PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال ایمیل تبلیغاتی با بازدهی بالا و قیمت مناسب

nabegheha
2014-06-07, 12:55
درود به عزیزان شاپ کیپر :)>--

گروه نابغه ها با در اختیار داشتن بانک ایمیل فعال و کاملا ایرانی و همچنین سرورهای قوی و چند آی پی برای بالابردن ضریب ورود به اینباکس می تواند همکار مناسبی برای رونق به کسب و کار و فروش بیشتر محصولات شما باشد. ;)

تعرفه ارسال ایمیل برای فروش محصولات به صورت زیر می باشد : b-)

تعداد ایمیل ها : 108.000 عدد

تضمین : باز شدن بیش از 6.000 ایمیل

تعداد ارسال : 1 بار

مدت ارسال : 1 روز

قیمت : 24.000 تومان

لازم به ذکر است که لینک لغو عضویت در تمامی ایمیل های ارسالی قرار داده شده و قرار خواهد گرفت و هیچ یک از ایمیل های بانک ما مجبور نیستند و می توانند به راحتی عضویت خود را لغو کنند.

برای ارسال بیش از 100 هزار ایمیل تخفیف ویژه داده خواهد شد.همچنین ارسال تعداد بالا در چند روز انجام می پذیرد.:)

به طور مثال : 300.000 ایمیل در سه روز : شنبه، دو شنبه و چهارشنبه ارسال می شود. (در هر روز 100.000 ایمیل)

درصورت نیاز طراحی ایمیل نیز توسط ما انجام می شود. ;;)
برای مشاهده توضیحات بیشتر و پرداخت مبلغ می توانید از سایت ما استفاده کنید :

www.Marketing.Nabegheha.ir (http://www.Marketing.Nabegheha.ir)
www.Pay.Nabegheha.ir (http://www.Pay.Nabegheha.ir)

راه های تماس با ما :)]
E-Mail : Nabegheha.Team@Gmail.com
و پیام خصوصی در انجمن

maasoumi
2014-06-07, 13:01
سلام
کی میتونید برای من ارسال کنید ؟ البته اگه همونطور که گفتید بیش از 6000 ایمیل باز بشه.
آدرس سایتم پ خ شد.

nabegheha
2014-06-07, 14:25
سلام
کی میتونید برای من ارسال کنید ؟ البته اگه همونطور که گفتید بیش از 6000 ایمیل باز بشه.
آدرس سایتم پ خ شد.

میتونم امشب براتون ارسال کنم. بعد از ارسال لطفا در همین تاپیک بازدهی را برای سایر دوستان اعلام کنید.

maasoumi
2014-06-08, 20:43
ارسال من انجام شد حدود 7500 تا ایمیل باز شد و فروش هم خداروشکر خوب بود.
ایشون تائید میشوند.
ممنون

armin
2014-06-08, 20:53
ارسال من انجام شد حدود 7500 تا ایمیل باز شد و فروش هم خداروشکر خوب بود.
ایشون تائید میشوند.
ممنون

با ريفرش شدن صفحه كانتر عمل ميكنه
لطفا تعداد بازديد تعداد اي پي و اينكه تايم اولين ورودي تا اخرين ورودي خوب چقدر بود

تشكر

funa
2014-06-08, 23:00
سلام
منم یک ارسال برای امشب سفارش دادم.بازدهی رو تو همین تاپیک به اطلاع دوستان میرسانم

maasoumi
2014-06-08, 23:06
با ريفرش شدن صفحه كانتر عمل ميكنه
لطفا تعداد بازديد تعداد اي پي و اينكه تايم اولين ورودي تا اخرين ورودي خوب چقدر بود

تشكر
سلام
نه کانتر بر اساس آی پی هست چون من تست کردم (چند بار پشت سر هم ایمیل رو باز و بسته کردم تغییری نکرد)
الان از دیشب که ارسال شروع شد بد نبود ولی امروز ظهر که دیدم 6هزار تا بازشده بود.

mostafa.136214
2014-06-08, 23:17
سلام
نه کانتر بر اساس آی پی هست چون من تست کردم (چند بار پشت سر هم ایمیل رو باز و بسته کردم تغییری نکرد)
الان از دیشب که ارسال شروع شد بد نبود ولی امروز ظهر که دیدم 6هزار تا بازشده بود.

با سلام خدمت دوست عزیز
کانتر بر اساس باز شدن و رفرش می باشد وقتی صفحه مرور گر را نبندید کانتر شماره میندازه ولی شماره قبلی رو در داخل ایمیل های باز شده نشون می ده و زمانی که شما مرورگر خود را بسته و ایمیل را باز نماید می توانید شماره انداختن آن را مشاهده نمائید
برای نمونه یک کانتر از صفر برای خودتان به ایمیل خودتان ارسال نمائید تا با هر بار باز شدن شاهد شماره انداختن آن باشید
موفق و شاد باشید

armin
2014-06-08, 23:39
سلام

صد در صد بر اساس ریفرش شدن میباشد

armin
2014-06-08, 23:41

شما بر اساس کانتر سایتت باید عمل کنی

sito
2014-06-08, 23:52
بنده هم برای فردا بعدازظهر یک ارسال رزرو کردم....

nabegheha
2014-06-09, 00:05
درود
دوست عزیز چند نفر از لیست ایمیل چندبار ایمیلی که براشون اومده باز میکنند ؟ به فرض اینکه بر اساس رفرش باشه،به نظر شما هرکدام از کاربرانی که ایمیل را دریافت کرده اند چند بار صفحه را رفرش میکنند ؟

armin
2014-06-09, 00:12
درود
دوست عزیز چند نفر از لیست ایمیل چندبار ایمیلی که براشون اومده باز میکنند ؟ به فرض اینکه بر اساس رفرش باشه،به نظر شما هرکدام از کاربرانی که ایمیل را دریافت کرده اند چند بار صفحه را رفرش میکنند ؟
این عرض بنده بی قصدو غرض بود
اصل حرفم این بود که روی کانترایمیل نمیشود حساب دقیقی باز کرد
جسارت به شما نباشه اما داشتیم از همین ارسال کننده ها که خودشون کانتر رو دستکاری میکردن حالا چه با ریفرش چه با حقه های دیگه

nabegheha
2014-06-09, 00:16
این عرض بنده بی قصدو غرض بود
اصل حرفم این بود که روی کانترایمیل نمیشود حساب دقیقی باز کرد
جسارت به شما نباشه اما داشتیم از همین ارسال کننده ها که خودشون کانتر رو دستکاری میکردن حالا چه با ریفرش چه با حقه های دیگه
من از کار خودم مطمئن هستم. اگر کسی که براش ارسال میکنم فروش نداشته باشه دوباره به بانک دیگه ارسال میکنم براش تا خدایی نکرده ضرری متحمل نشه.
البته با مدرک(مشاهده پنل فروش فروشگاه توسط ما)
که خداروشکر تاحالا برای هرکی که ارسال کردیم راضی بوده.کانتر اصلا مهم نیست،مهم فروش است. :)>-

funa
2014-06-10, 19:35
این دوستمون به شدت تایید میشه.طبق گزارشی که برای من ارسال کردن تا حالا ایمیلم 10000 کلیک خورده و تا الانم داره ادامه پیدا میکنه

mortezanovin
2014-06-10, 20:54
یک مورد برای روز 5 شنبه رزو شد بازدهی همین جا اعلام میشه

kiahost
2014-06-10, 22:45
من از کار خودم مطمئن هستم. اگر کسی که براش ارسال میکنم فروش نداشته باشه دوباره به بانک دیگه ارسال میکنم براش تا خدایی نکرده ضرری متحمل نشه.
البته با مدرک(مشاهده پنل فروش فروشگاه توسط ما)
که خداروشکر تاحالا برای هرکی که ارسال کردیم راضی بوده.کانتر اصلا مهم نیست،مهم فروش است. :)>-

سلام دوست من خوب هستید ؟
من برای کار ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی میخام بنظرتون جواب بده؟؟
و اینکه چه روزی میتونید ارسال کنید ؟ قیمت و شرایط لازم .
سپاس فراوان

nabegheha
2014-06-10, 23:17
سلام دوست من خوب هستید ؟
من برای کار ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی میخام بنظرتون جواب بده؟؟
و اینکه چه روزی میتونید ارسال کنید ؟ قیمت و شرایط لازم .
سپاس فراوان

درود
تا حالا برای همچین موردی ارسال نداشتیم و نمیدونم بازدهی داشته باشه یا نه.
اگر هم کسی علاقه داشته باشه بازدهی طولانی مدت خواهد داشت. (یعنی کاربر ایمیل رو نگه میداره هروقت که بهش نیاز داشت تماس میگیره)

تصمیم نهایی با خودتون هست.
اگر مایل باشید میتونم برای تست با قیمت پایین تر (پنج شنبه هفته آینده) براتون ارسال کنم.

موفق باشید.

cloner
2014-06-11, 00:30
سلام
الان ارسال میکنید؟ یعنی در چند روز آینده؟
لطفا پاسخ رو پ.خ کنید
nabegheha
2014-06-11, 00:54
سلام
الان ارسال میکنید؟ یعنی در چند روز آینده؟
لطفا پاسخ رو پ.خ کنید
تا روز یکشنبه رزور شده است.
اگر سفارش دارید اطلاعات سایت تون + زمان مورد نظر رای ارسال پ خ کنید.

mortezanovin
2014-07-08, 20:03
دوستان ایشون اصلا معتبر نیستند یه مدت پیش برای من ارسال داشتن اصلا یک ورودی هم نداشتم / چند بار هم بهشون گفتم بررسی کنند چرا ورودی نداشته هیچ پیگیری نکردند / دوستان فریب ایشون رو نخورند

Ali.Fatehi
2014-07-08, 20:17
دوستان ایشون اصلا معتبر نیستند یه مدت پیش برای من ارسال داشتن اصلا یک ورودی هم نداشتم / چند بار هم بهشون گفتم بررسی کنند چرا ورودی نداشته هیچ پیگیری نکردند / دوستان فریب ایشون رو نخورند

استارتر جوابی نداره؟؟

یعنی با گرفتن 2تا سفارش که شاید هم بصورت فیک بوده باشه...شما خداحافظی کردی از این همه اطمینانی که به کارت داشتی؟؟

mortezanovin
2014-07-08, 20:22
دوستان این رو هم بگم من عجله نکردم الان سه هفته گذشته من بهشون گفتم هیچ کاری نکردند / چقدر هم ما رو سرکار گذاشته بودن برای طراحی ایمیل

kiahost
2014-07-09, 00:44
اگر مشکل اساسی پیش اومده که این تاپیک رو بروز کنید دوستان
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=43826&page=3&p=350332#post350332

maasoumi
2014-07-09, 10:36
سلام به همه
من اولین نفری بودم که سفارش دادم به ایشون بازدهی مناسبی هم داشتم.
چند وقت پیش ایمیل زدم دوباره ارسال کنند گفتن که سرور مشکل داره فعلا ارسال نمیکنیم.
ولی یکی دیگه از دوستان هم ارسال داشتن با ایشون که خیلی راضی بوودن.
منم حدود 3000 تا ورود داشتم و نزدیک به 8000 تا ایمیلم باز شد پس فکر نکنم که فیک باشه

kiahost
2014-07-09, 13:11
سلام به همه
چند وقت پیش ایمیل زدم دوباره ارسال کنند گفتن که سرور مشکل داره فعلا ارسال نمیکنیم.
منم حدود 3000 تا ورود داشتم و نزدیک به 8000 تا ایمیلم باز شد پس فکر نکنم که فیک باشه
میشه دقیق بفرمایید که چ تاریخی ارسال داشتید؟
ارسال شما تفریحی بود یا شاپ؟
و اینکه چقدر هزینه پرداخت کردید؟

Ali.Fatehi
2014-07-09, 13:18
سلام به همه

دوست عزیز ایشون از 108000 ایمیل میگه 6000 باز میشه...بعد برای شما 8000 تا باز شده و 3000 تا وروردی...یکم آمارها جور در نمیاد...

maasoumi
2014-07-09, 16:52
میشه دقیق بفرمایید که چ تاریخی ارسال داشتید؟
ارسال شما تفریحی بود یا شاپ؟
و اینکه چقدر هزینه پرداخت کردید؟
تاریخ دقیق نمیدونم ولی اولین تاپیک هستم مشخصه.من ارسال شاپ داشتم و 24000 تومان پرداخت کردم.
Ali.Fatehi این آقا پسرخاله من نیست که دروغ بگم.چیزی رو گفتم که بوده
کسی نمیتونه آمار دقیق بده که چقدر ایمیل باز میشه چون بستگی به موضوع داره.
درضمن ممکنه از اون لیست ایمیل 1000 نفرش دو هفته بعد از ارسال بخونن پس این چیزی که من گفتم بعد از یک ماه بود.
موفق باشید

mortezanovin
2014-07-09, 20:02
دوره ای که ایشون می خاست برای من ارسال داشته باشه فروشگاه من افت بازید داشت یعنی حتی یه دونه هم ورودی نداده ایشون به ما