PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با ۱۰ ملیون چیکار میتونم بکنم؟!!

shahinre
2014-04-29, 13:33
سلام
بنده ۱۰ میلیون سرمایه دارم و میخوام تو نت سرمایه گذاری کنم، با خرید و فروش اینترنتی هم آشنایی دارم یعنی میتونم فروشگاهی اداره کنم ولی نمیدونم تو چه زمینه ای فعالیت کنم؟ درضمن یک دستگاه داپلیکیتور هم دارم.
ممنون میشم کمکم کنید

soheyl_ir89
2014-04-29, 13:55
سلام

خودتون تا به حال به چه سایت هایی فکر کردید؟
علاقه ی خودتون چی هست؟
در چه زمینه هایی اطلاعات دارید که بتونه کمکتون کنه؟

lergo
2014-04-29, 13:57
سایت اماده بخر
گوگلش بالا باشه.
موزیک-تفریحی-دانلود و...
درامد هم داری دیگه

shahinre
2014-04-29, 14:05
والا به سايت تفريحي و دانلود علاقه دارم ولي نميدونم درامدش خوبه يا نه؟ فروشگاه هم سي دي و دي وي دي يكم انتخابش سخته چون هيچكدوم مجوز ندارن( فيلم و سريال ايراني)

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سایت اماده بخر
گوگلش بالا باشه.
موزیک-تفریحی-دانلود و...
درامد هم داری دیگه

به نظر شما درامدش بيشتر از فروشگاهه؟

soheyl_ir89
2014-04-29, 14:23
چرا سی دی های شرکتی رو نمی فروشید؟ اونایی که مجوز دارن. سودشون خوبه و حتی تا 50% هم می رسه.

می تونید با همکاری چند طراح، فایل های لایه باز بفروشید. حتی می تونید فروشگاهتون به زبان انگلیسی باشه و درآمدتون به دلار باشه. چیزی شبیه این : http://graphicriver.net/?osr=fn&sso

shahinre
2014-04-29, 14:28
چرا سی دی های شرکتی رو نمی فروشید؟ اونایی که مجوز دارن. سودشون خوبه و حتی تا 50% هم می رسه.

می تونید با همکاری چند طراح، فایل های لایه باز بفروشید. حتی می تونید فروشگاهتون به زبان انگلیسی باشه و درآمدتون به دلار باشه. چیزی شبیه این : http://graphicriver.net/?osr=fn&sso
امكانش هست درباره ايده ي دومتون يكم بيشتر برام توضيح بديد؟ ممنون ميشم

filmbazz
2014-04-29, 14:36
یه سایت دانلود فیلم و سریال بزن بعد 6 ماه وی ای پی بنداز روش درامدزا میشه

soheyl_ir89
2014-04-29, 14:45
امكانش هست درباره ايده ي دومتون يكم بيشتر برام توضيح بديد؟ ممنون ميشم
شما طراح گرافیست استخدام می کنید (پروژه ای)، طرح کارت ویزیت، بروشور و سایت و ... رو به صورت psd و لایه باز طراحی می کنن و به شما می دن، شما هم می ذاری در فروشگاه و به تعداد نامحدود، می فروشید. می تونید هم فروشگاه فارسی زبان داشته باشید برای هموطنان و هم فروشگاه انگلیسی زبان برای خارجی ها با درآمد دلار.
بازم سوالی هست بفرمایید.
باور کنید ما طراح های خیلی ماهری داریم و می تونید این کارو خیلی جدی انجام بدید. کارش در منزل هست، دستمزدها پروژه ای و محصولاتتون هم فایله و دردسرهای پست و ... رو ندارید.
نظرتون؟

mghayour
2014-04-29, 14:53
سلام
منم ب نوبه خودم پیشنهاد میکنم یک سایت مشابه پونیشا راه اندازی کنین ponisha.ir
و امکانات بیشتر + کمیسیون کمتر رو در راستای کارتون قرار بدین

موفق باشید

shahinre
2014-04-29, 15:02
شما طراح گرافیست استخدام می کنید (پروژه ای)، طرح کارت ویزیت، بروشور و سایت و ... رو به صورت psd و لایه باز طراحی می کنن و به شما می دن، شما هم می ذاری در فروشگاه و به تعداد نامحدود، می فروشید. می تونید هم فروشگاه فارسی زبان داشته باشید برای هموطنان و هم فروشگاه انگلیسی زبان برای خارجی ها با درآمد دلار.
بازم سوالی هست بفرمایید.
باور کنید ما طراح های خیلی ماهری داریم و می تونید این کارو خیلی جدی انجام بدید. کارش در منزل هست، دستمزدها پروژه ای و محصولاتتون هم فایله و دردسرهای پست و ... رو ندارید.
نظرتون؟

والا احساس ميكنم از پسش بر نيام!!؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سلام

موفق باشید

امكانش هست يكم درباره عملكردش بطور مختصر برام بگيد؟ ممنون ميشم

soheyl_ir89
2014-04-29, 15:11
والا احساس ميكنم از پسش بر نيام!!؟

چرا؟

سایت شبیه آپارات هم خوبه؛ اما به شرطی که تلاش کنید در حد آپارات بشید.

shahinre
2014-04-29, 15:19
چرا؟

سایت شبیه آپارات هم خوبه؛ اما به شرطی که تلاش کنید در حد آپارات بشید.

منبع درامدش از كجاس يه سايتي مثل اپارات؟

soheyl_ir89
2014-04-29, 15:30
منبع درامدش از كجاس يه سايتي مثل اپارات؟

نگفتید چرا احساس مي كنید از پسش بر نمی آید ! (اون سایتی که گفتم).

کلیک کنید (http://www.saba-e.com/pricelist#aparat) (البته به قیمت ها اعتمادی نکنید. معمولا قیمت ها کمتر از این هاست).

shahinre
2014-04-29, 16:04
نگفتید چرا احساس مي كنید از پسش بر نمی آید ! (اون سایتی که گفتم).

کلیک کنید (http://www.saba-e.com/pricelist#aparat) (البته به قیمت ها اعتمادی نکنید. معمولا قیمت ها کمتر از این هاست).

والا اخه تاحالا اين ضمينه كاري انجام ندادم!

soheyl_ir89
2014-04-29, 18:48
والا اخه تاحالا اين ضمينه كاري انجام ندادم!
سایت فروش طرح های گرافیکی لایه باز، طرح خوبیه البته مثل هر طرحی، به شرطی که خوب اجرا بشه. کار سختی نیست و می تونید مشورت بگیرید. این فروشگاه ها به جایی می رسن که مثلا تعداد زیادی طراح به جای از صفر شروع کردن مشتری دائمی فروشگاه شما می شن. یا خیلی از تازه کارها که نمی تونن طرح گرافیکی رو طراحی کنن اما می تونن طرح لایه باز رو به چیزی که نیاز دارن تبدیل کنن، مشتری فروشگاه شما می شن.
سایت مشابه آپارات از نظر برنامه نویسی زیاد هزینه ای براتون نخواهد داشت. اما تعداد زیادی بازدیدکننده، مرتبا ویدئوهارو نگاه می کنند و این از عهده ی هاست های معمولی بر نمی آد. من نمی دونم میزبان این سایت ها چه هاست/سرورهایی هستند. البته می دونم که یکی-دو تا نیستند. هزینه ی اون هارو نمی دونم. اما بازدید صفحات آپارات بسیار بالاست و پتانسیل درآمدزایی بسیار بالایی داره.
ضمن این که امکاناتی در این سایت ها می تونید قرار بدید که نسبت به سایت های مشابه، مزیت باشه و اون ها رو غیر رایگان در اختیار بذارید. مثلا سرعت بهتر نمایش و ...

نظرتون چیه؟
سایتی به ذهن خودتون رسیده؟

black_ice
2014-04-29, 19:24
یادمه یکی از دغدغه های مدیر آپارات هزینه های بالا نگهداری اون بود

shahinre
2014-04-29, 20:32
سایت فروش طرح های گرافیکی لایه باز، طرح خوبیه البته مثل هر طرحی، به شرطی که خوب اجرا بشه. کار سختی نیست و می تونید مشورت بگیرید. این فروشگاه ها به جایی می رسن که مثلا تعداد زیادی طراح به جای از صفر شروع کردن مشتری دائمی فروشگاه شما می شن. یا خیلی از تازه کارها که نمی تونن طرح گرافیکی رو طراحی کنن اما می تونن طرح لایه باز رو به چیزی که نیاز دارن تبدیل کنن، مشتری فروشگاه شما می شن.
سایت مشابه آپارات از نظر برنامه نویسی زیاد هزینه ای براتون نخواهد داشت. اما تعداد زیادی بازدیدکننده، مرتبا ویدئوهارو نگاه می کنند و این از عهده ی هاست های معمولی بر نمی آد. من نمی دونم میزبان این سایت ها چه هاست/سرورهایی هستند. البته می دونم که یکی-دو تا نیستند. هزینه ی اون هارو نمی دونم. اما بازدید صفحات آپارات بسیار بالاست و پتانسیل درآمدزایی بسیار بالایی داره.
ضمن این که امکاناتی در این سایت ها می تونید قرار بدید که نسبت به سایت های مشابه، مزیت باشه و اون ها رو غیر رایگان در اختیار بذارید. مثلا سرعت بهتر نمایش و ...

نظرتون چیه؟
سایتی به ذهن خودتون رسیده؟

والا اصلا با طرح اول نمیدونم چرا حال نکردم ولی ایده دومتون خوبه،یکمی باز هم دودلم و نمیدونم بتونم موفق شم یا نه؟:-?:(

soheyl_ir89
2014-04-29, 22:04
والا اصلا با طرح اول نمیدونم چرا حال نکردم ولی ایده دومتون خوبه،یکمی باز هم دودلم و نمیدونم بتونم موفق شم یا نه؟:-?:(
دومیش فروش فایله یا اشتراک گذاری ویدئو؟ :d
دلایل خوش اومدن و حال نکردن رو اگه بگید، شاید بشه پیشنهادای بهتری بدیم.

shahinre
2014-04-29, 23:19
دومیش فروش فایله یا اشتراک گذاری ویدئو؟ :d
دلایل خوش اومدن و حال نکردن رو اگه بگید، شاید بشه پیشنهادای بهتری بدیم.

اشتراک ویدیو ، آخه اصلا سر در نمیارم از این کار:(

soheyl_ir89
2014-04-29, 23:37
اشتراک ویدیو ، آخه اصلا سر در نمیارم از این کار:(

از چه کاری سر در می آرید؟

می تونید یه سایت داشته باشید با موضوع های مختلف. نیازی نیست خودتون هم روش کار کنید. نهایتا 1 میلیون خرج قالب و سئو می کنید و چند نویسنده استخدام می کنید و تا یک سال، مستمر کار می کنید و دستمزد نویسنده هارو از همین سرمایه تون می پردازید. بعد از یک سال، درآمد چند میلیونی از تبلیغاتتون خواهید داشت. همیشه هم چند نویسنده داشته باشید.

گفتید با فروشگاه اینترنتی آشنایی دارید؛ محصولی ندارید در حال حاضر برای فروش؟

کدوم شهر هستید؟

shahinre
2014-04-30, 00:11
از چه کاری سر در می آرید؟

می تونید یه سایت داشته باشید با موضوع های مختلف. نیازی نیست خودتون هم روش کار کنید. نهایتا 1 میلیون خرج قالب و سئو می کنید و چند نویسنده استخدام می کنید و تا یک سال، مستمر کار می کنید و دستمزد نویسنده هارو از همین سرمایه تون می پردازید. بعد از یک سال، درآمد چند میلیونی از تبلیغاتتون خواهید داشت. همیشه هم چند نویسنده داشته باشید.

گفتید با فروشگاه اینترنتی آشنایی دارید؛ محصولی ندارید در حال حاضر برای فروش؟

کدوم شهر هستید؟

اصفهان هستم والا محصول خاصي ك ندارم ، فك كنم اين ايده خيلي خوب باشه ، اطلاعي از درامد سايت ها نداريد شما؟( سايت هاي تفريحي ، دانلود و...)

djmohammad
2014-04-30, 00:42
با سلام

می تونی هاستینگ بزنی و درآمد خوبی داشته باشی

با سرمایه ای که دارید می تونید تبلیغات کنید و مشتریان زیادی پیدا کنید ...

پیشنهاد اصلی بنده همین هست

البته به نظر بنده اول از سرور مجازی شروع کنید و سپس سرور اختصاصی تهیه نمایید و به کارتون ادامه بدید

با احترام

soheyl_ir89
2014-04-30, 00:58
اصفهان هستم والا محصول خاصي ك ندارم ، فك كنم اين ايده خيلي خوب باشه ، اطلاعي از درامد سايت ها نداريد شما؟( سايت هاي تفريحي ، دانلود و...)

دوستان واردتر هستن
ازشون بپرسید
فکر می کنم اگر بخواید از این سایت هایی که بهشون می گن تفریحی داشته باشید، درصد زیادی از سرمایه تون می مونه و می تونید کار دیگه ای هم داشته باشید.
پیشنهاد من اینه که تمرکز بیشتری روی فروشگاه اینترنتی داشته باشید تا شاید به نتیجه برسید. سرمایه ی کافی دارید. دقت کنید که همیشه نیازی نیست همه ی محصولات فروشگاه رو داشته باشید.

andishehstars
2014-04-30, 15:37
با سلام و عرض احترام سرما یه گذاری روی رسانه تصویری فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه اگر خواستین توضیحات بیشتری عرض کنم خدمتتان http://www.andishehstars.com

mghayour
2014-05-02, 18:06
ین پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط mghayour نمایش پست ها
سلام

موفق باشید
امكانش هست يكم درباره عملكردش بطور مختصر برام بگيد؟ ممنون ميشم

سلام

پونیشا در واقع یک فضای مجازی هست که در اون کسانی که نیاز به کارهای تحت کامپیوتر دارن و کسانی که میتونن این کار ها رو بکنن با هم آشنا میشن

مثلا یک نفر به عنوان کارفرما میگه من به یک سایت با این مشخصات و حدود فلان قیمت نیاز دارم بعد کسایی که میتونن فلان وبسایت رو راه بندازن میان
و پیشنهاد میدن که با این قیمت و این بیعانیه و تو چند روز براتون راه میندازیمش
بعد کارفرما پیشنهاد بهتر رو انتخاب میکنه و پول بیعانیه رو واریز میکنه (پول تو سایت میمونه و تا پایان کار دست پیمان کار نمیرسه)
حالا نوبت پیمانکار هست که پروژه رو انجام بده سپس به کارفرما اعلام کنه، خلاصه کارفرما باقی پول رو تحویل سایت میده و بعد هم پروژه رو تحویل میگیره
درنهایت اعلام میکنه که سایت پول رو به حساب پیمان کار واریز کنه

علاوه بر این کارفرما میتونه در پروفایل پیمانکار نظر بذاره که این بنده خدا کارش چجوریاس و همینطور پیمانکار هم برای کارفرما و به هم نمره میدن و یسری قابلیت های دگه

در کنار این داستان ها سایت یک پولی از کارفرما و پیمان کار به عنوان کمیسیون میگیره که درآمد خودش به حساب میاد
منتهی یکم زیاده ! مثلا برای ارسال پیشنهاد برای پروژه هم پول میگیره که اگر قبول نشد مشکل خود طرفه !!!!
همچنین قیمت هایی که ملت میدن یکم نجومی هست و کسی بر قیمت ها کنترلی نداره (ینی اگر یک شورای کنترل قیمت هم داشت عااالی بودد !)

خلاصه یسری عیب ها هست که بعضیا ترجیح میدن خارج از اون کار کنن و اگر شما سایتی بزنی که از پونیشا بهتر باشه قطعا افرادی که اینجان + افرادی که از اینجا رفتن میان تو اون سایت
و فعالیتشون رو شروع میکنن

موفق باشین

mghayour
2014-05-04, 00:55
دوستان واردتر هستن
ازشون بپرسید
فکر می کنم اگر بخواید از این سایت هایی که بهشون می گن تفریحی داشته باشید، درصد زیادی از سرمایه تون می مونه و می تونید کار دیگه ای هم داشته باشید.
پیشنهاد من اینه که تمرکز بیشتری روی فروشگاه اینترنتی داشته باشید تا شاید به نتیجه برسید. سرمایه ی کافی دارید. دقت کنید که همیشه نیازی نیست همه ی محصولات فروشگاه رو داشته باشید.

سلام
با نظرتون موافقم !
اگر در کنار یک سایت تفریحی یک سایت فروشگاهی باشه و جنس هاتون رو تو سایت تفریحی تبلیغ کنین خیلی عالی میشه
برای جنس هم لازم نیست حتما خودتون داشته باشین!
میتونین بگردین و کسایی رو پیدا کنین که جنس دارن و احیانا رو دستشون مونده !!!! و شریک بشین !