PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همفکری و تهیه جنس جهت لباس زیر

minoo
2014-05-18, 08:55
دوستان گرامی با سلام تصمیم به راه اندازی مغازه لباس زیر دارم
لطفا اگر کسی تجربه ای در این زمینه دارد یا فروشنده عمده میباشد خوشحال خواهم شد از نظراتتان مطلع شوم
ضمنا برای دکور اگر ایده خلاقانه و قابل اجرایی هست بفرمایید سپاسگذارم:)

MoReNu
2014-05-18, 10:23
سلام
نظرسنجیتون راستش یه خورده آدم رو گیج می کنه
اگه خودتون خانم هستین که فکر می کنم باشید، بهتره فقط در بخش زنانه فعالیت کنید
اصولا فروشگاه های لباس زیر زنانه ای که من دیدم یک پرده تیره بر در ورودی آویزون شده و ورود آقایان هم ممنوع اعلام شده
چون تنوع در انتخاب رنگ بالاست از همه رنگ و مدلی باید بیارید
استفاده از هر نمونه یا نمونه های برتر بر روی مانکن خیلی عالی و جلب توجه می کنه
چیدمان سبک مدرن و امروزی هم پیشنهاد می شه

پخش عمده هم سراغ دارم و متاسفانه الان محل کار هستم و رفتم منزل از تو دفتر تلفنم شماره تلفنشون رو بهتون می دم
موفق تر باشید ;)

سـعید
2014-05-18, 12:50
دوست عزیز ! که تازه به انجمن ملحق شدید یا نوشتن رو آغاز کردید .. ورودتون رو تبریک می گم ..

گزینه های نطر سنجی که ایجاد کردید سه سوال و چند جواب رو در خودش داره و فقط میشه یک گزینه رو انتخاب کرد ..

اما مهمترین فاکتوری که می خوام درباره ایجاد کسب و کار جدید تو کشوری که با تورم 39.6 درصد رکورد دومین تورم زیاد دنیا رو زده و با افزایش نرخ بیکاری به بالاترین شاخص ( فلاکت ) در طول تاریخ معاصر خودش رسیده ! این است که شما برای ایجاد کسب و کار جدید چه برنامه و امکاناتی دارید ؟ مهمترین موضوع این است که اگر یک مغازه می خواهید ایجاد کنید ایا مالک هستید یا اجاره می دهید ؟ درباره پرداخت اجاره مغازه بسیار حساس باشید . اگر مغازه از خودتان ندارید دقت بیشتری بکنید تا با قبول یک اجاره بهای زیاد و خوابیدن پول پیش خود که سال اینده بی ارزش تر از امروز هم خواهد شد .. دچار ضرر و زیان نشوید ..
اگر مالک هستید هم خرید سنگین نکنید و با احتیاط شروع کنید .

کلا امروز مغازه های تک فروشی در چند دسته قرار دارند :

مغازه مالک جای خوب ! در پاساژ های خوب یا خیابان خوب و یا راسته های با ارزش بازار بزرگ در مراکز استانها :
مغازه اجاره ای جای خبو با هزینه زیاد ..
مغازه اجاره جای بد و با اجاره ارزان که نتیجه اش تلف شدن عمر ادم هست .

اونچه بیشتر طرفدار داره مغازه جای خوب است :
این مغازه ها اکثرا متعلق به پیرمرد ها یا پیرزن هایی است که این مغازه ها را سالهای پیش یا بسیار ارزان خریده اند یا متعلق به جوانتر ها و میانسال هایی که این مغازه ها را ارزان خریده یا به ارث برده اند یا با جابجا کردن ملک به تازگی و گران خریده اند ... در هر صورت از این صورتها ! ملکین این مغازه ها اکثرا چند سالی است که به این نتیجه رسیده اند که دیگر بازار فایده ندارد و به اجاره دادن پرداخته اند . جوان تر های بیچاره هم که نمی توانند 500 ملیون تومان برای یک مغازه 20 متری پول بدهند مجبور می شوند با تقبل مثلا ماهانه 2 میلیون تومان ان مغازه را اجاره کنند .
متاسفانه در چند سال اخیر این درامد خوب که بسیاری از مالکین قبلا نداشتند به انها مزه کرده و هر روز افزایش هم پیدا می کند حال مغازه ای که به زور ماهی 2 تا 3 تومن درامد دارد باید اجاره 2 تومنی بپردازد .. مالیات و عوارض پول برق و .. ووو ... و باز هم هزینه بپردازد که میانگین ماهی 500 تومان بدون هزینه تبلیغات باید بپردازد . در مجموع یک سال یا دو سال خواهید دید که 30 - 40 تومن اجاره خالص داده اید و موجر هم نه تراز مالیاتی برای پرداخت مالیات بر اجاره ارائه می دهد نه زیر بار هزینه های مستعمل شدن مغازه می رود . پس شما عملا 3 پرداختی عمده دارید
1- اجاره ثابت
2- هزینه های جاری
3 - اسکانت و خواب پول پیش و سرمایه جاری مغازه

مثلا ده میلیون پول پیش شما ماهی 300 تومن اسکانت دارد و 20 میلیون سرمایه اولیه شما هم ماهی 600 تومن اسکانت دارد .
راستی حقوق شما به عنوان یک نفر که دو شیفت کار می کند و از 9 صبح تا 10 شب در مغازه تشریف دارد هم حداقل ماهی یک تومن می شود !
برای بیمه هم باید حدود 200 تومن خویش فرما پرداخت کنید !

و این تجارت فقط به نفع چند نفر هست که شما جزوش نیستید :
1- موجر یعنی صاحب اجاره دهنده مغازه
2-اداره مالیات
3- پخش کنندگان و عمده فروشان بازار
4-اداره بیمه و برق و تلفن و ...

اگر شما چزو این لیست نیستید بدانید یک جای کار ایراد دارد ؟ بله شما باید رتبه نخست این کسب و کار باشید .. یعنی مالک ... !

وقتی ده سال پیش می خواستم مغازه اجاره کنم و به من گفتند اگر مالک نیستی کار سختی داری من گفتم پس حالا که مغازه ندارم دست روی دست بگذارم ؟ و پافشاری کردم و ضرر ها دیدم ! حالا باور دارم که اگر مالک مغازه نیستید برای اجاره اقدام نکنید ! این دام بسیار پر هوس و خطرناکی است که اماده شده تا اندوخته فعلی شما را از دست شما خارج کند .. اگر پول پیش و سرمایه نقدی خود را در بورس هم بگذارید از این مغازه داری بهتر است .. منتها ما عادت کرده ایم کار هایی را انجام دهیم که همه انجام می دهند شاید هم نرخ بالای بیکاری و وجود 37 میلیون نفر ادم غیر شاغل در این کشور باعث شده همه فروشنده شوند و به فکر ایجاد مغازه بیافتند ؟

حالا یک سوال دارم ؟ همه اینها واقعا چرا ؟

nafise1388
2014-05-22, 12:59
لباس ها بین 8-25 تومن هس و به قیمت عمده بهتون عرضه کردیم .اگر از جنس ناراضی بودید میتونید پس بدید .برای خریدها بالای 50 تومن هم تخفیف داریم
ادرس وبلاگ arzansaray.blogfa.com هس میتونید از لباسهامون دیدن کنید حتی اگر خریدار نباشید

katayoon.es
2014-10-01, 23:19
سلام مینوی عزیز
من یه مدت پیش - وقتی خیلی جوان تر بودم - چند میلیون لباس زیر اوردم - همشون فروش رفتن -
ولی فکر میکنم لباس های راحتی مردانه و سوتین های سایز کوچک رو سختر از بقیه فروختم .

نظر شخصی من اینه که لباس های زیر زنانه بیارید !
متاسفانه اونهایی که از من خرید کردن بیشتر دنبال چیز ارزون بودن تا چیز با کیفیت - یا مثلا چیز خاص یا متفاوت .

اونها فقط میخان نیازشون به پوشاک رفع بشه !

پس بهتره جنسی بیارید که وقتی قیمتش رو براشون خوندید ! چهار چشمی زل نزنن بهتون