PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی و مشاوره به من دانشجو برای کار...

baraneshop
2014-05-27, 00:47
-سلام دوستان عزیز شاپکیپری.

-من اسمم دانیال 19 سالمه دانشجو رشته مهندسی شیمی ترم 2 دانشگاه آزاد بوشهر هستم و ساکن و اهل بوشهر هستم.
-من دنبال کار در بیرون از دنیای مجازی در شهر خودم یعنی بوشهر هستم و نیاز به پول دارم و چون وضمون زیاد خوب نیست و خرج زیاده و دانشگاه آزاد هم میرم میخوام کمک به پدرم کنم و یکمی مستقل بشم و خلاصه یه کمک خرجی بشم و دنبال یه کار خوب و مناسب هستم دوستان خلاصه.
بخدا دیگه نمیتونم تو روی پدرم نگاه کنم چون میدونم نداره بنده خدا با این خرج این زمونه با 3 تا بچه و منی که دانشگاه آزاد میرم و بعضی شبا گریه میکنم بخدا از این مشکلات زمونه و بدم میاد از ادامه زندگی دوست دارم کمک پدرم کنم و حداقل خرج خودم در بیارم.خدا خودت کمکم کن.

-و من ازتون خواهش میکنم کمکم کنید و پیشنهاد و مشاوره بدید چه کاری انجام بدم و کجا برم کار کنم؟

-البته نظر خودم کار در گمرک بوشهر هستش ولی نمیدونم باید به کجا مراجعه کنم منظورم دفتری یا اداره ای جایی ... و چی بگم؟

و ازتون عاجزانه خواهش میکنم فقط این متنو نخونید و راهنمایی وکمکم کنید لطفا ...ممنون داداشای گلم

kalaomde
2014-05-27, 01:42
اونجا کار ترخیص کاری یا ارسال کالا هست؟

baraneshop
2014-05-27, 01:46
اونجا کار ترخیص کاری یا ارسال کالا هست؟
اره از این جور کارا زیاده خیلیا توی کار ترخیص اینجور چیزا هستن

kalaomde
2014-05-27, 01:49
خب معمولاً اونایی که تو شهرای گمرکی زندگی میکنن به اینطور کارا اشتغال دارن وارسال کالا. گذشته از این هم استعداد و تخصص و علاقه خودتونم شرط هست. اونطور که من میدونم اونجا یه شهر مولد هم هست

baraneshop
2014-05-27, 01:53
شهر مولد یعنی چی؟
گفتم که من علاقه دارم به کارای گمرکی ولی خب نمیدونم باید به کجا مراجعه کنم منظورم دفتری (خصوصی) یا اداره ای جایی ... و چی بگم و بگم برا چی اومدم چیکار میخوام کنم؟

kalaomde
2014-05-27, 01:59
شهر مولد یعنی جایی که محصولی برای ارائه و فروش به سایر شهرها داره
برای ترخیص کاری باید به اتاق بازرگانی برین و درخواست کارت بدین. یا پیله وری که مخصوص گمرک نشین هایست یا بازرگانی

مهدی 108
2014-05-27, 02:09
سلام

با توجه به اینکه بوشهر یک شهر بازرگانی محسوب میشه

میتونید به صورت واسطه ای برای عمده فروشان (اجناس با کیفیت و قیمت مناسب) و سایر دوستان فروشگاه دار وارد عمل بشید

با افزایش سرمایه و بالابردن تجربه کاری خودتون میتونید عمده فروش شوید

امیدوارم موفق باشید

poya nemo
2014-05-27, 02:14
همونطور که دوستان هم اشاره کردن شهر شما بازرگانی هست .شما باید از این فرصت استفاده ببرید
یکی از بهترین راه ها فروش به صورت عمده محصولات خوب و باکیفیت به فروشگاه دارن اینترنتی است.که در همین انجمن میتونید به فروش برسونید
اگر محصولات خوب و جدید بیارید و جذب مشتری و اعتمادسازی کنید حتما موفق خواهید شد.

irandac
2014-05-27, 03:41
باتوجه به این که شما در بوشهر هستید می تونید جاشو بشید و یا صیادی کنید، و یا در بازارهای روز مثل عالیشهر و بقیه جاها دستفروشی کنید که در امد بالایی هم داره.
از اونجا که بوشهر تو هر خیابونش ۱۰۰ تا فست فود و بیرون بر داره میتونید پیک موتوری هم بشید

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

دوستان توجه داشته باشید اجناسی که مثلا از گمرک بوشهر ترخیص میشه هیچ وقت تو بوشهر توزیع نمیشه ، بیشتر تجار از کلان شهر ها و سایر شهرها هستند اجناس فقط از گمرک بوشهر ترخیص می شوند و از طریق شبکه توزیع در کلان شهر ها و شهرستانها پخش می شوند ،
فقط چند جا هست که میشه گفت بعضی از اجناس را با قیمت عمده میشه تهیه کرد مثلا پوشاک رو در قشم و درگهان میشه ارزان تهیه کرد،جالب است بدونید قیمت اجناس در بوشهر دو برابر سایر شهر ها هست.

us12
2014-05-27, 11:21
پیشنهاد خیلی خیلی بهتر ( نظر شخصی من است شاید بقیه موافق نباشند )
دانشگاه را تا دیر نشده ول کن .
دانشگاه آزاد - رشته شیمی
تحفه دهن سوزی نیست که انقدر هر ترم هزینه کنی با وجود اینکه میگی وضع مالیت هم خوب نیست !

فکر اینکه از دانشگاه بیای بیرون و استخدام دولتی اینا را هم از همین امروز از سر خارج کن.
بنده 3 سال فارغ التحصیل شدم در یکی از صنعتی ترین استانهای ایران ولی اشتباه کردم رفتم دانشگاه این 5 سال زمان که هدر دادم روی هر کاری بودم الان تو اون کار حرفی برا گفتن داشتم .

در ثانی دانشگاه را میشه بعد از موفق هم رفت . مگه تو دانشگاه شما دانشجوهای کارمند و افراد سن بالا نبودند ؟

lida_200
2014-05-27, 11:56
اگه میخوای کار کنی واقعا
من چند تا پیشنهاد دارم که اکثرشون بدون سرمایه راه میوفتن و بعضیاشم با پول توی جیبت قابل اجراست

همکاری با سایت typeiran.com و گرفتن تایپ
بازاریابی اینترنتی و تلفنی برای سیستم های همکاری در فروش
نویسندگی برای سایت ها
راه اندازی یه فروشگاه فایل
زدن اگهی روی در و دیوار و تعمیر نرم افزاری کامپیوتر در محل
یا همون شغلی که خودت گفتی

یکی از دوستای من اومد با یه فروشگاه لوازم بهداشتی قرارداد بست واسه فروش محصولات زناشویی اس ام اس فرستاد روی گوشیها که فروش انواع محصولات زناشویی تحویل درب منزل با پیک رایگان
الان هم خیلی براش گرفته مرتب گوشیش زنگ میخوره و سفارش میگیره و داره سرمایشو جور میکنه که خودش یه مغازه ی لوازم بهداشتی بزنه .
و ........

اگرم میخوای ادای کار کردن در بیاری و بعدشم بگی :
خواستم مغازه ی لوازم برقی بزنم حیف وامم جور نشد
خواستم یه شبه ملیونر بشم حیف شریک خوب پیدا نکردم
که هیچ

بزرگترین کتابفروشی شهر ما ده سال پیش جلوی مغازه ای که الان داره بساط فروش مداد و تراش و باطری و دفتر و .... داشت .
سرمایه دار ترین ادمی که توی شهر ماست چند سال بیست سی سال پیش شاگرد ماشین سنگین بود
مطمئنن خودتم دور و برت زیادن ادمایی که از صفر به صد رسیدن ولی نه یک شبه

موفق باشی

sadegh-ss
2014-05-27, 12:30
سلام , دوست عزیز, من خودم دانشجوی بوشهرم ,اهل کرمانشاه
می دونم , بوشهر خیلی کار داره , و حتی کار گمرکی روزی 70 هزار تومان میدن,و کار ساختمانی زیادی در خود عالیشهر هست. و حتی کار های نیمه وقت آب شیرن کنی ها و...
من که غریبه بودم بهم کار میدادن
برو دنبال کار مطمىنن پیدا می کنی.
و اگر هم کار اینترنتی می خوایی می تونی نویسندگی دو سه سایت بگیری عهده.

mihanproje.ir
2014-05-27, 12:59
برادر گمرگ پارتی هنگفتی میخاد.. که من و شما نداریم