PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شراکت در ارسال ایمیل تبلیغاتی به 160 هزار نفر روزانه در آلفا گروپ

sam127
2014-05-26, 10:50
سلام واسه شراکت ایمیل شرایط آسونتر شد.

واسه ارسال روزانه به 160 هزار نفر تو گروپ آلفا نیاز به یک شریک دارم روزانه 20 لینک ارسال میشه که 10 تاش سهم شریک هستش هزینشم هر ایمیل 12 هزار تومن که سهم شریک میشه 6 هزار تومان و جمعا هفته ای 36 هزار تومان.هزینه هم هفتگی باید پرداخت بشه اول هفته شنبه تا شنبه تا پنجشنبه .

مایل بودید در خدمتم

sam127
2014-05-27, 15:17
دوستان کسی نیاز به ایمیل داره خبر بده

sam127
2014-05-29, 15:32
شرایط تغییر کرد و آسونتر شد به جا ماهانه هفتگی پرداخت کنید

updates
2014-05-30, 15:16
آقا من یه ارسال داشتم ولی ورودی نداشتم ایشون چرا جواب بنده رو نمیدن؟مدیران شاپ کیپر لطفا یکی بابت ارسال مدارک پیغام بده مدیرانو نمیشناسم که در صورت امکان فعالیت ایشون در این انجمن توقیف بشه فردا هم بخدا قسم که در دادسرای جرایم رایانه ای شکایت تنظیم میکنم نه بخاطر پولش بخاطر اینکه دیگه از این اتفاقا برا کسی نیفته

mahmood.ariaee
2014-05-30, 16:24
باسلام
لطفا شرایط رو برام ارسال کن

amirtop
2014-05-30, 17:15
شرایط رو برای بنده ارسال کنید

yahoo groups
2014-05-30, 17:18
شراکتی اصلا بازدید ندارد

MedisaPPS
2014-05-30, 18:28
من ميتونم باهاتون همكاري كنم

alpha
2014-05-30, 21:49
آقا من یه ارسال داشتم ولی ورودی نداشتم ایشون چرا جواب بنده رو نمیدن؟مدیران شاپ کیپر لطفا یکی بابت ارسال مدارک پیغام بده مدیرانو نمیشناسم که در صورت امکان فعالیت ایشون در این انجمن توقیف بشه فردا هم بخدا قسم که در دادسرای جرایم رایانه ای شکایت تنظیم میکنم نه بخاطر پولش بخاطر اینکه دیگه از این اتفاقا برا کسی نیفته

با اجازه استارتر
جناب چرا ماجرا رو جنایی میکنی بنده صبح امروز پاسخ شما رو دادم و از اون موقع هم آنلاین نبودم تا الان که دیدم پ خ منو پر کردین با پیامهایی که کلاهبرداری کردم و ایمیل شما رو ارسال نکردم حالام اینجا...
همینجا از دوستان خواهش میکنم کسایی که عضو گروه ما (آلفا) هستند ایمیلشون رو چک کنن و ببینن ایمیل شما با عنوان دانـلود رایـگان فــیلم هـای ایـرانی و خـارجی سـانسور شده دیروز ارسال شده یا نه
تا برای رفتن به دادسرا به زحمت نیفتین

mostafa.136214
2014-05-30, 21:58
با اجازه استارتر
جناب چرا ماجرا رو جنایی میکنی بنده صبح امروز پاسخ شما رو دادم و از اون موقع هم آنلاین نبودم تا الان که دیدم پ خ منو پر کردین با پیامهایی که کلاهبرداری کردم و ایمیل شما رو ارسال نکردم حالام اینجا...
همینجا از دوستان خواهش میکنم کسایی که عضو گروه ما (آلفا) هستند ایمیلشون رو چک کنن و ببینن ایمیل شما با عنوان دانـلود رایـگان فــیلم هـای ایـرانی و خـارجی سـانسور شده دیروز ارسال شده یا نه
با سلام
ایمیل مربوطه دیروز ارسال شده و تا الان کانتر 3753 دارد مربوط به سایت مدیافارس
موفق و شاد باشید

MedisaPPS
2014-05-30, 22:21
با اجازه استارتر

من گروه آلفا رو تاييد ميكنم
واقعا هم گفتن جملاتي مثل توقيف شدن ايشون و دادسرا و اينچيزا در شان اين گروه نيست
واقعا انصافي كار ميكنند و من همه جوره حمايتشون ميكنم
من خيلي با ايشون كار كردم و كاملا تاييد ميشن ايشون

kolbedvd
2014-05-30, 22:28
ایشون دارای وجدان کاری و مسئولیت پذیر هستن

mortezab20
2014-05-30, 22:32
با اجازه استارتر
ایملها ارسال شده و تعدا بازدهی مورد قبولی رو هم داشته تا به این لحظه

sam127
2014-05-31, 08:35

باز تابستون شد یه مش بچه اومدن اینترنت خدا اول خراب کنه اینترنت ایران را که یه مش نیو وبمستر نریزن توش دوم عقلمون بده به راحتی به کسی تهمت نزنیم .قابل توجه جنابعالی ما الان چندین ماهه با آلفا داریم کار میکنیم و کاملا رضایت داریم ازشون.فک نکنم اینقدر بی مغز باشن که بخوان سابقشون را با کلاهبرداری کردن 25.30 تومن شما به باد فنا بدن پس خواهشا الکی به کسی تهمت نزنید پلیس فتا هم خونه عمه نیست که بیوفته دنبال این مسخره بازیا

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

من ميتونم باهاتون همكاري كنم

سلام دادا جان شرمنده من الان پستتو دیدم دیروز با یکی از دوستان فعلا واسه یک هفته شریک شدیم .پنجشنبه اگه دیگه نخواستن ادامه بدن من آیدیتو یادداشت کردم بهت پیام میدم خواستی خوشحال میشم همکاری کنیم

باسلام
لطفا شرایط رو برام ارسال کن

فعلا تا یک هفته با یکی از دوستان شریک شدیم

شرایط رو برای بنده ارسال کنید

فعلا با یکی از دوستان به مدت یک هفته شریک شدیم

شراکتی اصلا بازدید ندارد

اتفاقا شراکتی عالیه چون هم بازدهی قابل قبولی میده و هم هزینه نصف میشه

updates
2014-06-01, 00:13
آقا ایشون کلاهبرداره الکی از ما پول گرفتم و ارسالی نداشتن
پسوورد وبگزر سایت ما:332313
دوستان به ایشون اطمینان نکنند
بخدا که حتی 1دونه ورودی هم بما ندادن من خودم گروه 140هزار نفری دارم و از ایشون 4شنبه در دادسرای جرایم رایانه ای شکایت خواهم کرد
آمار گوگل ما هرروز 1400تا بوده برای مثال ولی روزی که ایشون ایمیل دادن حتی 100تا بازدید سایتمون کمتر بوده در حالی مه حداقل اگر گروهشون 1000نفره هم بوده باشه
ایشون باید 100تا آیپی یعنی 400تا بازدید بما اضافه میکرده
ما 4شنبه از ایشون در دادسرا شکایت نامه تنظیم میکنیم و شک نکنید که گروه ایشون بسته خواهد شد

mortezab20
2014-06-01, 00:30
بخدا که کانترشن الکیه و اصلا ورودی ندارن و صفحه رو در بازدید های تقلبی رفرش میکنند من خودم گروه 140هزار نفری دارم و از ایشون 4شنبه در دادسرای جرایم رایانه ای شکایت خواهم کرد

دوست عزیز ایمیلهایی که از طریق گروه های یاهو ارسال میشه ، و کلیک های که روی لینک های داخل ایمیل انجام میشه داخل وبگذر و امثال آن به هیچ عنوان شمرده نمیشه!!
کانتر simplehitcounter هم به شدت تایید میشه و مو لای درزش نمیره!

updates
2014-06-01, 00:37
باز تابستون شد یه مش بچه اومدن اینترنت خدا اول خراب کنه اینترنت ایران را که یه مش نیو وبمستر نریزن توش دوم عقلمون بده به راحتی به کسی تهمت نزنیم .قابل توجه جنابعالی ما الان چندین ماهه با آلفا داریم کار میکنیم و کاملا رضایت داریم ازشون.فک نکنم اینقدر بی مغز باشن که بخوان سابقشون را با کلاهبرداری کردن 25.30 تومن شما به باد فنا بدن پس خواهشا الکی به کسی تهمت نزنید پلیس فتا هم خونه عمه نیست که بیوفته دنبال این مسخره بازیا

سلام دادا جان شرمنده من الان پستتو دیدم دیروز با یکی از دوستان فعلا واسه یک هفته شریک شدیم .پنجشنبه اگه دیگه نخواستن ادامه بدن من آیدیتو یادداشت کردم بهت پیام میدم خواستی خوشحال میشم همکاری کنیم

فعلا تا یک هفته با یکی از دوستان شریک شدیم

فعلا با یکی از دوستان به مدت یک هفته شریک شدیم

اتفاقا شراکتی عالیه چون هم بازدهی قابل قبولی میده و هم هزینه نصف میشه
بنده 32سالم هست و مهندس آیتی شما هم سن پسر من میتونی باشی
ثانیا شاید شما رضایت داشتی ولی من نداشتم.من نه نیووبمسترم نه....بنده در 24ساعت 12تا سرور اختصاصی برای شما کانفیگ میکنم پس بدون با کی میحرفی
در ضمن شما عقلتون رو ارجع قرار بده
آقا ما در طول 1ماه آمارمون همیشه یکسان بوده روزی که ایشون ایمیل برای ما دادن حتی 1دونه بازدید هم به سایت ما اضافه نشده
خوب این یعنی ممکن ایشون در طول 2ساعت 8تا ایمیل داده باشند که از 8تا 2تاش توسط روبات ایوک یاهو ممکن هست که فیلتر بشه و لینک برای ایمیل داده نشه
شما چرا یکطرفه به قاضی میرید؟چرا رو حساب رفاقت نظر میدید؟ شما شاید راضی باشید شاید با شما رفیق باشه منی که کلام برداشته شده باید چیکار کنم؟
شما توجه داشته باش که سایت و نت چیزی هست که با منطق و اصول جلو میره نه با تایید 4تا آدمی که معلوم نیست از کجا با اینترنت آشنا شدن
خیلی از همین هاستینگ هایی که ازش استفاده میکنید توسط ما کانفیگ میشند بعد بما میگید نیو وبمستر؟جهت اطلاع در رابطه با مدرک آیتی بنده و اطلاعات بیشتر میتونید از طریق پ.خ در ارتباط باشید
دوستان اگر منطق دارند خودشون قضاوت کنند که ایشون گروهشون تایید میشه یا نه نه باحرف 4تا دوستو رفیق

alpha
2014-06-01, 00:37
بخدا که حتی 1دونه ورودی هم بما ندادن من خودم گروه 140هزار نفری دارم و از ایشون 4شنبه در دادسرای جرایم رایانه ای شکایت خواهم کرد
آمار گوگل ما هرروز 1400تا بوده برای مثال ولی روزی که ایشون ایمیل دادن حتی 100تا بازدید سایتمون کمتر بوده در حالی مه حداقل اگر گروهشون 1000نفره هم بوده باشه
ایشون باید 100تا آیپی یعنی 400تا بازدید بما اضافه میکرده
ما 4شنبه از ایشون در دادسرا شکایت نامه تنظیم میکنیم و شک نکنید که گروه ایشون بسته خواهد شد

هر جا دلت میخواد شکایت کن ولی اینجا جای بچه بازی نیست اونی هم که کانتر رو دستکاری میکنه شمایین که به حروم خوری عادت کردین من در پ خ بهتون گفتم که گروهها ورودی یاهو نمیدن فقط بازدید شما افزایش میکنه
بهتره بقیه دوستان هم بدونن که شما فقط 17 تومان پرداخت کردین(برای یک ارسال و یک طراحی رایگان یک بار هم ویرایش طراحی رو درخواست دادین) و اینهمه ادعاتون میشه ماشالله
بهتره تاپیک استارتر رو بیشتر از این خرابش نکنید و کاراتون رو همون دادسرا انجام بدین

از همه ی دوستانی هم که به پست قبلی من پاسخ دادن تشکر میکنم

updates
2014-06-01, 00:57
دوست عزیز ایمیلهایی که از طریق گروه های یاهو ارسال میشه ، و کلیک های که روی لینک های داخل ایمیل انجام میشه داخل وبگذر و امثال آن به هیچ عنوان شمرده نمیشه!!
کانتر simplehitcounter هم به شدت تایید میشه و مو لای درزش نمیره!
دوست عزیز ما نمیگیم ایشون ایمیل ارسال نکرده.ما میگیم ایشون گروهشون تایید نمیشه و هیچ ورودی ای نداره و مثمر ثمر نیست و شما شک نکن ایشون این گروهو از کسی دیگه خریده که د گزشته یوزر بصورت راندر اضافه شده و یوزر هایی که اصلا وجود ندارند و خود ایشون هم از این مثاله خبر نداره و فکر میکنه گروهش واقعیه و 90% اعضای گروهشوت دی اکتیو هستند.
ایشون میگن لینک یاهو در وبگزر ثبت نمیشه در wordfence که باید ثبت بشه؟از طریق پی اچ پی ادمین بنده برای شما کد پی اچ پی تنظیم میکنم که ورودی و لینک ها در فایل نات پد تنظیم بشه و شما باور کنید که ورودی ای نداشتن.آقا شما هرجوررر که بخوای من بهتون ثابت میکنم بیشتر از این؟بنده اکانت پرمیوم آلکسا دارم که ریززززز تمام ورودی هارو میده از اون طریق بهتون ثابت کنم خوبه؟
این پولا برای ما چیزی نیست من میخوام دست این افراد سودجو از جیب مردم کوتاه شه

در ضمن تا وقتی که موضوع رو در انجمن بیان نکردم ایشون جواب پیغام ها و ایمیل های بنده رو نمیدادن در حالی که آن بودند

sam127
2014-06-01, 01:03
لطفا تمام مدارکی که داری همینجا بزار در غیر اینصورت مدیران خواهشا با کسایی که تهمت ناروا میزنن جدی برخورد کنن آبروی وبسمترای با سابقه بازیچه نیست که هرکی هر تهمتی دوست داره بزنه

ehsanmhm
2014-06-01, 01:14
دوست عزیز ما نمیگیم ایشون ایمیل ارسال نکرده.ما میگیم ایشون گروهشون تایید نمیشه و هیچ ورودی ای نداره و مثمر ثمر نیست و شما شک نکن ایشون این گروهو از کسی دیگه خریده که د گزشته یوزر بصورت راندر اضافه شده و یوزر هایی که اصلا وجود ندارند و خود ایشون هم از این مثاله خبر نداره و فکر میکنه گروهش واقعیه و 90% اعضای گروهشوت دی اکتیو هستند.
ایشون میگن لینک یاهو در وبگزر ثبت نمیشه در wordfence که باید ثبت بشه؟از طریق پی اچ پی ادمین بنده برای شما کد پی اچ پی تنظیم میکنم که ورودی و لینک ها در فایل نات پد تنظیم بشه و شما باور کنید که ورودی ای نداشتن.آقا شما هرجوررر که بخوای من بهتون ثابت میکنم بیشتر از این؟بنده اکانت پرمیوم آلکسا دارم که ریززززز تمام ورودی هارو میده از اون طریق بهتون ثابت کنم خوبه؟

در ضمن تا وقتی که موضوع رو در انجمن بیان نکردم ایشون جواب پیغام ها و ایمیل های بنده رو نمیدادن در حالی که آن بودند

ما هم چند باری باهاشون همکاری کردیم و بنر برای ما ارسال کردن
وروی تعریف چندانی نداشت ولی نیمدم اینطوری آسمون به ریسمون ببافم ...

شانسه دیگه .. یه دفعه ورودی میده یه دفعه نمیده... که به هزار چیز هم ممکنه ربط داشته باشه
بهرصورت این گروه مورد تایید هستش و دیدم همه ازشون راضی هستن
ضمنا شما چرا تاپیک سم بنده خدا رو خراب میکنی ؟ چه ربطی داره این بنده خدا به آلفا ؟ اینم یه مشتری هست

کارت به دور ازادب هست
یکم صبر.. یکم ادب ... یکم احترام ... یکم گذشت... آخه چرا اینطوری با هم برخورد میکنیم من موندم

sam127
2014-06-01, 01:16
ما هم چند باری باهاشون همکاری کردیم و بنر برای ما ارسال کردن
وروی تعریف چندانی نداشت ولی نیمدم اینطوری آسمون به ریسمون ببافم ...

شانسه دیگه .. یه دفعه ورودی میده یه دفعه نمیده... که به هزار چیز هم ممکنه ربط داشته باشه
بهرصورت این گروه مورد تایید هستش و دیدم همه ازشون راضی هستن
ضمنا شما چرا تاپیک سم بنده خدا رو خراب میکنی ؟ چه ربطی داره این بنده خدا به آلفا ؟ اینم یه مشتری هست

کارت به دور ازادب هست
یکم صبر.. یکم ادب ... یکم احترام ... یکم گذشت... آخه چرا اینطوری با هم برخورد میکنیم من موندم

والا من الان تو ماه 3.4 هستیم که هرروز واسمون ارسال میزنن بازدهی کم و زیاد بوده بستگی به نوع لینک ما و عنوان ولی نسبت به تعرفه ای که میدیم راضی کننده بوده برامون و البته پیشنهاد خیلی از مدیران سایتهای تفریحی بزرگ بودن و اینکه برچسب کلاهبردار به ایشون نمیچسبه میتونید تو پرشین تولز هم چک کنید دوستانی که باهاشون همکاری داشتن

roozbeh72
2014-06-01, 01:18
گروه آلفا تایید میشه.
بنده ارسال فروشگاهی داشتم و راضی بودم . تازه این در حالی هست توی تبلیغات ایمیلی معمولا بازدهی تبلیغات فروشگاهی از تفریحی و خدماتی پائین تره.
اتفاقا برای فردا هم سفارش دادم.

از کاربر Alpha میخوام از طریق راهبران پیگیر موضوع باشند.

mostafa.136214
2014-06-01, 01:28

با سلام
وقتی ایمیل رو ارسال کرده دیگه شکایت واسه چی !!!!!؟ کار ارسال رو انجام داده حالا ایمیل شما به هر دلیلی بازدهی نداشته دلیل نداره این همه شلوغش کنید که شکایت می کنم و کلاهبرداری کرده و .... ، اگر ارسال نکرده بود یا تضمین بازدهی داده بود اول به خودشون می گفتین و جواب نمی گرفتین بعدش با راهبران و مدیران انجمن موضوع رو در میان می ذاشتین اگر بازم جواب نمی گرفتین اینطور شلوغش می کردین
شاید گروهشون واسه سایت و تبلیغ شما بازدهی نداشته و واسه دیگر دوستان بازدهی داشته. یه تجدید نظری تو عملکردتون بکنید بد نیست
موفق و شاد باشید

updates
2014-06-03, 12:59
من کاری به بقیه ندارم ایشون برای من اینگنه ارسال داشتند و هرچی بهشون پیغام دادم جوابی ب من ندادند تا اینکه در انجمن موضوع رو بیان کردم و چند دقیقه بعدش ایشون ظاهر شدند اینرو دیگه خود مدیران هم میتونند از طریق زمان ارسال پیغام خصوصی تا زمانی که ایشون پست دادند مشاهده کنند.در ضمن من رمز وبگزرم رو هم دادند و راحت میشه چک کرد.وبگزر ورودی رو نشون نمیده و هیتس و آیپی یکتارو که ثبت میکنه پس چرا حتی 1آیپی هم بما اضافه نشد

گروه آلفا تایید میشه.
بنده ارسال فروشگاهی داشتم و راضی بودم . تازه این در حالی هست توی تبلیغات ایمیلی معمولا بازدهی تبلیغات فروشگاهی از تفریحی و خدماتی پائین تره.
اتفاقا برای فردا هم سفارش دادم.

از کاربر Alpha میخوام از طریق راهبران پیگیر موضوع باشند.

میشه آدرس فروشگاهتون رو بدونم؟از طریق اکانت پرمیوم آلکسام ورودی شما در روز و هر ارسال رو در میارم و با عکس در همین تاپیک قرار میدم تا دوستان قضاوت کنند چنین موضوعی هست یا خیر

والا من الان تو ماه 3.4 هستیم که هرروز واسمون ارسال میزنن بازدهی کم و زیاد بوده بستگی به نوع لینک ما و عنوان ولی نسبت به تعرفه ای که میدیم راضی کننده بوده برامون و البته پیشنهاد خیلی از مدیران سایتهای تفریحی بزرگ بودن و اینکه برچسب کلاهبردار به ایشون نمیچسبه میتونید تو پرشین تولز هم چک کنید دوستانی که باهاشون همکاری داشتن

پرشین تولز کاربراش به هیچ وجه تایید نمیشند.هروقت به غیر از این انجمن در انجمنی چون وبهاستینگ تالک تاپیکشون بالا اومد بیاید بگید نه انجمنی چون پرشین تولز که آنچنان از وب سر در نمیاند

iranshoping
2014-06-03, 13:27
بنده با گروه الفا کار کردم و کارشون خوبه

alpha
2014-06-03, 23:03
با تشکر فراوان از همه دوستانی که پست گذاشتن

من کاری به بقیه ندارم ایشون برای من اینگنه ارسال داشتند و هرچی بهشون پیغام دادم جوابی ب من ندادند تا اینکه در انجمن موضوع رو بیان کردم و چند دقیقه بعدش ایشون ظاهر شدند اینرو دیگه خود مدیران هم میتونند از طریق زمان ارسال پیغام خصوصی تا زمانی که ایشون پست دادند مشاهده کنند.در ضمن من رمز وبگزرم رو هم دادند و راحت میشه چک کرد.وبگزر ورودی رو نشون نمیده و هیتس و آیپی یکتارو که ثبت میکنه پس چرا حتی 1آیپی هم بما اضافه نشد.....
پاسخ شما هم در این تاپیک بصورت کامل داده شد و نیازی نیست تاپیک استارتر رو بیش از این منحرف کنید
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=45137&page=17