PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هدر جدید برای فروشگاهم ... چطور شده ؟؟؟؟

piergelandu
2011-05-16, 21:05
سلام دوستان ... این هدر رو واسه فروشگاهم طراحی کردم ... البته خیلی روش کار نشده و هنوز کار داره ... از نظر شما چطور شده ؟

ExOZaX
2011-05-16, 21:18
اصلا جذاب نیست!
البته این نظر منه
!
یه کم کسل کنندس
!

piergelandu
2011-05-16, 21:22
اصلا جذاب نیست!
البته این نظر منه
!
یه کم کسل کنندس
!

خوب در درجه ی اول که این یک پیش زمینه بود همشهری ... خوب مشکلاتشو بگو !

tlove
2011-05-16, 21:23
سلام همشهری کم پیدا هدرت خیلی ساده است یکم بیشتر روش کار کن

Mr.Diyaco
2011-05-16, 21:23
این دوست جون ما راست میگه جالب نیست !!!

piergelandu
2011-05-16, 21:26
چه استقبال بی نظیری !!! :))

دوستان اینجا گذاشتم که نظراتتون رو بگید دیگه ! :x

piergelandu
2011-05-16, 21:29
سلام همشهری کم پیدا هدرت خیلی ساده است یکم بیشتر روش کار کن

گفتم که هنوز خیلی کار داره و خام هستش ... پس کلا پیش زمینه اش مشکل داره !!! :))

ExOZaX
2011-05-16, 21:33
فنتات اصلا خوب نیست!

Amin72
2011-05-16, 21:43
رنگ بندیش مثل رنگ بندی سایت های سال 60 هست!
فونتش مناسب نیست
فروشگاه اینترنتی باید سمت راست باشه نه چپ چون الان خونده میشه تاپ مارکت فروشگاه اینترنتی
درحالی که باید خونده بشه فروشگاه اینترنتی تاپ مارکت
زمینه ش زیادی ساده و غیر حرفه ایه
هدر چیز مهمیه و پیشنهاد میکنم از یه طراح بخواید براتون هدر بزنه

MihanV
2011-05-16, 21:51
به نظر من هم جالب نبود
یه هدر دیگه بزارید نظر بدیم

haghft
2011-05-16, 21:53
رنگ جذاب و جالبی نیست!

piergelandu
2011-05-16, 21:56
رنگ بندیش مثل رنگ بندی سایت های سال 60 هست!
فونتش مناسب نیست
فروشگاه اینترنتی باید سمت راست باشه نه چپ چون الان خونده میشه تاپ مارکت فروشگاه اینترنتی
درحالی که باید خونده بشه فروشگاه اینترنتی تاپ مارکت
زمینه ش زیادی ساده و غیر حرفه ایه
هدر چیز مهمیه و پیشنهاد میکنم از یه طراح بخواید براتون هدر بزنه
رنگ بندی به اینکه مال چه سالیه ربطی نداره ولی خوب به نظر خودمم جالب نیست !

فونت نداشتم متاسفانه !

از نظر خوندن که مشکلی نیست چون هر 2 روش خوندنش از نظر فارسی صحیحه ! در ضمن اول سطر بالا رو میخونن بعد پایین !

این ایده بداهه بود و زیاد روش کار نکردم وگرنه از نظر طراحی مشکلی ندارم .

مرسی دوست عزیز که نظرتو گفتی حتما ازش استفاده میکنم . :):):)

piergelandu
2011-05-16, 21:57
به نظر من هم جالب نبود
یه هدر دیگه بزارید نظر بدیم

حتما ... مرسی >:-d<

Amin72
2011-05-16, 22:40
رنگ بندی به اینکه مال چه سالیه ربطی نداره ولی خوب به نظر خودمم جالب نیست !

فونت نداشتم متاسفانه !

از نظر خوندن که مشکلی نیست چون هر 2 روش خوندنش از نظر فارسی صحیحه ! در ضمن اول سطر بالا رو میخونن بعد پایین !

این ایده بداهه بود و زیاد روش کار نکردم وگرنه از نظر طراحی مشکلی ندارم .

مرسی دوست عزیز که نظرتو گفتی حتما ازش استفاده میکنم . :):):)

مثل اینکه نظرم ناراحتتون کرد. از این بابت معذرت میخوام
رنگبندی به سال ربط داره و اگه یه فیلم رنگی قدیمی ببینید و رنگ دکوراسیون و لباسها رو با حال مقایسه کنید تفاوتی شدیدا آشکار داره. رنگ های بی روح و کدر جاشون رو به رنگ هاش شفاف و جذاب دادن. لطفا لوگوی قبلی گوگل رو با لوگوی فعلیش مقایسه کنید تا متوجه منظور من و تفاوت رنگبندیش بشید

ما فارسی زبانها از راست به چپ و از بالا به پایین میخونیم و اولین نقطه ای که در کادر ها نگاه میکنیم معمولا نقطه راست و بالا هست و طراح باید با در نظر گرفتن این قضیه طراحی کنه
این مساله در همه جا صادقه و مثلا عکاسان حرفه ای ایرانی وقتی میخوان برای مسابقات داخلی شرکت کنن کادرشون رو از راست به چپ میچینن و مهمترین نقطه عکس رو نقطه طلایی بالا-راست قرار میدن و برای مسابقات بین المللی برعکس. البته بیشتر عکاسان ایرانی بصورت ناخودآگاه از کادربندی بین المللی استفاده میکنن چون زیاد عکس از عکاسان خارجی دیدن و چشمشون اونطوری پرورش یافته

ممنون میشم دلیل قرار دادن متن فارسی 'فروشگاه اینترنتی' در سمت چپ و قرار دادن ادرس انگلیسی فروشگاه در راست رو بگید

اگر جای اینارو برعکس کنید یک حرکت قطری و منطقی در نگاه ایجاد میشه و در نهایت نگاه بیننده به واسطه خوندن آدرس فروشگاه مجددا به داخل کادر منتقل میشه

piergelandu
2011-05-16, 23:57
دوستان این یکی چطور شده ؟

1073

piergelandu
2011-05-17, 00:17
مثل اینکه نظرم ناراحتتون کرد. از این بابت معذرت میخوام
رنگبندی به سال ربط داره و اگه یه فیلم رنگی قدیمی ببینید و رنگ دکوراسیون و لباسها رو با حال مقایسه کنید تفاوتی شدیدا آشکار داره. رنگ های بی روح و کدر جاشون رو به رنگ هاش شفاف و جذاب دادن. لطفا لوگوی قبلی گوگل رو با لوگوی فعلیش مقایسه کنید تا متوجه منظور من و تفاوت رنگبندیش بشید

ما فارسی زبانها از راست به چپ و از بالا به پایین میخونیم و اولین نقطه ای که در کادر ها نگاه میکنیم معمولا نقطه راست و بالا هست و طراح باید با در نظر گرفتن این قضیه طراحی کنه
این مساله در همه جا صادقه و مثلا عکاسان حرفه ای ایرانی وقتی میخوان برای مسابقات داخلی شرکت کنن کادرشون رو از راست به چپ میچینن و مهمترین نقطه عکس رو نقطه طلایی بالا-راست قرار میدن و برای مسابقات بین المللی برعکس. البته بیشتر عکاسان ایرانی بصورت ناخودآگاه از کادربندی بین المللی استفاده میکنن چون زیاد عکس از عکاسان خارجی دیدن و چشمشون اونطوری پرورش یافته

ممنون میشم دلیل قرار دادن متن فارسی 'فروشگاه اینترنتی' در سمت چپ و قرار دادن ادرس انگلیسی فروشگاه در راست رو بگید

اگر جای اینارو برعکس کنید یک حرکت قطری و منطقی در نگاه ایجاد میشه و در نهایت نگاه بیننده به واسطه خوندن آدرس فروشگاه مجددا به داخل کادر منتقل میشه

نه اصلا به هیچ وجه ناراحت نشدم :d

حرف شما متین ! خلاصه اومدم از نظر استادا استفاده کنم دیگه ... :">

tebyan31
2011-05-17, 00:32
ببخشید ولی طراحی هر دو تا هدر خیلی خیلی خیلی سبکه!

لزومی نداره کم یا زیاد کار شده باشه، ترکیب رنگ ها اصلا مناسب نیست!

مخصوصا رنگین کمان!

شما یه رنگ برا هدرت انتخاب کن و بعدش شروع کن به کم و زیاد کردن رنگ، در کنارش سعی کن از ایده های جدید طراحی هدر استفاده کنی!

piergelandu
2011-05-17, 02:42
دوستان راجع به این یکی نظر بدین ... چطور شده ؟ به قالب فروشگاهمم میاد ... به نظر خودم شیک شده ... !

1074

Mr.Diyaco
2011-05-17, 02:49
ببین این که میگم ناراحت نشی ها !!! اینارو خودت تنهایی طراحی کردی یا کسی هم کمکت کرده ؟!

پــــســـر خوب ایــــن طرحت در کنار اونیکی قرار داره دقیقا ! رنگ بندی تعطیل !!! به نظر من به جای اینکه انقدر وقت خودت را بگیری کمی هزینه کن ! بده یکی از بچه های انجمن که بنر تبلیغاتی و هدر میزنه یرات طراجی کنه

با آبروی سایتت بازی نکن ! یه دوستی داشتیم اینجا اسمش وحید .... ( فامیلیشونو خاطرم نیست ) بودن ! کاراشون واقعا عالیه ! و هزینه مناسبی هم می گیره !!!

باز خود دانید

موفق باشید
ارادتمند

Mr.Diyaco
2011-05-17, 02:52
راستی یه کمی فونت از همین نت بگیر استفاده کن ! فونت های استفاده شده تو هر سه تا طرحت جذابیت نداره ولی بگم سومی بهتر از قبلی هاست !

piergelandu
2011-05-17, 03:07
ببین این که میگم ناراحت نشی ها !!! اینارو خودت تنهایی طراحی کردی یا کسی هم کمکت کرده ؟!

پــــســـر خوب ایــــن طرحت در کنار اونیکی قرار داره دقیقا ! رنگ بندی تعطیل !!! به نظر من به جای اینکه انقدر وقت خودت را بگیری کمی هزینه کن ! بده یکی از بچه های انجمن که بنر تبلیغاتی و هدر میزنه یرات طراجی کنه

با آبروی سایتت بازی نکن ! یه دوستی داشتیم اینجا اسمش وحید .... ( فامیلیشونو خاطرم نیست ) بودن ! کاراشون واقعا عالیه ! و هزینه مناسبی هم می گیره !!!

باز خود دانید

موفق باشید
ارادتمند

اولی و دومی رو قبول دارم ولی سومی از خیلی کارایی که تا الان اینجا دیدم قشنگتر شده !!!!!!!!

مرسی از نظرات استفاده میکنم داداش :):x

bahram512
2011-05-17, 11:55
به جای رنگ مشکی از رنگ طرحی که فروشگاهت داره استفاده کنید بهتره

به نظرم این توقع ما ایرانی ها هستش که دوست داریم از رنگ های شدید و شاد استفاده کنیم برای سایت و قالب های شیک رو برای فروشگاه ها نمیپسندیم

پ.ن : تو نت پر از هدر هستش دوست عزیز یه چرخ بزنی میتونی طرح های زیادی پیدا کنی