PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد انتخاب سیستم پستی

amiralib
2010-05-07, 09:28
با سلام
ابتدا از اینکه همچین سایتی زده شده واقعا خوشحالم چون اکثر فروشندگان مشکلات مشترکی دارند که بی جواب مونده و باید از تجربیات بقیه کمک بگیرند.

من فروشگاهی جهات فروش نرم افزارهای تخصصی و یک سری محصولات سخت افزاری دارم و با وجود قیمت پایین محصولات (میانگین5 هزار تومان) فروش ماهانه در حد 1 میلیون دارم (این آمار بیشتر جهت مثال عرض شدند) . از نظر اعتبار و اعتماد مشتری نیز به دلیل فعالیت 5 ساله مشکل زیادی وجود نداره ولی در هر صورت افرادی هستند که تحویل در محل رو ترجیه میدند.
سوال خیلی مهم : آیا شما به من پیشنهاد میدید که همچین سیستمی را راه اندازی بکنم یا خیر؟ آیا تعهد ارسال سریع محصولا در این سیستم ها واقعا وجود دارد؟ آیا بازپرداخت تضمین شده ای دارند؟
لطفا من رو در این مهم راهنمایی کنید چون واقعا مدت هاست در سر دوراهی قرار گرفتم.

متشکرم

Alirezaer
2010-05-07, 10:11
با سلام
ابتدا از اینکه همچین سایتی زده شده واقعا خوشحالم چون اکثر فروشندگان مشکلات مشترکی دارند که بی جواب مونده و باید از تجربیات بقیه کمک بگیرند.

من فروشگاهی جهات فروش نرم افزارهای تخصصی و یک سری محصولات سخت افزاری دارم و با وجود قیمت پایین محصولات (میانگین5 هزار تومان) فروش ماهانه در حد 1 میلیون دارم (این آمار بیشتر جهت مثال عرض شدند) . از نظر اعتبار و اعتماد مشتری نیز به دلیل فعالیت 5 ساله مشکل زیادی وجود نداره ولی در هر صورت افرادی هستند که تحویل در محل رو ترجیه میدند.
سوال خیلی مهم : آیا شما به من پیشنهاد میدید که همچین سیستمی را راه اندازی بکنم یا خیر؟ آیا تعهد ارسال سریع محصولا در این سیستم ها واقعا وجود دارد؟ آیا بازپرداخت تضمین شده ای دارند؟
لطفا من رو در این مهم راهنمایی کنید چون واقعا مدت هاست در سر دوراهی قرار گرفتم.

متشکرم

سلام دوست عزیز:
ابتدا ورودوتون رو به انجمن تبریک میگم و امیدوارم که موفق باشی
دوست عزیز در مورد تعهد سریع ارسال محصولات باید یک نکته ای رو به شما عرض کنم:
در هنگام سفارش محصول در تمامی سیستم های پستی،دو گزینه سفارشی و عادی وجود داره،که سفارشی معمولا بین 3 تا 10 روز میرسه و پیشتاز معمولا زیر 3 روز(این تجربه کار خودم با پنل های پستی هست.)
هزینه ارسال پست پیشتاز چون سریع تر محصول به دست مشتری میرسه بیشتر هست و هزینه پست سفارشی هم کمتر هست.
در مورد بازپرداخت تضمین شده که فرمودید:
ببینید خیلی کم پیش میاد که بسته شما تو مناطق پستی مفقود بشه و اصطلاحت بلاتکلیف بمونه ولی از نظر اینکه پول محصولات را به شما پرداخت کنند،خیال شما راحت باشه و مشکلی نیست،البته با توجه به مشکلاتی که برای سیستم پرداخت بوجود اومده،توصیه میشه که با این سیستم کار نکنید و از سیستم خرید پستی و پنل پارس پیک یا ایران مارکت استفاده کنید.

amiralib
2010-05-07, 10:14
من واقعا اطلاع کافی در این زمینه ندارم شرمنده اگر سوالم خیلی پرته
فرضا من با پارس پیک قرارداد بستم...همچنان خودم باید بسته هارو ببرم تحویل اداره پست بدم یا کسی میاد ازم تحویل میگیره؟

Alirezaer
2010-05-07, 10:20
من واقعا اطلاع کافی در این زمینه ندارم شرمنده اگر سوالم خیلی پرته
فرضا من با پارس پیک قرارداد بستم...همچنان خودم باید بسته هارو ببرم تحویل اداره پست بدم یا کسی میاد ازم تحویل میگیره؟

دوست عزیز انجمن برای طرح سوالات هست،سوالات خود را بپرسید،من و سایر دوستان به آن پاسخ می دهیم.
یک آدرس به پارس پیک میدید و هر روزی که سفارش خود را آماده کردید وضعیت آنرا از معلق به آماده به ارسال تغییر می دهید و فردای آنروز مامور پست می آید به آدرسی که به شرکت داده اید و بسته شما را دریافت می کند.
محصول می بایستی در پاکت های پستی قرار بگیرد و فاکتورهای چاپی پارس پیک روی آن باشد.

farshad
2010-05-07, 17:44
یک سوال مهم
این سیستم های پرداخت در محل ، یه جورایی نقض قوانین فروشگاه های آنلاین نیستند ؟
فکر می کنم فقط تو ایران این سیستم راه افتاده !
این سیستم یک جور سوء استفاده از بی اعتمادی مردم به خرید و فروش آنلاینه و حالا عوض اینکه دولت بیاد جوی ایجاد بکنه که مردم بیشتر به خرید و فروش آنلاین اعتماد بکنند ، با اینجور کارا روند اعتماد سازی رو هرچه بیشتر کندتر می کنه و کاربری هم که می خواد خرید آنلاین انجام بده رو دچار شک می کنه که حتماً این فروشگاه مشکلی داره که از این سیستم استفاده نمیکنه !
فروشگاه آنلاین به معنای حذف دلال بین تولید کننده و مصرف کننده هستش ولی با این کار این وسط یه شغل کاذبی هم ایجاد میشه که پول مفت از تلاش شما بدست میارند .
نظر شخصی من اینه که هیچ کس نباید از این سیستم استفاده بکنه تا کلا دفتراشون بسته بشه !
یه عده سودجو جمع شدند و از بی اعتمادی مردم به نفع خودشون استفاده می کنند .
نظر خود شما جیه ؟ واقعیت چیزه دیگه یا به غیر اینه بگین ؟

Alirezaer
2010-05-07, 17:55
یک سوال مهم
این سیستم یک جور سوء استفاده از بی اعتمادی مردم به خرید و فروش آنلاینه و حالا عوض اینکه دولت بیاد جوی ایجاد بکنه که مردم بیشتر به خرید و فروش آنلاین اعتماد بکنند ، با اینجور کارا روند اعتماد سازی رو هرچه بیشتر کندتر می کنه و کاربری هم که می خواد خرید آنلاین انجام بده رو دچار شک می کنه که حتماً این فروشگاه مشکلی داره که از این سیستم استفاده نمیکنه !
فروشگاه آنلاین به معنای حذف دلال بین تولید کننده و مصرف کننده هستش ولی با این کار این وسط یه شغل کاذبی هم ایجاد میشه که پول مفت از تلاش شما بدست میارند .
نظر شخصی من اینه که هیچ کس نباید از این سیستم استفاده بکنه تا کلا دفتراشون بسته بشه !

متوجه منظورتون نشدم.
واضح تر بگید.

tajer
2010-05-09, 15:10
یک سوال مهم
این چه حرفیه برادر من
شما به جای اینکه فرهنگ خرید اینترنتی را توی ایران جا بندازی داری از ریشه و بنیاد کار را خراب میکنی , سال گذشته توی آمریکا 33 درصد خرید ها اینترنتی بوده , توی ایران اعلام کردند 2 یا 3 درصد ولی من میگم کمتر از این حرفا بوده, کسی جرات نمی کنه نقدی خرید کنه, تو مملکت ما حضوری میری خرید میکنی شب میای خونه میبینی بهت انداختن, کجای این کار از نظر شما ایراد داره؟؟؟؟؟؟؟

شما هم به جای اینکه بیای این جور سیستم ها رو خراب کنی بهتر است دیدگاهتو عوض کنی

Reza
2010-05-09, 15:18

ممنون از توضیحاتی که دادین دوست من
توضیحاتتون رو بنده هم تا حدودی تایید میکنم اما ممنون میشم پست های تبلیغاتی نزنین و با یوزر اصلی خودتون توی انجمن فعالیت کنید . مرسی

tajer2
2010-05-09, 15:48
ممنون از توضیحاتی که دادین دوست من
توضیحاتتون رو بنده هم تا حدودی تایید میکنم اما ممنون میشم پست های تبلیغاتی نزنین و با یوزر اصلی خودتون توی انجمن فعالیت کنید . مرسی
چرا پست منو ویرایش میکنی برادر من
من که حرف بدی نزدم
من که طرفدار جای خاصی نیستم
این چه حرفیه برادر من
شما به جای اینکه فرهنگ خرید اینترنتی را توی ایران جا بندازی داری از ریشه و بنیاد کار را خراب میکنی , سال گذشته توی آمریکا 33 درصد خرید ها اینترنتی بوده , توی ایران اعلام کردند 2 یا 3 درصد ولی من میگم کمتر از این حرفا بوده, توی مملکت ما حضوری میری خرید میکنی شب میای خونه میبینی بهت انداختن, کسی جرات نمیکنه نقدی از اینترنت خرید کنه, شرکتی مثل ایران مارکت سنتر که از نظر خوش حسابی حرف اول را میزنه باعث اطمینان مردم شده, مردم خریدشون را میکنند و پول را بعد از دریافت محصول پرداخت می کنند, کجای این کار از نظر شما ایراد داره؟؟؟؟؟؟؟

از نظر شما کجای این پست ایراد داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا این پست تبلیغاتی است؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا انصاف ندارید

Reza
2010-05-09, 15:55
من از حضورتون عذرخواهی میکنم ، یک سوء تفاهمی پیش اومده بود که طی صحبتی که با خانوم رمضانی شد برطرف شد .
شما میتونین با یوزر قبلی خودتون توی انجمن به فعالیت بپردازین

tajer2
2010-05-10, 10:16
من از حضورتون عذرخواهی میکنم ، یک سوء تفاهمی پیش اومده بود که طی صحبتی که با خانوم رمضانی شد برطرف شد .
شما میتونین با یوزر قبلی خودتون توی انجمن به فعالیت بپردازین

شما به جای اینکه از من عذر خواهی کنید برید از ایران مارکت سنتر رسما و کتبا عذر خواهی کنید چون با این وضعیتی که توی این سایت هست خیلی راحت می تونند ازتون شکایت کنن

tajer2
2010-05-10, 10:22
متن قانون جرایم رایا نه ای

فصل پنجم ـ هتک حیثیت و نشر اکاذیب

ماده (18) هر کس به قصد اضرار به غیر یا تشویش اذهان عمومی یا مقامات رسمی به وسیله سیستم رایانه یا مخابراتی اکاذیبی را منتشر نماید یا در دسترس دیگران قرار دهد یا با همان مقاصد اعمالی را برخلاف حقیقت، رأساً یا به عنوان نقل قول، به شخص حقیقی یا حقوقی یا مقام‌های رسمی به طور صریح یا تلویحی نسبت دهد، اعم از این‌‌که از طریق یاد شده به نحوی از انحاء ضرر مادی یا معنوی به دیگری وارد شود یا نشود، افزون بر اعاده حیثیت به حبس از نود و یک روز تا دو سال یا جزای نقدی از پنج تا چهل میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

فصل ششم ـ مسئولیت کیفری اشخاص

‎‎‎ماده (19) در موارد زیر, چنانچه جرایم رایانه ای به نام شخص حقوقی و در راستای منافع آن ارتکاب یابد, شخص حقوقی دارای مسیولیت کیفری خواهد بود:

الف)هرگاه مدیر شخص حقوقی مرتکب جرم رایانه ای شود.

ب) هرگاه مدیر شخص حقوقی دستور ارتکاب جرم رایانه ای را صادر کند و جرم بوقوع پیوندد.

ج) هرگاه یکی از کارمندان شخص حقوقی با اطلاع مدیر یا در اثر عدم نظارت وی مرتکب جرم رایانه ای شود.

د) هرگاه تمام یا قسمتی از فعالیت شخص حقوقی به ارتکاب جرم رایانه ای اختصاص یافته باشد.

تبصره یک ـ منظور از مدیر کسی است که اختیار نمایندگی یا تصمیم گیری یا نظارت بر شخص حقوقی را دارد.

تبصره دوـ مسئولیت کیفری شخص حقوقی مانع مجازات مرتکب نخواهد بود.

ماده (20) اشخاص حقوقی موضوع ماده فوق، با توجه به شرایط و اوضاع و احوال جرم ارتکابی، میزان درآمد و نتایج حاصله از ارتکاب جرم، علاوه بر سه تا شش برابر حداکثر جزای نقدی جرم ارتکابی، به ترتیب ذیل محکوم خواهند شد:

الف- چنانچه حداکثر مجازات حبس آن جرم تا پنج سال حبس باشد، تعطیلی موقت شخص حقوقی از یک تا نُه ماه و در صورت تکرار جرم تعطیلی موقت شخص حقوقی از یک تا پنج سال.

ب- چنانچه حداکثر مجازات حبس آن جرم بیش از پنج سال حبس باشد، تعطیلی موقت شخص حقوقی از یک تا سه سال و در صورت تکرار جرم‌ شخص حقوقی منحل خواهد شد.

تبصره یک- مدیر شخص حقوقی که طبق بند ب این ماده منحل می شود, تا سه سال حق تاسیس یا نمایندگی یا تصمیم گیری یا نظارت بر شخص حقوقی دیگری را نخواهد داشت.

تبصره دو- خسارات شاکی خصوصی از اموال شخص حقوقی جبران خواهد شد. در صورتی که اموال شخص حقوقی به تنهایی تکافو نکند, ما به التفاوت از اموال مرتکب جبران خواهد شد.

‎ ‎ ‎

فصل هشتم ـ تشدید مجازات‌ها

ماده (٢٧) در صورت تکرار جرم برای بیش از دو بار دادگاه می‌تواند مرتکب را از خدمات الکترونیکی عمومی از قبیل اشتراک اینترنت، تلفن همراه، اخذ نام دامنه مرتبه بالای کشوری و بانکداری الکترونیکی محروم کند:
الف) چنانچه مجازات حبس آن جرم نود و یک روز تا دو سال حبس باشد، محرومیت از یک ماه تا یک سال.
ب) چنانچه مجازات حبس آن جرم دو تا پنج سال حبس باشد، محرومیت از یک تا سه سال.
ج) چنانچه مجازات حبس آن جرم بیش از پنج سال حبس باشد، محرومیت از سه تا پنج سال

ایران مارکت سنتر راحت می تونه از شما شکایت کنه.

Alirezaer
2010-05-10, 10:23
شما به جای اینکه از من عذر خواهی کنید برید از ایران مارکت سنتر رسما و کتبا عذر خواهی کنید چون با این وضعیتی که توی این سایت هست خیلی راحت می تونند ازتون شکایت کنن

شکایت؟
به چه دلیل و چه اتهامی؟
ماده 51 قانون آیین دادرسی مدنی،بند 6:
ذکر ادله و وسایلی که خواهان برای اثبات ادعای خود دارد،از اسناد و نوشتجات و اطلاع مطلعین و غیره،ادله مثبته به ترتیب و واضح نوشته می شود و ...
حالا این ادله چی هست؟بیان حقیقت در هیچ ماده قانونی منع نشده است.
بهتر است به کارشناس حقوقی ایران مارکت بگویید که بیاید و بگوید شکایت،که معنی دقیق شکایت و شرایط آنرا بداند.

Reza
2010-05-10, 17:01

با تمام احترامی که برای کاربران انجمن قائل هستم ، اما فکر نمی کنم بیان شما مناسب جو صمیمی و دوستانه این انجمن باشه و امیدوارم دیگه شاهد همچین برخوردهایی از جانب شما نباشیم . چون این دفعه هیچ اغماضی از جانب بنده صورت نمیگیره و مجبورم به خاطر احترام به کاربران انجمن هم که شده برخورد مناسبی رو انجام بدم که صلاح نمی بینم . لطفا به نظر همه کاربران احرام بذارین و این رو هم فراموش نکنیم که اینجا جمع شدیم که فرهنگ فروش اینترنتی رو توی ایران اونجوری که باید تا اونجایی که میتونیم جا بندازیم و با نقد سیستم های فروش و فروشگاه سازها و . . . بتونیم به سر منزل مقصود برسیم .

این بحثیه که شده و چندین نفر هم تاییدش کردن ، حالا جزئیاتش چی بوده و شما مقایسه می کردین و این دوستان ما بد برداشت کردن یا غیره بماند اما در حال حاضر این دوستان از روش کار بازاریابی شما ناراضی هستن ، فکر نمی کنم توی خارج از ایران اگه از روش بازاریابی یه شرکتی ناراضی باشن ، اون شرکت بیاد و ازشون شکایت کنه !؟ در ضمن بهتره با برخورد خوب و دوستانتون و در عین حال با بینش بالایی که مطمئنم دارین ، در جهت آرام کردن جو عمومی تاپیک و جلب رضایت کاربران قد بردارید تا متشنج کردن فضای انجمن . . .

یا علی

amiralib
2010-05-11, 09:01
خب بحث کامل عوض شد !!!!

ببینید من هم با گفته دوستمون موافقم. آخه کجای دنیا میان اول جنس رو میدن بعد پول میگیرن ! چرا باید برا اینهمه شرکت واسطه کار جور بشه؟ اونم شغل کاذب !
قصد توهین ندارم ولی این شرکت ها دارن از تلاش من و بقیه فروشگاه ها برا خودشون پول در میارن. اینکه فرهنگ خرید اینترنتی تو ایران وجود نداره کاملا درسته ولی به وجود آوردن این سیستم ها باعث میشه که عمرا این فرهنگ تو ایران ایجاد بشه !
اگر کسی میخواد فکری به حال فرهنگ خرید اینترنتی بکنه بیاد یک سایت بزنه مثل ebay که همه خریدهاش اینترنتی باشه ولی همه با اون وب سایت از لحاظ مالی طرف باشند اینطوری شاید بشه فرهنگ سازی کرد وگرنه با تغییر نام شرکت های پستی خصوصی از X به y که نمیشه...

کلا تا جال فکر کردید شرکت های که خدمات اینترنتی میفروشند باید چیکار کنند؟ اونا که دیگه نمیتونن با این سیستم ها کالا تحویل بدند پس باید کار کنن؟ وقتی شما آمار خرید اینترنتی جهان رو میگید این آمار فقط کالا نیست بلکه خدمات نقش پررنگ تری رو ایفا میکنه. چرا برای شارژ اینترنتی کسی ترس نداره ؟ ولی برا خرید کالا همه میترسند؟ دلیلش رو از این شرکت ها بپرسید....

-----------
میدونم احتمالا مورد حجوم خیلی ها قرار میگیره این پست ولی خداییش خودتون چند دقیقه فکر کنید....مطمئن هستم که چند درصد کوچیک با من موافق میشین.
-----------

Alirezaer
2010-05-11, 10:59
خب بحث کامل عوض شد !!!!

ببینید من هم با گفته دوستمون موافقم. آخه کجای دنیا میان اول جنس رو میدن بعد پول میگیرن ! چرا باید برا اینهمه شرکت واسطه کار جور بشه؟ اونم شغل کاذب !
قصد توهین ندارم ولی این شرکت ها دارن از تلاش من و بقیه فروشگاه ها برا خودشون پول در میارن. اینکه فرهنگ خرید اینترنتی تو ایران وجود نداره کاملا درسته ولی به وجود آوردن این سیستم ها باعث میشه که عمرا این فرهنگ تو ایران ایجاد بشه !
اگر کسی میخواد فکری به حال فرهنگ خرید اینترنتی بکنه بیاد یک سایت بزنه مثل ebay که همه خریدهاش اینترنتی باشه ولی همه با اون وب سایت از لحاظ مالی طرف باشند اینطوری شاید بشه فرهنگ سازی کرد وگرنه با تغییر نام شرکت های پستی خصوصی از X به y که نمیشه...

کلا تا جال فکر کردید شرکت های که خدمات اینترنتی میفروشند باید چیکار کنند؟ اونا که دیگه نمیتونن با این سیستم ها کالا تحویل بدند پس باید کار کنن؟ وقتی شما آمار خرید اینترنتی جهان رو میگید این آمار فقط کالا نیست بلکه خدمات نقش پررنگ تری رو ایفا میکنه. چرا برای شارژ اینترنتی کسی ترس نداره ؟ ولی برا خرید کالا همه میترسند؟ دلیلش رو از این شرکت ها بپرسید....

-----------
میدونم احتمالا مورد حجوم خیلی ها قرار میگیره این پست ولی خداییش خودتون چند دقیقه فکر کنید....مطمئن هستم که چند درصد کوچیک با من موافق میشین.
-----------

به هیچ وجه حرف شما رو تایید نمی کنم
روندی که در ایران داره پیگیری میشه بسیار خوب هست و هدف ما هم از ایجاد این تاپیک ها بررسی نقاط ضعف و قوت سیستم ها پستی است،همین شرکت ها در سطح کلان ایجاد اشتغال می کنند و بسیار هم مفید هستند.
پیشنهاد می کنم اگر شما مایل به ادامه این بحث هستید،یک تاپیک بزنید و این مسئله را در آن تاپیک مطرح نمایید.
موفق باشید.

farshad
2010-05-12, 17:44
به هیچ وجه حرف شما رو تایید نمی کنم
روندی که در ایران داره پیگیری میشه بسیار خوب هست و هدف ما هم از ایجاد این تاپیک ها بررسی نقاط ضعف و قوت سیستم ها پستی است،همین شرکت ها در سطح کلان ایجاد اشتغال می کنند و بسیار هم مفید هستند.
پیشنهاد می کنم اگر شما مایل به ادامه این بحث هستید،یک تاپیک بزنید و این مسئله را در آن تاپیک مطرح نمایید.
موفق باشید.
نقاط ضعف و قدرتی بحث نمیشه کرد ! انگاری میگید بیاید در مورد نقاط ضعف و قدرت سیگار بحث کنیم ! سیگار به غیر ضرر فایده دیگه ای هم داره ؟
یعنی شما قبول دراید که این کار ، یعنی اول پول دادن و بعد جنس گرفتن یعنی رواج خرید اینترنتی ؟
پس چرا این کار فقط تو ایرانه و کشورهای پیشرفته از این سیستم استفاده نمی کنند ؟
نکنه اونا دارند اشتباه میرند و طبق معمول همیشه راه درست رو ما میریم :-"
دوست من ، اینجور شرکتها از بی اعتمادی مردم نسبت به خرید اینترنتی استفاده می برند و حاصل دسترنج من و شما رو که با این اوضاع و احوال ناجور اینترنتی به زور فروشگاه هامون رو سرپا نگه داشتیم دارند بالا می کشند .

Alirezaer
2010-05-12, 22:15
نقاط ضعف و قدرتی بحث نمیشه کرد ! انگاری میگید بیاید در مورد نقاط ضعف و قدرت سیگار بحث کنیم ! سیگار به غیر ضرر فایده دیگه ای هم داره ؟
یعنی شما قبول دراید که این کار ، یعنی اول پول دادن و بعد جنس گرفتن یعنی رواج خرید اینترنتی ؟
پس چرا این کار فقط تو ایرانه و کشورهای پیشرفته از این سیستم استفاده نمی کنند ؟
نکنه اونا دارند اشتباه میرند و طبق معمول همیشه راه درست رو ما میریم :-"
دوست من ، اینجور شرکتها از بی اعتمادی مردم نسبت به خرید اینترنتی استفاده می برند و حاصل دسترنج من و شما رو که با این اوضاع و احوال ناجور اینترنتی به زور فروشگاه هامون رو سرپا نگه داشتیم دارند بالا می کشند .

در ایران کاملا این سیستم خوب هست و جواب میده،شما احتمالا دارید با شرکت پستی کار می کنید که تسویه حساب منظم و مرتبی نداره،تجربه سه سال فروشگاه های اینترنتی به من ثابت کرده که اگر شرکت درست پستی را انتخاب کنیم،با هیچ مشکلی مواجه نمیشیم.

Alireza
2010-05-14, 17:07
در ایران کاملا این سیستم خوب هست و جواب میده،شما احتمالا دارید با شرکت پستی کار می کنید که تسویه حساب منظم و مرتبی نداره،تجربه سه سال فروشگاه های اینترنتی به من ثابت کرده که اگر شرکت درست پستی را انتخاب کنیم،با هیچ مشکلی مواجه نمیشیم.
سلام
آقا فرشاد بحث شون چیز دیگری ست که خیلی خوب می شه تو تاپیک جدیدی مطرح کنن و مسیر تاپیک رو تغییر ندن.

با تشکر
یا حـــــــق

Alirezaer
2010-05-15, 08:26
طی اطلاعاتی که امروز به دستم رسید،به احتمال زیاد طی چند وقت آینده دو شرکت پستی دیگر هم به جمع شرکت های واسطه پستی اضافه می شوند.

feslejadid
2010-05-15, 10:05
سلام
طبق اظهارات جديد دكتر فاضل رئيس اداره پست مستقيم تعداد شركتهاي واسط پستي به 12 عدد خواهد رسيد
به نظر من ورود پست و شركتهاي واسطه خريد و فروش اينترنتي را در ايران شروع و گسترش دادند پس منصفانه اظهار نظر كنيم

iranian
2010-09-27, 14:37
منم موافقم
اینجا برای این کنار همیم که اطلاعاتمون رو تبادل کنیم.:)