PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگه پول داشتید و می خواستید یه سایت رو بخرید، کدوم سایت رو می خریدید؟

mosapour
2014-04-29, 21:41
سلام دوستان
اگه الان بدون محدودیت بودجه داشتید و می خواستید یه سایت رو همین الان بخرید، کدوم سایت رو می خریدید؟
لطفا فقط اسم سایت رو بگید. چه خارجی چه ایرانی.

reza98
2014-04-29, 21:44
گوگل .کام :دی

payamka
2014-04-29, 21:48
گروپون :x

1yaser
2014-04-29, 21:51
فکر می کنم اگر فقط می گفتید سایت های ایرانی بهتر بود. چون جواب ها واقعی تر بود. طبیعتا الان همه می گن گوگل و...

moj1rayaname
2014-04-29, 21:53
فعلا که بدون محدودیت بی پولیم و کسی به ریال بی ارزش ما توجه نمیکنه :ی

redpayam
2014-04-29, 21:56
عزیز الان باید بدونی ک چه سایتی قصد فروش داره :)

mosapour
2014-04-29, 22:00
عزیز الان باید بدونی ک چه سایتی قصد فروش داره :)

خب فرض کنید اون سایتی که می خواین قصد فروش داره.
قصدم از طرح این سوال خیلی پیچیدس. لطفا با دقت بیشتر جواب بدید و پیچیده تر از این نکنیدش.

h-agah
2014-04-29, 22:22
شاپکیپر به قیمت 120 میلیون

iranshoping
2014-04-29, 22:27
سلام من علی ای بی و امازونو میخریدم میخریدم که بتونم مدیریت کنم یاهورم میخریدم با گوگل رقابت میکردم

mosapour
2014-04-29, 22:35
شاپکیپر به قیمت 120 میلیون

میشه حالا که قیمت رو دقیق می گید، علت رو هم دقیق تر توضیح بدید

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سلام من علی ای بی و امازونو میخریدم میخریدم که بتونم مدیریت کنم یاهورم میخریدم با گوگل رقابت میکردم

چطوری رقابت می کردین؟

vahab00
2014-04-29, 22:55
من نمیخریدم
اگه اون چیزی که مد نظر شماست من ترجیح میدم از 0 ایدمو شروع به کار کنم و با علاقه و صلیقه خودم کارو آغاز کنم
اینطور مدیریت بهتری نیز خواهم داشت چون در طول زمان نقاط ضعف و قوت خودم رو نیز می فهمم و میتونم خیلی بهینه تر سایتم رو پیش ببرم
حتی میتونم با خیلی ها رقابت کنم
من آرزوی داشتن سایتی بزرگ که تو نت هستن رو ندارم
من دوست دارم کاری رو انجام بدم که منو ارضا کنه وگرنه میلیاردر هم باشم یا بشم در کاری که بهش علاقه ندارم اصلا لذت نمیبرم و باز یک حس پوچی تو خودم حس میکنم
لاقل من ک اینطورم !

alihosein
2014-04-29, 23:05
facebook
ebuy

farshad7
2014-04-29, 23:20
من سایت ( پیوندها ) رو میخریدم و سایت رو میکشیدم پائین تا دیگه با باز شدن اجباری روی صفحات سایتهای مختلف ، روی مخ دیگران نباشه.هر سایتی میزنی یه صفحه هم پاپ میشه میاد بالا به ( اسم پیوند ها میگه منم هستم زورکی باید منم یه بار رفرش کنید تا رتبم بره بالا ) . فکر کن این همه سایت دارن با زحمت میرسن رتبه های بالاتر ، اونوقت یکی ( مفتکی - الکی - زورکی ) میاد میشه رتبه 14 ایران. خدایا شکرت

ویا یکی از سایتهای (غیراخلاقی) و با رتبه بالا و معروف جهان رو میخریدم و کلا ساختارش رو تبدیل به یک سایت (بشردوستانه و اجتماعی با گرایش مثبت میکردم) . تاثیر این کار میتونه هزاران برابر بیشتر از اون سایت غیر اخلاقی روی مردم جهان باشه . یه شوک بزرگ که مثل یه زلزله 10 ریشتری میمونه . از اون کارایی که احتمالا خدا بهش نمره 20 رو راحت میده.
چراکه نه؟
اصلا حالا که قراره پول داشته باشم و یه سایت بزرگ رو بخرم ، چی از این بهتر که اونو به خدا هدیه بدم.
حتی فکر کردن بهش لذت بخشه.

andishehstars
2014-04-30, 15:41
دیجی کالا واقعا بی نظیره من سعی می کردم سایتی که دارم مانند این کار میزنم را گسترش میدادم

mobomas
2014-04-30, 16:35
سایت خودم رو توسعه میدادم

daytoday1
2014-04-30, 17:18
من سایت ( پیوندها ) رو میخریدم و سایت رو میکشیدم پائین تا دیگه با باز شدن اجباری روی صفحات سایتهای مختلف ، روی مخ دیگران نباشه.هر سایتی میزنی یه صفحه هم پاپ میشه میاد بالا به ( اسم پیوند ها میگه منم هستم زورکی باید منم یه بار رفرش کنید تا رتبم بره بالا ) . فکر کن این همه سایت دارن با زحمت میرسن رتبه های بالاتر ، اونوقت یکی ( مفتکی - الکی - زورکی ) میاد میشه رتبه 14 ایران. خدایا شکرت

ویا یکی از سایتهای (غیراخلاقی) و با رتبه بالا و معروف جهان رو میخریدم و کلا ساختارش رو تبدیل به یک سایت (بشردوستانه و اجتماعی با گرایش مثبت میکردم) . تاثیر این کار میتونه هزاران برابر بیشتر از اون سایت غیر اخلاقی روی مردم جهان باشه . یه شوک بزرگ که مثل یه زلزله 10 ریشتری میمونه . از اون کارایی که احتمالا خدا بهش نمره 20 رو راحت میده.
چراکه نه؟
اصلا حالا که قراره پول داشته باشم و یه سایت بزرگ رو بخرم ، چی از این بهتر که اونو به خدا هدیه بدم.
حتی فکر کردن بهش لذت بخشه.
به پست های شما دقت کردم
افکار مثبت و بزرگی دارین و حتما موفق میشید
براتون احترام قائلم
آرزوی موفقیت

HiddenLife
2014-04-30, 17:33
اگر از نظر مالی مشکلی نداشتم سایت های خودم رو گسترش می دادم .
شاید زمان زیادی طول بکشه تا به نتیجه برسه ، ولی بسیار لذت بخش تره .

irantvshop
2014-04-30, 17:43
به سلایق و علایق و استعدادهای خودم دقت میکردم و سایتی را که بر طبق معیارهای مذکور دوست داشتم و قدرت مدیریت آنرا داشتم و زیاندهی برایم نداشت و سوددهی داشت، ایجاد میکردم
سوال شما را کاربران نمیتوانند جواب دهند چون هر کسی را بهر کاری ساختند

rahintaxir
2014-04-30, 18:04
حالا که بحث خواب و خیال شد :d من یکی از این سه کارو انجام میدادم:
1- بلاگفا رو می خریدم اضافه کردن کدها رو آزاد می کردم. واقعاً بعضی موقع ها بلاگفا به خاطر جلوگیری کردن از کدهای تبلیغاتی بدجوری روی اعصابم رژه میره x-(
2. سایت دی جی کالا رو کملپ یا به روایتی آش و با جاش می خریدم :d
3. یه سیستم بزرگ فروشگاه دهی فایل رو با امکانات خفن که تا الان رو هیچ سیستمی نباشه می زدم (چون واقعاً عاشق این کارم)

farshad7
2014-04-30, 18:36
به پست های شما دقت کردم
افکار مثبت و بزرگی دارین و حتما موفق میشید
براتون احترام قائلم
آرزوی موفقیت

ممنونم از شما دوست من.
نظر لطف شماست . شما و همه دوستان هم برای من قابل احترام و مورد علاقه هستید.
ما اینجا هستیم که بهم کمک کنیم و پله های نردبان را تشکیل بدیم.اگر پستی مینویسم که خیلی محکم و منتقدانه هست ، از ته قلب هست برای کمک و پیشرفت دیگران و خودم . گرچه عده ای تو این مدت من رو چاپلوس مدیران شاپ کیپر یا عامل جوسازی خطاب کردند ولی خوب همه این گفته ها هم برای من لذت بخش هست . همیشه عده ای هستن که روبروی حرف حق می ایستند . کاریش نمیشه کرد.
همه ما ها مدت زیادی از عمرمون رو صرف افکار منفی و بی حاصل کردیم . کاش یک هزارم اون افکار منفی ، به خودمون اجازه بدیم به افکار مثبت هم فکر کنیم.
برای شما هم آرزوی موفقیت

Safecharge
2014-05-01, 09:38
با خرید پیوند ها و ایجاد شونصد تا پاپ آپ تا درس عبرتی باشه واسه کاربران که خواسته و نا خواسته کلیکی نکنند وارد این صفحه بشن :دی

با رویا پردازی و اما و اگر نمی شه به جایی رسید

farshad7
2014-05-01, 09:45
با خرید پیوند ها و ایجاد شونصد تا پاپ آپ تا درس عبرتی باشه واسه کاربران که خواسته و نا خواسته کلیکی نکنند وارد این صفحه بشن :دی

با رویا پردازی و اما و اگر نمی شه به جایی رسید

دوست عزیز پست شما در چه جهتی و خطاب به کی بود؟

mosapour
2014-05-01, 10:08
چه نظرات جالبی.
خودم خیلی دلم می خواست یه فروشگاه اینترنتی مثل چاره یا فینال داشته باشم. البته این جور سایت ها علاوه بر سرمایه گذاری تو وب نیاز به سرمایه بزرگی برای امکانات مثل انبار و موجودی کالا دارن. گرچه من عقیده دارم با سرمایه های کوچیک ولی یک جا هم میشه کار کرد. مثلا ما که اینجا هستیم ههمون یا فروشگاه داریم یا سایت خدمات رسانی بلاخره درآمدمون از این راهه با جمع شدن سرمایه های همین دوستان هم میشه یه همچین کاری رو کرد. ولی متاسفانه امکانش نیست.

AdsGroup.iR
2014-05-01, 10:42
هیچ سایتی نمی خریدم.. خودم استارت یک ایده ی ناب میزدم ایده هایی که هنوز توی جهان اجرا نشدند..

Safecharge
2014-05-01, 12:16
دوست عزیز پست شما در چه جهتی و خطاب به کی بود؟

خط اول مربوط به فان و تفریح ارسال شده بود
خط دوم هم منظور این بود گخ اگر سایت مشهوری رو خریداری کنید مثل گوگل یا هر سایت دیگه اینده آن جز به تباه کشیدن آن و داغون کردن ان سایت نخواهد داشت
دلیل مدرک هم در این باره زیاده ومیشه ساعتها در این باره بحث کرد...

JAVAD76
2014-05-01, 13:29
به نظر من اگر یکی مثل من بیاد گوگل رو بخره می زنه داغونش می کنن. یک قسمت خرید این سایت هاست و یک قسمت دیگه که مهمتر از قسمت اوله مدیریتشون هست.

اگر اونقدر پول داشتم که گوگل رو بخرم ، اصلا پولم رو نمی اووردم توی اینترنت. باهاش سرمایه گذاری می کردم و یه کارگاه تولیدی و یا یک کارخونه می زدمو عده ای از جوونا رو می آوردم سر کار و با سود کارخونه کار خیر می کردم.

یا اینکه با اون پول سرمای گذاری می کردم و یک شرکت نرم افزاری - سخت افزاری می زدم تا با شرکت هایی مثل مایکروسافت رقابت کنه :))

irandac
2014-05-01, 14:01
من همه دیتا سنتر های دنیا رو میخریدم و اینترنت رو تعطیل میکردم .

farshad7
2014-05-01, 14:06
معمولا شرکتهای بزرگ تو دنیا برای اینکه مسیر رو از اول طی نکنن و تو زمان صرفه جویی کنن ، میرن شرکتهای کوچک رو میخرن و گسترش میدن . در مورد خیلی از وب سایتهای اینترنتی هم اینطور بوده و خیلی از کمپانی های بزرگ ، وب سایت های کمپانی های کوچک رو میخرن و ازش استفاده ابزاری میکنن.
یکی از بهترین روشها تو ایران برای رسیدن به موفقیت این هست که بتوان استعداد های ایرانی رو کنار هم چینش کرد تا به استعداد بزرگی رسید.
خیلی از وب سایت های امروزه در ایران رو میبینیم که به علت مشکلات مالی یا قصد فروش دارند و یا از ادامه کار منصرف میشن.
کمک مالی و شراکت سالم بدن طمع ورزی با این وب سایت ها میتونه هم به موفقیت اونها کمک بکنه و هم پلکان ترقی خود سرمایه گذار بشه.

Safecharge
2014-05-01, 14:12

به صورت طنز گفتم تو سایت پیوندها کلی پاپ اپ می زارم که درس عبرت بشه...

mosapour
2014-05-01, 14:28
به نظر من اگر یکی مثل من بیاد گوگل رو بخره می زنه داغونش می کنن. یک قسمت خرید این سایت هاست و یک قسمت دیگه که مهمتر از قسمت اوله مدیریتشون هست.

اگر اونقدر پول داشتم که گوگل رو بخرم ، اصلا پولم رو نمی اووردم توی اینترنت. باهاش سرمایه گذاری می کردم و یه کارگاه تولیدی و یا یک کارخونه می زدمو عده ای از جوونا رو می آوردم سر کار و با سود کارخونه کار خیر می کردم.

یا اینکه با اون پول سرمای گذاری می کردم و یک شرکت نرم افزاری - سخت افزاری می زدم تا با شرکت هایی مثل مایکروسافت رقابت کنه :))

یعنی شما معتقد به سرمایه گذاری در وب نیستید؟ پس چطور کار خودتون وبه؟

softpand
2014-05-01, 14:45
باهاش سرمایه گذاری می کردم و یه کارگاه تولیدی و یا یک کارخونه می زدمو عده ای از جوونا رو می آوردم سر کار و با سود کارخونه کار خیر می کردم.

داداش بعدش احیاناً میخواستی تو افق محو شی ؟ :دی
منم ایده های دارم که سرمایه بالایی میخوان
سایتی که صد در صد تضمین برند شدن دارن ،معمولاً باید بعد راه اندازی سایت هم ساپورت بشی ، هزینه زیادی میخوان افکارات من :(

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

داداش تو این سال ها دیگه سرمایه گذاری تو نت غلطه ، البته ایران
من وب سایت فارسی داشتم ، سه سال ! هر روز آپدیتش میکردم و صد در صد مطالب اختصاصی بودن
اگه اون زمان و هزینه رو میذاشتم سایت غیر ایرانی ، الان احتمال زیاد اینجا نبودم

JAVAD76
2014-05-01, 19:17

کار من نویسندگی توی نت هست که نیاز به هیچگونه سرمایه گذاری نداره$-)

aliphp1
2014-05-01, 20:32
google.com

1yaser
2014-05-01, 21:46
داداش تو این سال ها دیگه سرمایه گذاری تو نت غلطه ، البته ایران
من وب سایت فارسی داشتم ، سه سال ! هر روز آپدیتش میکردم و صد در صد مطالب اختصاصی بودن
اگه اون زمان و هزینه رو میذاشتم سایت غیر ایرانی ، الان احتمال زیاد اینجا نبودم
با این استدلال که سرمایه گذاری در وب جهانی بهتره نیمشه سرمایه گذاری در وب فارسی رو غلط دونست. شاید نوعی از سرمایه گذاری از نوع دیگه بهتر باشه ولی لزوما نوع دیگه غلط نیست. و همینطور این رو هم در نظر بگیرید که این موضوع بسته به توانایی ها، دانش و نوع سرمایه ی سرمایه گذار داره. نمی شه این شکلی نسخه پیچید. شاید برای شما غلط باشه ولی برای عده یا هم درست.

m.mirzakhani
2014-05-13, 20:47
دوست عزیز
خواهشا اگر خواستی سایتی رو بخری ، تمام سوراخ های سایت مورد نظر رو بررسی کن تا به عاقبت من دچار نشی
آقا ما یه سایتی رو 3 میلیون خریدیم،طرف گفت ماهی 700 تومن درآمد داره
هیچی الان بعد از دو ماه 200 تومن هم به زور برامون داره که البته نزدیک 150 تومنش خرج سایت میشه....!!!
هعیییییییییی
چی فکر می کردیم،چی شد
الان یاد این جمله طنز افتادم:
ملتی که دنبال مفت خوری باشند، به گ..ه خوری می افتند(دکتر شریعتی :d )
ما گفتیم سه میلیون میدیم و سایتو می خریم و با نهایتا روزی 2-3 ساعت وقت گذاشتن،ماهی 700 درآمد داریم،اما الان دقیقا به .... خوری افتادیم

ببخشید اگر اومدم اینجا و اینا رو گفتم
خواستم درد و دل کنم،یه خورده سبک بشم!!!:((

لندن 2012
2014-05-13, 20:56
دوست عزیز
خواهشا اگر خواستی سایتی رو بخری ، تمام سوراخ های سایت مورد نظر رو بررسی کن تا به عاقبت من دچار نشی
آقا ما یه سایتی رو 3 میلیون خریدیم،طرف گفت ماهی 700 تومن درآمد داره
هیچی الان بعد از دو ماه 200 تومن هم به زور برامون داره که البته نزدیک 150 تومنش خرج سایت میشه....!!!
هعیییییییییی
چی فکر می کردیم،چی شد
الان یاد این جمله طنز افتادم:
ملتی که دنبال مفت خوری باشند، به گ..ه خوری می افتند(دکتر شریعتی :d )
ما گفتیم سه میلیون میدیم و سایتو می خریم و با نهایتا روزی 2-3 ساعت وقت گذاشتن،ماهی 700 درآمد داریم،اما الان دقیقا به .... خوری افتادیم

ببخشید اگر اومدم اینجا و اینا رو گفتم
خواستم درد و دل کنم،یه خورده سبک بشم!!!:((

شما دقیقا از اون آقایی ک سایت خریدی بپرس چرا قول دادی ولی درآمدزایی اینجوری است؟؟

یا اون دروغ گفته یا شما نتونستید مدیریت درست بکنید آخه بعضی سایت ها مدیریت شون سخته مثل: موزیک، آپلود سنتر

کلا بعضی سایت ها رو ک تخصص ندارید نباید خرید کنید.

و بهترین کار از پایه استارت زدن کاری است.

موفق باشید

us12
2014-05-14, 23:49
اگه انقدر پول داشتم که میتونستم هر سایتی را بخرم !!
هیچی کار نمیکردم پولم را برمیداشتم میرفتم اروپا گردش ! :)

irandac
2014-05-15, 02:02
دوست عزیز طمع شما رو برداشته و اونی هم‌که سایت روفروخته زرنگی کرده،سایتی که ۷۰۰ در امد ثابتش باشه حد اقل ۱۰ میلیون پولشه نه ۳ میلیون!

rapm
2014-05-15, 02:05
cia.com
hostiran .com
نمیتونم صفرا قیمتاشونو بشمارم...

mehr-dad
2014-05-15, 03:18
اگه محدودیت بودجه نبود ترجیح می دادم سایت خودم را راه اندازی کنم . سایتی که با موضوعات مختلف توسط چندین نویسنده و هر روز آپدیت می شه خیلی راحت پیشرفت می کنه :)>-

kiahost
2014-05-15, 22:22
من دوست داشتم سایت تبیان رو بخرم .

pecgroup.ir
2014-05-15, 22:44
من علاقه ای به خرید سایت ندارم.چون مایلم ایده های خودم رو از صفر بسازم.
:)