PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سايت مناسب براي تبليعات

parisa al
2014-05-06, 19:03
سلام خدمت تمام دوستان
به نظر شما چه سايتهايي براي تبليغ بنري مناسب هستند؟
از كساني كه تجربه تبليغات بنري دارند مي خواهم كه منو راهنمايي كنند
ممنون

esmalgog1
2014-05-06, 19:26
به نظر من توی سایت های درج آگهی به رایگان آگهی ثبت کنید و لینک بدین به سایتتون.
www.agahi.bazarejahan.com
سایت برای خودم هست.
برای مثال پدیده شاندیز برای فروش سهامش دو تا آگهی ثبت کرد و در عرض یک سال هر یک از آگهی هاش 30 هزار بازدید از گوگل خورده.
همیشه نباید واسه تبلیغ پول خرج کرد

baraghushi
2014-05-06, 19:28
سلام|پ.خ شد

miladd_iq
2014-05-07, 17:33
به نظر من اين سايت خوب جواب ميده www.3sotdownload.com
روزي 30 هزار تا بازديد داره و سايت معروفي هستش

سـعید
2014-05-07, 17:41
استارتر درباره تبلیغات بنری سوال کردند ولی بیشتر تبلیغات دیگر به ایشان پیشنهاد شد .
تبلیغات بنری را باید بفرمایید زمینه کار شما چیست تا بتوان سایت های قابل قبول در ان زمینه را به شما معرفی کرد . در وهله اول در سایت هایی تبلیغ بدهید که بازدید زیاد و نزدیک به جامعه هدف شما را داشته باشند . مثلا اگر هاست می فروشید تبلیغ در بیتوته تبلیغ بد و تبلیغ در انجمن های وب مستران مثل شاپ کیپر تبلیغ خوب است . در عوض اگر فروشگاه اینترنتی ساعت مچی زنانه دارید تبلیغ در بیتوته یا ... امثال ان تبلیغ خوب و تبلیغ در انجمن فروشگاه داران اینترنتی ایران تبلیغ بدی است ..

درست انتخاب کنید و نتیجه بهتر بگیرید . همچنین بودجه قابل قبولی برای تبلیغات فراهم کنید ... تا نتایج بهتر قابل انالیز باشد.

alpha
2014-05-07, 20:19
من میتونم بنر شما رو در بالا و پایین تمام ایمیل هام قرار بدم هر ارسال 3000 تومان
روزانه حداقل سه ارسال ایمیل به گروه داریم تعرفه هفتگی 60/000 تومان
سوالی داشتین در خدمتم