PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه بدون كمترین خسارت از شر پرداخت راحت شویم

Reza
2010-05-07, 05:07
یادمه قبلا یکی از کاربرا توی نسخه قبلی همچین مطالبی رو نوشته بود :

چگونه بدون كمترین خسارت از شر پرداخت راحت شویم :
1- ابتدا با یك شركت دیگر قرارداد ببندید و لینك پرداخت را از تمام كالاها یتان بردارید
2- تمام صفحات كنترل پنل خودتان را در پرداخت در یك پوشه ذخیره كنید . اینكار را تا تسویه حساب كامل با آنها ادامه بدهید . حتی میتوانید از این صفحات پرینت هم بگیرید .
3- مهم تر از همه اینست كه یك كالای 500 تومانی یا هزار تومانی را در فروشگاه داشته باشید و هر هفته یك خرید مصلحتی انجام دهید تا بهانه ای برای بستن كنترل پنل نداشته باشند
4- بعد از تسویه حساب ؛ یا به حداقل رساندن طلبتان از آنها ؛ نفس راحتی بكشید و به جان ما دعا كنید و به شكرانه نجات از دست پرداخت ؛ هر جا كه توانستید راه های كلاهبرداری این شركت را به اطلاع دیگران برسانید

ایشالا خودش دوباره بیاد و ادامش بده چون فکر کنم خیلیا کم کم دارن بهش نیاز پیدا میکنن :-"

Alirezaer
2010-05-07, 21:03
یادمه قبلا یکی از کاربرا توی نسخه قبلی همچین مطالبی رو نوشته بود :

ایشالا خودش دوباره بیاد و ادامش بده چون فکر کنم خیلیا کم کم دارن بهش نیاز پیدا میکنن :-"

این پرداختی که من می بینم،با این روش ها نمیشه ازش پول وصول کرد.
من میگم یک تیم تشکیل بدیم با چوپ و چماق و ... بریم دفتر پرداخت و ... (لباس شخصی های شاپ کیپر) :d