PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازي فروشگاه

shahinre
2014-05-10, 14:22
سلام من ميخواستم يه مغازه بزنم ، ميخواستم ببينم ايا فروش سي دي هاي اوزجينال شركتي اسده خوبيه يا نه؟ مثل همين فروشگاه هاي سيدي ، ممنون ميشم راهنمايي كنيد

سـعید
2014-05-10, 15:02
مهمه که :

کدام شهر باشید ؟
مغازه مال خودتان باشد یا اجاره ؟
سرمایه چقدر داشته باشید ؟
چه علایق و تخصص هایی در این زمینه داشته باشید ؟

و مطمئن باشید کسب و ار و خرید و فروش کلا ایده خوبی بوده که انسان از ابتدای خلقت تا الان اون رو ادامه داده .. فقط شرایط و منابع مالی و تخصصی و تجربه شما میتونه مشخص کنه که درصد موفقیت شما چقدر خواهد بود .
اگه دوست دارید اطلاعات بیشتر بدهید تا مشورت های بیشتر هم بگیرید .

موفق باشید ..

shahinre
2014-05-10, 16:33
اصفهان هستم ، مغازه هم اجاره ميخوام بكنم ، سرمايه ٤٠ میلیون
با تشكر فراوان

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

اصفهان هستم ، مغازه هم اجاره ميخوام بكنم ، سرمايه ٤٠ میلیون
با تشكر فراوان

upppp....
....

Mr.Diyaco
2014-05-10, 19:22
سلام من ميخواستم يه مغازه بزنم ، ميخواستم ببينم ايا فروش سي دي هاي اوزجينال شركتي اسده خوبيه يا نه؟ مثل همين فروشگاه هاي سيدي ، ممنون ميشم راهنمايي كنيد

من تجربه توی فروش سی دی ندارم چندان .... ولی به نظرم دنبال شغل بهتری باشید .... از دید من این شغل برنده نیست

shahinre
2014-05-10, 19:36
من تجربه توی فروش سی دی ندارم چندان .... ولی به نظرم دنبال شغل بهتری باشید .... از دید من این شغل برنده نیست

ممنون میشم اگه امکان داره بهم چند شغلی که به نظرتون خوبه رو معرفی کنید بهم.
تشکر فراوان

soheyl_ir89
2014-05-10, 20:50
سلام دوست گرامی

درصد سود نرم افزارهای شرکتی، خوبه

و اگر حجم فروشتون خوب باشه، سود خوبی خواهید داشت.

اگر توضیح بیشتری بدید و یا خودتون فکر کنید و مشورت کنید، می تونید پیش بینی ای از فروش داشته باشید تا سودتون در آینده رو به طور تقریبی محاسبه کنید.