PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نکته مهم در رابطه با ارسال سفارشی

Iranizi
2011-05-10, 01:08
حتما همونطور که میدونید تعرفه های جدید اعمال شده و با این وضعیت گاهی هزینه پست از قیمت خود محصول بیشتر میشه. یک راه که میتونه امید بخش باشه ارسال سفارشی هست.
میخواستم نکته ای رو خدمت همکاران بگم تا در جریان باشند. جدیدا بعضی کارمندان پست چه در ادارات اصلی و چه در دفاتر خدمات ارتباطی از گرفتن بسته های سفارشی خودداری میکنند و ه بهانه های مختلف اعلام میکنند که ارسال سفارشی نداریم. توجه کنید که این کارشون کاملا غیر قانونی هست و هیچ توجیهی نداره و فقط در جهت درامد بیشتر سرویس پیشتاز هست.
اگر به مورد اینچنینی برخورد کردد به هیچ وجه از حق خودتون کوتاه نیایید و پیگیری کنید تا بستتون رو ارسال کنند.

آزادی
2011-05-10, 01:26
امروز که پنل من این به این شکل در اومد و من فکر میکنم که هموار بهترین کاری رو که میشد انجام داد کرد ...

1001

Iranizi
2011-05-10, 01:31
کار جالبی انجام داده. اینطوری مشتری میتونه خودش انتخاب کنه . من که سرویس پیشتاز رو در همه فروشگاه هام غیر فعال کردم.

آزادی
2011-05-10, 01:36
ضمنا حالت پیش فرضش سفارشی هست و در جایی که ما هستیم ارسال سفارشی با پیشتاز زیاد فرقی نمیکنه و در این مورد کمی شانس آوردیم. #:-s

mdark
2011-05-10, 01:43
حتما همونطور که میدونید تعرفه های جدید اعمال شده و با این وضعیت گاهی هزینه پست از قیمت خود محصول بیشتر میشه. یک راه که میتونه امید بخش باشه ارسال سفارشی هست.
میخواستم نکته ای رو خدمت همکاران بگم تا در جریان باشند. جدیدا بعضی کارمندان پست چه در ادارات اصلی و چه در دفاتر خدمات ارتباطی از گرفتن بسته های سفارشی خودداری میکنند و ه بهانه های مختلف اعلام میکنند که ارسال سفارشی نداریم. توجه کنید که این کارشون کاملا غیر قانونی هست و هیچ توجیهی نداره و فقط در جهت درامد بیشتر سرویس پیشتاز هست.
اگر به مورد اینچنینی برخورد کردد به هیچ وجه از حق خودتون کوتاه نیایید و پیگیری کنید تا بستتون رو ارسال کنند.

پست سفارشی برای پنل کدوم شرکت ها فعال شده ؟؟

Iranizi
2011-05-10, 01:47
پارس پیک که فعال هست. البته از قبل هم بوده

mory_sl
2011-05-10, 06:14
دی پی و پارسپیک که داشتن از قبل پست سفارشی رو و خود کاربر می تونست فعال و یا غیر فعال بکنه .

آخه این پست سفارشی خیلی داغونه . تا بره بسته برسه به دست مشتری دل فروشنده اب شده و به این راحتی ها پولتون بک نمیشه که!!

Iranizi
2011-05-10, 10:36
منظورتون رو از به این راحتی نفهمیدم. پست پول رو که از مشتری گرفت برمیگردونه. فرقی نمیکنه سفارشی باشه یا پیشتاز

rial
2011-05-10, 12:17
منظورتون رو از به این راحتی نفهمیدم. پست پول رو که از مشتری گرفت برمیگردونه. فرقی نمیکنه سفارشی باشه یا پیشتاز
زمانش دیر تر میشه

p30maps
2011-05-10, 13:17
دوستان همین الان هم سفارشات پیشتاز با تاخیر 4 5 روز میرسه و فرقی بین پیشتاز و سفارشی تقریبا نیست

در ضمن وقتی خودمشتری بدونه سفارشش بعد 6 روز میرسه، دیگه خیلی اعصابش خورد نمیشه

به نظر من با این قیمتها اکثر خریدارا پست سفارشی رو انتخاب می کنند

persiastore
2011-05-10, 13:23
من از دیروز حتی یه پیشتاز هم نداشتم
همش سفارشی شده

pikaf
2011-05-10, 13:27
پست سفارشی برای پنل کدوم شرکت ها فعال شده ؟؟

پیک آوران هم خیلی وقته فعاله

persiastore
2011-05-10, 14:07
دوستان یه مورد دیگه درباره سفارشی
اگر بسته های سفارشیتون جدا بشه
تجزیه مبادلات سفارشی مثل پیشتاز بعدازظهر نیست
صبح ارسال میکنند
یعنی بسته های که اون روز جمع اوری میشه فردا صبح ارسال میشه- مثلا بسته های که 5 شنبه جمع آوری میشه شنبه ارسال میشه
این مورد رو دقت کنید و سعی کنید خیلی سریع ارسال کنید بره که خیلی دیر نشه

آزادی
2011-05-11, 02:28
در ضمن وقتی خودمشتری بدونه سفارشش بعد 6 روز میرسه، دیگه خیلی اعصابش خورد نمیشه

اینم خوب سیاستیه ها، والله همینجوریش جنس رو با کلی ناز و ادا تحویل مشتری میدادند حالا یکی دو روز هم روش برای مشتری بینوا که زیاد فرقی نمیکنه و تازه خوشحالم میشه که کالا رو ارزون تر تحویل گرفته. (به نظر من)

moji69
2011-05-11, 13:21
فروتل هم پست سفارشي رو اضافه كرد.=d>

zarin
2011-05-11, 22:10
امروز که پنل من این به این شکل در اومد و من فکر میکنم که هموار بهترین کاری رو که میشد انجام داد کرد ...

1001

ایول.کم کم هموار داره به قول هاش عمل میکنه.راستی سفارشی چند روزه میرسه؟

persiastore
2011-05-11, 22:53
ایول.کم کم هموار داره به قول هاش عمل میکنه.راستی سفارشی چند روزه میرسه؟
7-10 روزه

من کلا واسه فردا یه سفارش دارم
4شنبه ها روزهای پرفروشی بود قبلا

NaserKhan
2011-05-12, 02:25
فروتل هم پست سفارشي رو اضافه كرد.=d>

فروتل همونیه ک قبل عید بهم بارها وبارها میگفت ک سرویس سفارشی دیگه کاربردی نداره و بعد عید دیگه از چرخه ی پست خارج میشه و من حتی یکی ذو بار ازشون درخواست کردم ک این امکان رو برام محیا کنند اما رو حرفشون پافشاری کرذند

چقدر زمونه بعد یه سال عوض شده ا!!!!!!!!!!!

خدا خیرتون بده اینو از اولش بزارید تا مشتری حق انتخاب داشته باشه!
هزینه ی پیشتاز قبلا 3500 بود الان شذه 6000 تومن اما با این پست سفارشی یکم خوب شده 1800