PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ♥ ارسال ایمیل تبلیغاتی به صورت هدفمند به لیست های تفریحی،فروشگاهی،دانشجویی و ... ♥

mortezab20
2014-05-11, 18:52
سلام و درود
هم اکنون دوستان عزیز می توانند از خدمات جدید ما استفاده کنند
گروه میل پورتال با سابقه 4 ساله در زمینه ایمیل مارکتینگ افتخار دارد که تاکنون با شرکتهای خصوصی،دولتی،ارگانها،موسسا ت آموزشی ، .... همکاری کرده است و هم اکنون با بیش از 120 کاربر پنل ارسال ایمیل انبوه در حال فعالیت است

سایت جدید ما امروز افتتاح شد www.Emailportal.ir (http://www.Emailportal.ir)

خدمات جدید ما = ارسال ایمیل تبلیغاتی به صورت کاملا هدفمند

طبق قوانین شاپ کیپر بنده به صورت خلاصه توضیحات را می نویسم با قیمتها (دوستان برای توضیحات کاملتر به سایت (http://www.Emailportal.ir) مراجعه کنید)

اول اینکه در سال جدید پنل های بسیار قدرتمندتری را ارائه میدهیم که کیفیت بسیار مناسبی را دارا می باشد شما میتوانید با دریافت پنل ارسال ایمیل انبوه خودتان ایمیلهایتان را ارسال کنید

ارسال ایمیل تبلیغاتی به لیست های هدفمند ما با سرورهای قدرتمند

ارسال ایمیل به لیست تفریحی (مناسب سایتهای تفریحی،عکس،جوک و ... )

ارائه گزارش حرفه ای بعد از ارسال (تعداد ایمیلهای باز شده و کلیک خورده و ...)
تعدا اعضای لیست : 37 هزار نفر
تخمین باز شدن ایمیل شما : بالای 2000 ...
مدت زمان برای اتمام ارسال : 48 ساعت
هزینه ارسال : 25 هزار تومان
-----------------------------------------------------------

ارسال ایمیل به لیست فروشگاهی
تعدا اعضای لیست : 32 هزار نفر
هزینه ارسال : 35 هزار تومان

ارسال ایمیل به لیست زنان (شامل خانمهای خانه دار و شاغل )
تعدا اعضای لیست : 21 هزار نفر
مدت زمان برای اتمام ارسال : 24 ساعت
هزینه ارسال : 25 هزار تومان

ارسال ایمیل به لیست وبمسترها ( شامل مدیران سایتهای ایرانی )
تعدا اعضای لیست : 26 هزار نفر

هزینه ارسال : 40 هزار تومان

ارسال ایمیل به لیست دانشحویان (مناسب سایتهای آموزشی،مقالات آنلاین و ...)
تعدا اعضای لیست : 56 هزار نفر

هزینه ارسال : 50 هزار تومان
ارسال ایمیل به لیست تجاری ( شامل افراد فعال در تجارت الکترونیک و ...)
تعدا اعضای لیست : 52 هزار نفر

هزینه ارسال : 45 هزار تومان

خوشحال میشوم بعد از استفاده بازدهی خودتون و تعداد ایمیلهایی که باز شده رو اینجا بگید

راه های ارتباطی
پیام خصوصی در شاپ کیپر
سایت میل پورتال www.emailportal.ir (http://www.emailportal.ir)
شماره موبایل : 09360792822
ایمیل شخصی : mortezab20 @ yahoo.com

mamal_h
2014-05-11, 22:20
آقا مرتضی تایید میشه. لیست ایمیل های خیلی خوبی دارن. من پنل 130 تومانی از ایشون داشتم 1 ماه که واقعا راضی بودم و تمدید می کنم. موفق باشی آقا مرتضی

mortezab20
2014-05-11, 22:48
آقا مرتضی تایید میشه. لیست ایمیل های خیلی خوبی دارن. من پنل 130 تومانی از ایشون داشتم 1 ماه که واقعا راضی بودم و تمدید می کنم. موفق باشی آقا مرتضی

شما لطف دارین
خوشحالم که از پنل های ما راضی بودین...

Saya Family
2014-05-11, 23:13
برای سایت دانلود اپلیکیشن موبایل ،کدام پنل را پیشنهاد میکنید؟

mobomas
2014-05-11, 23:18
نمونه گزارش رو بزارید لطفا

mortezab20
2014-05-12, 00:00
برای سایت دانلود اپلیکیشن موبایل ،کدام پنل را پیشنهاد میکنید؟

برای سایت دانلود اپلیکیشن به نظرم لیست دانشجویان مناسب باشه بخاطر اینکه اکثر دانشجویان گوشی های هوشمند و تبلت دارند و به دانلود اپ های مختلف مسلما علاقمندترند

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نمونه گزارش رو بزارید لطفا

ما با نرم افزار های مختلفی اقدام به ارسال میکنیم و مسلما گزارشهای مختلفی رو ارائه میدیم، در همه ی گزارشها تعداد باز شده ها و کلیک ها به کاربر ارائه میشود

گزارش یک 13854

گزارش دو 13855

mask-online
2014-05-13, 00:53
دوست عزیز و همچنین همکار خوب ما تایید میشه و همیشه پیگیر فعالیت هاش هستم
ایشون سرور رو کاملا اختصاصی در اختیار ما میذارن و پشتیبانیشون عالیه کمتر کسی داره
بانک ایمیل نسبتا خوبی داره سرور رو هم طوری کانفیگ میکنن و تحویل میدن که اینباکسش فوق العادست
حدود 5-6 ماهی هست مشتریش هستم و راضیم خدایی بین کسانی که کارشون اینه و سرویس ازشون گرفتم
مرسی از زحماتت ایشا. همیشه موفق و سربلند باشی و بتونیم ازت سرور ایمیل بگیریم

secret7
2014-05-13, 01:17
بازدهی فروشگاهی چطوره ؟
دوستان نگفتن که از چه پنلی استفاده کردن و راضی بودن؟

nicholasman206
2014-05-13, 01:36
من هم یکی از پنل ها رو تست میکنم و احتمالا در خدمتتون هستم حالا که اینقدر بچه ها تعریف میکنن. فقط یه سوال ایمیل شرکت ها رو چطوری ادد کردین ؟

mask-online
2014-05-13, 01:52
شخصا بانک ایمیل ایشون رو با نرم افزار و برنامه های مختلف بررسی کردم
بانک ایمیل بدون تکرار می باشد و ایمیل خراب ندارد
دسته بندی شدی می باشد و به ترتیب حروف الفبا
تعداد ایمیل های فعال ایشون نیز نسبتا عالیه
موفق باشید

mortezab20
2014-05-13, 13:29
دوست عزیز و همچنین همکار خوب ما تایید میشه و همیشه پیگیر فعالیت هاش هستم
ایشون سرور رو کاملا اختصاصی در اختیار ما میذارن و پشتیبانیشون عالیه کمتر کسی داره
بانک ایمیل نسبتا خوبی داره سرور رو هم طوری کانفیگ میکنن و تحویل میدن که اینباکسش فوق العادست
حدود 5-6 ماهی هست مشتریش هستم و راضیم خدایی بین کسانی که کارشون اینه و سرویس ازشون گرفتم
مرسی از زحماتت ایشا. همیشه موفق و سربلند باشی و بتونیم ازت سرور ایمیل بگیریم
شما لطف داری
ما افتخار داریم که به شرکتهایی مثل شما خدمات میدیم

بازدهی فروشگاهی چطوره ؟
دوستان نگفتن که از چه پنلی استفاده کردن و راضی بودن؟
فروشگاهی دوستانی که ارسال دارند راضی بودند ولی بازم میگیم که میل پورتال هیچ تضمینی برای فروش نمیده و تنها تعهد ما ارسال بی نقص ایمیل شماست

در مورد پنل ها هم تو شاپ کیپر چند نفر از دوستان از پنل ویژه (http://emailportal.ir/index.php/2014-04-17-12-58-33) استفاده میکنند و سرجمع 12 تا کاربر پنل ویژه داریم که بسیار راضی هستند از پنل و بازدهی کارشون

من هم یکی از پنل ها رو تست میکنم و احتمالا در خدمتتون هستم حالا که اینقدر بچه ها تعریف میکنن. فقط یه سوال ایمیل شرکت ها رو چطوری ادد کردین ؟

خوشحال میشیم با شما هم همکاری داشته باشیم
ایمیلهایی که توسط ما اد میشه داستان زیادی داره! بعضا با نرم افزار با استفاده از کلمات کلیدی اد میشه و تعداد که افزایش یافت ایمیلهایی به آنها ارسال میشه و اگر ایمیلها باز شدند گلچین میشوند و الان در لیست بالا اگر دقت کنید تعداد ایمیلهای هر صنف کمه , دوستان عادت کردند که به لیست ها یا ایمیلهای ارسال داشته باشند که چند صد هزار نفر باشه ولی چه فایده که گروه یا همچین لیست های چند صد هزار نفره اکثرا غیر فعال هستن
بنده فقط به لیست های فعال ارسال میکنم و بازدهی یه گروه یا لیست 200 هزار نفری رو داره

موفق باشید

البته این لیست های که ایشون میگند فروشی نیست و فقط ایمیل ارسال میشه به لیست، و بعضی از لیست ها رو به مشتریان قدیمی خودمون میدیم که نمونشو آقا محمد زحمت کشیدند کامل تست کردند

ErfanOnline
2014-05-15, 11:44
شماره کارت برام بفرستید

pecgroup.ir
2014-05-22, 00:40
درود.
در صورت استفاده از چند لیست (مثلا لیست دانشجویی،وبمسترها و .. ) تخفیفی اعمال خواهد شد؟

سوال دوم اینکه پنل های ارسال ایمیلی که در سایت خودتون معرفی کردید با لیست بندی 160هزار کاربر هست یا خیر؟
منظورم پنلهای معرفی شده در لینک زیر است:
http://www.emailportal.ir/index.php/2014-04-17-12-58-33

سوال سوم اینکه برای پنل های ارسال، قالب آماده هم دارید؟

سپاس.

irandac
2014-05-22, 00:54
سلام ،بانک ایمیل هایی که توسط کاربران به سیستم اضاف می شه آیا مورد استفاده سایت هم قرار می گیره یا خیر ؟

mortezab20
2014-05-22, 15:03
درود.
در صورت استفاده از چند لیست (مثلا لیست دانشجویی،وبمسترها و .. ) تخفیفی اعمال خواهد شد؟

سوال دوم اینکه پنل های ارسال ایمیلی که در سایت خودتون معرفی کردید با لیست بندی 160هزار کاربر هست یا خیر؟
منظورم پنلهای معرفی شده در لینک زیر است:
http://www.emailportal.ir/index.php/2014-04-17-12-58-33

سوال سوم اینکه برای پنل های ارسال، قالب آماده هم دارید؟

سپاس.
درود بر شما
در صورت استفاده از چندین لیست بله تخفیف هم اعمال خواهد شد (لیست هایی که می خواهید به آن ارسال داشته باشید بفرمایید تا تخفیف ارسال گفته شود)
پنل هایی ارائه شده توسط ما فقط پنل ویژه است که لیست 160 هزار ایمیل درون آن فعال میگردد تا شما بتوانید به لیست ارسال داشته باشید(توجه کنید که 160 هزار ایمیل ، لیست های معمولی جمع شده توسط نرم افزار یا .. نیستند و به جرات میتوان گفت صددرصد این لیست فعال می باشد)
برای پنل های ارسال هم داخل پنل قالبهای بسیار زیبا و بهینه شده قرار داده شده است

سلام ،بانک ایمیل هایی که توسط کاربران به سیستم اضاف می شه آیا مورد استفاده سایت هم قرار می گیره یا خیر ؟

بانک ایمیلی که توسط کاربران اضافه میشه به هیچ عنوان توسط میل پورتال استفاده نمیشه

maasoumi
2014-05-23, 01:39
موفق باشید
جناب عالی که بلدی بانک ایمیل رو از نظر تکراری و خراب بودن چک کنی چرا یه بانک داغون به ما فروختی ؟
یادتون که میاد انشاالله ؟؟

mortezab20
2014-05-23, 12:53
جناب عالی که بلدی بانک ایمیل رو از نظر تکراری و خراب بودن چک کنی چرا یه بانک داغون به ما فروختی ؟
یادتون که میاد انشاالله ؟؟
ببخشید دوست عزیز بنده فکر نمیکنم به شما بانکی فروخته باشم و یا اگر منظورتون آقا محمده که بنده در جریان این کار نیستم
بانک های ایمیل ما واقعا بی نظیره هم از لحاظ تعداد فعال بودن،تفکیک،به روز بودن،....

maasoumi
2014-05-23, 17:04
ببخشید دوست عزیز بنده فکر نمیکنم به شما بانکی فروخته باشم و یا اگر منظورتون آقا محمده که بنده در جریان این کار نیستم
بانک های ایمیل ما واقعا بی نظیره هم از لحاظ تعداد فعال بودن،تفکیک،به روز بودن،....
نه من منظورم شما نبودین.
معذرت

84edu
2014-05-23, 17:53
سئوالی داشتم:
وقتی ایمیلی ارسال میشه به لیستهای شما، توی ایمیل اطلاعات کامل فرستنده به همراه راه لغو عضویت از لیستهای شما هم وجود داره؟
یعنی من بفرستم، توی ایمیل ارسالیم اسم و آدرس و ایناها درج میشه و همینطور لینک لغو عضویت و خروج از لیستهای شما؟

mortezab20
2014-05-23, 20:21
سئوالی داشتم:
وقتی ایمیلی ارسال میشه به لیستهای شما، توی ایمیل اطلاعات کامل فرستنده به همراه راه لغو عضویت از لیستهای شما هم وجود داره؟
یعنی من بفرستم، توی ایمیل ارسالیم اسم و آدرس و ایناها درج میشه و همینطور لینک لغو عضویت و خروج از لیستهای شما؟

موقع ارسال ایمیل میتوانید اطلاعات کامل فرستنده را زیر ایمیل قرار دهید ( با خود فرستنده ی ایمیل هست که بخواهد اطلاعات زیر ایمیل باشد یا نه)
لینک لغو عضویت در تمامی پنل های ما و ارسال هایی که ما داریم اجباریست و در پنل ها به صورت پیش فرض زیر هر ایمیل لینک لغو عضویت قرار میگیرد و در ارسالهایی که خودمان به لیستهایمان داریم لینک لغو عضویت گذاشته میشود و کاربرانی که روی لینک کلیک میکنند از لیست حذف شده و دیگر هیچ ایمیلی به آنها ارسال نخواهد شد

84edu
2014-05-23, 20:25
موقع ارسال ایمیل میتوانید اطلاعات کامل فرستنده را زیر ایمیل قرار دهید ( با خود فرستنده ی ایمیل هست که بخواهد اطلاعات زیر ایمیل باشد یا نه)
لینک لغو عضویت در تمامی پنل های ما و ارسال هایی که ما داریم اجباریست و در پنل ها به صورت پیش فرض زیر هر ایمیل لینک لغو عضویت قرار میگیرد و در ارسالهایی که خودمان به لیستهایمان داریم لینک لغو عضویت گذاشته میشود و کاربرانی که روی لینک کلیک میکنند از لیست حذف شده و دیگر هیچ ایمیلی به آنها ارسال نخواهد شد
این مورد از قوانین مهم بین المللی هست که رعایت اون و اجباری کردنش، کمک بزرگی به ترویج فرهنگ صحیح ایمیل مارکتینگ در میان فعالین خواهد بود.
امیدوارم این مورد رو هم لحاظ کنید در آینده ی نزدیک...

به هر حال اونی که هدفش این باشه که تجارت سالمی داشته باشه، بدون شک دلیلی برای مخفی کردن هویت و اطلاعات تماسش نخواهد داشت!

به هر حال عموماً سپاسگذاری میکنم از رویه کاریتون.
موفق و سربلند باشید.

mortezab20
2014-05-23, 20:35
این مورد از قوانین مهم بین المللی هست که رعایت اون و اجباری کردنش، کمک بزرگی به ترویج فرهنگ صحیح ایمیل مارکتینگ در میان فعالین خواهد بود.
امیدوارم این مورد رو هم لحاظ کنید در آینده ی نزدیک...

به هر حال اونی که هدفش این باشه که تجارت سالمی داشته باشه، بدون شک دلیلی برای مخفی کردن هویت و اطلاعات تماسش نخواهد داشت!

به هر حال عموماً سپاسگذاری میکنم از رویه کاریتون.
موفق و سربلند باشید.

ممنون از شما
فرمایشات شما کاملا تایید میشه و در اسکریپت شخصی میل پورتال (در مرحله تحقیق و ...) این موراد صددرصد رعایت خواهد شد و تمام کاربران میبایست اطلاعات خود را در فوتر ایمیل خود قرار دهند

pecgroup.ir
2014-06-10, 12:55
متاسفانه با اینکه کلی از این آقا تعریف شده اما به نظرم یکی از ضعیف ترین و نامطمئن ترین خدمات ایمیل مارکتینگ رو ارائه میدن.

الان نزدیک 10 روزه که پنل من ارسال نشده.

بعد از کلی تاخیر ایمیل تست رو واسم فرستاد که به پوشه اسپم رفته بود و تصاویرش باز نمی شدن.

الانم که موبایلش خاموشه.

در اولین فرصت تلاش می کنم تا پولم رو پس بگیرم

mortezab20
2014-06-10, 14:08
متاسفانه با اینکه کلی از این آقا تعریف شده اما به نظرم یکی از ضعیف ترین و نامطمئن ترین خدمات ایمیل مارکتینگ رو ارائه میدن.

الان نزدیک 10 روزه که پنل من ارسال نشده.

بعد از کلی تاخیر ایمیل تست رو واسم فرستاد که به پوشه اسپم رفته بود و تصاویرش باز نمی شدن.

الانم که موبایلش خاموشه.

در اولین فرصت تلاش می کنم تا پولم رو پس بگیرم

درود
دوست گرامی مطمئن هستید که پنل شما ارسال نشده؟!!
ما حداکثر 48 ساعته پنل رو فعال میکنیم ، شما کی پنل خریداری کردید که پنل ارسال نشده؟
قرار بوده برای شما ایمیل بفرستیم یا پنل بدیم؟

راه های ارتباطی
شماره تماس بنده : 09213744012 -
09360792822 ( خاموش)
ایمیل : info@emailportal.ir
ارسال تیکت : http://clientarea-emailportal.ir/

pecgroup.ir
2014-06-10, 19:05
درود
دوست گرامی مطمئن هستید که پنل شما ارسال نشده؟!!
ما حداکثر 48 ساعته پنل رو فعال میکنیم ، شما کی پنل خریداری کردید که پنل ارسال نشده؟
قرار بوده برای شما ایمیل بفرستیم یا پنل بدیم؟

راه های ارتباطی
شماره تماس بنده : 09213744012 -
09360792822 ( خاموش)
ایمیل : info@emailportal.ir
ارسال تیکت : http://clientarea-emailportal.ir/

قرار بود ایمیل بفرستید.اما از ایمیل تست که راضی نبودم.اسپم بود و تصاویر هم غیر فعال.
شما گفتید صبح دوشنبه ارسال می کنید اما عصر دوشنبه من ای میل تست رو دیدم.
حق دارم شاکی باشم یا نه؟!

mortezab20
2014-06-10, 19:42
قرار بود ایمیل بفرستید.اما از ایمیل تست که راضی نبودم.اسپم بود و تصاویر هم غیر فعال.
شما گفتید صبح دوشنبه ارسال می کنید اما عصر دوشنبه من ای میل تست رو دیدم.
حق دارم شاکی باشم یا نه؟!
صددرصد به شما حق داده میشه دوست گرامی
اول درمورد تاخیر بگم : شما هفته ی پیش پنل نقره ای گرفتید و طی مکاتبه ای که انجام شد فرمودید بجای پنل، ارسال رو خودتون انجام بدین که موافقت شد (ایمیلتون رو چک کنید حتی مشخصات پنل ارسال ایمیل ارسال شده بود)
فرموده بودین روزی بفرستین که بازدهی خوب باشه و متاسفانه هفته ی پیش بخاطر تعطیلات ارسال نشد و در جریان گذاشتیم شما رو و دوشنبه قرار بود ارسال بشه و ایمیل رو چک کردم دیدم عنوان موجود نیست و درخواست عنوان کردم و ارسال روز سه شنبه انجام شد و هم اکنون در حال ارساله
در مورد ایمیل تست : مشتری وقتی سفارش میگیره بنده ایمیل تست رو یا از اکانت یاهو ارسال میکنم و یا از اکانت میل چیمپ یا من دریل ، اینکه ایمیل تست که فرستاده شده به اسپم رفته دلیلی نمیشه که ایمیلی که میفرستیم همش به اسپم ارسال بشه و اگر ایمیل شما به اسپم ارسال بشه هر بار که باز بشه به هیچ عنوان باز شدن ایمیل شمرده نمیشه.... بعد از اتمام همانطور که گفته شده گزارش ارسال فرستاده میشه خدمتتان

pecgroup.ir
2014-06-11, 23:29
صددرصد به شما حق داده میشه دوست گرامی
اول درمورد تاخیر بگم : شما هفته ی پیش پنل نقره ای گرفتید و طی مکاتبه ای که انجام شد فرمودید بجای پنل، ارسال رو خودتون انجام بدین که موافقت شد (ایمیلتون رو چک کنید حتی مشخصات پنل ارسال ایمیل ارسال شده بود)
فرموده بودین روزی بفرستین که بازدهی خوب باشه و متاسفانه هفته ی پیش بخاطر تعطیلات ارسال نشد و در جریان گذاشتیم شما رو و دوشنبه قرار بود ارسال بشه و ایمیل رو چک کردم دیدم عنوان موجود نیست و درخواست عنوان کردم و ارسال روز سه شنبه انجام شد و هم اکنون در حال ارساله
در مورد ایمیل تست : مشتری وقتی سفارش میگیره بنده ایمیل تست رو یا از اکانت یاهو ارسال میکنم و یا از اکانت میل چیمپ یا من دریل ، اینکه ایمیل تست که فرستاده شده به اسپم رفته دلیلی نمیشه که ایمیلی که میفرستیم همش به اسپم ارسال بشه و اگر ایمیل شما به اسپم ارسال بشه هر بار که باز بشه به هیچ عنوان باز شدن ایمیل شمرده نمیشه.... بعد از اتمام همانطور که گفته شده گزارش ارسال فرستاده میشه خدمتتان

ممکنه بگید نتیجه ارسال چی شد؟
البته اگه ارسال انجام شده!

البته هنوز این نقد به کار شما وارده که وقتی نمونه ای میل رو ارسال می کنم باید سفارش دهنده تایید کنه کار رو و یا محتوا تغییرات مد نظر رو داشته باشه بعد ارسال بشه.

mortezab20
2014-06-12, 00:09
البته اگه ارسال انجام شده!

دوست گرامی شما مخاطب خودتون رو اشتباه گرفتین!!
متاسفانه انقدر تو زمینه ایمیل مارکتینگ کلاه برداری شده و هر کسی با آشنایی کمی از اینترنت اقدام به ارائه خدمات ایمیل مارکتینگ میکنه ، کسانی که در این صنعت چندین سال به صورت صادقانه و درست فعالیت میکنند هم میروند زیر سوال!
البته یه اصلی هم است که اینه " هیچ وقت تمام مشتریان را نمیشود راضی نگه داشت" و ما تا جایی که میتونیم به تمام مشتریان خود احترام قائلیم و همیشه حق رو به مشتری میدیم
بزرگترین افتخار ما کار کردن صادقانه با مشتری ها بوده و هست و خوشحالیم اکثر کاربران از خدمات ما راضی هستند
لطفا شماره کارت خود را پ خ کنید تا وجه شما کامل واریز شود

ارسال ایمیل شما الان کنسل و متوقف شد
چند نمونه از گزارشات را هم می توانید ببینید ( تا الان هم بالای 1600 بار ایمیل شما باز شده است) لینک (http://www.emailportal.ir/images/sliders/creative_slider/slide4/goopas%203.jpg)

گزارش یک (http://www.emailportal.ir/images/sliders/creative_slider/slide4/gopas1.jpg)
گزارش دو (http://www.emailportal.ir/images/sliders/creative_slider/slide4/gopas2.jpg)

موفق و سرافراز باشید

pecgroup.ir
2014-06-12, 01:55
فرمایشات شما متینه.
بنده صحت عملکرد شمارو زیر سوال نبردم چون با تحقیق خدمات شما رو انتخاب کردم.
اما متاسفانه مشکلاتی پیش اومد که نتایج خوبی برای این همکاری در بر نداشت.
چون بنده واسطه شدم بودم واین کمپین ارسال ایمیل رو برای یه شرکتی هماهنگ کرده بودم از طرف اون شرکت تحت فشار بودم چون طبق برنامه و زمانبندیشون ارسالها انجام نشد.
مبلغ هم متعلق به بنده نیست.

فقط یه سوال: تعداد بسیار بالایی از ایمیل ها باز نشده بودن(گزارش 2 ).این دلیل بر اسپم شدنه و یا اینکه باید مدت زمانی بگذره تا کاربرها ایمیل رو باز کنن؟ ( منظورم اینه که کاربرها وارد اکانت ای میلشون بشن و ... )

ضمنا از پاسخوگییتون هم ممنونم ( تمام نظرات و پاسخ های شما در این تاپیک رو مطالعه کردم )

در آخر هم عذرخواهی می کنم اگر حرف تندی زدم.

mortezab20
2014-06-12, 21:16
فرمایشات شما متینه.
بنده صحت عملکرد شمارو زیر سوال نبردم چون با تحقیق خدمات شما رو انتخاب کردم.
اما متاسفانه مشکلاتی پیش اومد که نتایج خوبی برای این همکاری در بر نداشت.
چون بنده واسطه شدم بودم واین کمپین ارسال ایمیل رو برای یه شرکتی هماهنگ کرده بودم از طرف اون شرکت تحت فشار بودم چون طبق برنامه و زمانبندیشون ارسالها انجام نشد.
مبلغ هم متعلق به بنده نیست.

فقط یه سوال: تعداد بسیار بالایی از ایمیل ها باز نشده بودن(گزارش 2 ).این دلیل بر اسپم شدنه و یا اینکه باید مدت زمانی بگذره تا کاربرها ایمیل رو باز کنن؟ ( منظورم اینه که کاربرها وارد اکانت ای میلشون بشن و ... )

ضمنا از پاسخوگییتون هم ممنونم ( تمام نظرات و پاسخ های شما در این تاپیک رو مطالعه کردم )

در آخر هم عذرخواهی می کنم اگر حرف تندی زدم.

لینک دو تازه ارسال شده بود و تعداد باز شده ها بسیار کم بوده