PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه سرور ارسال ایمیل تبلیغاتی با کیفیت بالا

DevStore
2014-04-18, 21:16
بازاریابی با ایمیل چیست؟
بازاریابی با ایمیل شامل همه شکل های بازاریابی که به ایمیل مرتبط هستند می باشد. هر ایمیل مجزایی که می فرستید، قسمتی از بازاریابی شما با ایمیل می باشد. آن ایمیل می تواند یک نامه فروش، یک روزنامه، یک پیام پشتیبانی یا حتی یک سؤال باشد. مادامیکه در رابطه با کارتان با مردم در تماس باشید در واقع کارتان را ارائه می دهید و این همان بازاریابی می باشد.
چه چیزی بازاریابی با ایمیل را یک ابزار فروش مؤثر می سازد؟
چند جنبه وجود دارد که بازاریابی با ایمیل را یک ابزار با کارآمدی بالا می سازد.بازاریابی با ایمیل یک فن آوری ارسال (Push Technology) است. بجای آنکه منتظر بمانید تا مشتریانتان سایت شما را از یک فهرست یا یک موتور جستجوگر پیدا کنند، خودتان پیغامتان را برای آنها ارسال می کنید. در واقع شما خودتان زمان و محتوای پیغامتان را تعیین می کنید. ثانیأ ایمیل یک ابزار عالی برای تعقیب یک نامه مستقیم یا عملیات بازاریابی از راه دور(Telemarketing)است و بنابراین سرعت پاسخگوئی و بازگشت سرمایه فروش شما را افزایش می دهد. مثلأ می توانید ایمیل مستقیمی را بفرستید و بعد آنرا از طریق ایمیل یک هفته بعد دنبال کنید. یا می توانید آدرس ایمیل آنهارا برای فرستادن اطلاعات اضافی و یا اضافه کردن آنها به یک پاسخ دهنده اتوماتیک درخواست کنید.

ایمیل مارکتینگ چیست ؟
ایمیل مارکتینگ عبارت است از ارسال ایمیل با سرعت بالا به میلیونها نفر در سطح کشور جهت معرفی خدمات و یا محصولات خودتان و یا جلب بازدید کننده برای سایت یا وبلاگتان.

یک ایمیل مارکتینگ خوب باید حداقل شرایط زیر را دارا باشد :

ایمیلها به روز و معتبر باشد و از طرق حساب شده جمع آوری شده باشد .
زمان ارسال ایمیلها منطقی و در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال شود .
متن ارسالی واقعی و به دور از جنجال های تبلیغاتی بوده و شان مخاطب را در نظر بگیرد .
دریافت کننده این اختیار را داشته باشد که خود را از لیست دریافت کنندگان خارج سازد .
در متن ارسالی سایت یا آدرسی برای رجوع بعدی کاربران در نظر گرفته شود .
تا حد امکان آماری از میزان ارسال ها ، دیده شدن ها و مواردی از این دست به تبلیغ دهنده ارائه شود .
امکان ارسال مجدد به همان آدرس ها برای یادآوری وجود داشته باشد .
ایمیل ها طبقه بندی شده باشد .

چرا ایمیل مارکتینگ ؟
ارسال ايميلهاي تبليغاتي يكي از بهترين و به صرفه ترين روش هاي تبليغات در سطح شبكه جهاني اينترنت است. در اين روش شركتها قادر خواهند بود محصولات و خدمات خود را با كمترين هزينه به هزاران و حتي مليونها نفر در سرتاسر جهان معرفي نمايند. ، همچنين با توجه به نوع خدمات و محصولات مي توان قشر خاصي از كاربران را براي معرفي محصولات انتخاب نمود و اين خود دليلي است بر هدفمند بودن اين شيوه تبليغاتي .

پلان شماره 1 :

رم اختصاصی : 1 گیگابایت

پردازنده : 1 هسته 1000Mhz

فضای هارد دیسک : 20 گیگابایت

سرعت پورت شبکه : سرعت پورت شبکه

تعداد آی پی اختصاصی : 1 عدد

سیستم عامل : لینوکس

کنترل پنل : DirectAdmin ( بصورت نامحدود و رایگان )

هزینه ماهانه تنها 75.000 تومان

جهت ارسال سفارش کلیک کنید

پلان شماره 2 :

رم اختصاصی : 2 گیگابایت

پردازنده : 2 هسته 1700Mhz

فضای هارد دیسک : 50 گیگابایت

سرعت پورت شبکه : سرعت پورت شبکه

تعداد آی پی اختصاصی : 1 عدد

سیستم عامل : لینوکس

کنترل پنل : DirectAdmin ( بصورت نامحدود و رایگان )

هزینه ماهانه تنها 125.000 تومان

جهت ارسال سفارش کلیک کنید (http://devstore.ir/mail-vps.php)

روی کلیه پلان های بالا نصب و کانفیگ اولیه بصورت رایگان انجام میگردد و سرویس همراه با کنترل پنل ارسال ایمیل تقدیم مشتری میگردد

سرویس های فوق بصورت دسترسی کامل ( Root ) میباشند و کاربر هیچگونه محدودیتی در تعداد و سرعت ارسال نخواهد داشت

روی کلیه سرویس ها کنترل پنل DirectAdmin بصورت رایگان ارائه میگردد, لذا کاربر قادر به فروش : اکانت Smtp - هاست ایمیل - نمایندگی هاست ایمیل و ... با کنترل پنل DirectAdmin میباشد

کلیه سرورها بصورت Colo بوده و مشکل Abuse وجود ندارد

در صورتی که نیاز دارید تا با کارشکاسان ما در ارتباط باشید یا قبل از خرید سوالی برای شما پیش آمده است میتوانید به یکی از روشهای زیر اقدام نمایید

نوع ارتباط

شروع ارتباط

شناسه

ارتباط از طریق سیستم پشتیبانی آنلاین

http://devstore.ir/chat/button.php?image=devstore_small&lang=en (http://devstore.ir/chat/client.php?locale=en)
devstore.ir

ارتباط از طریق یاهو مسنجر

http://opi.yahoo.com/online?u=info.devstore&m=g&t=1 (ymsgr:sendim?info.devstore)
info.devstore

ارتباط از طریق اسکایپ

http://devstore.ir/templates/devstore/html/images/skype.png
(skype:info.devstore?call)
info.devstore

ارتباط از طریق سیستم تیکت

ارسال تیکت (http://devstore.ir/submitticket.php)
devstore.ir

ارتباط با بخش پشتیبانی از طریق ایمیل

ارسال ایمیل (support@devstore.ir?subject=DevStore%20Support%20 Email)
support@devstore.ir

ارتباط با بخش فروش از طریق ایمیل

ارسال ایمیل (sale@devstore.ir?subject=DevStore%20Sale%20Email)
sale@devstore.ir

ارتباط با مدیریت از طریق ایمیل

ارسال ایمیل (admin@devstore.ir?subject=DevStore%20Admin%20Cont act)
admin@devstore.ir

شهر محل سکونت تهران

84edu
2014-04-18, 21:44
لطف کنید قیمت ها رو در تاپیک درج کنید و لینک رو صرفاً برای ثیت سفارش درج بفرمایید.
همینطور راههای تماستون هم توی تاپیک اضافه کنید و اینکه در کدوم شهر سکونت دارید.
ممنونم از همکاریتون برای جلوگیری از مسدود شدن و حذف تاپیک.
موفق باشید

behnamy
2014-04-22, 17:41
سلام. چرا قیمت هاتون اینقدر بالاست؟ مگه چه کاری روش کردید که قیمتش نسبت به یک vps معمولی اینقدر گرونتره؟

محدودیت ارسال روزانه چقدره؟

DevStore
2014-04-22, 19:44
سلام

سرورهای فوق بصورت کولو هستند و ویژه ایمیل هستند که مشکل ابیوز ندارند

سرورها کانفیگ شده برای ارسال ایمیل انبوه هستند

از سمت ما محدودیتی نداره و بیشترین ارسالی که روی سرورها داشتیم هر 30 دقیقه 11.500 ایمیل بوده

behnam72
2014-04-22, 19:51
اگه ای پی اسپم بشه
از نظر شما مشکلی نخواهد داشت
مثل بستن سرور و ...

سـعید
2014-04-22, 19:54
چرا هزینه اینقدر بالاست ...
تضمین عملکرد درست سرور و ادامه کار چیست ؟

اگر به قیمت مناسب و با تضمین بدهید من خریدارم ... قبلا هم خریدم .... 75 تومانی از opanel که فقط پول خورد ... هم فایده نداشت ..
15 تومانی از مرتضی بهتر از اون بود .. لطفا برای اثبات کیفیت توضیح بیشتری بدهید .. قیمت اینقدر بالا خودش شک بر انگیزه ...

mortezab20
2014-04-22, 20:02
سلام

سرورهای فوق بصورت کولو هستند و ویژه ایمیل هستند که مشکل ابیوز ندارند

سرورها کانفیگ شده برای ارسال ایمیل انبوه هستند

از سمت ما محدودیتی نداره و بیشترین ارسالی که روی سرورها داشتیم هر 30 دقیقه 11.500 ایمیل بوده

یه موضوع اینه که شما میفرمایید مشکل ایبوز پیش نمیاد؟ همچین چیزی نیست
سرورهایی که کولو شدند داخل دیتاسنتر هم میبایست از قوانین دیتاسنتر پیروی کنند یعنی اینکه در صورت عمل کردن خلاف قوانین، ابیوز و ساسپند حتمیست چه معمولی چه کولو شده...

DevStore
2014-04-22, 20:08
اگه ای پی اسپم بشه
از نظر شما مشکلی نخواهد داشت
مثل بستن سرور و ...

به هیچ عنوان مشکل بسته شدن سرور پیش نمیاد
در صورت بلاک شدن آیپی میتونید آیپی جدید خریداری کنید

چرا هزینه اینقدر بالاست ...
تضمین عملکرد درست سرور و ادامه کار چیست ؟

اگر به قیمت مناسب و با تضمین بدهید من خریدارم ... قبلا هم خریدم .... 75 تومانی از opanel که فقط پول خورد ... هم فایده نداشت ..
15 تومانی از مرتضی بهتر از اون بود .. لطفا برای اثبات کیفیت توضیح بیشتری بدهید .. قیمت اینقدر بالا خودش شک بر انگیزه ...

از اونجایی که شما جزء مدیران انجمن هستید میتونم با دریافت مبلغ 25.000 تومان سرویس رو بهتون تقدیم کنم استفاده کنید اگر راضی بودید ما بقی هزینه رو پرداخت کنید.

اگه قبول کنید بعد از تست چند روزه با شرایط بالا همین تاپیک رو تایید کنید در مورد تمدید قیمت رو تا جایی که در توانم باشه باهاتون کنار میام.

همچنین روی پنل برای شما یک بانک ایمیل فعال میزارم که تاثیرگذاری مشخص بشه

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

یه موضوع اینه که شما میفرمایید مشکل ایبوز پیش نمیاد؟ همچین چیزی نیست
سرورهایی که کولو شدند داخل دیتاسنتر هم میبایست از قوانین دیتاسنتر پیروی کنند یعنی اینکه در صورت عمل کردن خلاف قوانین، ابیوز و ساسپند حتمیست چه معمولی چه کولو شده...

سرورها در هلند - ایران - آلمان هستند و پورت سرورها اختصاصی هستند و بابت ابیوز موردی ندارند

sadeghbb
2014-04-22, 21:32
کانفیگ هم انجام میدین ؟
سرور دارم

DevStore
2014-04-22, 22:02
کانفیگ هم انجام میدین ؟
سرور دارم

بله

روی سرور DirectAdmin بدون نیاز به خرید لایسنس نصب میکنیم و واسطون کانفیگ میکنیم

sadeghbb
2014-04-22, 22:26
هزینه رو ارسال کنید لطفا ... تشکر

DevStore
2014-04-22, 22:30
هزینه رو ارسال کنید لطفا ... تشکر

نصب DirectAdmin ( بصورت دائمی و بدون نیاز به لایسنس ) + کانفیگ کامل + نصب کنترل پنل ارسال ایمیل همراه با تنظیمات مربوطه 50.000 تومان

safilo
2014-04-22, 23:16
از اونجایی که شما جزء مدیران انجمن هستید میتونم با دریافت مبلغ 25.000 تومان سرویس رو بهتون تقدیم کنم استفاده کنید اگر راضی بودید ما بقی هزینه رو پرداخت کنید.

اگه قبول کنید بعد از تست چند روزه با شرایط بالا همین تاپیک رو تایید کنید در مورد تمدید قیمت رو تا جایی که در توانم باشه باهاتون کنار میام.

همچنین روی پنل برای شما یک بانک ایمیل فعال میزارم که تاثیرگذاری مشخص بشه

سعید آقا اگه گرفتین و تست کردین لطفا اطلاع بدین توی تاپیک

سـعید
2014-04-23, 10:55
سعید آقا اگه گرفتین و تست کردین لطفا اطلاع بدین توی تاپیک

من الان برای گرفتن این پنل با این هزینه یه مقدار دوبه شک هستم .. نمی خوام بگم مثلا با اخرین پنل 15 هزار تومانی که گرفتم فرقی نداره شاید واقعا فرق داشته باشه که همانا تعداد ارسال بسیار بیشترش نسبت به اون که حدود روزی 8500 عدد بود بزرگترین اختلافش هست ..

مسئله اینه که دارم امروز میرم مسافرت و برای حدود 5 - 6 روز نیستم و وقتی پشت این کامپیوتر نیستم بیشتر کارهای وب مستریم مختل میشه .. نمی دونم میشه امروز کانفیگ کنید و بزاریم رو ارسال .. مثلا چند روز دیگه بیام بازخوردشو ببینم ..
اگه میشه اقدام می کنم ...

حالا مسئله اصلی اینه که ساسپند شدن برای این سرور پیش میاد یا نه ؟ من البته دلیل اصلی ساسپند شدن ها رو نمی دونم چیه ... شاید به خاطر عدم ولیدیتی کامل لیست ایمیل هامون هست ! یا عدم رعایت قوانین اسپم تو متن نامه ... یا تعداد کم اینباکس شدن ؟ لطفا اگر در این زمینه هم راهنمایی می توانید بکنید بفرمایید تا بنده و دیگر دوستان این نکته را هم یاد بگیریم .

irantvshop
2014-04-23, 12:02
قبلا از opanel استفاده کردم و هزینه ام واقعا هدر رفت
جهت شروع کار و تست ، اگر برای بنده نیز با همان قیمت و بانک ایمیل فعال ذکر شده برای آقا سعید بفروشید، آماده دریافت مشخصات حساب برای واریز هستم
ضمنا یک سوال برایم پیش آمده
در سایت قید نمودید که
هیچ محدودیتی در تعداد ارسال و سرعت ارسال ایمیل در پلان های مختلف وجود ندارد و این امر به نرم افزار مورد استفاده کاربر بستگی دارد
آیا برنامه ارسال ایمیل توسط خودمان باید نصب گردد یا شما پس از نصب برنامه و بصورت آماده ارسال ایمیل، تحویل خواهید داد؟

DevStore
2014-04-23, 18:34
من الان برای گرفتن این پنل با این هزینه یه مقدار دوبه شک هستم .. نمی خوام بگم مثلا با اخرین پنل 15 هزار تومانی که گرفتم فرقی نداره شاید واقعا فرق داشته باشه که همانا تعداد ارسال بسیار بیشترش نسبت به اون که حدود روزی 8500 عدد بود بزرگترین اختلافش هست ..

مسئله اینه که دارم امروز میرم مسافرت و برای حدود 5 - 6 روز نیستم و وقتی پشت این کامپیوتر نیستم بیشتر کارهای وب مستریم مختل میشه .. نمی دونم میشه امروز کانفیگ کنید و بزاریم رو ارسال .. مثلا چند روز دیگه بیام بازخوردشو ببینم ..
اگه میشه اقدام می کنم ...

حالا مسئله اصلی اینه که ساسپند شدن برای این سرور پیش میاد یا نه ؟ من البته دلیل اصلی ساسپند شدن ها رو نمی دونم چیه ... شاید به خاطر عدم ولیدیتی کامل لیست ایمیل هامون هست ! یا عدم رعایت قوانین اسپم تو متن نامه ... یا تعداد کم اینباکس شدن ؟ لطفا اگر در این زمینه هم راهنمایی می توانید بکنید بفرمایید تا بنده و دیگر دوستان این نکته را هم یاد بگیریم .

تحویل سرویس ها معمولاً 24 ساعته هست چون سرور باید کنفیگ بشه - دامنه ست بشه و ...

خیر سرورها ساسپند نمیشن - حتی در بدترین شرایط فقط آیپی به مشکل میخوره که به راحتی قابل تغییر هست

قبلا از opanel استفاده کردم و هزینه ام واقعا هدر رفت
جهت شروع کار و تست ، اگر برای بنده نیز با همان قیمت و بانک ایمیل فعال ذکر شده برای آقا سعید بفروشید، آماده دریافت مشخصات حساب برای واریز هستم
ضمنا یک سوال برایم پیش آمده
در سایت قید نمودید که
آیا برنامه ارسال ایمیل توسط خودمان باید نصب گردد یا شما پس از نصب برنامه و بصورت آماده ارسال ایمیل، تحویل خواهید داد؟

سلام

بله نصب میکنیم

هزینه اعلام شده بدلیل اعتبار ایشون هست, اما میتونم برای شما سرویس اولتون رو با هزینه 45.000 توامن همراه با بانک ایمیل ارائه کنم با شرایط زیر :

تضمین بدید که بانک ایمیل جایی منتشر نشه

بعد از استفاده 3 تا 7 روزه نظر خودتون رو توی همین تاپیک بازگو کنید

سـعید
2014-04-23, 20:13
تحویل سرویس ها معمولاً 24 ساعته هست چون سرور باید کنفیگ بشه - دامنه ست بشه و ...

خیر سرورها ساسپند نمیشن - حتی در بدترین شرایط فقط آیپی به مشکل میخوره که به راحتی قابل تغییر هست

بسیار خوب اگر درباره عدم توقف ارسال مطمئن هستید بنده خریداری می کنم . و نتیجه رو در همین تاپیک برای دوستان دیگر عنوان می کنم .
لطفا جهت ارسال اطلاعات پنل و تماس ای بیشتر از ایمیل saied.kp@gmail.com استفاده فرمایید.

نحوه پرداخت هزینه و دریافت سرویس را هم اعلام بفرمایید.

منتظر هستم.

DevStore
2014-04-23, 21:07
بسیار خوب اگر درباره عدم توقف ارسال مطمئن هستید بنده خریداری می کنم . و نتیجه رو در همین تاپیک برای دوستان دیگر عنوان می کنم .
لطفا جهت ارسال اطلاعات پنل و تماس ای بیشتر از ایمیل saied.kp@gmail.com استفاده فرمایید.

نحوه پرداخت هزینه و دریافت سرویس را هم اعلام بفرمایید.

منتظر هستم.

توی تیکت ارسال جواب دادم

از سایت خرید کنید اما پرداخت نکنید تا فاکتور رو اصلاح کنم

سـعید
2014-05-13, 13:58
دوستان متاسفانه پس از بازگشت از مسافرت هم به دلیل مشغله بالای کاری و گرفتاری بیش از حد بنده که تا اخر خرداد ماه هم ادامه خواهد داشت، نتونستم سرویس رو خریداری و تست کنم . عدم پاسخ و نتیجه تست رو به حساب خوب یا بد بودن اون نگذارید . با استارتر در تماس باشید تا اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهند .

idenshz
2014-05-19, 09:45
هزینه به حساب ایشون واریز شده است به زودی نتایج اعلام میشود ...