PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرویس ارسال ایمیل انبوه صفروب

safeith
2014-05-07, 22:12
تلاش صفروب همیشه بر آن بوده است سرویس های بی نقص و فوق العاده ارائه نماید و اکنون بعد از چند ماه پس از راه اندازی سرویس ارسال ایمیل انبوه می خواهیم سرویس را برای کابران غزیز شاپ کیپر نیز ارائه نماییم، سرویس به صورت هاست دایرکت ادمین با قابلیت ارسال تعداد زیاد ایمیل است و تمام اقدامات برای اینباکس شدن و اسپم نشدن و بلاک نشدن ای پی انجام گرفته است، برای دیدن پلان ها می توانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید

http://0web.ir/secure/cart.php?gid=3

behnam72
2014-05-07, 22:14
خودمون اسکریپتشو نصب میکنیم دیگه؟
فقط یه ای پی داره؟

safeith
2014-05-07, 22:19
خودمون اسکریپتشو نصب میکنیم دیگه؟
فقط یه ای پی داره؟

یک هاست در اختیار شما قرار می گیرد و شما هر اسکریپتی که مدنظرتون باشد نصب می فرمایید

sito
2014-05-07, 23:32
در مورد ip توضیح میدید؟

safeith
2014-05-07, 23:44
در مورد ip توضیح میدید؟

متوجه، منظورتون نمی شم، اما شما کاری به آی پی ندارید و ما تمامی موارد در مورد بلاک نشدن ای پی را انجام داده ایم و شما فقط اسکریپت خودتون را روی هاستی که به شما داده می شود نصب و شروع به ارسال می کنید

maasoumi
2014-05-09, 18:09
0web تائید میشه. کارشون واقعا درسته

سـعید
2014-05-09, 18:53
تلاش صفروب همیشه بر آن بوده است سرویس های بی نقص و فوق العاده ارائه نماید و اکنون بعد از چند ماه پس از راه اندازی سرویس ارسال ایمیل انبوه می خواهیم سرویس را برای کابران غزیز شاپ کیپر نیز ارائه نماییم، سرویس به صورت هاست دایرکت ادمین با قابلیت ارسال تعداد زیاد ایمیل است و تمام اقدامات برای اینباکس شدن و اسپم نشدن و بلاک نشدن ای پی انجام گرفته است، برای دیدن پلان ها می توانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید

http://0web.ir/secure/cart.php?gid=3

سلام و عرض ادب
براي جلوگيري از مسدود شدن تاپيک ، لطفا قوانين رو مرور کنيد.

3- توضيحات کامل مورد نياز خريدار از قبيل :
قوانين جديد فعاليت در بازارچه شاپ کيپر (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=753)

خصوصا روی درج قیمت و تلفن های تماس در خود تاپیک بیشتر حساس باشید و حتما درج نمایید.
kala110manager
2014-05-09, 19:37
من تا بحال پنل و هاست ایمیل زیادی گرفتم ولی هیچکدمشون به درد نخوردن
جالب اینجا بود که میگفتن سرویس ما فرق میکنه و مشکلی پیش نمیاد ولی در عمل به درد نمیخوردن

behnam72
2014-05-09, 20:44
جالب اینجا بود که میگفتن سرویس ما فرق میکنه و مشکلی پیش نمیاد ولی در عمل به درد نمیخوردن

تایید میشه

ahijoon
2014-05-12, 23:26
درود

یک سرویس کاملا آماده برنزی برام ایجاد کنید چند روزی تست کنم اگر اکی بود هم نتیجه رو اینجا اعلام کنم هم مبلغ واریز بشه.
اکی بود پ.خ بدید

safeith
2014-05-13, 00:00

آیا شما از شما سرویسی خریداری کرده اید ؟ که این چنین در تاپیک فروش ما از بدی سرویس حرف می زنید ؟!!!

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

تایید میشه

آیا شما از شما سرویسی خریداری کرده اید ؟ که این چنین در تاپیک فروش ما از بدی سرویس حرف می زنید ؟!!! و گفته دیگران را تایید می کنید

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

درود

یک سرویس کاملا آماده برنزی برام ایجاد کنید چند روزی تست کنم اگر اکی بود هم نتیجه رو اینجا اعلام کنم هم مبلغ واریز بشه.
اکی بود پ.خ بدید

آیا انتظار دارید با این لحن گفتار شما به شما سرویس هم ارائه بشود، صفروب هیچ وقت با افرادی که به صورت بدهکارانه رفتار می کنند همکاری نمی کند موفق باشید

ahijoon
2014-05-13, 00:04
آیا انتظار دارید با این لحن گفتار شما به شما سرویس هم ارائه بشود، صفروب هیچ وقت با افرادی که به صورت بدهکارانه رفتار می کنند همکاری نمی کند موفق باشید

کجای لهن ما مورد داشت ؟ جسارت به شخص شما نباشه ولی صدها نفر قبل شما اومدن هی ایمیل انبوه و... سرویس میدادن اما از سرویس دادن فقط اخذ وجهشون رو به درستی انجام میدادن. بعدش ایمیل بلاک بشه یا سرویسشون کار نکنه یا غیب بشن دیگه هیچی ... بقیه دوستان هم برای همین از ایمیل انبوه خاطره خوبی ندارن.

پاسخ ندهید.شما هم موفق باشید.

h.davoudi
2014-05-15, 17:33
اين تاپيک به دليل مغايرت با قوانين بازارچه شاپ کيپر (http://forum.shopkeeper.ir/forumdisplay.php?f=185) و بی توجهی به پست همراه انجمن مسدود شد .
جهت تمايل به فعاليت مستمر و قانوني ، از شما دعوت ميشه قوانين بازارچه رو با دقت بيشتري مطالعه بفرماييد همکار عزيز :

موفق باشيد