PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی ایده های اجرا شده - موفق یا شکست خورده

ir2sedair
2014-05-14, 15:44
سلام دوستان
هر کسی از خودش یا دیگران ایده ای داشته که اجرا کرده
حالا شکشت خورده یا موفق رو اگر میشه معرفی کنید
منظورم ایده های وب هستش

pecgroup.ir
2014-05-19, 04:50
من 7 ایده ی کاملا جدید . اختصاصی برای کسب و کار اینترنتی دارم که تا 1 ماه دیگه اولیش رو تحویل می گیرم!!

ایده ها کاملا جدید هستن و انشالله بتونم خیلی خوب اجرا و مدیریتشون کنم☺

ir2sedair
2014-05-19, 15:57
موفق باشید
منم دو ایده دارم که یکیش رو به پایان هست و تا اخرهفته اجرا میشه
دومی هم فعلا صبر کردم تا این رو اجرا کنم و نتیجه رو ببینم و بعد استارت دومی رو بزنم

اگر میشه یه توضیح مختصر از پروژه در حال اجراتون بدید

rapm
2014-05-20, 20:27
من چند تا ایده دارم در حال حاضر سواد برنامه نویسیم در اون حد نیست و خرج و مخارج برنامه نویسیشون زیاده موضوعاتشم
1- یه سایت مخصوص بازدید کننده های اینگیلیسی زبان که توش بهشون خدمات رایگان ارائه میشه
2- یه فروشگاه خاص که نمیتونم درباره محصولاتش بیشتر توضیح بدم

vahedz
2014-05-20, 20:43
من ۴ یا ۵ سال پیش یه وبسایت در رابطه با یه خواننده غربی زدم..
اصلا هم بهش نرسیدم و فقر مطلب عجیبی هم داشت ولی روزانه در حدود
۵٠٠ بازدید میگرفت.. ایده من این بود که چیزهایی کاملا مرتبط با اون خواننده بفروش
برسونم.. با توجه به اینکه مخاطبینم همگی هوادار اون خواننده بودن به نظر میرسید که
خیلی خوب جواب میده.. ولی در عمل ماهیانه سود خیلی کمی داشت..
شاید بد نباشه دلیلشو اینجا بگم.. با تحقیقی که به کمک برخی سرویس ها از جمله آلکسا و البته
نظرات خود کاربران انجام دادم متوجه یه موضوع خیلی جالب شدم. و اونم اینکه
٩٠ درصد کاربرها حول و حوش ١١ تا ١٧ سال سنشون بود و اینکه اصلا حساب بانکی نداشتن..
احتمالا اون فروش پایینی هم که داشتم با کارت بانکی بزرگتراشون بوده.. البته مشکلات ریز و درشت دیگه ای هم بود,
ختم کلام بگم که ایده خوبی بود و پتانسیل بالای داشت, امیدوارم در آینده به شکل بسیار بهتری انجامش بدم.