با فکر اینکه تمام محصولات کیفیت مناسب دارن و قیمتشون بالا نیست وارد شدم
پس هیچ پیش داوری ای از قبل نداشتم
اما چیزایی دیدم که گفتنشون خالی از لطف نیست و ذهنمو درگیر کردن:
1- شرکت خیلی شلوغ بود و همه رینج سنی 20-25 داشتن
اگه واقعا همچین کاری انقدر حلال و آسونه پس چرا یه تحصیلکرده ندیدم؟ پس چرا یه کارمند که بخواد شغل دوم داشته باشه ندیدم؟ پس چرا یه آدم که رشتش بازاریابی بوده باشه و بخواد نون حلال از رشته ای که خونده باشه ندیدم؟
همه کسایی که دیدم دانشجوهایی بودن که از وضع ظاهریشون میشد فهمید که وضع مالی متوسط دارن.
2- وقتی خانومی که اومد در مورد درآمد هرمی توضیح بده می خواستم سرمو بکوبم به دیوار.
دلیلشم اینه که نمودار درختی رو داشت برای منی که فوق لیسانس کامپیوتر دارم طوری توضیح میداد که انگار چه چیز عجیبی باشه اگر اگر اگر و اگر سه نفر رو بیاری پس میتونی سه به توان n تا زیرمجموعه داشته باشی که ازشون پول در بیاری.
خب تو که چند سال از من کوچیکتری و حتی نمیتونی یه نمودار درختی ساده رو توضیح بدی، یه درصد فکر کن من تا کی میتونم به جمع کردن زیرمجموعه مشغول باشم؟
در صورتی که اگر محصولت کیفیت لازم رو داشته باشه و قیمتش واقعی باشه نیاز به این کارها نیست و یه تبلیغ ساده جواب میده.
3- برگشته به من میگه چهار سال کار مفید دارین و بعدش بازنشسته میشین. بعد از بازنشستگی ماهی 200 میلیون پول میگیرین. ازش پرسیدم یعنی بیمه می کنین که بازنشستگی دارین؟ میگه نه!!!!
4- روند کارش عین شرکتای هرمی چند سال پیشه که کلاهبردار از آب در اومدن. با یه تفاوت! وقتی توی شرکتایی مثل گلد کوئست درخت زیرمجموعه شما نامتوازن میشد شما دیگه سود نداشتی، اما شرکت بادران این لطف رو در حقتون میکنه که سودی به شما برسه.
5- در مورد چای و عطر که کاملا واضحه قیمتاش بالاس و ارزش خرید نداره. همونطور که یکی از دوستان گفتن..در مورد بقیه وسایل هم بعد اینکه خریدای دوستمو بنظرم کیفیت معمولی داشتن و عالی نبودن.
6- از فکر شرکت خیلی خوشم اومد. در سطح کلان و برای یه کشور اینطور برنامه ریزی کردن خیلی تیزبینی و به قول خودم مردم-خر-انگاری داره. ببینین کافیه یه خانواده محصولات بهداشتی و آرایشی و چای و پودر لباسشوییش که تماما نیازهای غیر انکارش هستن رو از شرکت بادران یا هر شکرت دیگه ای تهیه کنه.
بدون اینکه فکر کنه که داره بیشتر از سوپر مارکت پول می پردازه، تا میتونه ازش خرید میکنه تا اون مقداری که شامل 20% تخفیف میشه بشه! چقدر خوب! 20% تخفیف برای محصولی که مثلا 40% گرونتره!
7- آقا یا خانومی که میگی اگه رییس شرکت مجوزشو نگرفته بود پس چرا اجازه فعالیت داره، مگه اطلاع نداری یا خودتو به خواب زدی که دزدی های چندین میلیاردی اخیر همه از طرف دولتی های محترم بوده. مگه ندیدی چاه نفت یه کشور به این عظمت رو دودستی می دن به یکی که بره تو خارج ذخیره کنه و از دیدن کلیپ رقصش ه در اومده کلی قهقهه بزنن که ببین عجب رقاصیه!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
خلاصه اینکه دلم به حالشون خیلی سوخت، که اگر برای اونها خدای نکرده شرکت دچار رکود و یا سقوط بشه کاری در آینده نیست. چون به جای کسب علم و تجربه و یا حتی هنر و ... باید یا مث بعضی از فروشنده های گلدکوئست افسردگی بگیرن و یا از صفر شروع کنن و غیره . که مملکت رو بیشتر ازین توی چاه نادانی فرو ببرن.

moj1rayaname
2015-08-27, 21:58
2 سال پیش یه نفر همشهری دیدم سایت cloob که تبلیغ کرده بود پیگیر شدم دیدم عضوی از شبکه ای هست که هرچقدر پرسش کردم توضیح نمیداد میگفت باید حضوری بریم
بعدش دنبال کارو گرفتم شماره گرفت گفت فردا میدان .. باید باهم بریم توی شرکت تنهایی نباید بری
دیدم خدای من این بازاریاب هست یا evil
و کلا وقتمو هدر ندادم

edison_9891
2015-08-27, 23:08
فردا شركت بازاريابان ايرانيان زمين (بيز) اسپانسر منتخب ستارگان جهاني در مقابل ايران در استاديوم آزادي است
بر روي لباس هاي جام منتخب جهاني آرم بيز به عنوان اسپانسر درج شده
ساعت پخش فردا جمعه6//6/94 ساعت 18 از شبكه 3 سيما

emad30
2015-09-03, 01:54
با سلام
مطالبی که دوستان نوشته بودن رو همه رو خوندم
قبلا یکی از دوستان شرکت بیز رو معرفی کرده بود یک جلسه در کلاساش حضور داشتم اما بعد دیگه نرفتم در نگاه اول نمیشد ایرادی واقعا گرفت بودن کسایی که واقعا درآمد خوبی داشتن اما من سر عقاید و تفکرات خودم نرفتم
تا بعد گذشت 6 7 ماه رسیدیم به این هفته که از طف دوستان به شرکت باداران توجهم جلب شد فهمیدم حالا تو ظاهر شاید و بقولشون بهتر از شرکت های دیگس میگفتن که کیفیت جنساشون ازبقیه شرکت ها بهتره- کسی که داشت اینا رو بهم میگفت اینقد با فکر باز حف میزد خودم موندم!!یعنی میگفت سال دیگه 206 دارم تو این فکــرا بود یا حرفاش امیدآورانه بود،نکته جالب دیگه حس میکنم اگثر کسایی که تئ این شرکت ها میان مشکلات مالی دارن که حتی خرید میخوان کنن مجبورن قرض کنن از خانواده یا....
اما اما نکته مهمتر اینه که واقعا نمیشه گفت نیست دیدم کسای رو که واقعا سود خوبی بردن حالا کسایی که ضرر کردن فکر میکنم مشکل از حامیشون یا بالا دستیشون بوده که خوب توجیهشون نکرده،شاید اینو خودم موافقم که شاید اجناس تو بازار با مارک های معروفتر و قیمت پایین تر هست اما اینو شاید بشه اینجور توجیه کرد بنا به سودی که داره میده قیمتش رو افزایش داده،من دارم پشتیبانی نمیکنم فقط دارم نظرمو میگم،اما با وجود همه اینا دوستم گفت بیا گفتم ن گفتم باس فکر بکنم دلم راضی نیست با اینکه میدونم میشه ازش درامد کسب کرد نمیدونم بگم ترس اعصاب و حوصله اینکه فکر کنم یکی رو پیدا بهش بگم بیا میدونم هرکاری سختی خودشو داره نمیشه یک شبه پول دار شد
حالا من ک ن تو شرکت ثبت نام کردم نه هیچی خواستم از دوستان یه مشاوره بگیرم
این یک و دوم اینکه دوست دارم نظر دوستان رو بدونم راچب اینکه کدوم از شرکتها شرکت ن کلا تو فضای مجازی از این همه تبلیغات که میکنن میدونم که دروغه دوس دارم نظر دوستان رو بدونم؟و اینکه ب نظرتون جایی واقعا هست بشه درامد خوبی داشت ازش ؟؟؟؟اگه غلط املایی داشتم عذر،تو تاریکی دارم تایپ یکم سخته

edison_9891
2015-09-03, 11:06
با سلام
مطالبی که دوستان نوشته بودن رو همه رو خوندم
قبلا یکی از دوستان شرکت بیز رو معرفی کرده بود یک جلسه در کلاساش حضور داشتم اما بعد دیگه نرفتم در نگاه اول نمیشد ایرادی واقعا گرفت بودن کسایی که واقعا درآمد خوبی داشتن اما من سر عقاید و تفکرات خودم نرفتم
تا بعد گذشت 6 7 ماه رسیدیم به این هفته که از طف دوستان به شرکت باداران توجهم جلب شد فهمیدم حالا تو ظاهر شاید و بقولشون بهتر از شرکت های دیگس میگفتن که کیفیت جنساشون ازبقیه شرکت ها بهتره- کسی که داشت اینا رو بهم میگفت اینقد با فکر باز حف میزد خودم موندم!!یعنی میگفت سال دیگه 206 دارم تو این فکــرا بود یا حرفاش امیدآورانه بود،نکته جالب دیگه حس میکنم اگثر کسایی که تئ این شرکت ها میان مشکلات مالی دارن که حتی خرید میخوان کنن مجبورن قرض کنن از خانواده یا....
اما اما نکته مهمتر اینه که واقعا نمیشه گفت نیست دیدم کسای رو که واقعا سود خوبی بردن حالا کسایی که ضرر کردن فکر میکنم مشکل از حامیشون یا بالا دستیشون بوده که خوب توجیهشون نکرده،شاید اینو خودم موافقم که شاید اجناس تو بازار با مارک های معروفتر و قیمت پایین تر هست اما اینو شاید بشه اینجور توجیه کرد بنا به سودی که داره میده قیمتش رو افزایش داده،من دارم پشتیبانی نمیکنم فقط دارم نظرمو میگم،اما با وجود همه اینا دوستم گفت بیا گفتم ن گفتم باس فکر بکنم دلم راضی نیست با اینکه میدونم میشه ازش درامد کسب کرد نمیدونم بگم ترس اعصاب و حوصله اینکه فکر کنم یکی رو پیدا بهش بگم بیا میدونم هرکاری سختی خودشو داره نمیشه یک شبه پول دار شد
حالا من ک ن تو شرکت ثبت نام کردم نه هیچی خواستم از دوستان یه مشاوره بگیرم
این یک و دوم اینکه دوست دارم نظر دوستان رو بدونم راچب اینکه کدوم از شرکتها شرکت ن کلا تو فضای مجازی از این همه تبلیغات که میکنن میدونم که دروغه دوس دارم نظر دوستان رو بدونم؟و اینکه ب نظرتون جایی واقعا هست بشه درامد خوبی داشت ازش ؟؟؟؟اگه غلط املایی داشتم عذر،تو تاریکی دارم تایپ یکم سخته

سلام دوست عزيز فقط يه پيشنهاد برادرانه دارم
ترس برادر مرگه اگه تو هر كاري ترس داشته باشي توي هيچ كاري موفق نمي شي
خيلي خوش شانس هم باشي بايد با تخصصي كه داري توي يه جايي كه به تخصصت ربطي نداره كار كني با در آمد ماهي 1 ميليون
هيچ كس به غير خودت نميتونه دركت كنه
بشين با خودت صحبت كن ببين ميتوني يا نه من خودم نتوركر هستم نميخوام منفيت كنم اما اگه پاتو تو اين كار بزاري با توجه به شركت هايي كه قبلا وارد ايران شده و غير قانوني بودن(گلدكوئست و...) فشار روت زياد ميشه !!
بايد صبر داشته باشي
اين از من به تو نصيحت من 6 ما زير 1 تومن درآمد داشتم اما بعدش يك دفعه مجموعه تركيد و الان پورسانت خوبي دارم
الان ديگه خيالم راحته تمام اونايي كه داشتن منفيم ميكردن كه اين كار به درد نميخوره و فلان الان ديگه به خودشون جرات همچين كاري رو نميدن
اون دوستاني هم كه ميگن جنساش گرونه يه دليل بيشتر نداره دلشون با اين كار نيست!
دوست عزيزي كه دلت با اين كار نيست نيا تو اين كار كه 1 درصد موفق نميشي بعد مياي ميگي حقم رو تو نتورك خوردن!!
ببخشيد يكم متنم طولاني شد
ولي يادت باشه شجاعت انجام كاري رو كه ميخواي داشته باش هر كاري حتي اگه ميخواي سوپر ماركت بزني
موفق باشي

hosien
2015-11-15, 17:40
ببخشید دوستان دوباره این تاپیک رو بالا آوردم

می خواستم بدونم اطلاعت جدیدی از این شرکت دوستان دارند یا خیر؟

چند تا از دوستانم وارد این شرکت شدند و اومده بودند به من پیشنهاد دادن

اگر مشکل دارد به این دوستانم بگم تا دیر نشده زودتر از این کار بیاند بیرون

patteerr
2015-11-15, 19:21
مسئله اصلی که هست ایا میشه مردم رو متقاعد کرد که بخرن ؟ مثلا برید سایت بیز ببینید .من خودم که اصلا حاضر نیستم از این عطر و ادکلن و ساعت ها بخرم و خانواده منم همینطور . یه پسر عمه دارم میخواد وارد اینکار بشه و قصدش جدی هست . یکی هست شهرستان خیلی کوچیک و بسته بهش گفته ما اینجا وقت سرخواروندن هم نداریم حالا این نمدونه طرف راست میگه یا دروغ . زنگ میزنه مرکز اصلی تلفنی چیزی نمیگن . میگن بیا تبریز باید حضوری بگیم . میگه من از این راه آپارتمان خریدم در عرض 6 ماه زانتیا خریدم و .... . شماها خودتون چقدر حاضرید مثلا محصولات بیز رو بخرید و استفاده کنید ؟ لطفا در مورد حقایق حرف بزنید نه ارزوها و احتمالات و شجاعت و ...؟!!!!

Money
2015-11-30, 11:28
سلام
من همین دیروز با اصرار یکی از دوستانم مجبور شدم دو ساعت به همچین تبلیغاتی گوش کنم ... امروز اومدم سرچ کنم صحبتای شما رو خوندم و واسم جالب بود که خواستم عضو این انجمن شم ... به نظر منم یه ایرادی تو کارشون هست ... چون هیچ اطلاعاتی راجع به بازاریابی و شرکت های هرمی و از این جور داستانا ندارم صحبت هاتون بهم کمک کرد ...خودشون میگفتن که دکتر داریم تو این کار و ازاین حرفا . خریدم که حداقل 100 هزار باید باشه .من به سایتشون هم رفتم جالب بود اکثر کالاها موجود نبود :-w:-w

gamer5
2015-12-08, 14:07

دوست عزیز برای این حرفتون منبعی دارید؟من اتفاقی از طریق گوگل به این سایت رسیدم
آقای مصطفایی مشاور روحانی بودن و مشاور شرکت بادران؟؟:-o
خیلی خیلی بعید میدونم حرفتون درست باشه حتما بدون تحقیق این حرف رو زدین
آقای مصطفایی تو ایران کار نتورک انجام ندادن اصلا و تجربه ی نتورکشون تو استرالیا بوده و الان ایران تشریف دارن و مشاور یکی از شرکتها هستن

در رابطه با باقی سوالات دوستان هم بنده با اطلاعات کمی که دارم فکر کنم بتونم کمکی انجام داده باشم
تمام سعیمو میکنم که نه شرکتی رو ببرم بالا نه شرکتی رو بکوبم صرفا یه سری اطلاعات کلی بدم اونهم با نظر شخصیم

سلام
من همین دیروز با اصرار یکی از دوستانم مجبور شدم دو ساعت به همچین تبلیغاتی گوش کنم ... امروز اومدم سرچ کنم صحبتای شما رو خوندم و واسم جالب بود که خواستم عضو این انجمن شم ... به نظر منم یه ایرادی تو کارشون هست ... چون هیچ اطلاعاتی راجع به بازاریابی و شرکت های هرمی و از این جور داستانا ندارم صحبت هاتون بهم کمک کرد ...خودشون میگفتن که دکتر داریم تو این کار و ازاین حرفا . خریدم که حداقل 100 هزار باید باشه .من به سایتشون هم رفتم جالب بود اکثر کالاها موجود نبود :-w:-w

دوست عزیز مواردی که اعلام میکنید اصلا مواردی نیستن که بخوان باعث رد کردن یه بیزنیس یا جلوگیری از ورود به یه حیطه جدید باشه
تمامی ۱۵ شرکت فعلی یه حداقل فروش ماهیانه دارن که اتفاقا برای جلوگیری از سودجویی نسبی پدید اومده،به طوریکه کسی نباشه که فقط تیم فروشش فروش داشته باشن و خودش بدون هیچگونه فروشی از بقیه پورسانت بگیره
کالا موجود نباشه هم عاملی برای شک و دودلی نیست :d خوب جنسه دیگه فروش که زیاد باشه ناخودآگاه تموم میشه تا بار جدید برسه طول میکشه یه مقدار
مسایل عجیب غریبی رو بیان میکنید اینجا برای نقص در این سیستم
هرچند که نقص هاش زیادن ولی هیچ سیستمی تو دنیا بی نقص نیست

narimanahani
2015-12-10, 12:13
با سلام خدمت دوستان .از فعالیت کاری به شیوه نوین که با سعه صدر و ایستادگی در برابر تمام ناملایمتیها همراه هست ارج ویژه ایی قائل هستم و خسته نباشید میگم به تمام فعالان همراهتون.
یک تعداد سوالهایی دارم و از مطلعین فعال این شرکت خواستار روشنگری در راه پیش رو دارم.
1.علت دوگانگی برخورد با فعالیت شرکت بادران از سوی وزارت صنعت و معدن تجارت در صدور مجوز قانونی و عدم تایید مجوز توسط فتاوی صادر شده از جانب رهبری و مراجع تقلید* با عنوان غیر شرعی و حرام انگاشتن وجوه درآمدی از این شیوه* و رفتاری متفاوت تر از جانب وزارت اطلاعات * چیست؟؟
*با رجوع به سایت رهبری و پیگیری فتوا با کد پیگیری .a3473541181d02df. http://www.leader.ir/langs/fa

*سامانه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات به شماره 30006082. که با ارسال پیامک با نام شرکت مورد نظر(در بحث حاضر "بادران گستر") از نحوه فعالیت شرکت مذکور اطلاع پیدا میکنید.
*با مراجعه به ویکی پدیا سایر فتاوی صادر شده در زمینه بازاریابی شبکه ایی قابل رویت میباشد

2.در خصوص بحث مالیاتی این فعالیت اقتصادی با توجه به اینکه بازاریاب در حقیقت همان خریدار کالا در حکم مصرف کننده میباشد و هنگام خرید جنس از شرکت مالیات آن را پرداخت مینماید بخواهد دوباره این جنس را بفروشد از مبلغ ارزش افزوده کالا بری میباشد و خریدار بعدی نیز معاف از پرداخت مالیات میشود آیا این شیوه باعث ایجاد شغل کاذب (دلالی) نمیشود ؟؟ حال تصور کنیم تا کالا به دست مصرف کننده واقعی برسد چندین بار دست به دست بشود.
آیا شرکت در ازای خرید کالا به شخص خریدار (بازاریاب) مبلغی پرداخت میکند؟؟
اگر پرداخت میشود همان شکل هرمی و غیرقانونی به صورت پرداخت پورسانت در ازای خرید نیست؟؟ این پورسانت با درصدهای 10. و 12. و 14. و 16. و 18. و 20 شامل کسر مالیاتی میشوند؟! این پورسانت از کجا تامین هزینه میشود ؟! پورسانت خرید زیرمجموعه ها نیز عیضا.

3.با توجه به اینکه اصل و اساس تجارت شبکه ایی بر ایجاد سود همگانی میباشد :
الف)- با توجه به اینکه شرکت سود خود را با فروش نقدی همان ابتدا به امر دریافت میکند و بازاریاب نیز با دریافت پورسانت نقدی در زمان خرید کالا. در ادامه آیا نظارتی بر نحوه فروش بازاریابها صورت می پذیرد به فرض محال اگر نظارتی هم باشد چه ابزار کنترلی و اجرایی در مهار فروش وجود دارد ؟؟ آیا نفع مشتری لحاظ میشود.
ب)-ضمانتی بر کالای فروخته شده از سوی شرکت وجود دارد ؟ بیمه کالا وجود دارد؟
ج)-مرجوعی کالای فروش نرفته در حمایت از بازاریاب وجود دارد؟
د)-بازاریابهای شرکت در صورت عقد قرارداد کارت پرسنلی دریافت میکنند؟ و قابل احراز هویت میباشند ؟؟ در صورت پاسخ مثبت آیا بیمه این افراد به عنوان پرسنل شرکت پرداخت میشود ؟؟ در صورت پاسخ منفی آیا واقعا اشتغالزایی شده است یا در حکم مشاغل کاذب دسته بندی و خود گره دیگری بر اقتصاد کشور میباشد.
و)- چه ضمانتی بر قرار و دوام شرکت وجود دارد؟

edison_9891
2015-12-10, 18:59
سلام دوست عزيز شما اين قدر سوالي كه پرسيديد خودش يه جلسه معرفي كار هست
به نظر من بهترين كار اين هست كه به يكي از 14 شركت داراي مجوز كه در آدرس زير موجود است مراجعه كنيد و كارشناس شركت تمام سوالات شما را پاسخ ميگوييد
با تشكر
http://networkmarketing.iranianasnaf.ir/

narimanahani
2015-12-14, 10:11
سلام دوست عزيز شما اين قدر سوالي كه پرسيديد خودش يه جلسه معرفي كار هست
به نظر من بهترين كار اين هست كه به يكي از 14 شركت داراي مجوز كه در آدرس زير موجود است مراجعه كنيد و كارشناس شركت تمام سوالات شما را پاسخ ميگوييد
با تشكر
http://networkmarketing.iranianasnaf.ir/
ا1) گر حال پاسخگویی ندارید این تاپیک رو بردارید چون برای تبلیغات هزار و یک روش بهتر هست
2)انجمن های اینچنینی محل بحث و گفتگو هست و رسالت انجمن بر اطلاع رسانی صحیح از عملکرد شرکتهای فروش و اجناس عرضه شده و تقاضای بازار و رفع شبهات موجود هست
3) من در یک فضای تخصصی از شما سوالاتی پرسیدم این شما هستید که مدعی حرفه ایی بودن میکنید از تمام پرسشهای مطرح شده از سوی افراد انجمن اظهار تعجب بر بی ربط بودن پرسش و مطلب میکنید و یا با پاسخهای سخیف سعی در تخریب افراد به خاطر اظهار نظراتشون هستید چون منتقد فعالیت شما هستند . شما موظفید با احترام پاسخگوی افکار عمومی باشید و فکر نکنید چون از بالا به جامعه نگاه میکنید واقعا والامقام هستید نه در حضیض افکار عمومی سیر میکنید در مقام ادعا عنوان میکنید شرکتهای عام المنفعه هستید و به فکر سود اقتصادی همه هستید این در حالیست که شما یک پاسخ صریح و روشن به جامعه نمیرسانید چه برسد به نفع رسانی به جامعه
4) اگر میخواستم با توجه به اطلاعاتی که در پرسشم موجود هست از این کارشناسان پیزوری و پاپتی شرکتهای اینچنینی سوالی نمیپرسم که نه سواد پاسخگویی رو دارند و نه حاضر به روشنگری و مجابسازی بنده
4) در نهایت احترام وقت گذاشتم و مطلبی رو نوشتم در نهایت لودگی از جواب دادن به دلیل تعدد سوالات در رفتید اگر ریگی به کفشتان نیست این گونه میدان رو خالی نمیگذاشتید .
5) با این نگاه عاقل اندر سفیه که دارید از نگاه کردن و دیدن چهره خودتان در آیینه نشأت میگیرد نه عاقل بودنتان و سفیه بودن جامعه

6) ساغر ما که حریفان دگر می‌نوشند

ما تحمل نکنیم ار تو روا می‌داری

ای مگس حضرت سیمرغ نه جولانگه توست

عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری

تو به تقصیر خود افتادی از این در محروم

از که می‌نالی و فریاد چرا می‌داری

حافظ از پادشهان پایه به خدمت طلبند

سعی نابرده چه امید عطا می‌داری

7) از عنوان تاپیک شما و پرسش من و پاسخ شما نتیجه گیری به عهده سایرین
آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است.

Ali.Fatehi
2015-12-14, 10:46
یک حقه تبلیغاتی برای فروش هست...

خوب دوستان که اطلاع دارن جواب بدن...

من اگه بخوام با این شرکت ها کار کنم و اجناس رو ازشون بخرم و بعد بفروشم...چرا خودم جنس رو از بیرون تهیه نکنم و بفروشم؟ که سودش کامل واسه خودم باشه و شریکی نداشته باشم؟

خوب این همکاری در فروش هست با این تفاوت که شما مجبورید جنس رو حتما بخرید...سایتهای همکاری در فروش خیلی مزیت های بهتری دارن...نه؟

Neptune
2015-12-14, 12:44

من اگه بخوام با این شرکت ها کار کنم و اجناس رو ازشون بخرم و بعد بفروشم...چرا خودم جنس رو از بیرون تهیه نکنم و بفروشم؟ که سودش کامل واسه خودم باشه و شریکی نداشته باشم؟

خوب این همکاری در فروش هست با این تفاوت که شما مجبورید جنس رو حتما بخرید...سایتهای همکاری در فروش خیلی مزیت های بهتری دارن...نه؟

دقیقا نکته همینه کسی که میخاد بازاریابی کنه وابسته به جایی نیست میتونه هر جنسی رو عمده از هر تولید کننده نقد یا نسیه بخره و برای خودش بازاریابی کنه. اگه به اجناس این شرکت ها دقت کنید، قیمتشون هم با کارایی و ارزشش مطابقت نداره ...

Mr.Ansari
2015-12-24, 23:41

دقیقا نکته همینه کسی که میخاد بازاریابی کنه وابسته به جایی نیست میتونه هر جنسی رو عمده از هر تولید کننده نقد یا نسیه بخره و برای خودش بازاریابی کنه. اگه به اجناس این شرکت ها دقت کنید، قیمتشون هم با کارایی و ارزشش مطابقت نداره ...

سلام
شما چیزی در موردِ اهرم تصاعد می دونید ؟!
شما روزِ اول 1 نفر هستید، بعد 3 و بعد 9 و ... به همین صورت ... تا موقعی که تیمِ شما منفجر شود !
چیزی در موردِ اهرم زمان می دونید ؟!
شما در 24 ساعت روزانه چند ساعت می تونید کار کنید ؟! 12 ساعت ؟ یا بیشتر ؟!
ولی در شرکت های بازاریابی شبکه ای اگر شما 1000 نفر زیر مجموعه داشته باشید و هر مجموعه فقط روزانه 1 ساعت کار کند، سازمانِ شما 1000 ساعت کار انجام داده ....

behforosh
2015-12-25, 03:31
سلام
شما چیزی در موردِ اهرم تصاعد می دونید ؟!
شما روزِ اول 1 نفر هستید، بعد 3 و بعد 9 و ... به همین صورت ... تا موقعی که تیمِ شما منفجر شود !
چیزی در موردِ اهرم زمان می دونید ؟!
شما در 24 ساعت روزانه چند ساعت می تونید کار کنید ؟! 12 ساعت ؟ یا بیشتر ؟!
ولی در شرکت های بازاریابی شبکه ای اگر شما 1000 نفر زیر مجموعه داشته باشید و هر مجموعه فقط روزانه 1 ساعت کار کند، سازمانِ شما 1000 ساعت کار انجام داده ....
اگر !!!!!
رسیدن به 1000 نفر زیر مجموعه حرف زدنش راحته رسیدنش سخته
خودت جنس بخر و ببر بفروش بیشتر سود میکنی شک نکن :)

Mr.Ansari
2015-12-25, 10:52
اگر !!!!!
رسیدن به 1000 نفر زیر مجموعه حرف زدنش راحته رسیدنش سخته
خودت جنس بخر و ببر بفروش بیشتر سود میکنی شک نکن :)

کسی هم نگفت راحته، من نمی دونم کی گفته این کار راحته
ولی بهتره سرچ کنید، این کار سومین کار سخت دنیا بعد از کار در معدن و بازیگری هست، علاوه بر سختی سومین کار پردامد جهان هم هست
نتورک برای همه س، ولی همه برا نتورک نیستند

vccvbcvcvb
2016-02-06, 21:52
UP..................

Ami-Karimi
2016-02-18, 15:45
والا تا اونجایی که من اکثر نظرات رو خوندم و در سایت های دیگه هم همینطور
به یک سری نکات ریزی که به عقل جن هم نمیرسه توجه نشده لازم میدونم بگم.
بنظرتون الان جنس رو از بادران میخرید 10 درصد مالیات هم میدید؟
حالا میخواید برید همون جنس رو بفروشید درسته؟
10 درصد مالیاته رو از کی بگیرید؟(به گفته دستمون که حرف قشنگی زد)

خوب فکر میکنید این شرکتها چطور مجوز از چندین نهاد رو میگیرن؟
نه چطور میگیرند بنظرتون؟

کم زیر میزی میگیرن بعضی از افراد یک سازمان یا ...؟
بنده خودم برنامه نویس هستم
الان من موندم تو این؟
من مثلا لیدر یک تیم درسته؟
زیر دستیام 50 ملیون فروش مکینند درسته؟
این پول پخش میشه توی زیر دستیا اونوقت چطور عین همون 50 ملیون میره تو جیب لیدر؟!!! نه چطور؟
اینطوری که کل سیستمشون بهم میخوره یعنی هم 50 ملیونه پورسانت به زیر مجموعه ها برسه هم به لیدر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینطوری اگه باشه شرکت ورشکست میشه ..
یکم عاقل باشید نه کلاساشون رو برید نه سمتشون به دنبال کار هایی باشید که فردا روزی بتونید از خدتون مایه بذارید نه محتاج کسی باشید ....
در ضمن تضمینی هم نداره این شرکت ها

دوستانی که میخواید بعد این پست توهین کنید و کلماتی مثل احمق و... به کار ببرید
بنظرتون برای پایداری یک شرکت نیاز به تخریب واقعیت ها هست؟
پس دین و ایمون و نَفس خدتون کجا رفته ؟ میدونید چرا؟
چون بهتون گفتند و فهموندن خدتون رو باور داشته باشید ؟ این باور ها رو چی بوجود اورده؟
حرف هایی که توی کلاس های شستشون گوش دادید؟ ایولا عجب باوری دارید.
ولی به نظر من باور خدتون رو بذارید کنار ببینید مردم باورتون دارند خانوادتون باورتون دارند یا نه؟
خوب دی زیاد حرف زدم
یا (مرد باش یا در کنار مرد باش)
خدانکهدارتون.

da.fa
2016-04-25, 20:29
2-.... در شهر شما چند مدل هست: بله الان 11 شرکت مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای در سطح کشور دارن و ما اطلاعاتی از چندتاشون داریم که دارن تخلف می کنن.اما همه شرکتها مثل هم نیستن.
3-3 ماه پیش ... : مدیریت بالایی ( مدیر عامل ) خانم سیده شهره موسوی هست که اولین شرکتی بودن که مجوز رو گرفتن.تا الان بادران 4 بار اخطار گرفته اما هنوز مجوزش فعاله.از سایت وزارت بازرگانی استعلام کنید.لطفا با سند و مدرک حرف بزنید.اگر تخلفی صورت گرفته بود اطلاع رسانی عمومی شده بود.وقتی دفتر مرکزی بسته میشه که مجوز فعالیت تعلیق بشه و این تعلیق هم مدت زمان خیلی بیشتری از 3 ماهه.در حالیکه دوستان نزدیک من از شهریور به طور مستقیم در این شرکت مشغول فعالیت و خرید هستن.
4-جالب اینجاست تا هیچ کدوم از زیر شاخه های شما خریدی نکنن یا سرمایه گذاری نکنن سودی به شما نمی رسه :عزیز شما می دونید بازاریابی شبکه ای چیه؟! خوب پس قراره به پر کردم فرم به من پول بدن؟!! تمام دنیا سیستم کار بازاریابی شبکه ای همینه.باید از خرید خودت یا خرید کل زیرمجموعه هات پورسانت بگیری.مثل سیستم های همکاری در فروش ( برای عضویت در همکاری در فروش به شما پول می دن؟! ) بادران 5 نوع پنل درآمدزایی داره که می تونید مطالعه کنید.
5-در ضمن هی بازار سرد بازار گرم می کنن که جنس رو از سایت اونا خریداری کنی و بعد ببری بفروشی : توی این سیستم خرید اجباری مطابق قوانین ممنوعه.شما می تونید هیچی نخری اما زیرمجموعه های فعال جذب کنی و فروش داشته باشی.بستگی به سیستم کاری خود شماست.شرکت بیز و ابرکهکشان تا 2 تومن زیرمجموعه ها رو مجبور به خرید می کنن.اما اینجا به ما گفتن اگر می خواین فروشگاه خونگی داشته باشید و از پورسانت 20 درصد استفاده کنید با 200 تومن هم می تونید شروع کنید.
6-خوب عزیز من یه سری محصولات ریختن تو واقعا قدرت فروش داری محصولات رو خودت تهیه کن و بفروش پس نیازی نیست حتما محصولات اون شرکت باشه : من اگر بخوام جنسی رو بفروشم به هر حال به یه تامین کننده نیاز دارم.حالا بادران یا هر شرکت دیگه.این شرکت پورسانت محصولاتش خیلی خوبه و کیفیت محصولاتش عالی تر ( محصولات رو تست کردم ) و همچنین قیمتشون هم پایینه و انحصاری هستن.یعنی توی هیچ شرکت و مغازه دیگه ای پیدا نمی شه.پس نمی فهمم چرا اینقد به این شرکتهای بازاریابی شبکه ای حس شدید منفی و گریز دارید.
7-این شرکت ها فقط اسمشون عوض شده و این رهی که می روی تهش پوچ پوچ است بنده 15 سال پیش رفتم . : بله من هم سابقه کار با دو شرکت اینچنینی رو دارم اما با کلی تحقیق مجددا وارد این کار شدم.15 سال پیش دوست عزیز نه قانونی برای این کار بود نه مردم می دونستن شبکه یعنی چی و نه بستر فعالیت بود.شما 15 سال پیش توی یه شرایط کاملا متفاوت تجربه ناموفقی داشتید الان هم هنوز به همون تجربه استناد می کنید؟ باور کنید الان بازاریابی شبکه ای داره توی ایران متولد میشه و چند سال آینده نتیجه اش مشخص میشه...

اگر سرتون رو درد اوردم ببخشید.اما این مواردی که شما فرمودید ممکنه برای خیلی دیگه از دوستان هم سوال باشه.باز هم اگر موردی هست من درخدممت شما هستم.
یکی از دوستان من تازه جذب شده به بادران و خیلی اصرار کرد منم بیام گفتم یه عطر سفارش بدم 45 میل 27 هزار تومن خدایی پشیمون شدم البته سلیقه ها با هم فرق داره اما خدایی بعضی ها فقط دارن فکر میکنن ادم بیارن خرید کنن به کیفیت محصول فکر نمیکنند اما باور کنید ماندگاری این عطر به نیم ساعت هم نمیرسید چون عطرهاشون اسانسی هست از برند های معروف درضمن من تهرانم سفارشم یک هفته بعد سفارش رسید اونم سفارش با انتخاب گزینه پیک نه پست و کمی از عطر هم ریخته بود تو جعبه اخه عطر 27 تومنی چی میخواد بشه

Neptune
2016-04-27, 21:00
خیلی جالبه اگه کلمه "کلاهبرداری" رو توی گوگل بنویسید اولید پیشنهاد گوگل به شما جمله "کلاهبرداری شرکت بادران" هست!

alone878
2016-05-05, 00:45
با سلام
دیدم موضوع در مورد شرکت های بازاریابی شبکه ایی هست گفتم مطلبی رو بهتون بگم.

متاسفانه برادر من چند وقتیه که وارد شرکت "بادران" شده.
هرچقدر هم که من بهش میگم اینکارو ول کن گوش نمیده. جوری مغزش رو اون لیدرهاش پر میکنند که اومده به من میگه "حالا وقتی دو سال دیگه با یه ماشین bmw از بغلت رد شدم اونوقت میفهمی که چه اشتباه بزرگی کردی که نیومدی تو این شرکت"!

به واسطه این برادرم، ما از چند محصول این شرکت استفاده کردیم که واقعا به نسبت قیمت بسیار بی کیفیت بودند. مثلا چایی این شرکت با اینکه وزنش کمتر از چایی دوغزال هست ولی هم قیمته و بجای یک پیمانه باید سه تا چهار پیمانه توی قوری بریزید تا با چایی دوغرال برابری کنه هرچند که فقط رنگش شبیه میشه و از لحاظ طعم خیلی پایین تر هست.
در مورد عطرهاش بگم که قیمتش 14000 تومان هست و کیفیت و موندگاریش از عطرهایی که بصورت فله ایی میخری پایین تره.

در کل منظورم اینه که این شرکت ها میاند کالاهای بی کیفیت رو با قیمتی معادل کالاهای با کیفیت تر به مردم میدند و برای همین هم هست که کلی تشویق و وعده و وعید به بازاریاب هاشون میدند تا بتونند این اجناس بی کیفیت رو بفروشند.

به نظر من بازاریابی اونهم از نوع شبکه ایی شغل بسیار بی ارزشیه البته اگه بشه اسمش رو شغل گذاشت. واقعا این شغل چه سود و منفعتی برای مردم و جامعه داره به جز سود کلان بردن عده ی محدودی افراد فرصت طلب و سواستفاده گر.

تو اینکار یه سراب به طرف نشون میدند و به همین طریق ازش بهره می برند و منافع خودشون رو بیشتر میکنند.

من واقعا توصیه میکنم که طرف اینجور کارها نرید و شغلی رو انتخاب کنید که هم مفید باشه و هم آینده داشته باشه و توش جای پیشرفت باشه.

ممنون

سلام حال شما چطوره جسارتاً نقل گرفتم که بفرمایید داداشتون با این نتورک به کجا رسید تونست ماشین لوکس بخره؟
البته من هم قبول نباید رفت توی اینجور شغلا چند مورد بهم پیشنهاد اینجور شغلا شده پارسال یکی از همین شبکه ای ها یک سی دی و بروشور و ... بهم داد که آره بعد از 5سال یک میلیارد میفروشی و بیمه بازنشتگی بهت میدن و...پلن و ملن و ازین حرفای اغوا کننده حالا سی دی چی بود ازین مستندای نمیدونم موفقیت و جاذبه و .... گفتم بیا سی دیتو بگیر برو رد کاره خودت که فقط بدرد خودت میخوره خخخخخخ من کجا بتونم اینقدر بفروشم مغازه هم که ندارم اگر بیمه بازنشتگی هم بخوام میرم سراغ بیمه عمر و سرمایه حداقل مورد تایید بیمه مرکزی هست و اصل پول و سودش قابل استراده دیگه چه دلیلی داره بیام سرمایه ام رو بدم جنس های گرون شما رو بخرم بعدشم بمونه رو دستم فروش نره اون هم امروزه که توی هر کوچه ای یک فروشگاه بزرگ پیدا میشه دیگه کی از بازاریاب چی میخره به نظرم این طرح شبکه ای نوعی مصرفگرایی افراطی هست فروشنده خودش باید مصرف کننده بشه و عملاً فروش محصولات سودی براش نداره

خیلی جالبه اگه کلمه "کلاهبرداری" رو توی گوگل بنویسید اولید پیشنهاد گوگل به شما جمله "کلاهبرداری شرکت بادران" هست!

سلام
البته این شرکت بادران کلاهبردار که نیست چون مجوز داره و قانونی داره فعالیت میکنه حتی در تهران یک تیم فوتبال هم دارن و اگر در سرچ گوگل اینطوره بخاطر تحقیقاتی هست کاربرها داشته اند مثلا کلاهبرداری فلان شرکت... که ببینن چی میاد توی نتایج البته ممکنه که یک فروشنده ای جنس رو گرونتر بندازه به مشتری یا در جنس تقلب کنه... اینجا دیگه خود فروشنده مقصره نه شرکت
مجوزهای اینجور شرکت ها در این لینک هست http://networkmarketing.mimt.gov.ir/Forms/ActiveCorporateLists.aspx#1

mjpt1
2016-05-10, 11:55
عالی و جالب بود

لندن 2012
2016-06-19, 00:46
با قانونی که برای فعالیت شرکتهای بازاریابی شبکه ای تصویب شده و همچنین نظارت شدید بر روی این شرکتها،دیگه مشکلات گذشته پیش نمیاد.
یعنی نه از نظر شرعی مشکلی دارن و نه قانونی.
بادران داره خوب کار می کنه و سریعتر از بقیه شرکتهای مجوزدار داره رشد می کنه.
با توجه به اطلاعاتی که از این مجموعه دارم می تونم اطمینان بدم که در یکی دو سال آینده یکی از شماره یک های بازاریابی شبکه ای در کل ایران خواهد بود

مشکل شرع و قانون که با پول و رابطه حل میکنن.
ولی مشکل هم پیش میاد!!!!
شما یکسال دیگه همین شرکت رو درش رو تخته میکنن حالا ببینید.

اونایی که فعالیت کردن و نتیجه گرفتن بیان نظر بدن هیچکسی از این طریق حتی پول کارگری هم در نیاورد فقط به این امیدن نگهت میدارن که شما در آینده پولدار میشی و همچنین مجبور به عضوگیری میشی تا شاید وضعیتت بهتر بشه

بعد من سوالی دارم تمامی این شرکت رو من بررسی کردم این محصولاتی ک میده اصلا مجوز درست و حسابی ندارند یک شبه میاد چایی میفروشه و تولید میکنه با سلامتی مردم بازی میکنن ولی چون پول در میان هست کسی نمیتونه جلوی این گروه رو بگیره.

من با نفری از افرادی که 6 ماه با این گروه کار کردن و در آخر بی پول تر از روز اول اومدن بیرون حرف زدم و نتیجه این بود که هیچ دفاعی نداشتن که انجام بدن جز اینکه انرژی و وقت خودتون رو صرف کردید و پول رو کس دیگه به جیب زده.

هرمی هست فقط هرم رو برعکسش کردن

omidariyan
2016-06-19, 02:28
اینهمه انرژی که میذارید برا مخ زدن و دروغ گفتن خب برای بازاریابی یه جنس پدر مادر دار بذارید، تازه آقای خودتون هستین و سرور خودتون

sezarshop
2016-06-23, 12:41
سلام دوستان
بطور کلی این سبک تجارت رو نمیپذیرم . مطلقا باهاش مخالف نیستم ولی بنظرم اگر مدیران میخوان تجارت سالمی باشه خیلی باید از جهت تئوری روش کار کنن و کنترل بذارن
ولی از طرفی بنظرم نباید خیلی افراطی باهاش برخورد شه . یادمه دوره ای که گلد کوست تازه به خیلی ها ضرر رسونده بود و بحث شکایتهاش داغ بود یک موسسه انتشاراتی بود که میگفت هر کس کتابی رو بخره و سه نفر دیگه رو برای خرید همون کتاب معرفی کنه یک کتاب بدلخواهش رایگان میتونه بگیره و همون سه نفر اگر همینکار رو انجام میدادن به نفر اول که معرف بوده هدیه ای میدادند(در همین حد) و همچین سیستمی داشتن که البته نمیشد بهش گفت هرمی ولی شکلش شبیه بود
همون موقع بازرسان جلوی این فعالیت رو گرفتند بجرم فعالیت هرمی خب اینکه خیلی طرح خوبی بود ولی چون با قضیه شرکت های هرمی افراطی برخورد میکردند اجازه فعالیت ندادند.

echargeu
2016-06-24, 18:15
با اینکه با مجوز کار میکنن ولی من هم نمیتونم بهشون اعتماد کنم. هم به نوع جذبشون و هم محصولاتشون...همه با اغراق و گاها دروغ همراهه....

mehdi123
2016-07-05, 16:22
ما که داریم کار میکنیم خیلی هم خوبه شرکت بیز کار میکنیم دوستانی که اطلاعاتی ندارند خواهشا نظر ندین

karabama
2016-07-05, 19:37
صحبت های در مورد ابرتجارت

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=71149&page=2

صحبت های در مورد بیز

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=69222 (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=69222)

خودتون مقایسه کنید