PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای فروش ایده!

manoto
2014-05-13, 15:59
سلام
من چند تا ایده برای سایت و اپ موبایل دارم! میخوام ایده هایم را بفروشم اما نمیدونم چگونه آنها را بفروشم؟ چه توضیحاتی را ارائه بدم؟ چگونه ایده هایم را قیمت گذاری کنم؟ و خیلی سوال های دیگر!
ممنون میشم راهنمایی کنید!

راستی، اگه شما جای من بودید، چیکار می کردید؟ ایده هایتان را خودتان اجرا میکردید یا به دیگران می فروختید؟
پ ن: ایده های من جدید نیستند، بلکه تکامل یافته ایده های اجرا شده هستند!

sinakhan
2014-05-13, 17:56
سلام
بهتر است اگر توانایی اجرای ایده هایتان را دارید خودتان اقدام کنید
در غیر این صورت با اشخاص مورد اعتماد خود که توانایی عملیاتی کردن ایده را دارند مطرح نمایید

sfa0731
2014-05-14, 11:37
میتونی با تیم ایده باران همکاری کنی
ideabaran.ir
shop.ideabaran.ir

soheyl_ir89
2014-05-14, 13:42
با پارک های علم و فناوری تماس بگیر

یا با یک وکیل مشورت کن

یا اگر فردی رو می شناسی که می تونه ایده هاتو عملی کنه و مورد اعتمادته، ایده هارو بهش بگو و اگر خواست اجرا کنه، به یک قیمت توافقی برسید.

ir2sedair
2014-05-14, 13:52
لذتی که در اجرای ایده هست در هیچی نیست :d

البته اگر نمونه مشابه هم نداشته باشه که خیلی بهتره

چون داره اون چیزی که تو فکرت پرورش دادی رو به هم نشون میدی و لذت میبری

به نظر من اگر جالبه و میدونی مفیده خودت سرمایه گذاری و اجراش کن

ahijoon
2014-05-14, 13:53
با پارک های علم و فناوری تماس بگیر

سلام
سهیل جان در مورد پارکها بیشتر توضیح میدی که در این موارد چه خدماتی ارائه میدن ؟؟ خودت مراجعه داشتی ؟ ما پارسال یکبار رفتیم کلا پشیمون شدیم !

soheyl_ir89
2014-05-14, 14:06
سلام
سهیل جان در مورد پارکها بیشتر توضیح میدی که در این موارد چه خدماتی ارائه میدن ؟؟ خودت مراجعه داشتی ؟ ما پارسال یکبار رفتیم کلا پشیمون شدیم !

سلام آقای یاری
یه جستجو در گوگل کنید
آدرس سایت هاشون میاد
و سایت هاشونو مطالعه کنید.
به طور کلی؛ از ایده تا مرحله ی سودرسانی رو با شما همراه می شن. البته در چه زمینه هایی رو نمی دونم. مشاوره می دن، فکر کنم سرمایه هم تهیه می کنن و فضای کار (یک میز و صندلی) در اختیارتون می ذارن (البته شرایط همه شون یکی نیست) و همراهی تون می کنن تا وقتی که به سوددهی برسید و روی پای خودتون بایستید.
صرف مراجعه به یکی از این پارک ها، در مورد همه شون قضاوت نکنید. چون تسهیلات و مشاوره ها و خدماتشون یکسان نیست و مطمئنا پاسخ گویی هاشونم متفاوته. نمایشگاه های دست آوردهای این پارک ها هم گاهی برگزار می شه که می تونید با کسایی که با همراهی پارک ها به جایی رسیدن، گفت و گو داشته باشید اون جا و در عمل، تاثیرشونو ببینید.
من مراجعه نداشتم و استفاده ای نکردم از خدماتشون.

ahijoon
2014-05-14, 14:38
متشکرم.

بله مطمئنا شعبات و لول کارمندا و مدل کاری شهرها باهم متفاوته .

ولی برای راهنمایی این چیزی که من دیدم یک صدم ماهم نبودن راهنمایی کنن هرچند فقط میخواستیم حالت رسمی و گسترده بهش بدیم دنبال حمایت رسانه ای طرحمون بودیم والا هم میزش بود هم پولش هم تخصصش ...واحدهای فعالشون سرشون رو با یکم مدار ربات های چینی و اختراع در این حیطه و اینچیزا گرم کرده بودن و چیزی دیگه ای سرشون نمیشد .

safircod
2014-05-14, 16:21
سلام
اتفاقا دیروز تو ماشین رادیو گوش میدادم یکی از مدیران دانشکده بهزیستی و توانبخشی تهران مهمان برنامه بود یک قسمت از صحبتاش مربوط به ایده هایی در زمینه علمی دانشگاه بود
به کسی که ایده داره می گفتند فن آور یعنی کسی که تا مرحله آخر میاد طرحش رو جلو ببره و طرحی پخته و جامع داره
می گفت میاد تو مرکز با مشاوران و مدیران مطرح میشه و کمک می کنیم تا طرح به تولید انبوه برسه و از این حرف ها

در مورد شما هم بهترین حالت اینه که به هیچ کس اعتماد نکنی به هیچ کس و اگر می خوای به کسی هم چیزی بگی در حد کلیات اونم زیر 50 درصد کلیات رو شرح بدی و فوت کوزه گری رو یادش ندی