PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی کسب و کار با سرمایه 300 میلیون تومان

1001file.ir
2014-04-17, 17:13
سلام دوستان ، خسته نباشید ...

قصد دارم تا تابستون امسال کسب و کاری مستقل برای خودم راه بندازم ،
به دنبال کاری هستم که ریسک زیادی نداشته باشه ، از دوستان ممنون می شم راهنمایی کنند ...
سرمایه 300 میلیون هست ...

نظرتون در مورد نمایندگی پخش محصولات صوتی و تصویری چیه ؟
چند نفری هم خرید و فروش ماشین های معمول به تعداد کم رو معرفی کردند ، که من به شخصه با اوضاع و احوال فعلی کشور خیلی موافق این کار نیستم ...
در مورد بازار فرش هم پیشنهاد هایی شده که به شخصه در موردش تجربه ای ندارم ، اگه دوستان اطلاعاتی دارند ممنون می شم در میون بزارند ...

و هر ایده ی دیگه ای که به ذهنتون می رسه ، ممنون می شم در میون بزارید ...

fzahrab
2014-04-17, 17:17
خوش به حالتون که این سرمایه رو دارید انشالله خدا بیشترش کنه براتون

parisa al
2014-04-17, 17:18
سلام
ببین به نظر من همه سرمایه ات رو توی یک کار نذاری بهتره! من پیشنهاد میکنم مقداریش رو ببری توی بورس. البته باید با آگاهی خرید کنی بعضی سایتها هستن که میگن چی بخر.
در ضمن کدوم شهر هستی؟ باید ببینی تو اون شهر چه کسب و کاری رونق میگیره

1001file.ir
2014-04-17, 17:34
من شیراز هستم ...
فعلا قصد ورود به بورس رو ندارم ، و اگه وارد بشم ، برای شروع مبلغ کمی رو وارد بورس می کنم ...
قبلا بوشهر بودم و یک مغازه جمع و جور لوازم آرایشی داشتم ...

دوستان شیرازی , به نظرشون در شیراز چه کاری سود آور تر هست ؟

soheyl_ir89
2014-04-17, 18:12
سلام

چند سالتونه؟

زمینه فعالیت های قبلی؟ + مدت زمان

علاقه ها و استعدادها

بفرمایید تا ایده بدم بهتون

1001file.ir
2014-04-17, 18:44
درود ،
من 22 سالمه ، مدت 1 سال مغازه لوازم آرایشی داشتم ،

کاردانی معماری دارم ، متاسفانه تجربه کاری چندانی ندارم ولی می خوام کاری راه بندازم که آینده دار باشه و موقتی نباشه ...
به ساخت و ساز علاقه دارم ولی بودجه کافی نیست ، به نظر من ساخت ساز های کوچیک ، نسبت به وقتی که گذاشته می شه ، سود دهی خوبی نداره ...
و همینطور به خرید و فروش ماشین های قدیمی ،
و البته به رانندگی با ماشین سنگین ، ولی دورش رو خط کشیدم ، به خاطر دیدی که اطرافیان نسبت به این شغل دارن ، آرامش رو ازم گرفتن ....

kalaforosh
2014-04-17, 18:52
سلام. به نظر من بزن تو کار لوازم خانگی مثل ال سی دی و یخچال و میز زیر تلویزیونی و... اگه بتونی نمایندگی این محصولات رو هم بگیری عالی هست چون بیشتر شرکت ها چکی هم کار میکنن سودش واقعا عالی هست. من خودم کسی رو میشناسم که فقط تو برج 11 و 12 پارسال 40 50 میلیون سود خالص داشته.

amirr0098
2014-04-18, 05:05
با 15 تومنش میشه سایتی اورد بالا که از ماه دوم ماهی +4-3 تومن درآمد داشته باشه

a1irez4
2014-04-19, 14:06

آره اینم میشه! شما که فکر کنم قدیمی اینترنت هستید چی میشه 15 ملیون کنار بزارید و شغل مجازی ایجاد کنید برای کسایی که نیاز دارن؟! یه خدمتی هم هست !!
سودش که بد نیست ...! یه سایت معتبر هم داری

FileBegir.com
2014-04-19, 14:12
1- می تونی تو شیراز مغازه بخری و بدی اجاره (قیمت اجاره ها دستم نیست اونجا) و هم سود داری هم پول پیش داری و هم سال به سال ارزش 300 تومنت میره بالا
2- می تونی با 10 ملیون یک سایت دانلود با ورودی چند هزار گوگل بخری (نه اینکه از صفر شروع کنی) و با 5تومن ذخیره پشتیبان بابت نویسنده و .... ساپورت کنی برای مبادا، و بعد بیاریش بالاتر و تازه سود هم می خوری
3- اگر دل و جرئت داشته باشی می تونی تو کار تولیدی بزنی نه فروشندگی و وساطت

edifire
2014-04-19, 14:18

با 15 تومن چه سایتی بزنم که در ماه دوم 3 تومن سود بده.

lergo
2014-04-19, 15:33
معازه فروش روغن ماشین موتور و ... هم عالیه

moshkel
2014-04-19, 15:37
بنظرمن نیاازمابپرس که تاحالابالا5میلیون پول ندیدیم|بروازیکی بپرس که پولداره وداره ازپولش اسفاده میکنه وسودمیکنه|
البته آقایون ناراحت نشن مثال زدم

mobomas
2014-04-19, 15:59

چه نوع سایتیه که با 15 تومن ، ماهی 3-4 میلیون درآمد داشته باشه ؟!

ahijoon
2014-04-19, 16:03
درود

خرید و فروش ماشین های قدیمی خودش خیلی خوبه ... ولی دوندگی و مشتری های خاص خودشو داره که نمیشه شغب فرضش کرد و بیشتر برای تفریح کاری خوبه ...

ولی مورد ساخت و ساز که فرمودی با این سرمایه فوق العاده خوب میشه راش انداخت . قرار هم نیست همیشه از جای خوب شهر یا اصلا خود شهر شروع کنید . هرچند با این پول داخل شهر هم میشه ساخت و ساز رو شروع کرد و آروم گسترشش داد . ولی بهتره از شهرک های اطراف که قیمت ارزان تر و شرایط ساخت بهتری دارند شروع کنید. در کنارش دفتر بنگاهی یا فنی و مهندسی تاسیس کنید و ده ها کار رو اونجا پوشش بدید . با توجه به سر رشته ای که از معماری دارید میتونید مسیر خوبی رو برای خودتون رقم بزنید .

super web master
2014-04-19, 16:40
با 15 تومن چه سایتی بزنم که در ماه دوم 3 تومن سود بده.
شما مثل اینکه خیلی عجله داری ها!یه پول تپل که به طراح وب بدی واست یه سایت عالی بزنه و یه پول تپل تر هم به سئو کار بدی وب سایت شما حداقل 3 تا 4 ماه زمان نیاز داره که در صفحه اول رویت شه.حالا کالاتون چیه و قیمتو پشتیبانیتون چقدره و هزار تا عامل دیگه درآمد شما رو رقم می زنند.فضای مجازی به قول قدیمیا که خم رنگ رزی نیست سه سوت شما رو ثروت مند کنه!پس این فکر شما اشتباهه!
سئوال اول اینه که شما خود این 300 تومنو چه طوری بدست اوردین؟خوب هر کاری که باهاش این سرمایه رو جمع کردین الانم همون کارو بکنید.حالا گیریم که ملک فروختین یا ارث بهتون رسیده.اول اینکه وارد بورس نشید که کلا مقولش سواست و بورس اصلا جایی واسه مبتدی ها نیست.دوم اینکه 300 تومنو تبدیل به ملک یا مغازه کن که از دستت نپره.اما مثلا 10 تومنشو نگه دار و به فکر این باش با این ده تومن چیکار کنم؟چون وقتی سرمایه زیاده خوب مسلمل ولخرجی عافت کاره.یه وقت تو کار ورمی کمپوستو این جور چیزام نری که بیچاره می شی.بقیه بحثو توی این تاپیک ادامه بدین لطفا
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=48119

bigarash
2014-04-19, 17:14
کار تولیدی راه بنداز، یکی از فامیلام کارگاه تراشکاری داره از کارخونه های بزرگ تبریز سفارش ساخت قطعات صنعتی مثل شفت و این جور چیزا رو می گیره ماهی حداقل بالای 10 میلیون براش میمونه، سرمایه ی اولیش هم 100 میلیون بود، الان کنار اون کارگاه چند تا کارگاه دیگه هم راه اندازی کرده که راحت می تونم بگم ماهی بالای 30 تومن براش میمونه، 20 30 نفرم اینطوری کنار ایشون ارتزاق می کنن! البته ایشون 6-7 سالپیش وارد این کار شد که الان فکر کنم با 300 میلیون شما میشه همچین کاری راه اندازی کرد. البته نمیدونم شهر شما مثل تبریز یه شهر صنعتی هست که همیشه سفارش داشته باشی یا نه!

yazdiran
2014-04-19, 17:23
سلام
كار توليدي خوب هست.منتهاش دردسرهاي خاص خودشم داره.اعم از دارايي،شهرداري،بيمه كاركنان،بيمه كارگاه و ... ، نيروي كار، خريد مواد اوليه،نگهداري مواد اوليه و محصول ،‌بازاريابي و فروش و ....
به شهر شما هم بستگي داره كه پتانسل چه كار توليدي اي رو داشته باشه و سود تو توليد چي باشه

كار ساخت و ساز هم تو خيلي از شهرها خوب جواب ميده.مثلا تو شهرهايي ديدم كه چند نفر از تبريز و اون حوالي با همديگه يه تيم شدن و كارها رو پيمانكاري برميدارند و سريع هم تحويل ميدند.با اينكار براي همشهريانشون هم كار جور كردند و هر موقع يه كار تموم شد همه باهم ميرن شهرستان يه مدت استراحت و باز كار بعدي رو دستشون ميگيرند و شروع ميكنند

موفق باشيد

bigarash
2014-04-19, 17:28
سلام
كار توليدي خوب هست.منتهاش دردسرهاي خاص خودشم داره.اعم از دارايي،شهرداري،بيمه كاركنان،بيمه كارگاه و ... ، نيروي كار، خريد مواد اوليه،نگهداري مواد اوليه و محصول ،‌بازاريابي و فروش و ....
به شهر شما هم بستگي داره كه پتانسل چه كار توليدي اي رو داشته باشه و سود تو توليد چي باشه

كار ساخت و ساز هم تو خيلي از شهرها خوب جواب ميده.مثلا تو شهرهايي ديدم كه چند نفر از تبريز و اون حوالي با همديگه يه تيم شدن و كارها رو پيمانكاري برميدارند و سريع هم تحويل ميدند.با اينكار براي همشهريانشون هم كار جور كردند و هر موقع يه كار تموم شد همه باهم ميرن شهرستان يه مدت استراحت و باز كار بعدي رو دستشون ميگيرند و شروع ميكنند

موفق باشيد

دوست عزیز فرمایش ما درست، زحمت داره، ولی خیلی بهتر از ساخت و سازه، الان هرکی برا خودش بساز بفروش شده، شغلی که بساز بفروش ها ایجاد می کنن فصلیه، به نظرت چقدر می تونه برای جامعه مفید باشه؟

yazdiran
2014-04-19, 17:32
خوشم مياد يعضيا تا اين حد صادق هستند:

بنظرمن نیاازمابپرس که تاحالابالا5میلیون پول ندیدیم|بروازیکی بپرس که پولداره وداره ازپولش اسفاده میکنه وسودمیکنه|
البته آقایون ناراحت نشن مثال زدم

ولي بعضي از دوستان كه سن وسالي هم ندارند،يا سن و سال دارند و فقط مشق و درس كردند و نهايتا تو يه زمينه درس خوندند و تئوري يه چيزايي ياد گرفتند!!! ميان، بعضي جاها نظراتي ميدن كه هم تاپيك رو به هم ميريزند و دچار سردرگمي ميكنند و هم اونايي كه تخصصي ندارند تو اون زمينه،فك ميكنن اين بابا يه چيزايي حاليشه

اونوقت نه ميشه پستهاي گمراه كننده شون رو بيخيال شد و نه تو انجمن ميشه باهاشون كل انداخت

nicholasman206
2014-04-19, 17:40
کار باید با تخصص و علاقه و شرایط شخص متناسب باشه، هر کی یه نظری میده !

yazdiran
2014-04-19, 17:46
دوست عزیز فرمایش ما درست، زحمت داره، ولی خیلی بهتر از ساخت و سازه، الان هرکی برا خودش بساز بفروش شده، شغلی که بساز بفروش ها ایجاد می کنن فصلیه، به نظرت چقدر می تونه برای جامعه مفید باشه؟

ببينيد
مثلا يكي از دوستان بنده خودش كار پيمانكاري برميداره و كار ميكنه
يه تيكه زمين هم ميخره(البته خيلي بيشتر از يه تيكه ميخره $-) ) هر موقع كار نبود و يا مصالح صاحب كار نرسيد يا .... ميرن سر اون زمين و كار ميكنند،يعني تيمش بيكار نميشند

فقط يه نكته كه ديدم خيلي اون رعايت ميكنه،مياد و يه زير زمين ميسازه و زياد هم خرج هاي آنچناني براي زيرزمينه نميكنه تا سنگين در نياد.

زيرزمين ترتميز و شيك ميسازه،هرموقع هم مشتري رسيد براش ميفروشه،هركجاي كار كه باشه.

اگه مشتري بخواد كار تموم شده تحويل بگيره، كار رو تموم ميكنه و اگه هم مثلا طرف تا سفت كاري پولش ميرسه،خوب همون سفت كاري شده بهش تحويل ميده

يعني مشتري خوب ك اومد ميفروشه و پاي هزار تومن ،دو تومن واي نمي ايسته و ميره سراغ كار بعدي

زمين رو چون مثلا هزار متر ميخره و خورد ميكنه توش سود ميبره
زمين رو نقد ميخره ،پس ارزونتر مي افته براش
تا ميسازه زمينه گرونتر شده و بازم سود داره
معمولا هم يه استاد كار داره و 2-3 تا كارگر، كه اونم چون كار دائمي بهشون ميده،مزد كمتري بهشون ميده
ساخت و ساز هم براش سود داره

خوب سودش خيلي خوبه ديگه

يعني من نديدم هنوز ساختموني رو تموم كرده باشه و بفروشه!تا زير زمين رو داره سقف ميزنه،همون اهالي محله ميان ازش ميخرند

كلي هم دعاش ميكنند

زمين هم طرفهايي ميخره ك زياد گرون نباشه و زياد هم ارزون نباشه.
براي قشر متوسط ميسازه

موفق باشيد

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

کار باید با تخصص و علاقه و شرایط شخص متناسب باشه، هر کی یه نظری میده !

در اينكه علاقه خيلي مهمه و مخصوصا تو پيشرفت فرد بسيار موثر هست شكي نيست

معمولا هر فردي به يه كار خاص علاقه نداره و ممكنه چندتا كار رو دوست بداره ويه كارهايي هم اصلا نشناسه و اگه بهش معرفي بشن و تجربه ش كنه به اون كار هم علاقه داشته باشه

البته سود خوب تو هر كاري ممكنه و ميتونه ، علاقه هم ايجاد كنه يا لااقل فرد رو وسوسه كنه تا تو اون كار بمونه

موفق باشيد

amirr0098
2014-04-19, 17:54
شما مثل اینکه خیلی عجله داری ها!یه پول تپل که به طراح وب بدی واست یه سایت عالی بزنه و یه پول تپل تر هم به سئو کار بدی وب سایت شما حداقل 3 تا 4 ماه زمان نیاز داره که در صفحه اول رویت شه.حالا کالاتون چیه و قیمتو پشتیبانیتون چقدره و هزار تا عامل دیگه درآمد شما رو رقم می زنند.فضای مجازی به قول قدیمیا که خم رنگ رزی نیست سه سوت شما رو ثروت مند کنه!پس این فکر شما اشتباهه!

اولا من رو هوا حرف نزدم نزدیک 6 ساله کارم همینه دوما اینجا هم پست نزدم رو حساب پیدا کردن سرمایه گذار و دنبالشم نیستم فقط گفتم با این مقدار سرمایه میشه به اون سود رسید
شما یه چیزایی شنیدی ک رو حساب همون حرفا داری حرف میزنی
بله اگه به صورت حرفه ای کار نشه 3-4 ماه زمان میخواد با این الگوریتم جدید گوگل هر کسی دیگه نمیتونه سایت بیاره بالا اونی ها که بتونه بیاره بالا اینقدر کارشو بلده که تو 1 ماه سایتشو بیار صفحه اول با ایندکس آنی این سودی که من خدمت شما عرض کردم اصلا ربطی به سئو نداره چون سود در نظر گرفته که من گفتم بدون سئو و دیده شدن تو گوگل است اگه رو سئو هم کار شه نزدیک 1 ت میاد رو درآمد ماهانه

moj1rayaname
2014-04-19, 18:32
پیشنهاد من
در اولین فرصت پولو میزاشتم بانک تا راکد نمونه و سودش روش بیاد
بعد تحقیقات اساسی میکردم و برای تحقیق هم یه 6 ماه وقت میزاشتم
بعدش 6 ماه اگر تصمیم جدی گرفتم و فرصت خوبی برای خودم پیدا کردم با اون سپرده ای که گذاشته بودم یه وام هم میتونستم بگیرم با شرایط خوب و یه ............ راه مینداختم

پیشنهاد دوم از روی علاقه هم یه فراخوان و تشکیل تیم و ایده پردازی و راه اندازی سایت (وقتی سرمایه کافی هست اصلا نیاز نیست سئو 100% باشه و ورودی گوگل داشته باشیم.. )

poya nemo
2014-04-19, 19:15
با یک مهندس کشاورزی صحبت کن
مرغداری یک شغلی با درآمد خوب هست

84edu
2014-04-19, 20:10
چه همه پیشنهاد کار!
آقا منم یه پیشنهاد دارم باقلوا:

کیوسک بزنید، از این دکه ها که همه چیز میفروشن منظورمه. کسی رو میشناسم که زنجیره ای از این کیوسکها داره و باهاش دنیای خودش رو به کل عوض کرده!
کی فکرش رو میکنه؛ یه کیوسک بشه دو تا و دو تا بشه 4 تا و همینجور ادامه پیدا کنه تا زنجیره ای از کیوسکها در شهرتون بعد استانتون و بعد کشور داشته باشید! پس کیوسک هم شغل خوبیه و با بخش کوچکی از پولتون میتونید استارتش بزنید و با الباقی پولتون هم میتونید سرمایه گذاری کنید مثلاً توی بازار مسکن.
.
.
.
.
.
هر کسی پیشنهادی میده از تجربیات خودش و نمونه های موفقی که دیده توی زندگیش و یا موفقیتهایی که خودش حاصل کرده اما:

کی تضمین میکنه که راهی که رفته تا مثلاً تهران، شما رو هم در مدت زمان یکسان و بدون هیچ مشکلی برسونه به تهران؟!! شاید برف گرفت یهویی و شاید اتوبوس چپ کرد و شاید قطار از ریل خارج شد!

امیدوارم متوجه منظور من شده باشید؛ هیچکس نمیتونه پیشنهاد خوبی به شما بده تا وقتی اطلاعات کاملی ازتون نداشته باشه و صرفاً تجربیاتی منتقل میشه که تو این مورد اصلاً کارایی نداره. مثلاً من میگم با 5 میلیون میشه کار مشاوره رو استارت زد تو یه رشته تخصصی که کم کم ماهی 6 تومن سوددهی داشته باشه آخه خودم تجربش کردم اما واقعاً این تضمین برای شما هم وجود داره که تو این زمینه موفق باشید چون من همچین تجربه ای داشتم؟

ببینید، برای استارت یه کار چندین و چند فاکتور باید لحاظ قرار بگیره که من همیشه در موردشون میپرسم:
سرمایه
زمان آزاد
علایق
تخصص
تجربیات کاری در فضای آنلاین و در دنیای واقعی خودمون!
رشته/رشته های کاری مورد نظر
اینجا توی یه انجمن اینترنتی شما فرمودید 300 میلیون سرمایه دارید و من اگه باشم فقط میگم تو همین اینترنت سرمایه گذاری کنید که هم اشتغال زایی میکنید و هم درآمد خوبی کسب خواهید کرد. ولی پیشنهادات دوستان به چه سمتی رفته؟ این دقیقاً به این خاطر هست که سئوال خوب از سمت شما طرح نشد و باز خوب از سمت دوستان پیگیری نشده.

labkhandshop
2014-04-19, 20:35
دوست من سلام شما که شیراز هستی و قبلا توی لوازم آرایش بودی به نظر من برو توی پاساژ ایران زمین یه مغازه بزن + نمایندگی یگی از برند ها را بگیر . سود خوبی داره . آشنای ما نماینگی فلورمار را گرفت توی شیراز الان کل استان فارس را خودشون تغذیه میکنند .
پس پیشنهاد اول من اینه حالا چه توی پاساژ بحرین ها توی 4 راه زند یا توی پاساژ ایران زمین .

کار دوم پیشنهاد من یه مغازه توی بازار دشتی ( خ داریوش ) هست . مغازه فروش میز lcd خوب سود می کنند آشنایی داریم که میزی که میخرن از کارگاه های توی عادل آباد مثال 180 و به قیمت 350 حدود میفروشن ... البته مدل تا مدل فرق میکنه

اینشاالله موفق باشی و بهترین تصمیم را بگیری :)

mohandesbartar
2014-04-19, 21:56
سلام تخصص اصلیتون چیه؟تو چه کاری مهارت دارید؟سطح تحصیلات؟امکانات جاتبی به غیر سرمایتون؟ شغل قبلیتون ؟ وس والای دیگه هر سوال میتونه یه شرایط ویژه درست کنه که ممکنه باعث پیشرفت و یا پسرفتتون بشه تو ایران زمینه های سرمایه گذاری زیاده ولی علم سرمایه گذاری و تجربه به نسبت کمتر پول شما شضاید برای امثال ما زیاد باشه ولی در عمل و با این تورم سرمایه محکم و ثابت نمیتونه باشه اینکه قبل عمل اومدید تجربه کسب کنید و اطلاعات بسیار عالیه و نشون از حرکت منطقیتون داره و چیزی که در اینده موجب پیشرفتتون میشه اراده تون و تلاش شماست همراه توکل ؟ یه سوال دیگه گه بر اثر اشتباه این سرمایه از دست دادید چی کار میکنید؟؟ قدرت دوباره پا شدن دارید؟؟ اینا مقدمه امر بود شوالای بالا و شرایط زندگی خودتون و محل زندگیتون بگید تا پیشنهاد منطقیتر سعی کنیم پیشنهاد بدیم

یه نکته همیشه در نظر داشته باشید شاید هر کدوم از ما یه کاری با توجه به ظرایطی که خودمون بررسی کردیم بهتون پیشنهاد بدیم ولی همین کار ممکنه برای شما فرضا نتیجه عکس بده برای همین بعد از انالیز شرایطون شما حداقل لیستی از معیارهاتون تهیه کنید و قدرت هرکدوم بسنجید فرضا قیمت محصول مورد نظر در بازار -قدرت ریسک شما-تاهل بودن و یا مجرد بودتون-شرایط ایجاد این کار در تو منطقتون -سود اسمس و عملی و هزینه عملی و اسم محصولفرضا و ومعیار های دیگه و بشینید به طور عامیانه بشینید سبک و سنگینش کنید
نکته اصلی اینه که اگه فک کنید اره 300 دارم و .. تا سال دیگه میتونم بکنش سه میلیار یا حداقلش 600 میلیون که میتونم بکنمش اره بابا من حرفه ای ام و... (ببخشید یه لحطه رفتم تو رویاهاتون و سعی کردم چیزی که ما ایرانا اول از همه میریم سراغش بییان کنیم سودو پول دار شدن) ولی ادم عاقل ضررشم میبینه به نظرم شما باید رو این گزینه هم فک کنید اگه این سرمایه از دشت دادین چی کار میتونید بکنید ایده یدکیتون چیه اینکه بشینیم فقط به سود فکر کنیم اشتباه و معمولا جوونای ایرانی فکر دوم و ایده دوم یدکی ندارن و همین باعث شکست خیلیا شده چون تو بازار رقبای خیلی قوی و با تجربه و سن فعالیت بیشتر هست ببخشید زیاد نوشتم

andishehstars
2014-04-21, 23:25
این ایده برای ماست خوشحال میشیم با هم همکاری داشته باشیم
www.andishehstars.com
برگشت سرمایه پانزده میلیارد تومان

Npayamak
2014-04-23, 18:46
سلام

شما جدی میگی نمیدونی با 300 میلیون تومن چیکار کنی ؟

آقا این همه طرح

اول شما تصمیم بگیر تو نت باشه و یا بیرون از نت
دوم هیچوقت از کل سرمایه تو کار استفاده نکن چون هرکاری که شروع کنی 1% به مشکلات و ... فکر کن که باید از جیب بخوری تا کارت راه بیوفته
--------------------------------------------------------------------------------
تحت وب کارهای خیلی بزرگی میشه انجام داد و پول های زیادی نسبت به بیرون میشه درآورد چون نت بازاری داری به بزرگی کل جهان
یه سایت بازی آنلاین بزن
-------------------- اگر به ساخت و ساز علاقه داری برو مشاور املاک بزن و کارهای ساخت و ساز و مشارکتی انجام بده در کنارش یه سایت هم بالا بیار که هم از نت بهره بری هم کارهای بیرونت رو انجام بدی

در مورد تجربه هم :
تو قسمت املاک تجربه دارم و میخوام تو تابستون یه کارهایی براش انجام بدم که خاص باشه
در مورد نت هم کارم بازاریابی و تبلیغاته و با همه جور سایت ها آشنایی دارم و نت رو بیشتر دوس دارم چون طرح ها و ایده هایی هست که میشه باهاش مولتی میلیاردر شد اگر قراره کاری رو شروع کنی حتما" در موردش تحقیق کن

نصیحت : وارد کاری نشو که پول توش داشته باشه و علاقه و آشنایی باهاش نداشته باشی چون همیشه باید به کسایی وابسته باشی

موفق و پیروز باشی

andishehstars
2014-04-24, 15:27
ببینید دوستان ما الان این ایده ناب را با برگشت سرمایه پانزده میلیارد داریم ولی سرمایه اولیه می خواد ، اگه دوست دارید بیشتر هم میتوانیم برای شما توضیح دهیم .

ما با این ایده هم سرمایه اولیه سرمایه گزار را برمی گردانیم ، هم در سود ایشان را شریک میکنیم و هم برای کسب و کار ایشان تبلیغاتی بدون هزینه انجام میدهیم آن هم با پخش شاهرگی و مویرگی در تمام سایت های زیر رتبه یکصد الکسای ایران نظرات خود را بفرمایید ...

pouria_2310
2014-04-29, 10:35
پوريا از اهواز تو پايانه بندر كار ميكنم بازاريابي كيفهاي كارت بانك ميخوام واسه رانندها

soheyl_ir89
2014-05-30, 19:16
شروع کننده ی عزیز
تصمیمی گرفتید؟

pecgroup.ir
2014-06-01, 00:36
پیشنهاد می کنم مرکز فروش لوازم یدکی خودرو بزنید. دوستای من که در این زمینه ها اطلاعات دارن و کار کردن بارها به من گفتن که درآمد لوازم یدکی ها خیلی بالاست.
چون تعرفه های مصوب صنف، سودی حدود 40 درصد روی قطعات برای فروشنده هست.
لوازم یدکی خودرو هم که همیشه بهش نیازه و فروش داره.مخصوصا اگر در نزدیکی مکانیکی ها باشه.

پیشنهاد می کنم در این زمینه تحقیق کنید.