PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد ثبت شرکت طراحی سایت و تولید نرم افزار

m.ghalgar
2014-04-22, 14:01
توی اساسنامه چه چیزایی باید قید بشه ؟
نیاز به مجوز از سازمان انفورماتیک هست ؟
بحث های مالیاتی به چه صورت هست ؟

EhsanAvr
2014-04-23, 20:27
از من میشنوی اگه میخوای تو نت کار کنی سمت ثبت شرکت نرو
من چند سال پیش شرکت ثبت کردم و پروانه کسب گرفتم و کلی دردسر کشیدم.الان شدیدا پشیمونم.
وقتی شرکت ثبت میکنی میری زیر نظر چند تا ارگان دولتی که هرچی بهت زور بگن نمیتونی کاری بکنی.اعتراض هم بکنی فقط جریمه میشی و ...
نمونش اداره دارایی! اونایی که با این اداره سروکار داشتن میدونن من چی میگم...

yazdiran
2014-04-23, 20:54
سلام

موردي خطري در كمين تون هست:-ss:-$

براتون پ.خ ميكنم

موفق باشيد

Reza
2014-04-23, 21:00
سلام

موردي خطري در كمين تون هست:-ss:-$

براتون پ.خ ميكنم

موفق باشيد

پیشنهاد میکنم اگه منعی نداره در اختیار عموم قرار بدید اطلاعاتتون رو تا سایرین هم بتونن از این بحث استفاده لازم رو ببرن
yazdiran
2014-04-23, 21:28
پیشنهاد میکنم اگه منعی نداره در اختیار عموم قرار بدید اطلاعاتتون رو تا سایرین هم بتونن از این بحث استفاده لازم رو ببرن

بله،خلاصه شو عرض ميكنم

باثبت شركت ،شما علنا ميريد زير ذره بين بعضي از سازمانها و ...

الان مثل قديما نيست ، زياد حساسيتي نباشه و يا رديابي ممكن نباشه

دارايي،شهرداري،بيمه،اداره كار،محيط زيست و .... دير يا زود ميان سراغتون
اگه نيومدن ،شما بايد بري سراغشون چون هرچه ديرتر به هم برسيد، جريمه و دردسر هم بيشتر خواهد بود

البته بستگي به شهر خودتون هم داره كه تا چه حد اين ادارات كارشون درست انجام بدند

خيلي از مشكلات هم ممكنه چندسال بعد يقه شما رو بگيره .

1- تو ثبت شركت اگه به اسمت چيزي نباشه ممكنه كلاه سرت بره و اگه چيزي به اسمت باشه ،يهو ميبيني 5 سال بعد از اينكه اصلا شركت رو جمعش كرديد و دور انداختيد،ميان سراغتون كه شما 5 سال قبل ..... و حالا بايد اينقدر بدي... ~x(
حالا اون شريكتون كجاست؟:-?

جريمه هم مياد روي جريمه و دير كرد و ....

2- من حسابداري كار كردم و هميشه هم سعي كردم قانون رو رعايت كنم ولي باز هم يه جاهايي گير ميدن به آدم كه از نون خوردن و كاسبي سير ميشي

يه كسايي تو اين ادارات كار ميكنند كه شايد اصلا سررشته اي از كاري كه بهشون محول شده ندارند(تو همين نت هم داريم مشابهشو)

احتمال اون هست كه ريال به ريال بايد جواب پس بديد.

3- در اخر توصيه ميكنم روي شركتهايي ،مشابه شركتي كه ميخواهيد ثبت بديد يه بررسي داشته باشيد

ببينيد اونا چه كردند و اگه بتونيد با حسابدارشون از در دوستي صحبت كنيد و از مواردي كه ذكر شد سوال كنيد خيلي نتيجه بهتري ميتونيد بگيريد

ترجيحا لااقل ، براي شروع كار شركت ثبت نديد تا ببينيد كارتون جواب ميده يا نه و تو اين مدت بررسي هاي لازم رو هم در كنار كارتون داشته باشيد

بعد از يه مدتي كه كار كرديد و بررسي كرديد، اونوقت بهتر ميتونيد تصميم بگيريد براي ثبت شركت

اميدوارم موفق باشيد

super web master
2014-04-23, 22:13
این جوریا نیست دوست عزیز اگه روی اصول پیش برید هیچ مشکلی پیش نمیاد.تجربه دوستان تجربیات افرادی که تازه رفتن یه چیزیو امتحان کردن و مسلما مثل هر کسی توی این راه اشتباهات زیادی کردن.الان سامانه ثبت شرکت ها اینترنتی شده و مثل سابق نیست.ثبت شرکت شما رو از خیلی مزایا هم برخوردار می کنه.شما بهترین کاری که می تونید بکنید اینه که با یک وکیل اومر ثبتی مشورت کنید.

m.ghalgar
2014-04-24, 14:01
ممنون از همه دوستان - تصمیم دارم شرکت رو ثبت کنم در مورد موضوع تاپیک اگر می تونید کمک کنید

kala110manager
2014-04-24, 14:57
به نظر من اگه گروه نرم افزاری ثبت کنید بهتر از شرکته و دردسرش کمتره

m.ghalgar
2014-04-24, 15:03
به نظر من اگه گروه نرم افزاری ثبت کنید بهتر از شرکته و دردسرش کمتره

چه جوری باید ثبت کرد ؟

kala110manager
2014-04-24, 15:13
چجوریش را نمیدونم ولی یه نفر که شرکت نرم افزاری ثبت کرده بود میگفت کاش گروه نرم افزار ثبت میکردم و الان قصد داره به گروه نرم افزاری تغییر بده

EhsanAvr
2014-04-24, 23:56
ثبت شرکت هیچ مزایایی نداره.فقط دردسر داره

84edu
2014-04-25, 01:08
من تجربه ای که داشتم رو عرض میکنم شاید مفید بود:
شرکت های نرم افزاری مالیات سنگینی بهشون تعلق میگیره نسبت به سایرین.

شرکت با مسئولیت محدود اگر ثبت کنید، فکر کنم معافیتهای مالیاتی نصیبتون بشه.
ولی کلاً درسته تصمیم قطعی به ثبت دارید ولی اگر میتونید بدون ثبت شرکت کار کنید، راحت تر خواهید بود :)

موفق باشید.

mhdghavam
2014-06-09, 16:00
سلام دوست گرامی

من هم با بقیه دوستان هم نظر هستم تا جایی که میتونی کارت رو ثبت نکن و خودت رو به دردسر ننداز. هر روز یه گیری بهت میدن البته راه های فرار زیاده اما خیلی دردسر داره و کلی هم هزینه بیخود باید انجام بدی

همین ثبت کلی هزینه میبره چون خیلی ها از قوانین ثبت اطلاعاتی ندارند خواه نا خواه مجبورن برن پیش موسسات ثبت شرکت. درسته که الان خیلی چیزا اینترنتی شده اما شما از خیلی مسائلش خبر نداری و مجبوری از موسسات ثبت شرکت استفاده کنی و اونا هم تا جایی که بتونن شمارو میچاپن البته من یک موردش رودیدم شاید بقیه بهتر باشن

اما خودتو تو دردسر ننداز بیخودی از من به شما نصیحت دنبال راه دیگه ای باش به جای ثبت شرکت. سعی کن با انجام کارهای خوب در زمینه کار خودت برای خودت اعتبار کسب کنی