PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره یا پیشنهاد خوب بدید==== هزینشو بگیرید

ir2sedair
2014-05-26, 14:39
سلام دوستان
من یک ایده داشتم و الان به بخش پایانی رسیده و اجراش کردم توی دو روزه امار ورودی و بقیه چیزا خوب بوده

برای بخش سود اوریش هم یه بخشی رو در نظر گرفتیم.

حالا میخوام بهترین راه کسب در امد ازش یا بهترین روش تبلیغ رو براش پیدا کنم البته نه رایگان!!!

هرکسی که بهترین مشاوره و یا پیشنهاد رو بده و طرحش جواب بده یه مبلغی به صورت توافقی رو میدم

سایت یه بازی انلاین هستش و از اون جهت که من دیدم سایت های تعاملی (مثل چت روم) رو بیشتر کاربران میپسندن و تعداد صفحاتی و زمانی که کاربر در این سایت ها میزاره این فکر به ذهنم رسید که این بازی رو طرحش رو بریزم
بازی جدیدی نیست. ولی نمونه مشابه به صورت اینجور اجرا نداشته

تا الان توی چنتا سایت موزیک بازی و چت روم تبلیغاتش رو قرار دادم از دیروز که شروع به کار کرده تا الان نزدیک 200 کاربر جذب کرده و امار بازدید از صفحات هم نزدیک به 13 هزار بوده با 1300 ایپی یعنی هر کاربر 10 صفحه از سایت رو بازدید کرده(تا این لحظه)

برای بخش در آمد همیه بخشی به عنوان کاربر ویژه در نظر گرفتم که با محدود کردن بعضی از قسمت ها و ارتقاع به کاربر ویژه میشه این محدودیت ها رو حذف کرد البته فعلا تا جذبشدن کاربران همه رو ویژه لحاظ کردم تا چند روز

این هم سایت
نقطه خط (http://www.noghtekhat.com)
لطفا به بررسی کلی انجام بدید اگر کسی ایده ای یا پیشنهاد برای بخش در آمد که تضمینی باشه داشته باشه در عوض من هم هزینش رو میپردازم

EM4D-M
2014-05-26, 14:46
اگر نیاز هست اسم و مشخصات رو همینجا اعلام کنم اگر هم خیر که پ.خ بدید ممنون

سلام

حتما نیاز هست . در غیر اینصورت تاپیکتون توسط راهبر محترم بخش مربوطه مسدود و حذف میشه .

دلیلش هم این هست که الان 100 نفر میان میگن لطفا پ.خ کنید . یعنی 100 پست بی محتوا در یک تاپیک که این هم میشه افزایش حجم اطلاعات غیر مفید و بالطبع افزایش حجم دیتابیس

از اینکه همکاری میکنید متشکرم .

ir2sedair
2014-05-26, 19:58
سلام
ادیت شد پست اول

pecgroup.ir
2014-05-28, 07:52
سلام دوست عزیز.
ایده ی جالبی رو اجرا کردید.
من هم سایتی رو در دست طراحی دارم که شمامل بازی های ساده و محبوبی مثل اینه ( منظورم بازی هایی که فلش نیستن و ایده ی جدیدی رو ارائه می دن )

من می تونم کمکتون کنم تا بتونید راه هایی برای درآمد بیشتر از این سایت داشته باشید.

شما باید طرح هایی رو پیاده کنید تا کاربرا بعد از یه مدت از بازی خسته نشن و جنبه رقابتی بازی رو بیشتر کنه ( الان سایت جدیدیه و استقبال میشه/بعد از 1 ماه هم همینقدر کاربر توی سایت وقت می گذرونه؟)

اگر مایل هستید با جزییات، چند طرح رو برای شما ارسال کنم ابتدا شما شرایط خودتون رو برای پرداخت هزینه ای که فرمودید با پ.خ اعلام کنید.

موفق باشید

ir2sedair
2014-05-28, 23:44
سلام دوست عزیز.
ایده ی جالبی رو اجرا کردید.
من هم سایتی رو در دست طراحی دارم که شمامل بازی های ساده و محبوبی مثل اینه ( منظورم بازی هایی که فلش نیستن و ایده ی جدیدی رو ارائه می دن )

من می تونم کمکتون کنم تا بتونید راه هایی برای درآمد بیشتر از این سایت داشته باشید.

شما باید طرح هایی رو پیاده کنید تا کاربرا بعد از یه مدت از بازی خسته نشن و جنبه رقابتی بازی رو بیشتر کنه ( الان سایت جدیدیه و استقبال میشه/بعد از 1 ماه هم همینقدر کاربر توی سایت وقت می گذرونه؟)

اگر مایل هستید با جزییات، چند طرح رو برای شما ارسال کنم ابتدا شما شرایط خودتون رو برای پرداخت هزینه ای که فرمودید با پ.خ اعلام کنید.

موفق باشید

سلام عرض میکنم خدمت شما
به مورد خوبی اشاره کردید و من هم قبل از راه اندازی به این مورد فکر کرده بودم که همه چیزی که میخوام پیاده کنم در همون اول کار نباشه

و گروه برنامه نویسی که دارم الان در حال طراحی قسمت های جدید هستن و از این بابت مشکلی نداریم
البته اگر ایده جدیدی باشه استقبال هم میشه
ولی همونطور که ذکر کردم بیشتر نیاز به مشاوره برای بخش درآمد زایی سیستم هستم تا ایده پردازی خود بازی
باز هم ممنون بابت پاسخ

us12
2014-05-29, 01:57
یکسری کار خاص میتونی برای داشتن درآمد از این سایت انجام بدی .
برای نمونه :
- بعضی بازی های را زمان محدود بذار مثلا یک بازی 5 دقیقه وقت رایگان بازی کردن به یوزر بده بعد از این زمان فقط کاربران ویژه حق ادامه بازی داشته باشند .
کار های زیادتری داره به ذهنم خطور میکنه :)
یکی دیگه هم چون از ایده ت خوشم اومد میگم :)
- یه سیستم چت بین بازیکن ها پیاده کن .
ولی یادت باشه سایتت را با پاپ آپ خراب نکنی !
موفق باشی .

ir2sedair
2014-05-29, 09:44
یکسری کار خاص میتونی برای داشتن درآمد از این سایت انجام بدی .
برای نمونه :
- بعضی بازی های را زمان محدود بذار مثلا یک بازی 5 دقیقه وقت رایگان بازی کردن به یوزر بده بعد از این زمان فقط کاربران ویژه حق ادامه بازی داشته باشند .
کار های زیادتری داره به ذهنم خطور میکنه :)
یکی دیگه هم چون از ایده ت خوشم اومد میگم :)
- یه سیستم چت بین بازیکن ها پیاده کن .
ولی یادت باشه سایتت را با پاپ آپ خراب نکنی !
موفق باشی .

سلام ممنون
بله همونجور که توی پس اول گفتم برای بخش درآمد زایی یه بخشی رو قرار دادم خودم که این مورد که شما گفتید هم داخلش هست

چنتا محدودیت گزاشتم

در مورد سیستم چت هم توی اخبار سایت اگر مشاهده کرده باشید این مورد ذکر کردم دارن به سیستم اضافه میکنن

بیشتر من نیاز به مشاوره برای تبلیغات و جذب کاربر و بخش در آمد دارم

البته شاید راهی که خودم انتخاب کردم مناسب باشه ولی شاید راه بهتر از این هم به ذهن کسی برسه من به اون نیاز دارم

دوستان به نظرتون ارسال ایمیل گروهی جوابگو هست یا خیر ؟؟؟

pecgroup.ir
2014-05-31, 23:16
می تونی تورنمت برگزار کنی.یعنی کسایی که اکانت تورنمنت رو می خرن دو به دو با هم مسابقه بدن و تا اینکه فقط 4 کاربر بمونه و نفرات اول تا چهارم مشخص بشن.
در هر تونرمنت هم می تونی به افراد جایزه بدی.

میشه امکان بازی با کامپیوتر رو هم فراهم کنی.البته باید سطح بازی کامپیوتر بالا باشه.
کاربرها اکانت بازی رو بخرن و اگر بازی رو بردن جایزه بگیرن.اگر باختن هم که ... !

بازهم اگر ایده ای به ذهنم اومد می نویسم.خوشحال میشم بتونم به کسب و کارهای اینترنتی کمکی کنم :)

ir2sedair
2014-06-01, 00:23
می تونی تورنمت برگزار کنی.یعنی کسایی که اکانت تورنمنت رو می خرن دو به دو با هم مسابقه بدن و تا اینکه فقط 4 کاربر بمونه و نفرات اول تا چهارم مشخص بشن.
در هر تونرمنت هم می تونی به افراد جایزه بدی.

میشه امکان بازی با کامپیوتر رو هم فراهم کنی.البته باید سطح بازی کامپیوتر بالا باشه.
کاربرها اکانت بازی رو بخرن و اگر بازی رو بردن جایزه بگیرن.اگر باختن هم که ... !

بازهم اگر ایده ای به ذهنم اومد می نویسم.خوشحال میشم بتونم به کسب و کارهای اینترنتی کمکی کنم :)

سلام برای این بخش هم قبلا فکر کردم به عنوان بازی گروهی و کاپ. که مثلا افراد بتونن گروه ایجاد کنن و گروه ها با هم مسابقه بدن.ایده کامپیوتر هم خوبه ولی جذابیتی نداره.ممنون بابت پیشنهاد ها

us12
2014-06-01, 10:43
ما که هرچی میگیم استارتر قبلا بهش رسیده ! :)
استارتر گرامی حداقل از کلید تشکر برای تشکر کردن استفاده کنید :)