PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره جهت گسترش کار "فروشگاه عمده لوازم پلاستیکی"

maily
2014-05-02, 02:10
سلام دوستان

soheyl_ir89
2014-05-02, 10:36
سلام

اگر می تونید شهرهای بیشتری رو پوشش بدید، خوبه که بازارتونو بزرگتر کنید. هر چند باید مشتری های فعلی رو هم حفظ کنید. حفظ مشتری های فعلی در اولویت باشه.

اگر از این نظرها خیالتون راحت شد و شرایط لازم رو داشتید و با مشورتی که با پدرتون می کنید، تنوع محصولاتتونو بیشتر کنید.

اما همچنان، وضعیت فعلی رو حفظ کنید.

موفق باشید

lord68
2014-05-03, 15:36
سلام دوستان
پدر من حدود 15 سال هست که در زمینه فروش خرده و عمده نایلون و نایلکس، انواع ظروف یکبار مصرف و لوازم پلاستیکی فعال بوده و حالا فروشگاه رو به من واگذار کرده. میخواستم در صورتی که کسی در این زمینه فعالیت داشته و یا ایده ای برای گسترش کار در نظر داره، راهنمایی کنه. در ضمن شهر ما کوچیک هست و تقریبا 120 هزار نفر جمعیت داره. در ادامه یه سری از خصوصیات فروشگاه رو عنوان کردم.

1. مهمترین محصولات فروشگاه: انواع نایلون و کیسه های پلاستیکی در طرحها و سایزهای مختلف، انواع ظروف یکبار مصرف
2. دارا بودن مکان مناسب جهت انبار در نزدیکی مرکز شهر
3. سرمایه در گردش حدود 150 تا 200 میلیون
4. آشنایی کسبه و فروشنده های خورده شهر با فروشگاه ما
5. خرید اجناس از کارخانه های تولیدی تهران

و البته اینکه ما تنها توزیع کننده عمده نیستیم و شخص دیگری هم در همین زمینه مشغول به کار شده و به سرعت در حال گسترش کارش هست. به نظرتون امکان تهیه وام (بین 50 تا 100 میلیون) جهت گسترش کار از بانک وجود داره؟ سود وام چقدر هست و آیا ارزش داره یا نه؟ نظرتون درباره سرمایه گذاری روی شهرهای کوچیک اطراف (تا فاصله حدود 100 کیلومتری) جهت فروش چیه؟ چجور میشه تو همچین شهرهایی وارد رقابت شد و مشتری جذب کرد؟
برو یه دستگاه تزریق پلاستیک تهیه کن خودت تولید کن وخودت بفروش