PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در مورد زدن فروشگاه پرنده

kamandar
2014-05-15, 15:10
سلام
من به همراه چند تا از دوستانم پرورش پرنده داریم به صورت خانگی الان تعداد پرنده ها خیلی شده به همین خاطر چند هفته پیش مجبور شدیم حدود 50 تا جوجه مرغ عشق ها رو بفروشیم
به غیر از مرغ عشق ،فنج و طوطی و انواع کبوتر های گرانبها هم داریم به نظر شما زدن یک فروشگاه اینترنتی کار مفیدی خواهد بود؟ مشتری داره ؟امکان تهیه انواع پرنده رو داریم چجوری میشه پرنده ها رو پست کرد:| اصلا به صرفه هست ؟
کسی اگر اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه:x

amirtop
2014-05-15, 15:13
باید فقط به شهر خودتون خدمات بدید
برای این کار بابد خرج زیادی بکنید چون اگه خرج نشه مجبور میشدی سایتتونو ببندید(بنده تجربه کردم در زمینه های دیگه)

ahijoon
2014-05-15, 15:44
درود

تا جایی که اطلاع دارم ارسال پستی موجودات زنده اعم از پرنده و ... ممنوع و غیر قانونیه .

بیشتر بررسی کنید . اگر مشکل ارسالتون رفع شد ، زدن فروشگاه کاری نداره .

rahamarket
2014-05-15, 15:52
سلام
اینکه یه سایت طراحی کنید که همیشه آپدیت باشه و تصاویر پرنده های جدید رو در اون قرار بدید و به مشتریهاتون نمایش بدین کار خوبیه اما :
- اصلا روی فروش اینترنتی حساب باز نکنید : چون کسی که پرنده میخره داره یه موجود زنده میخره که یه جورایی بهش عشق داره پس زمان خرید حتما باید اونو ببینه که به دلش بشینه.یادمه یه روز توی یه مغازه ای برای طوطیم غذا بخرم طرف اومد یه طوطی بخره رنگ چشمشو نگاه کرد گفت این1.5 سالشه به درد نمیخوره!!! تازه فهمیدم چه دنیایی داره این حیوون و کلی راجبش تحقیق کردم و اصولا راجب پرنده ها هم قطعا خودتون میدونید که چقدر نسبت به جابجا شدنشون حساس هستن و اذیت میشن با هر جابجایی.
ماهی ها رو میشه پست کرد چون فقط آب میخوان و اکسیژن که با یه کپسول کوچیک تا چند هفته میشه نگهش داشت اما غیر از ماهی ها تا حالا ندیدم و نشنیدم حیوونی رو از طریق پست ارسال کنن

ولی داشتن یه مغازه پرنده فروشی کار بسیار پر درامدی هست اگر فوت و فن اش رو بدونید

موفق باشید

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

فرموده دوستمون ahijoon هم کاملا درسته

kamandar
2014-05-15, 16:14
ممنون بابت توضیحاتتون
رابطه ای که فرد با پرندش بر قرار می کنه خیلی مهمه اگر فروشگاه اینترنتی بزنم سعی می کنم پرنده های رو برا فروش بزارم که کمتر تحت تاثیر این مورد باشند و قیمت شون هم کمتر 400 تومن باشه (مثلا مینای سخنگو نخواهم فروخت)
در مورد فروشگاه زدن توی شهر توی برنامه هام هست اما به خاطر این که تعداد فروشگاه پرندگان توی شهر زیاده آنچنان سود فکر نکنم داشته باشه فعلا جوجه کشی می کنیم و به فروشگاه ها میفروشیم از طرف دیگه قیمت پرنده تو شهر ما خیلی پایینه مثلا مرغ عشق 4هزار تومن !!!
تو این تاپیک میخام نظر دوستان رو در مورد زدن همچین فروشگاهی بپرسم احیانا کسی اگر داشته هم نظر بده
در مورد پستش هم شک دارم که اداره پست انجام بده با این حال شنبه میرم میپرسم

alinonor
2014-05-15, 17:16
ممنون بابت توضیحاتتون
رابطه ای که فرد با پرندش بر قرار می کنه خیلی مهمه اگر فروشگاه اینترنتی بزنم سعی می کنم پرنده های رو برا فروش بزارم که کمتر تحت تاثیر این مورد باشند و قیمت شون هم کمتر 400 تومن باشه (مثلا مینای سخنگو نخواهم فروخت)
در مورد فروشگاه زدن توی شهر توی برنامه هام هست اما به خاطر این که تعداد فروشگاه پرندگان توی شهر زیاده آنچنان سود فکر نکنم داشته باشه فعلا جوجه کشی می کنیم و به فروشگاه ها میفروشیم از طرف دیگه قیمت پرنده تو شهر ما خیلی پایینه مثلا مرغ عشق 4هزار تومن !!!
تو این تاپیک میخام نظر دوستان رو در مورد زدن همچین فروشگاهی بپرسم احیانا کسی اگر داشته هم نظر بده
در مورد پستش هم شک دارم که اداره پست انجام بده با این حال شنبه میرم میپرسم
شهر شما کجاست؟
اینجا یه جفت مرغ عشق + قفس + جای غذا و جای آب = حدودا یه 60 70 تومنی در میاد

ahijoon
2014-05-15, 18:35
البته پرنده های گران قیمت رو میتونی با هواپیما هم ارسال کنی که صرف داشته باشه . پارسال دو برادر تهرانی رو دیدم که پرشین کت میفروختن و در باکس مخصوصش به شهرهایی که ساپورت هوایی دارن با هواپیما ارسال میکردن. فوق العاده هم درآمد داشتن.

برای شهر های نزدیک هم میتونی با اتوبوس و تاکسی بین شهری ارسال کنی.

در هرصورت سایتت رو بزن که هم ویترین فروشت باشه و یک کارت ویزیت تهیه کن آدرس فروشگاهت رو بزن روش . از طرفی توش مشخص کن که برای فلان شهر ها ارسال هوایی یا زمینی داریم. اینطوری میشه یه کارایی کرد.

یک پیشنهاد ویژه : اینکه در سایتت بتونی دون و لوازم جانبی و تزئینی برای پرندگان رو بفروشی. اینارو میشه پستی ارسال کرد کارتم خوب باشه میگیره. بهش فکر کن

bazar34
2014-05-15, 18:44
کجاست که مرغ عشق 4 تومنه ؟ بالغ یا جوجه ؟
بهترین کاری که شما میتونی بکنی فروش به صورت عمده است به شهر هایی که قیمت پرنده توی اونها بالاتره
تک فروشی اونم اینترنتی اصلا با شرایط شما جور در نمیاد
بهتره سایتی بزنی و قیمتات رو بذاری مثلا برای 20 تا مرغ عشق دونه ای مثلا 8 یا 10 تومن .. شهر های دیگه پرنده فروشی ها ازت میخرن
الان شهر ما 1 جفت مرغ عشق بین 30 تا 40 تومنه
1 جفت هم اتفاقا خودم دارم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

البته پرنده های گران قیمت رو میتونی با هواپیما هم ارسال کنی که صرف داشته باشه . پارسال دو برادر تهرانی رو دیدم که پرشین کت میفروختن و در باکس مخصوصش به شهرهایی که ساپورت هوایی دارن با هواپیما ارسال میکردن. فوق العاده هم درآمد داشتن.

برای شهر های نزدیک هم میتونی با اتوبوس و تاکسی بین شهری ارسال کنی.

در هرصورت سایتت رو بزن که هم ویترین فروشت باشه و یک کارت ویزیت تهیه کن آدرس فروشگاهت رو بزن روش . از طرفی توش مشخص کن که برای فلان شهر ها ارسال هوایی یا زمینی داریم. اینطوری میشه یه کارایی کرد.

یک پیشنهاد ویژه : اینکه در سایتت بتونی دون و لوازم جانبی و تزئینی برای پرندگان رو بفروشی. اینارو میشه پستی ارسال کرد کارتم خوب باشه میگیره. بهش فکر کن

پرنده های ایشون ارزون هستن و توی همه شهر ها هست
کسی نمیاد برای 1 پرنده 50 تومنی هزینه هواپییما بده
و معمولا اینجور پرنده ها توی همه شهر ها هست
فقط به نظر من بهترین کارش اینه که عمده بده به شهر هایی دیگه که قیمت پرنده بالاتره

ahijoon
2014-05-15, 19:45
فقط به نظر من بهترین کارش اینه که عمده بده به شهر هایی دیگه که قیمت پرنده بالاتره

میدونم دوست عزیز .

منظورم برای گسترش کار و افزایش درآمد هست والا با اینجوری کارکردن چیز چشم گیری گیرشون نمیاد.بالاخره دارن وقت و حوصله و انرژی و خرج میذارن.
پرنده های گران تا جایی که من میشناسم کاسکو ها و مینا و انواع طوطی علاقمندان خودشو داره که با پولای خوبی معامله میشن !

kamandar
2014-05-16, 10:48
کجاست که مرغ عشق 4 تومنه ؟ بالغ یا جوجه ؟
بهترین کاری که شما میتونی بکنی فروش به صورت عمده است به شهر هایی که قیمت پرنده توی اونها بالاتره
تک فروشی اونم اینترنتی اصلا با شرایط شما جور در نمیاد
بهتره سایتی بزنی و قیمتات رو بذاری مثلا برای 20 تا مرغ عشق دونه ای مثلا 8 یا 10 تومن .. شهر های دیگه پرنده فروشی ها ازت میخرن
الان شهر ما 1 جفت مرغ عشق بین 30 تا 40 تومنه
1 جفت هم اتفاقا خودم دارم

ممنون بابت پیشنهاداتتون
من اهل کاشانم ...
همین الان هم پرنده ها رو تو قفس می کنم به فروشگاه های اصفهان و تهران عمدی ای میفروشم
4تومنی که گفتم جوجه مرغ عشق منظورم بود کلا پرنده ها رو تا کوچک هستند خرید وفروش می کنند
انشالله بزودی یه فروشگاه اینترنتی میزنم

Alireza
2014-05-16, 18:38
سلام

فروش کالاهایی (که من به اصطلاح می گم غیر استاندارد) تو اینترنت خیلی سخته (البته نشدنی نیست.)
کالاهایی که برای تصمیم مشتری، به حس هایی بیشتر از بینایی نیاز باشه.
شما باید از ابزارها و تکنیک هایی این موانع را برای تصمیم نهایی خرید برطرف کنی.

یا حق