PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرح تولیدی کم هزینه و پرسود معرفی کنید

Merlin
2014-05-03, 11:29
سلام دوستان دنبال یه طرح کم هزینه و پرسود هستم و میخوم یه خط تولید راه بندازم ممنون میشم اگه طرحی رو میشناسین که همچین قابلیتی داره معرفی کنید

hrvman
2014-05-03, 13:01
دوست عزیز بودجه؟ نیرو؟فضا؟ چیا دارید؟

soheyl_ir89
2014-05-03, 14:17
سلام

صنعتی؟ خونگی؟

MoReNu
2014-05-04, 13:35
سلام
بودجه تون چقدر هست و اینکه فضای کاری در اختیار خودتون دارید؟

Merlin
2014-05-04, 13:37
بودجه مسئله ای نیست دوستان فقط میخوام کم هزینه و پرسود باشه چون خودم هیچ حضوری نخواهم داشت

فضای کار موجوده هرچقدر دلتون بخواد
صنعتی باشه
هزینش کم باشه خیلی بهتره

ahijoon
2014-05-04, 13:43
درود بهمن جون

صنعتیو ولش کن... الان یه دستگاه کار صنعتی میدونی چقد فی میخوره !؟ دنگ و فنگش جای خود دارد...

برو تو کار طرحای تولیدی ساده و کشاورزی... من بودم گلخونه راه مینداختم. جدای از درآمد خوبش ، وام خوبی هم میدن به این طرحا.

گلبسر خیارررر ... :دی

Merlin
2014-05-04, 13:46
احمد جان سرمایه تو دسترسه ولی چون برای یکی دیگه میدم البته برای خودمه نمیخوام سرمایه بخوابونم روش

والا حوصله کاشت خیار میار ندارم :دی منطقه هم نمیزاره دیگه چون همه مجوزارو داده دیگه تو کشاورزی نمیده مجوز

hrvman
2014-05-04, 14:31
فضاتون کجاست؟ امکانات
فقط صنعتی باشه؟
خودتون نیستید؟ امین دارید کار میشه کرد والا نکنید!
کارای مختلفی میشه کرد کم سودترینش خط تولید صنعتی هست!

Merlin
2014-05-04, 14:34
فضا تو یکی از مناطق ازاده
یه خط تولیدی باشه که علی رغم داشتن هزینه کم سود بالایی داشته باشه
نه من فقط سرمایم هستش کس دیگه ای میچرخونه
امین هستش

moj1rayaname
2014-05-04, 14:41
فکر کنم حالا حالا باید جواب بدی
زمین از خودتونه ؟
فضا خوبه :دی

از شوخی گذشته ، پیشنهاد من خط تولید کارتن سازی هست برای فروشگاه ها و خارج از نت هم سودش خوبه و هم دستگاه ها ارزونن

Merlin
2014-05-04, 14:45
داداش کارتن سازیو من تو فکرش بودم ولی یه کمی دیر جنبیدم اوومدن یکی زدن و با همه واحد ها قرار داد بستن 1سالی نیست از این رو به این رو شد وضعشون
تو این رنج میخوام بعد خط برش ورق های شیروانی بود با هزینه نهایی 100 تومنی که اونم مجوز ندادن به خاطر وجودش ولی سودش توپه توپه

اره زمین تا دلت بخواد هستش فضاشم خوبه :دی

rahamarket
2014-05-04, 16:03
سلام
ایجاد شرکت ، تولیدی و کلا سرمایه گذاری توی شرایط فعلی اقتصاد کشورمون کار پر ریسکی شده.توی سال گذشته خیلی ها رو میشناختم در شهرمون که شکست سنگینی خوردن این حرفم برای ترسوندن نیست یجور هشداره.
توی جامعه همه به هم زنجیر وار وصلند یکی بخوره زمین دودش تو چشم همه میره شاید بتونیم یه شرکت خوب راه اندازی کنیم ولی مطمئنا مشتری ها دارند ریپ میزنند.

2 تا نتیجه که تجربه شخصیم هست :
1- قبل از اینکه به فکر شرکت باشید فکر کنید کدوم قشر از جامعه مشتری های خوبی هستند که ایشالا یه کار پر رونق داشته باشی.
2- بعضی وقتا کار نکردن بهتر از کار کردنه!

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

اما در حال حاضر واقعا کشاورزی و عرضه مستقیم درآمد خوبی داره .گلخونه هم که دوستمون فرمودند حرف نداره هم درآمد خوبیه هم آدم روحیه میگیره از کارش

moj1rayaname
2014-05-04, 17:25
2- بعضی وقتا کار نکردن بهتر از کار کردنه!

بشدت تایید میشه ( و فکر کنم فقط ایران اینطور هست )
یه شخص طلا فروشی ، چند سال پیش حدود 1 ماه رفت مسافرت ( اجاره بود مغازش ) و بعد 1 ماه برگشت و اجارشو داد هیچ 12 میلیون ت سود کرده و همکاران هم رده اش با کلی وقت و انرژی خیلی کمتر سود داشتند

Merlin
2014-05-04, 17:33
ما الان تو کار لوازم خانگی و ساخت و ساز چندین ساله سرمایه گذاشتیم و جدیدا اینو یکی از دوستان پیشنهاد داده بود برای مثال برش ورق شیروانی و عرض کردم روز به روز بازارش بیشتر میشه و تنها 3تا دستگاه 30 میلیونی هزینش شده و تا الان یقینا سرمایه کامل + سودش برگشته من نمیخوام بیام کل وجودمو بزارم روش اما دوست داشتم تو این رنج یه کاری کنم و هنوز هم دوست دارم دوستی باشه پیشنهادی بده ممنونشم میشم

mosisms
2014-05-05, 19:33
والا بهمن جان به جایی که توش زندگی میکنی خیلی بستگی داره

کجایی؟
بازاریاب داری؟

من خودم یه مدت تو فکر دستگاه لیزر بودم ( و هستم ولی خب فعلا وقتش رو ندارم)

مثلا از این دستگاه لیزر یه بار که رفته بودم زادگاهم یه چیزی توجهمو جلب کرد ، امسال همه به جای تقویم تبلیغاتی و... جاسوییچی تبلیغاتی زده بودن...

برام جالب بود

از یکی از دوستان پرسیدم قضیه چیه میگه یه بنده خدایی اومده بوده تو شهر و تک تک مغازه ها رو رفته (شهر کوچکیه) و گفته مثلا ماندگار تر از تقویمه و.... و سفارش گرفته

جالب اینجاست که تو ضربه اول و شهر اول سه برابر پول دستگاهش رو در آورده ، مبلغ قراردادش با کارخونه یکی از آشنا ها 7 میلیون تومن بوده

و جالب تر اینکه با این دستگاه کار های زیادی میشه کرد اونجوری که آمار در آوردم
یکیش اینه که برای کس هایی که تابلو ال ای دی میسازن کاربرد داره و میتونی ازشون سفارش بگیری

راستی بهمن جان کجا هستی شما؟

شاید با هم شریک شدیم :)

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

والا بهمن جان به جایی که توش زندگی میکنی خیلی بستگی داره

کجایی؟
بازاریاب داری؟

من خودم یه مدت تو فکر دستگاه لیزر بودم ( و هستم ولی خب فعلا وقتش رو ندارم)

مثلا از این دستگاه لیزر یه بار که رفته بودم زادگاهم یه چیزی توجهمو جلب کرد ، امسال همه به جای تقویم تبلیغاتی و... جاسوییچی تبلیغاتی زده بودن...

برام جالب بود

از یکی از دوستان پرسیدم قضیه چیه میگه یه بنده خدایی اومده بوده تو شهر و تک تک مغازه ها رو رفته (شهر کوچکیه) و گفته مثلا ماندگار تر از تقویمه و.... و سفارش گرفته

جالب اینجاست که تو ضربه اول و شهر اول سه برابر پول دستگاهش رو در آورده ، مبلغ قراردادش با کارخونه یکی از آشنا ها 7 میلیون تومن بوده

و جالب تر اینکه با این دستگاه کار های زیادی میشه کرد اونجوری که آمار در آوردم
یکیش اینه که برای کس هایی که تابلو ال ای دی میسازن کاربرد داره و میتونی ازشون سفارش بگیری

راستی بهمن جان کجا هستی شما؟

شاید با هم شریک شدیم :)

irandac
2014-05-07, 11:10
کسب و کار با اسانس‌هاي گياهی

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=50162

هزینه کم ، در آمد خوب
سودهی از زمان استارت کار

Merlin
2014-05-07, 11:53
من منطقه ازاد ارسم و چاپ لیزر خیلی وقته اینجا رواج پیدا کرده برای مثال عکس طرفو تو یه مکعبی چاپ میکردند ادم کیف میکرد :دی ولی من دوست دارم تولیدی باشه

Dash Ashki
2014-05-07, 14:03
داداش کارتن سازیو من تو فکرش بودم ولی یه کمی دیر جنبیدم اوومدن یکی زدن و با همه واحد ها قرار داد بستن 1سالی نیست از این رو به این رو شد وضعشون
تو این رنج میخوام بعد خط برش ورق های شیروانی بود با هزینه نهایی 100 تومنی که اونم مجوز ندادن به خاطر وجودش ولی سودش توپه توپه

اره زمین تا دلت بخواد هستش فضاشم خوبه :دی

چقدر هزینه داره دستگاه/های کارتن سازی؟

Merlin
2014-05-08, 20:25
جواب تونو خصوصی دادم داداش

ahijoon
2014-05-08, 20:30
بهمن با اون داشّا پلاس پلاس نمیتونی تولیدی راه بندازی ؟ با پژوهشکده رویان هم صحبت کنی احتمالا بتونی همکاری داشته باشیا

Merlin
2014-05-08, 20:44
Dasha که منتفی شد احمد جان ولی تو فکر تولید ربم احمد جان تمامی طرحارو جمع کردم مونده هزینه ها اونم اوکی شه احتمالا رو همین سرمایه بزارم هم کشاورزی هم تولید :دی

ahijoon
2014-05-08, 20:52
والا رب رو عقلیم کسمیر !

محصولیه که اولا تو کشور ما خوب برو نیست ... حتی سس هم همچین برو نیست به جز پیتزاییا ... مشکلات تهیه محصول بهداشت هم که واویلا
کلا کار تولیدی ریسکه اینجور چیزا ... مردمم که ماشالا برند خرن. حتی تو دهاتم دیگه برند میشناسن و میخرن.

ببین میتونی تولید مصالح ساختمانی راه بندازی ؟

Merlin
2014-05-08, 21:01
هزینش حدودا چقدره احمد؟
من هیچ سررشته ای هزش ندارم والا
این مصالح شن هم جزوشون میشه یا مصالح دیگری مدنظرته؟

ahijoon
2014-05-08, 22:56
هزینش حدودا چقدره احمد؟
من هیچ سررشته ای هزش ندارم والا
این مصالح شن هم جزوشون میشه یا مصالح دیگری مدنظرته؟

بستگی به نوع تجهیزاتت داره و کاری که میخوای شروع کنی ...

من دوستی داشتم زمین حصار شده شو داشت و با سرمایه 5-6 تومن تیرچه تولید میکرد که رفته رفته دم دسگاه گرفت و گسترشش داد ... یا یکی دیگه بود با حدود 20 تومن سرمایه بلوک سیمانی تولید میکرد ...

خودمم تو فکر راه اندازی چنین کارگاه هایی هستم اما دست و بالم رو تاهل و شرکت بسته والا عشق تولیدم

Mehrad Karimi
2014-05-09, 01:30
سلام
من یه پیشنهاد میدم نمیدونم چقدر میتونی استفاده کنی بستگی به خودت داره
برو تو این سایت :‌ www.alibaba.com خیلیییی محصول داره . این چینی ها روی بسته بندی شدیدا کار میکنن. یه طرحی یه ایده ای یه چیزی از توی این سایت در بیار برو دنبالش.
بعد تو همین سایت میتونی تولید کننده اون محصول رو پیدا کنی و یه جوری ازش در مورد خط تولیدش سوال کنی. خیلی از خط تولیداش هم تو ایران هست .
امیدوارم کمکت کرده باشم موفق باشی