PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلید طلایی موسسه مالی و اعتباری کوثر تمدید میشود؟

Reza
2014-07-15, 14:42
سلام
طرح کلید طلایی موسسه مالی و اعتباری کوثر طرحی بود که به سپرده های کوتاه مدت سود روزشمار 24درصد میداد
از دوستان کسانی هستن که توی این موسسه باشن خودشون یا اقوامشون و بدونن که این طرح صد در صد تمدید میشه یا نه؟
mirij
2014-07-15, 14:51
یه پست میزارم تا منم پیگیر باشم ! چجوریاست !

VIPCOD
2014-07-18, 13:43
ای طرح واسه قبل از عیده
هر کی اون موقع حساب باز کرده باشه الانم بهش 24 درصد روز شمار میدن ولی الان بخوای حساب باز کنی 10 درصده
رضا چقد پول داری بفرست بیاد به باقی چیزا کار نداشته باش :d

Reza
2014-07-20, 11:31
ای طرح واسه قبل از عیده
هر کی اون موقع حساب باز کرده باشه الانم بهش 24 درصد روز شمار میدن ولی الان بخوای حساب باز کنی 10 درصده
رضا چقد پول داری بفرست بیاد به باقی چیزا کار نداشته باش :d

میدونم ماله قبل عیده شهرام جان
رفتم پرسیدم میگن طرحمون شش ماهه بوده
خواستم ببینم یعنی آخر مرداد یا آخر شهریور طرح تمدید میشه یا کلا کنسل میشه!؟

asdf1368
2014-07-20, 22:39
این طرح تموم شده . یعنی دیگه این حساب باز نمیکنند . ولی حساب های قبلی تا زمان اتمام مدت قرار داد همون 24 براتون محاسبه میکنند .

Reza
2014-07-21, 00:42
این طرح تموم شده . یعنی دیگه این حساب باز نمیکنند . ولی حساب های قبلی تا زمان اتمام مدت قرار داد همون 24 براتون محاسبه میکنند .

اتمام قرارداد یعنی دقیقا کی؟

asdf1368
2014-07-21, 00:53
اتمام قرارداد یعنی دقیقا کی؟

مثلا : شما فروردین حساب بازکردید تا 6 ماه بعد یعنی مهر واست سود 24 درصد رو میریزن . بعد اون 6 ماه باید بری 22 یکساله بزاری یا 10 درصد روز شمار باز کنی .

Reza
2014-08-16, 12:38
خوشبختانه این طرح تا آخر اسفند امسال تمدید شد و دوستانی که قبلا حساب داشتن میتونن از سود 24 درصد استفاده کنن

MoReNu
2014-08-16, 12:44
خوشبختانه این طرح تا آخر اسفند امسال تمدید شد و دوستانی که قبلا حساب داشتن میتونن از سود 24 درصد استفاده کنن

سلام
یعنی تا آخر اسفند فقط 24 درصد هست و بعد از اسفند 10 درصد حساب خواهد شد؟

Reza
2014-08-16, 13:29
سلام
یعنی تا آخر اسفند فقط 24 درصد هست و بعد از اسفند 10 درصد حساب خواهد شد؟

بله . . .
درسته

Safecharge
2014-08-16, 15:43
اگر این طرح تمدید شده کسانی که حساب ندارند، با باز کردن حساب جدید می تونن از این طرح استفاده کنند؟
راستی رضا جان یه بانک یا موسسه ی که 100 در صد باز هم تاکید می کنم کاملا 100 درصد مطمئن برای باز کردن حساب کوتاه مدت که بتونه سود خوبی رو به مشتری ها شون بده سراغ نداری؟
می گم که موسسه مطمئن یعنی اینکه اگر فردا مشکلی براش پیش اومد بانک مرکزی جبران کنه

Reza
2014-08-16, 15:48
اگر این طرح تمدید شده کسانی که حساب ندارند، با باز کردن حساب جدید می تونن از این طرح استفاده کنند؟
راستی رضا جان یه بانک یا موسسه ی که 100 در صد باز هم تاکید می کنم کاملا 100 درصد مطمئن برای باز کردن حساب کوتاه مدت که بتونه سود خوبی رو به مشتری ها شون بده سراغ نداری؟
می گم که موسسه مطمئن یعنی اینکه اگر فردا مشکلی براش پیش اومد بانک مرکزی جبران کنه

درود
خیر متاسفانه برای حساب های جدید ، نرخ سود جدید اعمال میشه که برای کوتاه مدت ، ده درصده
تمام موسسات مالی و اعتباری که اسمشون داخل لیست بانک مرکزی هست معتبر هستند دوست من

shahsavar
2014-10-01, 09:25
نه بابا من خودم حساب باز کردم و پرسیدم گفتن اگه خودتون بخواین عضو شتاب شین سودش کم میشه در غیر این صورت....

Reza
2014-10-02, 08:28
نه بابا من خودم حساب باز کردم و پرسیدم گفتن اگه خودتون بخواین عضو شتاب شین سودش کم میشه در غیر این صورت....

اگر جدیدا حساب باز کنین نمیتونین از سود 24 درصد روزشمار استفاده کنین و همون سود مصوب بانکی رو به سپرده های کوتاه مدت میدن
کسایی هم که از قبل حساب داشتن به شرطی سود 24 درصد میگیرن که پول تو همون حسابشون بمونه و حسابشون رو شتابی نکنن...

shermanx
2015-03-09, 12:12
ما هم حساب طلایی داشتیم گفتن که تا 6 ماه دیگه حساب طلایی عادی میشه و "حساب ذینفع قدیمی" باز کردیم که همون سود 24 درصد رو داره! در مورد شرایط هم عجیب که به ما گفتن مثل طلایی تا یک ماه حق برداشت ندارید بعد واریز و برداشت آزاد؟! و به برخی گفتن که تا 3 ماه باید مبلغ واریز بشه و بعدش نمیشه...

عجیب تر از اون اینه که شعبه توحید تهران من رفتن اطلاع نداشتن از این حساب و یک شعبه دیگه برای ما این حساب ایجاد کرد! اونم با 100 هزارتومان موجودی اولیه!

این حساب سپرده های جدید با نام "ذینفع قدیمی" یک نوع ترفند برای دادن سود 24 درصد که بانک مرکزی رو دور زنند و بگن که این حساب قدیمی و قبلاً باز شده تا بتونن سود 24 درصد رو ادامه بدند :))

در کل فکر نمی کنم بتونن با شرایط بانک مرکزی سود 24 درصد رو ادامه بدند صفحه اصلی سایت کوثر هم بخش خبر مشخص که صداش دراومده و خبرگزاری ها منتشر شده! من که اصلاً حس خوبی نسبت به این بانک ندارم همه چیزش عجیب و گنگه حتی مدیر شعبه های اصلی هم نمی دونن این حساب ها چی هستند :))