PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگر توان برنامه نویسی و طراحی وب داشتید چه سایتی طراحی میکردید ؟

us12
2014-05-20, 23:40
دوستان در شرایط آرمانی اگر قدرت برنامه نویسی هر نوع سیستم نرم افزاری ( تحت وب ، ویندوز ، اندروید ، ios و ... ) و کار کردن با هر گونه سخت افزار را داشتید دست به چه کاری میزدید ؟ دوست داشتید چه پروژه ای را استارت بزنید ؟

پیشاپیش از همکاری شما متشکرم ;)

irandac
2014-05-20, 23:50
ایده های جدید و بکر اجرا می کردم.

shak
2014-05-21, 18:12
شبكه اجتماعي

almaweb.ir
2014-05-23, 13:30
ایده های جدید و بکر اجرا می کردم.

خب این دوستمون هم میخوان همون ایده های جدید و بکر رو بدونن !

HiddenLife
2014-05-23, 14:18
صرفا اینکه بگیم قصد انجام ایده داریم ، هیچ اتفاقی نمیوفته .

ایده خودش کم چیزی نیست ! من ماه هاست دائم در اوقات بیکاری فکر می کنم تا به یک ایده ی مناسب و جدید برسم .

البته امروزه توان انجام کار از ایده اهمیت بیشتری داره . چون مطمئن باشید هر ایده که شما در ذهنتون دارید ، یک نفر دیگه هم تو دنیا اون ایده رو داره و تنها تفاوت اینه که کی زود تر برای عملی کردن ایدش دست به کار بشه .

-----------------------------------------------------

در این شرایط آرمانی که می فرمایید ، احتمالا قبل از رسیدن به این درجه ، تمام ایده هامو عملی کردم و در اون زمان بیشتر به گسترششون مشغول میشم. :)

manoto
2014-05-23, 18:26
من اگه برنامه نویسی وب و موبایل بلد بودم، ایده هایم را اجرا میکردم!
پ ن:الان هم در حال یادگیری برنامه نویسی وب هستم!

hrvman
2014-05-25, 12:17
من ایده دارم اما قدرت اجرارو ندارم!! درحال جمع آوری قدرتم!
شما اگر تواناییش رو داری میتونی باهم همکلری کنیم!

us12
2014-05-25, 12:31
من ایده دارم اما قدرت اجرارو ندارم!! درحال جمع آوری قدرتم!
شما اگر تواناییش رو داری میتونی باهم همکلری کنیم!

کلیات ایده ای که دارید را به صورت پ خ یا در سایت سافت ایران بیان کنید من از ایده های جدید استقبال میکنم . 8->

AdsGroup.iR
2014-05-25, 13:20
استارت بنظرت کسی حاضر هست ایده خودشو به شما بده که اجراش کنی؟

us12
2014-05-25, 17:56
استارت بنظرت کسی حاضر هست ایده خودشو به شما بده که اجراش کنی؟

اصلا بحث را منحرف کردید /:)
من شخصا کلی ایده دارم ولی ایده داشتن 5 درصد راه هم نیست ( حتی 3 درصد هم نیست :) ) 97 درصد دیگه پیاده سازیه ! ایده که نشه پیاده اش کرد یه حرف پوچه !!

ولی جدا از این صحبت ها جدیدا دیدم دوستان خیلی میگن ایده توپ دارم فلانه بازدهی بالا و از اینجور صحبت ها ولی وقتی بهشون میگی حداقل کلیات را بگو ، حداقل بگو تو چه زمینه ای هست میگن شما قصد دزدیدن ایده دارید ( این کلمه جدیدا خیلی به گوش میرسه !!! ) به این دوستان باید بگم عزیزان شما اگر بهترین ایده را در محافظت شده ترین مکان و تحت هر شرایط پیاده سازی کردید و ارائه دادید ، کمتر از 3 ماه شرکتی میاد و ایده شما را توسعه میده و در شرایط خیلی عالی تر ارائه میده جای هیچ حرف و سخن هم در این موضوع نیست و گذشته بوده و مطئن باشید در آینده هم هست .
و اون رقیب جدید شما بجز اینکه بازار را از انحصار شما در میاره بلکه با آنالیز کردن بیزینس شما و پیدا کردن راه و چاه و استفاده از تجربه شما به مراتب از شما جلوتر هم میفته . ( این مورد در واقیت ثابت شده . در هر صنعتی نه فقط نرم افزار )
کاربر هم دنبال این نیست که بیاد ببینه تاریخچه این ایده چیه و یا بنیان گذار این کار کی بوده کاربر فقط دنبال کیفیت بالا و هزینه کم است .

در نهایت اگه ایده تون خیلی عالیه ولی جرات گفتن نامش را حتی ندارید مطمئن باشید در بهترین شرایط فقط یه آرزو برای شما باقی خواهد ماند ! در شرایط یکم بدتر توسط یکی دیگه ارائه میشه . :)