PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد وبمستری؟!

manoto
2014-05-15, 11:01
سلام
نظر شما در مورد وبمستری چیست؟
آیا به وبمستری به عنوان شغل اول نگاه میکنید یا شغل دوم؟
آینده وبمستران ایرانی را چگونه پیش بینی میکنید؟
شما کدام را انتخاب میکنید؟ وبمستری یا کار خارج از نت؟ چرا؟

در این تاپیک میخواهیم در مورد وبمستری و آینده وبمستران صحبت کنیم!

خوشحال میشویم، شما هم در تاپیک شرکت کنید!
ممنون

ho68ssein
2014-05-15, 12:18
میشه به عنوان شغل اول نگاه کرد اما سختی های خودشو داره
به نظرم بهترین کار اینکه به عنوان شغل دوم باشه البته برای کسانیکه سرمایه لازم را ندارند

HiddenLife
2014-05-15, 12:57
به نظر من میتونه شغل خوبی به عنوان شغل دوم و سوم باشه .
البته بستگی داره وبمستری رو در چه سطحی انجام بدید .

برای مثال ، اگر بخواهید سایتی مانند دانلود ها یا دیگر سایت های معتبر داشته باشید ، مسلما باید زمان زیادی را روی سایت خود صرف کنید و در این صورت ممکنه حتی به عنوان شغل اول شما باشد .

sobhank
2014-05-15, 13:09
سلام.

وبمستری دنیای بزرگیه و از همه ی جهات می شه بهش نگاه هم شغل اول هم دوم هم تفریح هم زندگی.

درباره ی همه ی این مواردی که گفتم پشتکاره ادم و می طلبه و باید واقعا ادم پشتکار داشته باشه و با یکی دو بار شکست نا امید نشه.

راستش وبمستری کار بسیار مشکلیه و الکی نمی شه توش پیشرفت کرد و باید با اصول آشنا بود.

یه پیشنهاد برای کسی که می خواد وبمستر بشه دارم. اول بهتره بره خوب تحقیق کنه و بعد وارد دنیای وبمستری بشه چون اگه با مبانی آشنایی نداشته باشه یه جایی شکست می خوره که خیلی گرونن براش تموم می شه و می تونسته به راحتی با دو سه ساعت مطالعه جلوی این شکستو بگیره

sadegh-ss
2014-05-15, 13:24
مسلما وب مستری کار اول نیست اما سیستم همکاری در فروش شغل اول می باشد.
اما توی اینترنت میشه درامد یه خانواده رو به راحتی در آورد
فقط اگه به عنوان شغل اول در نظرش بگیری یه مشکل داره اونم اینه شما وقتی بری خواستگاری میگی چکاره ای ؟
به نطرت بگی با لب تاپ پول در میارم بهت زن میدم.

lergo
2014-05-15, 13:56
به نظر من نباید به عنوان شغل اول نگاه کرد!
زیرا:
ممکنه هر لحظه شیلتر بشه
با این اوضاع گوگل ممکنه هر لحظه اسپم بشی
و خیلی دلایلی دیگه ...
و همه زحمت هات هدر بره.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

مسلما وب مستری کار اول نیست اما سیستم همکاری در فروش شغل اول می باشد.
اما توی اینترنت میشه درامد یه خانواده رو به راحتی در آورد
فقط اگه به عنوان شغل اول در نظرش بگیری یه مشکل داره اونم اینه شما وقتی بری خواستگاری میگی چکاره ای ؟
به نطرت بگی با لب تاپ پول در میارم بهت زن میدم.

در عوضش میتونی بگی شغل اینترنتی داری :)
در ضمن، تو این بی شوهری شغل هم دیگه براشون ملاک نیست :d

iranamir
2014-05-15, 14:24
به عنوان شغل اول و یا کمک به شغل اول از طریق نت

peymaniran
2014-05-15, 14:46
به نظر من نباید به عنوان شغل اول نگاه کرد!
زیرا:
ممکنه هر لحظه شیلتر بشه
با این اوضاع گوگل ممکنه هر لحظه اسپم بشی
و خیلی دلایلی دیگه ...
و همه زحمت هات هدر بره.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

اگر از این دید بخوایم نگاه کنیم که هیچ کس امنیت شغلی نداره ، دندونپزشکی که ماهی ده میلیون درآمد داره امکان داره یکی از مریضاش ازش شکایت کنه بیان در مطبش و تخته کنن یا یه کارمند امکان داره با یه سهل انگاری، خیلی راحت از اداره اخراجش کنن و خیلی موارد دیگه ...

از دید من به وبمستری میشه بعنوان شغل اول نگاه کرد ولی نه در ایران، حالا چرا ؟ چون ما ایرانی ها میخوایم با کمترین تلاش و زحمت در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه رو بگیریم بخاطر همین همیشه میندازیم تو جاده خاکی. شما اگر از یه نفر که وبمستر واقعیه بپرسید که رمز موفقیت یک سایت چیه میگه گذاشتن پست های اختصاصی و کاربردی با برنامه ریزی مشخص و منظم و احترام به خواسته های بازدیدکننده.
حالا شما ببینید تو شاپکیپر پرطرفدارترین تاپیک ها کدوما هستن : سئو سایت با فلان قیمت ، بهینه سازی قالب شما ، افزایش بازدید سایت شما با هزینه کم ، بک لینک رنک 4 و 5 فلان قیمت و خیلی موارد دیگه. یعنی فکرش و بکنید طرف از تمپلیت مانستر با اون تیم قوی طراحی که داره قالب اورجینال میخره بعد میده دست به اصطلاح سئو کار ایرانی که سئوش کنه !!! مخ آدم سوت میکشه این چیزا رو می بینه ...

راستش بخوایم حرف بزنیم تا فردا هم تموم نمیشه فقط میخواستم بگم اگه با برنامه ریزی و قانونی قدم بردارید به وبمستری که هیچی به آفتابه فروشی هم میشه بعنوان شغل اول نگاه کرد.

manoto
2014-05-16, 13:58
نظر جدید؟؟؟

shak
2014-05-18, 12:03
من فكر كنم يكي از اشتباهاتي كه معمولا صورت ميگيره مترادف قرار دادن وبمستري با سايت داريه. يعني خيلي ها وقتي از واژه وبمستر استفاده ميكنند منظورشون شخصيه كه سايت يا سايتهايي داره، در حاليكه فكر نميكنم اينطور باشه و يك وبمستر كسيه كه با زبانهاي برنامه نويسي تا حدي آشنا و به شكل حرفه اي منبع درآمدش يا از طريق ايجاد و گسترش سيستم هاي مديريت محتواست و يا به هر حال هدف اصليش فعاليت تحت نته و شغلش ايجاد وبسايت براي مشاغل ديگرانه. (شايد اشتباه ميكنم البته). با اين تعريفي كه من دارم كسي كه يك هاست يا سرور خريداري ميكنه و يك اسكريپت و قالب و بنر و تبليغ و ... وبمستر نيست. يا كسي كه فروشگاهي ، مغازه اي يا حجره اي داره و براي گسترش كارش يه فروشگاه ساز با پرستاشاپ ميسازه و محصولاتش رو عرضه ميكنه وبمستر نيست و الا آخر. با اين تعريف پس با دو جامعه روبرو هستيم:١-جامعه وبمسترها و ٢-جامعه سايت دارها
حال با اين تعريفي كه ارائه دادم در پاسخ به سوال شما بايد بگم كه: وبمسترها حتما و حتمابازار خوبي خواهند داشت و مطمئنا در آينده بالاترين درآمدها از آن اين افراد خواهد بود همچنان كه همين الان هم وبمسترهاي واقعي درآمد كمي ندارند. و كلا اين سوال كه يك وبمستر بهتره در نت كار كنه يا خارج از نت سوال اشتباهيه چون يك وبمستر كارش و تخصصش در نته و مثل اينه كه سوال كنيم يك دكتراي تاريخ بهتره استاد درس تاريخ در دانشگاه بشه يا ميوه فروش؟! خوب مسلما هر كس بايد در حوزه ي مطالعاتي و تخصص خودش فعال باشه و كار وبمستر هم مشخصه در دنياي نته و اصلا نميتونه در خارج از نت كاري كنه . ولي افرادي كه سايت دارند خيلي بحث در موردشون هست. فكر كنم خيلي از افرادي كه سايت دارند اساسا نيازي به داشتن سايت ندارند و هم از نظر هزينه و هم از نظر بازديدهايي كه ميتونن از موتورهاي جستجو بگيرن بهتره كه از وبلاگ استفاده كنن. خيلي از اين سايت هاي تفريحي و حتي فروشگاهي به نظرمن ميتونن و بهتره خدماتشون رو در وبلاگ ها ارائه بدن. و ديگراني هم كه سايت دارند و فكر ميكنند كه بايد سايت داشته باشند اگر به كارشون ايمان داشته باشند و پشت كار و هزينه كنند و تبليغات هدفمند ، حتما موفق ميشن .

manoto
2014-05-23, 18:28
نظر شما؟؟؟