PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی در مورد تجارت و کسب درآمد در شرکت ابر تجارت کهکشان

1001file.ir
2014-05-25, 22:14
سلام دوستان ، خسته نباشید ...
چند روز پیش در روزنامه خبر ، متوجه آگهی ای از شرکت ابر تجارت کهکشان شدم ...
آگهی ای برای جذب کارشناس فروش برای شرکتشون زده بودند ...
شماره خودم رو اس ام اس کردم و بعد تماس گرفتند و دعوت کردند برای جلسه معارفه ...
در جلسه معارفه ، توضیحاتی در مورد تجارت الکترونیک دادند ...
و بعد جلساتی در مورد قوانین کارشون و پرسش و پاسخ های سطحی ....
حالا گفتند برای ثبت نام ، حداقل 500 هزار تومان برای خرید محصولات درخواست کردند ...
و گفتند که مابقی مسائل و شیوه های کسب درآمد رو بهمون توضیح می دن ...

بحث کلیشون ، بازاریابی اینترنتی و زیر مجموعه گیری هست ...
و فروش هم فقط از طریق سایت هست ...

دفتر شرکت در شهر شیراز هست ...
این هم آدرس سایتشون :
http://www.gnmco.ir/default.aspx

دوستان نظرشون چیه ؟

sourcebaz
2014-05-25, 23:10
سلام دوست عزیز
شرکت تجارت الکترونیکی که سایتش این باشه، خدا میدونه که...
اگه فکر بد هم نکنیم باید بگم که اگه درآمد داشت فکر کنم اول سایتش رو درست طراحی میکرد
مطمئنین که شرکت هستش؟

sourcebaz
2014-05-25, 23:10
سلام دوست عزیز
شرکت تجارت الکترونیکی که سایتش این باشه، خدا میدونه که...
اگه فکر بد هم نکنیم باید بگم که اگه درآمد داشت فکر کنم اول سایتش رو درست طراحی میکرد
مطمئنین که شرکت هستش؟

rezaonline.net
2014-05-25, 23:19
این یک تجارت سودآور است ، اما نه برای شما ، برای خودشان
:)

84edu
2014-05-26, 00:23
ابر تجارت کهکشان رو اوایل کارشون بهم معرفی کردند؛ کیفیت مدیریت و حرفه ای بودن این شرکت از اسمش و بعد طراحی سایتش مشخص میشه!
حیف نتورک مارکتینگ که توی ایران اینجوری بازیچه شده!

ولی خب شکی در این نیست که این صنعت حسابی پولسازه ولی با این شرکتها کار کردن رو من اصلاً توصیه نمیکنم چون غیر حرفه ای بودن رو فریاد میزنن!

mosisms
2014-05-26, 00:56
راستی بهروز جان شما خودت هم چند مقاله تو زمینه نتورک مارکت نوشتی اگه اشتباه نکنم

کدوم شرکت رو تو ایران پیشنهاد میدی؟

تاحالا بازاریابای چندین شرکت بهم پیشنهاد دادن ولی متقاعد نشدم که این تجارت سود ده هست

چون اکثرا قیمتاشون از قیمت بازار گرون تره!!!

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

راستی بهروز جان شما خودت هم چند مقاله تو زمینه نتورک مارکت نوشتی اگه اشتباه نکنم

تاحالا بازاریابای چندین شرکت بهم پیشنهاد دادن ولی متقاعد نشدم که این تجارت سود ده هست

84edu
2014-05-26, 01:02

همچنان هیچ شرکتی!
هرکی که میبینید داره سود میکنه، به خاطر نوپا بودن صنعت هست (به هر حال تازه قانونمند شده مثلاً!) نه به خاطر خوب بودن شرکت و حرفه ای بودن تیم ها!

irandac
2014-05-26, 01:51
این شرکت مجوز فعالیت داره ولی کار کردن در شرکت فقط وقت تلف کردن هست ، سود اصلی میره تو جیب خودشون.

mortezafox
2014-05-26, 23:58
سلام گول این چیزا رو نخورید معمولا یه کیف یا یه دونه کفش بهتون میدن که میشه 500 هزار تومان و شما به هیچ احدی نمیتونید بفروشیدش
شما از کسی که دعوت کرده فقط یه کد معرف بگیرید و ثبت نام کنید
متاسفانه سایت شون مثل مغازه های نمد مالی هست
به هیچ عنوان خرید نکنید واسه خودتون که سرتون کلاه میره

1001file.ir
2014-05-27, 15:02
ممنون از نظرات همه دوستان
بله ، کاملا درسته ، تونستم چیز هایی رو از یکی از افراد مشغول به کار در اونجا در مورد وضعیت سودشون بپرسم ...
بعد از حدود یک سال کار سودی نداشته براش و کلا یک وقت تلفی به حساب میاد ...
همون طور که آقای مهندس زاده گفتند ، این ها در کارشون به هیچ عنوان حرفه ای نیستند و حتی قادر به آموزش صحیح مباحث تجارت الکترونیک هم نیستند ...
اما چیزی که توجهم رو جلب کرد این بود که افراد زیادی از نقاط مختلف جنوب کشور برای ثبت نام میومدن ، چرا که آگهی این شرکت مرتبا در روزنامه خبر جنوب ثبت می شه ...
ای کاش کمی بیشتر تحقیق می کردند ...

mortezab20
2014-05-27, 15:22
سلام دوستان
اینطور ها هم که شما فکر میکنید نیست
تجارت بازاریابی شبکه ای تجارت بسیار پولسازیست و در ایران هم تازه فرهنگ بازاریابی شبکه ای نهادینه شده و دولت تلاش میکنه فرهنگ این صنعت رو تو جامعه جا بندازه ( برای مثال دیشب از شبکه تهران ساعت 24 برنامه ای نشون داده شد با اسم "شوق بارایابی شبکه ای"
شرکت ابرتجارت کهکشان هم نمیشه از شکل و ظاهر سایتش به غیر حرفه ای بودن این شرکت نظر داد
اینکه تیم ها و یا شرکتها بخاطر اینکه این صنعت داخل کشور نوپاست و بنا به این علت سود میکنند بنده اصلا قبول ندارم
تیم هایی هستند که بسیار حرفه ای کار مکنند و صدالبته شرکتها هم به سمت حرفه ای بودن پیش میروند
بازاریابی شبکه ای 3 سال قبل متولد شد و الان مثل بچه ای هست که داره چهار دستو پا راه میره و آینده ای بسیار درخشان در انتظار این صنعت داخل کشورمونه

1001file.ir
2014-05-27, 16:07
مسلما منظور ما این نیست که کلا تجارت الکترونیک و بازاریابی شبکه ای سودی نداره ...
بحث ما روی این شرکت هست ، محصولاتشون قیمت های مناسبی ندارند و بی کیفیت هستند ...
اگه بازاریابی رو روی محصولات حرفه ای تری انجام بدیم ، و قیمت ها رو هم تعدیل کنیم ، بدون شک تجارت پر رونقی خواهیم داشت برای همه ...

84edu
2014-05-27, 18:24
سلام دوستان
اینطور ها هم که شما فکر میکنید نیست
تجارت بازاریابی شبکه ای تجارت بسیار پولسازیست و در ایران هم تازه فرهنگ بازاریابی شبکه ای نهادینه شده و دولت تلاش میکنه فرهنگ این صنعت رو تو جامعه جا بندازه ( برای مثال دیشب از شبکه تهران ساعت 24 برنامه ای نشون داده شد با اسم "شوق بارایابی شبکه ای"
شرکت ابرتجارت کهکشان هم نمیشه از شکل و ظاهر سایتش به غیر حرفه ای بودن این شرکت نظر داد
اینکه تیم ها و یا شرکتها بخاطر اینکه این صنعت داخل کشور نوپاست و بنا به این علت سود میکنند بنده اصلا قبول ندارم
تیم هایی هستند که بسیار حرفه ای کار مکنند و صدالبته شرکتها هم به سمت حرفه ای بودن پیش میروند
بازاریابی شبکه ای 3 سال قبل متولد شد و الان مثل بچه ای هست که داره چهار دستو پا راه میره و آینده ای بسیار درخشان در انتظار این صنعت داخل کشورمونه
شما مطمئنید فرهنگش نهادینه شده؟؟؟؟ من ثانیه به ثانیه این صنعت رو باهاش بودم! چه از داخل از بیرون و بدون شک بهتون میگم تنها چیزی که روش کار نشده مثل همیشه، همین فرهنگ هست و روش کار :)

با شعار دادن و برنامه پخش کردن طرحهای هرمی نابود نشدن که حالا باز با برنامه پخش کردن بخواد این صنعت بزرگ بشه! این صنعت مدتهاست توی ایران متولد شده و متأسفانه مثل هر موضوع جدیدی، در ابتدا به جای فرهنگ سازی شروع به سرکوب کردند و بعد که دیدن همه چیز زیرزمینی و خارج از کنترل شده، اومدن با چیزهایی شبیه قانون! میخوان این بچه ناخلف رو به زور کمربند چرمی! به راه راست بیارن!!

چشمون رو روی حقیقت نبندیم؛ عده ی کثیری از فعالیت فعلی، همان افرادی هستند که با رویای سریع ثروتمند شدن به طرحهای اغلب هرمی پیوسته بودند و به خاطر زیرزمینی شدن، زیاد موفق نبودن . حالا روش کار زیرزمینی اومده رو شده! کو فرهنگ و کو تغییر! شما بینشون بودید؟ با لیدرهاشون تماس داشتید؟
شما میدونید اینها چطور جلسات معرفیشون رو برگذار میکنند؟ میدونید چطور میفروشند؟ میدونید مدیرانشون چه کسانی هستند؟ میدونید طرز فکر لیدرهاشون چیه؟ میدونید برای بدست آوردن بازاریابهای هم چه کارها که نمیکنند!!!!

نه تنها چیزی که روش کار نشده، فرهنگ هست و صد البته تنها چیزی که صحت نداره اینه که دولت میخواد سر و سامان بده، دولت میخواد رامشون کنه، دولت میخواد بچه ی سرکش شده نتورک مارکتینگ رو که تماماً روی زبان میچرخه رو به زور ترکه آلبالو! تربیتش کنه و بس... .

مباحثی توی نحوه فعالیت این شرکتها هست که اول تر از همه باید به نوع مدیریت بعد آموزشها و محصولات اشاره کرد و بعد به پتانسیل پایین سوددهی! آخه پک محصولات بهداشتی فروختن یا چه میدونم یه سری محصولات آرایشی که توی بازار پیدا میشه، چه حاشیه سودی میتونه ایجاد کنه که برای بازاریاب بصرفه؟؟؟ میدونید که توی بازار مثلاً برای مواد غذایی سود نرمال حدود 20% هست، حالا یه شبکه چه مقدار فروش داشته باشه که با سود 20% این اقلام و با قیمتهای پایینشون، برای بازاریابها بصرفه این کار؟؟؟؟!!!! نمیشه آقا جان، نمیشه چون تحقیقات پشتش نیست، چون برنامه پشتش نیست، چون تجربه پشتش نیست!

اصلاً همین بس که مؤسسات حسابرسی مسئول بازبینی طرحهای پاداش تا قبل از اصطلاحاً قانونمند شدن این صنعت در کشور، کوچکترین فعالیتی تو این زمینه نداشتند! همین بس که بزرگان بسیاری از قانون گذاری و شرکت ثبت کردن و ... به دور نگه داشته شدن!
و البته تعریفی که از حرفه ای گری هم مورد بحث است خیلی مهمه: اوریف لیم یکی از 10 شرکت برتر نتورک مارکتینگ دنیا توی ایران دو سال و نیم دووم آورد فقط فکر کنم چون اون هم با رابطه اینجا استارت زد و بدون فرهنگ سازی... اینجا هم همینه؛ چرا همیشه لول های بالایی افرادی هستند که حتماً پیش از این دستی توی این بازار داشتن؟؟؟ افرادی که خیلیهاشون فعالین شرکتهای هرمی واقعی بودن و با همون ذهنیت و با تغییر کلمات دارن اینجا کار میکنن!
چه بسیار افرادی که صرفاً پول میبینند و بازیگرانی عالی هستند در زمین بازی بازاریابی شبکه ای ایران!
بازاریابی شبکه ای هیچی سن نداشته باشه توی ایران، حدود 14 15 سال سن داره و نوجوونی سرکش هست که تازه پدرخوانده هایی پیدا کرده که میخوان با زور تهدید و کتک تحت کنترل درش بیارن!
کی میدونه توی تماسهای تلفنی فعالین، توی جلسات خصوصیشون، توی طرز فکرشون و ... چی میگذره؟

خوشبینی در این مورد کمی بیش از حد اشتباه هست... .

ولی تمام صحبتهای من به این معنی نیست که این صنعت کوچکترین ایرادی بهش وارد هست یا اینکه بدرد کار کردن نمیخوره، فقط میخوام همه با آگاهی کامل به سمت این صنعت برن مخصوصاً توی ایران.

mortezab20
2014-05-27, 20:42
شما مطمئنید فرهنگش نهادینه شده؟؟؟؟ من ثانیه به ثانیه این صنعت رو باهاش بودم! چه از داخل از بیرون و بدون شک بهتون میگم تنها چیزی که روش کار نشده مثل همیشه، همین فرهنگ هست و روش کار :)

با شعار دادن و برنامه پخش کردن طرحهای هرمی نابود نشدن که حالا باز با برنامه پخش کردن بخواد این صنعت بزرگ بشه! این صنعت مدتهاست توی ایران متولد شده و متأسفانه مثل هر موضوع جدیدی، در ابتدا به جای فرهنگ سازی شروع به سرکوب کردند و بعد که دیدن همه چیز زیرزمینی و خارج از کنترل شده، اومدن با چیزهایی شبیه قانون! میخوان این بچه ناخلف رو به زور کمربند چرمی! به راه راست بیارن!!

چشمون رو روی حقیقت نبندیم؛ عده ی کثیری از فعالیت فعلی، همان افرادی هستند که با رویای سریع ثروتمند شدن به طرحهای اغلب هرمی پیوسته بودند و به خاطر زیرزمینی شدن، زیاد موفق نبودن . حالا روش کار زیرزمینی اومده رو شده! کو فرهنگ و کو تغییر! شما بینشون بودید؟ با لیدرهاشون تماس داشتید؟
شما میدونید اینها چطور جلسات معرفیشون رو برگذار میکنند؟ میدونید چطور میفروشند؟ میدونید مدیرانشون چه کسانی هستند؟ میدونید طرز فکر لیدرهاشون چیه؟ میدونید برای بدست آوردن بازاریابهای هم چه کارها که نمیکنند!!!!

نه تنها چیزی که روش کار نشده، فرهنگ هست و صد البته تنها چیزی که صحت نداره اینه که دولت میخواد سر و سامان بده، دولت میخواد رامشون کنه، دولت میخواد بچه ی سرکش شده نتورک مارکتینگ رو که تماماً روی زبان میچرخه رو به زور ترکه آلبالو! تربیتش کنه و بس... .

مباحثی توی نحوه فعالیت این شرکتها هست که اول تر از همه باید به نوع مدیریت بعد آموزشها و محصولات اشاره کرد و بعد به پتانسیل پایین سوددهی! آخه پک محصولات بهداشتی فروختن یا چه میدونم یه سری محصولات آرایشی که توی بازار پیدا میشه، چه حاشیه سودی میتونه ایجاد کنه که برای بازاریاب بصرفه؟؟؟ میدونید که توی بازار مثلاً برای مواد غذایی سود نرمال حدود 20% هست، حالا یه شبکه چه مقدار فروش داشته باشه که با سود 20% این اقلام و با قیمتهای پایینشون، برای بازاریابها بصرفه این کار؟؟؟؟!!!! نمیشه آقا جان، نمیشه چون تحقیقات پشتش نیست، چون برنامه پشتش نیست، چون تجربه پشتش نیست!

اصلاً همین بس که مؤسسات حسابرسی مسئول بازبینی طرحهای پاداش تا قبل از اصطلاحاً قانونمند شدن این صنعت در کشور، کوچکترین فعالیتی تو این زمینه نداشتند! همین بس که بزرگان بسیاری از قانون گذاری و شرکت ثبت کردن و ... به دور نگه داشته شدن!
و البته تعریفی که از حرفه ای گری هم مورد بحث است خیلی مهمه: اوریف لیم یکی از 10 شرکت برتر نتورک مارکتینگ دنیا توی ایران دو سال و نیم دووم آورد فقط فکر کنم چون اون هم با رابطه اینجا استارت زد و بدون فرهنگ سازی... اینجا هم همینه؛ چرا همیشه لول های بالایی افرادی هستند که حتماً پیش از این دستی توی این بازار داشتن؟؟؟ افرادی که خیلیهاشون فعالین شرکتهای هرمی واقعی بودن و با همون ذهنیت و با تغییر کلمات دارن اینجا کار میکنن!
چه بسیار افرادی که صرفاً پول میبینند و بازیگرانی عالی هستند در زمین بازی بازاریابی شبکه ای ایران!
بازاریابی شبکه ای هیچی سن نداشته باشه توی ایران، حدود 14 15 سال سن داره و نوجوونی سرکش هست که تازه پدرخوانده هایی پیدا کرده که میخوان با زور تهدید و کتک تحت کنترل درش بیارن!
کی میدونه توی تماسهای تلفنی فعالین، توی جلسات خصوصیشون، توی طرز فکرشون و ... چی میگذره؟

خوشبینی در این مورد کمی بیش از حد اشتباه هست... .

ولی تمام صحبتهای من به این معنی نیست که این صنعت کوچکترین ایرادی بهش وارد هست یا اینکه بدرد کار کردن نمیخوره، فقط میخوام همه با آگاهی کامل به سمت این صنعت برن مخصوصاً توی ایران.

با این توضیحات کاملتون حرفی برای گفتن نمیمونه
خیلی از حرفهاتون رو قبول دارم
ولی بنده از زمانی که فعالیت رسمی شرکتها شروع شد درصدد این بودم که به صورت حرفه ای کار کنم و آموزشهایی زائدی رو که تو نت های قبلی بود حذف کنم و اول از همه چیز، فرهنگ نتورک رو به لیدرهام یاد بدم
بر همین علت گفتم که تیم هایی هستند به صورت حرفه ای کار میکنند و با رعایت تمام موراد مهم در mlm پیشتاز این حرفه هستند

84edu
2014-05-27, 20:45
با این توضیحات کاملتون حرفی برای گفتن نمیمونه
خیلی از حرفهاتون رو قبول دارم
ولی بنده از زمانی که فعالیت رسمی شرکتها شروع شد درصدد این بودم که به صورت حرفه ای کار کنم و آموزشهایی زائدی رو که تو نت های قبلی بود حذف کنم و اول از همه چیز، فرهنگ نتورک رو به لیدرهام یاد بدم
بر همین علت گفتم که تیم هایی هستند به صورت حرفه ای کار میکنند و با رعایت تمام موراد مهم در mlm پیشتاز این حرفه هستند

لیدرها عموماً پتانسیل فراگیری رو ندارن و صرفاً چون زودتر وارد سیستم میشن، خودشون رو لیدر میدونن و بقیه هم معمولاً چشم بسته پیروی میکنن! گوشها به این شکل عمل میکنه توی لیدرها: یکی در هست و یکی دروازه!

در هر صورت براتون آرزوی موفقیت میکنم دوست خوبم.
شاد باشید.

pecgroup.ir
2014-05-27, 21:28
من با این شرکت کار نکردم اما یکی از دوستانم در بندرعباس با سایت همکاری کرد و بعد از مدتی کوتاه دیگه کار نکرد.
راضی نبود چون بحث هرمی پیش میومد و احتمال کلاه برداری و تعطیل شدن سایت زیاد بود.
این جور کارا توی ایران جواب نمی ده چون هم از نظر شرعی هم قانونی مشکل داره.
شرکت ها هم که فقط به سود خودشون فکر می کنن.500 هزار تومن خرید؟!!!

تضمین فروش هست؟ خیر.
تضمین تداوم فعالیت هست؟ خیر.

به قول دوستان، شرکتی که میگه کارش تجارت الکترونیکه و سایتش این باشه معلومه یه کاسه ای زیر نیم کاسشه!

84edu
2014-05-27, 22:01
من با این شرکت کار نکردم اما یکی از دوستانم در بندرعباس با سایت همکاری کرد و بعد از مدتی کوتاه دیگه کار نکرد.
راضی نبود چون بحث هرمی پیش میومد و احتمال کلاه برداری و تعطیل شدن سایت زیاد بود.

تضمین فروش هست؟ خیر.

به قول دوستان، شرکتی که میگه کارش تجارت الکترونیکه و سایتش این باشه معلومه یه کاسه ای زیر نیم کاسشه!

این دو بخش تا به ابد به عنوان جوکهای صنعت نتورک مارکتینگ توی ایران باقی میمونن، اینه که میگم هیچ تلاشی برای فرهنگ سازی نبوده و نیست. از روزی که یادمه این حرفها رو میشنوم؛ یادمه یکی از اساتید دانشگاه فردوسی مشهد هم همین حرفها رو با حالت بسیار مطمئنی میگفت!
بدون منطق و بدون تحقیق حرف نزنیم بهتره، مخصوصاً وقتی کوچکترین پیش زمینه ای از هرمی بودن یا نبودن نداریم و تعریفی مناسب از اون نداریم!

pecgroup.ir
2014-05-28, 07:33
این دو بخش تا به ابد به عنوان جوکهای صنعت نتورک مارکتینگ توی ایران باقی میمونن، اینه که میگم هیچ تلاشی برای فرهنگ سازی نبوده و نیست. از روزی که یادمه این حرفها رو میشنوم؛ یادمه یکی از اساتید دانشگاه فردوسی مشهد هم همین حرفها رو با حالت بسیار مطمئنی میگفت!
بدون منطق و بدون تحقیق حرف نزنیم بهتره، مخصوصاً وقتی کوچکترین پیش زمینه ای از هرمی بودن یا نبودن نداریم و تعریفی مناسب از اون نداریم!

دوست عزیزم من بنا به صحبت های دوستم که با این شرکت کار کرده این مطالب رو عرض کردم.( اشاره هم کردم که خودم آشنایی مستقیم ندارم )
کار این شرکت خرید ئ فرئش محصولاته که می تونه بر حسب زیرمجموعه گیری هم درآمد چند برابر بشه

84edu
2014-05-28, 14:15
دوست عزیزم من بنا به صحبت های دوستم که با این شرکت کار کرده این مطالب رو عرض کردم.( اشاره هم کردم که خودم آشنایی مستقیم ندارم )
کار این شرکت خرید ئ فرئش محصولاته که می تونه بر حسب زیرمجموعه گیری هم درآمد چند برابر بشه

خب این پایه بیزینسی مولتی میلیارد دلاری در جهان هست! مشکلی هم توش نیست. مشکل توی نحوه اجرا و قوانین فعلی هستش وگرنه ایران هم پتانسیل عالی برای این سبک کسب و کارها داره.

pecgroup.ir
2014-05-28, 14:42
خب این پایه بیزینسی مولتی میلیارد دلاری در جهان هست! مشکلی هم توش نیست. مشکل توی نحوه اجرا و قوانین فعلی هستش وگرنه ایران هم پتانسیل عالی برای این سبک کسب و کارها داره.

خوب دقیقا نکته همین جاست.هیچ کس با این بیزینس مخالف نیست اما وقتی چندین بار توی ایران تست شده و نتایج هم مثل هم و ناامیدکننده بوده پس نباید سراغش رفت.

خوب دقیقا نکته همین جاست.هیچ کس با این بیزینس مخالف نیست اما وقتی چندین بار توی ایران تست شده و نتایج هم مثل هم و ناامیدکننده بوده پس نباید سراغش رفت.

84edu
2014-05-28, 15:13

نتایج به هیچ وجه مثل هم نبودن! هر دفعه تجارب جدید و وضعیتهای متفاوت بدست اومده تا رسیده به اینجا که چنین تصمیمی گرفتن و این قوانین و این رویه اجرایی رو پیش گرفتن...!

sava7
2015-02-23, 10:56

تضمین فروش هست؟ خیر.

سلام دوست عزیز... درمورد تضمین فروش، باید بگم که شما اگر بخوایید با اکراه حتی توی یه بقالی هم چیزی رو بفروشید و بلد نباشید، موفق نخواهید شد... اما اگه یکم سر زبون داشته باشی و محصولی هم که در دست داری کیفیت خوبی داشته باشه، حتمن تضمینی برای فروشش هست... در این شرکت ابر تجارت کهکشان هم که من به تازگی عضوش شدم، تونستم تا الآن جنسامو (جنسایی که با کیفیت بودن و حتی خودمم ازشون استفاده میکنم!!!)بفروشم... سود ناچیزی داشته اما به آینده اش امیدوارم، چون هر هفته و هرماه دارم پیشرفت میکنم و این به خود آدم بستگی داره!!! و بالا دستیم که دوست صمیمی خودم هست و چند ماهی زودتر از من وارد کار شده، خیلی خیلی راضی تر از منه و سود بهتری هم داره...
اما نمیخوام هیچکسو وسوسه کنم یا امید واهی بدم... نه... آدم باید خودش تصمیم بگیره... از قدیم گفتن هر کسی را بحر(بهر) کاری ساختند....
اما در مورد تضمین تداووم فعالیت... خب همه جای دنیا کلاهبرداری هست... تو هر سازمان و نهادی... اما تا الآن که حدودا دو سه سالی میگذره، جز یک مورد تخلف، برای شرکت ابرتجارت ثبت نشده... اونم بخاطرِ تخلف یکی از شعبه هاش بوده نه خود شرکت... در ضمن وزارت صنعت و معدن هم هرساله مجوز این شرکت هارو به تعلیق در میاره تا بررسی کامل بشن و اگه تخلفی صورت گرفته بود باهاشون برخورد کنه... بخاطر همینه که ممکنه شرکت یکی دو ماهی مثل دی ماه همین امسال از کار بیفته... یادمه توی دی ماه که مجوز شرکت تعلیق بود خیلیا فرار کردن و مایی که مونده بودیم رو مسخره میکردن!!! اما بعد که قضیه روشن شد حرفی برای زدن نداشتند!!! پس نمیشه یک طرفه با قاضی رفت...
موفق باشید...