PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای درآمد ماهی 400-500 هزارتومان چه کاری رو پیشنهاد میکنید؟

zarindvd
2014-05-14, 23:22
دوستان سلام
من یه فروشگاه اینترنتی داشتم مستند و کارتون و اینجور چیزا.
زیاد درامدش خوب نبود و دردسرهای خودش رو داشت:از استهلاک دی وی دی رایترها تا بالا رفتن هزینه دی وی دی و لیبل و گیر دادن و اینجور چیزا
الان دنبال یه کاری ام تویه اینترنت که بشه 400-500 تومانی در ماه خالص درآمد داشت حالا چه فروشگاه اینترنتی محصولات دیگه ای به جز سی دی و دی وی دی و کارهای دیگه که بشه انجام داد
شما چه چیزی رو پیشنهاد میکنید؟

EM4D-M
2014-05-14, 23:24
سلام

در مورد علایق و تخصص هاتون توضیحاتی ارائه بفرمایید تا دوستان بهتر و راحت تر راهنمایی کنند .

zarindvd
2014-05-14, 23:45
سلام.تخصص اصلی ام ربطی به اینترنت و تجارت الکترونیک نداره
همانطور که گفتم سابقه چندسال فروشگاه اینترنتی رو داشتم
در حاله حاضر هم سایتی دارم که مربوط به رشته تخصصی ام هست که همانطور که گفتم ربطی به تجارت الکترونیک نداره
بیشتر دنبال فروشگاه اینترنتی هستم که محصولاتش در بسته بندی دردسره سی دی و دی وی دی رو نداشته باشه و سود و فروش خوبی هم داشته باشه

fzahrab
2014-05-15, 00:06
منم سوال دوستمون رو دارم تخصص من در زمینه تایپ ، اکسل ، پاور ، نویسندگی و ثبت آگهی هستش دوستان اگر پیشنهادی دارن خوشحال میشم بهم بگید مرسی

us12
2014-05-15, 00:40
منم سوال دوستمون رو دارم تخصص من در زمینه تایپ ، اکسل ، پاور ، نویسندگی و ثبت آگهی هستش دوستان اگر پیشنهادی دارن خوشحال میشم بهم بگید مرسی

شما میتوانید در سایت تایپ ایران کار بگیرید و کسب درآمد داشته باشید.

easytrading
2014-05-15, 04:18
من پیشنهاد عالی دارم. مخصوصا برای ثبت تبلیغات. شروع کنید به ثبت تبلیغات در وب سایتهای رایگان انگلیسی.عالی جواب میده.من یکی از مشتری هاتونم

fzahrab
2014-05-15, 08:50
شما میتوانید در سایت تایپ ایران کار بگیرید و کسب درآمد داشته باشید.
دوست عزیز در این سایت عضو هستم ولی درآمد خوبی نداره

starmax
2014-05-15, 11:35
اگر 8 - 10 میلیون پول داری من بهت یک پیشنهاد عالی بدم؟ یک سایت بهت میدم درامد ماهی 3 میلیون به بالا!! اگر واقعا میتونی این پولو جور کنی پ خ بده..

fzahrab
2014-05-15, 12:22
نه دوست عزیز فعلا این پول رو ندارم واقعا این کار تضمین داره که درآمد ماهی 3 میلیون میشه

Reza
2014-05-15, 12:38
ساکن کدوم شهر هستید؟
روزانه چقدر وقت آزاد دارید؟

us12
2014-05-15, 12:41
اگر 8 - 10 میلیون پول داری من بهت یک پیشنهاد عالی بدم؟ یک سایت بهت میدم درامد ماهی 3 میلیون به بالا!! اگر واقعا میتونی این پولو جور کنی پ خ بده..

من این هزینه را انجام میدم فقط تو پ خ کامل برام توضیح بده کار چیه ؟ و باید چه سایتی خریداری شود.

azarbaijan
2014-05-15, 13:12
داداش من چنین سرمایه رو دارم ممنون میشم بگی چه راه حلی داری لطفا برام پ خ کن
متشکرم

miladd_iq
2014-05-15, 13:17
به منم بگو منم 10 تومن دارم

mr_saeed
2014-05-15, 15:07
به منم بگوو ، هزینشو مشکلی ندارم ،

iranamir
2014-05-15, 15:22
شما همان فروشگاه رو راه اندازی کنی با قیمت خوب و مناسب میتوانید سود کنید. قیمت بازیهاتو گذاشتی 5000 یا 6000 تومان معلومه سود نمیکنی!! قیمت بازهاتو میکردی 10 یا 15 تومان باز هم مردم میخریدند.
در ضمن فروشگاهت رو سئو کنی نتیجه میگیری

zarindvd
2014-05-15, 16:00
من الان نفهمیدم این تاپیکو من زدم یا کسی دیگه و مخاطبه دوستان کیه؟

RAHVAR
2014-05-15, 16:08
zarindvd عزیز با اجازه

منم همین سوال رو داشتم
با وجود تاپیکهای فروشی که در پرشین تولز دارم و در مارکت سنتر هم پنل فروش دارم و فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی دارم ولی در آمد خیلی کمی دارم شاید ماهی 100 تومن هم نشه

zarindvd
2014-05-15, 16:50
zarindvd عزیز با اجازه

منم همین سوال رو داشتم
با وجود تاپیکهای فروشی که در پرشین تولز دارم و در مارکت سنتر هم پنل فروش دارم و فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی دارم ولی در آمد خیلی کمی دارم شاید ماهی 100 تومن هم نشه
واقعا؟ خیلی کمه که

RAHVAR
2014-05-15, 17:17
واقعا؟ خیلی کمه که

بله خیلی کمه ولی ناامید نیستم

فعلا بیرون شغلی ندارم و همین فروش اینترنتی رو دارم
و 24 ساعته تو نت هستم و بدنبال درآمد حدود 1 میلیون هستم ولی....

alinonor
2014-05-15, 18:25
من پیشنهاد عالی دارم. مخصوصا برای ثبت تبلیغات. شروع کنید به ثبت تبلیغات در وب سایتهای رایگان انگلیسی.عالی جواب میده.من یکی از مشتری هاتونم

میشه کمی بیشتر توضیح بدید؟

zarindvd
2014-05-16, 15:49
دوستان نظرتون راجع به محصولات جالب چیه؟ مثل جاکنترلی مبلی،شیلنگ جادویی مجیک هوز،چراغ قوه پلیس،دستگیره خرید نگهدارنده کیسه وان تریپ گریپ ،پرز گیره لباس و...
به نظرتون سود داره و مشتری داره؟

tehranpanel
2014-05-16, 16:22
دوستان اگه کار پیامکی رو بخواین من می تونم کمکتون کنم.
خودم سه سال و نیمه تو این کارم و راضی ام
الان که خیلی زیادی هم خوبه ولی همون دو سه ماهه اولشم بدکی نبود .
خودم تو این کار خوب پیش رفتم و کاربر و نماینده های زیادی دارم.
البته این شرایط به سختی بدست میاد ولی بدست که میاد اساسی خوبه.
اگه خواستین تا راهنمایی کنم.

RAHVAR
2014-05-16, 16:32
دوستان اگه کار پیامکی رو بخواین من می تونم کمکتون کنم.
خودم سه سال و نیمه تو این کارم و راضی ام
الان که خیلی زیادی هم خوبه ولی همون دو سه ماهه اولشم بدکی نبود .
خودم تو این کار خوب پیش رفتم و کاربر و نماینده های زیادی دارم.
البته این شرایط به سختی بدست میاد ولی بدست که میاد اساسی خوبه.
اگه خواستین تا راهنمایی کنم.

ممنون میشم راهنمایی کنید

EM4D-M
2014-05-16, 16:37
دوستان تاپیک متعلق به استارتر هست ، اگر نیاز به راهنمایی دارید یا به توضیحات اضافه دوستان پیشنهاد دهنده احتیاج دارید ، رسم ادب ایجاب میکنه که از پیغام خصوصی استفاده کنید .

اگر رعایت نشه تاپیک دوستمون ، هم منحرف میشه ، هم به نتیجه نمیرسن .

tehranpanel
2014-05-16, 16:45
ممنون میشم راهنمایی کنید

براتون پیغام خصوصی فرستادم.

zarindvd
2014-05-16, 17:55
دوستان تاپیک متعلق به استارتر هست ، اگر نیاز به راهنمایی دارید یا به توضیحات اضافه دوستان پیشنهاد دهنده احتیاج دارید ، رسم ادب ایجاب میکنه که از پیغام خصوصی استفاده کنید .

اگر رعایت نشه تاپیک دوستمون ، هم منحرف میشه ، هم به نتیجه نمیرسن .
ممنون از شما

SistemProf
2014-05-16, 20:07
سلام
به نظر من خيلي تو نت دنبال شغل نگردين به اندازه اي که وقت تلف ميکنيد درآمد بدست نمي آوريد. شغل هاي توي اين رنج اطرافتون پيدا ميشه مثلا " با چند تا سوپري در محلتون قرار داد ببنديد که اجناسشون رو به صورت دليوري به مشتريان تلفني که دارند تحويل بدهيد . با يه دوچرخه هم مي شه اين کارو انجام داد.
يا يه چرخ چرم دوزي تهيه کنيد و يک کمي چرم و با تهيه الگو و چند بار سعي و خطا , کيف تبلت و يا موبايل بسازيد و خودتون هم بازاريابي کنيد و بفروشيد بعد اگه خواستيد اينترنتيش هم بکنيد.
اگه ناراحت نمي شويد دستفروشي کردن هم عيبي نداره و توي بازارها ي محله اي مثل جمعه بازارها اجناسي رو بفروشيد تا با الفباي کاسبي و بازار آشنا شويد .
يه سري کارها سودش زياده ولي در توانايي هر کسي نيست توي کار پيدا کردن توانايي هاتون و امکاناتتون رو در نظر بگيريد . خيلي به دنبال درآمد آنچناني نباشيد که ممکنه گير کلاهبرداراني بيوفتيد که از طمع شما به پول زياد و کار آسان سو استفاده کنند.
موفق باشيد

PortreArt.ir
2014-05-18, 21:18
من تو کار ساخت زیورآلات دستساز هستم, خودم فروشی خوبی دارم, اگر مایل بودید محصولات منو بفروشید پورسانت فروش اینترنتی 40% هستش.

اگر مایل بودید کارام رو می تونید تو سایتم ببینید.

PortreArt.com

الان 2 ساله من فقط فروشی اینترنتی دارم و درامدم بین 1.5 تا 2 میلیون تومن هستش.

zarindvd
2014-05-23, 14:32
دوستان نظرتون راجع به سایت فروش شارژ چیه؟
و یا فروش محصولات جالبی که شاید در بازار کمتر پیدا بشه مثل چراغ خواب موزیکال،گیاه جیبی،انگشتر لیزری بیمز و ....

almaweb.ir
2014-05-23, 14:39

میتونید این پیشنهاد رو بمن بدید ؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سلام
به نظر من خيلي تو نت دنبال شغل نگردين به اندازه اي که وقت تلف ميکنيد درآمد بدست نمي آوريد. شغل هاي توي اين رنج اطرافتون پيدا ميشه مثلا " با چند تا سوپري در محلتون قرار داد ببنديد که اجناسشون رو به صورت دليوري به مشتريان تلفني که دارند تحويل بدهيد . با يه دوچرخه هم مي شه اين کارو انجام داد.
يا يه چرخ چرم دوزي تهيه کنيد و يک کمي چرم و با تهيه الگو و چند بار سعي و خطا , کيف تبلت و يا موبايل بسازيد و خودتون هم بازاريابي کنيد و بفروشيد بعد اگه خواستيد اينترنتيش هم بکنيد.
اگه ناراحت نمي شويد دستفروشي کردن هم عيبي نداره و توي بازارها ي محله اي مثل جمعه بازارها اجناسي رو بفروشيد تا با الفباي کاسبي و بازار آشنا شويد .
يه سري کارها سودش زياده ولي در توانايي هر کسي نيست توي کار پيدا کردن توانايي هاتون و امکاناتتون رو در نظر بگيريد . خيلي به دنبال درآمد آنچناني نباشيد که ممکنه گير کلاهبرداراني بيوفتيد که از طمع شما به پول زياد و کار آسان سو استفاده کنند.
موفق باشيد

واقا چه ایده هایی میدید به بنده خدا :(
اون شغل سوپری که گفتید ماهی 300 تومنم بهش نمیدن !
یدفه میگفتید رفتگری دیگه هم سنگین تر بود هم درآمد بیشتر !

این بنده خدا هم توی 2 سال سابقه فروشگاه به درآمد مورد علاقش نرسیده !! خب یعنی یه مشکل وجود داره دیگه ! تلاش نشده ظاهرا

zarindvd
2014-05-23, 15:28

این بنده خدا هم توی 2 سال سابقه فروشگاه به درآمد مورد علاقش نرسیده !! خب یعنی یه مشکل وجود داره دیگه ! تلاش نشده ظاهرا[/quote]

احساس میکنم بودجه کافی رو نداشتم و روی کالای خوبی سرمایه گذاری نکردم.فعلا منتظرم دوستان تجربه های خودشون رو بگن ولی ظاهرا کسی مایل نیست

SistemProf
2014-05-24, 18:41
میتونید این پیشنهاد رو بمن بدید ؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

این بنده خدا هم توی 2 سال سابقه فروشگاه به درآمد مورد علاقش نرسیده !! خب یعنی یه مشکل وجود داره دیگه ! تلاش نشده ظاهرا

شما مگه انجام دادي كه قيمت ميدي ؟ هدف يادگيري اصول كسب و كار و بازار بود كه تا كسي توي بازار نره موقعيت مناسب رو پيدا نميكنه .در ضمن رفتگري هم يه شغل قابل احترامه كه اگه نباشه بوي گند زباله همه جا رو بر ميداره همه كه نمي تونن مثل شما دكتر و مهندس باشن .
جريان درخت پول پينوكيو رو شنيدي ؟ روباهه به پينوكيو ميگه يه جنگلي هست كه اگه زير درختاش پولتهان رو بكاريد فردا صبح از شاخه هاي اون پول سبز ميشه . كارتونش رو هم چند بار تلويزيون نشون داده ! كدوم كار وكسبي با 10 ميليون تومن سرمايه ماهي 3 ميليون تومن برميگردونه ؟ برين طرحتون رو به بانك هاي جهاني بگيد مطمئن باشيد استقبال مي كنند . حتي جايزه نوبل حق شماست.
شما دنبال درخت پول ميگردي ايشالا كه پيداش كني !