PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبری خوش برای شما *اگه دوست دارید از سایت های خارجی مثلا amazon خرید کنید اخذ وصدور کارت ویزا و...

titanic
2014-07-21, 17:43
کسانی که از اینترنت کسب در آمد میکنند قطعا ناممونا افشار را شنیدند یکی از موفقترین فرد ایرانی در تجارت الکترونیک می باشند والان ایشون در مالزی زندگی میکنند دوستان شما میتوانید با خیال راحت بدون هیچ نگرانی از امکانات زیر بهره مند شوید که همه ی این کارها در مالزی توسط تیم خانم مونا افشار ایجاد خواهد شد در بسیاری از سایت های مشابه حسابی را که برای شما باز میکنند یا به نام شخص دیگری است (با قیمت های بسیار ارزان) که قطعا در بار ه ی این موضوع نگران خواهید بود و اگر هم به نام خودتان این حساب رو باز کنند قطعااین کارها با قیمت های بسیار بالا انجام خواهد شد.و اما مژده برای کسانی که می خواهند یکی از امکانات بینظیر زیر را با قیمت بسیار مناسب و در عین حال امن داشته باشن:

1. صدور کارت اعتباری ویزا یا مسترکارت برای خرید اینترنتی آسان شما به نام خوتان یا هر نام دیگر(توجه *در قسمت سایر خدمات سایت)با این حال میتوانید در سایت هایی مثل amazon کتاب مورد علاقه ی خود را خرید کرده واز هر سایتی که دوست داشتید خرید کنید.

2 بازگشایی حساب پی پال امن و وریفای شده برای ارسال و دریافت پول به سراسر دنیا .جایگزینی آسان و مناسب برای حساب بانکی خارجی (توجه *در قسمت سایر خدمات سایت)

3 .آدرس مجازی در خارج از کشور برای دریافت چک های درآمدتان از شرکت هایی که به ایران نمی فرستند مانند گوگل، کلیک بانک، و خیلی شرکت های دیگر( توجه *در قسمت سایر خدمات سایت)

4. آی پی اختصاصی برای امنیت بیشتر حساب گوگل ادسنس و عبور از تحریم ها بر علیه ایران برای کسب درآمد از شرکت های خارجی( توجه *در قسمت سایر خدمات سایت)
5.ودر آخر کتاب بسیار مفید وپربار (کسب درآمد از اینترنت در 7 روز نسخه ی جدید پاییز 92) برای کسانی که دوست دارند از انواع راه های کسب درآمد نوین از اینترنت آشنا شوند( توجه *در صفحه ی اول سایت)

برای اطلاعات بیشتراینجا کلیک کنید (http://mitooni.ir/go/titanic)

djdaramad
2014-07-21, 18:12
بنده این کتاب را چند سال پیش خریداری کرده بودم ارزشش به نظر بنده صفر بوده

behnam007
2014-07-21, 18:44
بنده این کتاب را چند سال پیش خریداری کرده بودم ارزشش به نظر بنده صفر بوده
سلام من هم موافقم من خوانده ام من تو نت تجربه ندارم ولي از دوستان كه اينكار هستند ميگن اگه مثلا سايتي ٤٠٠٠ دلار در أمد دارد بأيد حداقل ١٠ برابرش خرج كرده باشيد من كه وإلا نمي دونم

Si30KhaN
2014-07-21, 18:55
باز برگشت این!
1- کتابش به درد نمیخوره کلیات هست و هیچگونه پشتبانی نداره فقط بفروشه و بره
2-کسب درآمد از فروششم بخوره تو سرش لینک ریفرشو بردارید فروشم بکنید پورسانتی دریافت نخواهید کرد نمونه ش خود من که پورسانتهام هیچ وقت واریز نشد ...
3-این اسم و شخص وجود خارجی نداره داستان هست و یکسری عکس! قبلا برای من ثابت شده هست! (البته در این که یک یا چند خانم پشت این هستند هیچ شکی نیست یکیشون معروف هست و نمیخواد اسمش خراب شه ولی من میدونم که اونه ! :d )

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

باز برگشت این!
1- کتابش به درد نمیخوره کلیات هست و هیچگونه پشتبانی نداره فقط بفروشه و بره
2-کسب درآمد از فروششم بخوره تو سرش لینک ریفرشو بردارید فروشم بکنید پورسانتی دریافت نخواهید کرد نمونه ش خود من که پورسانتهام هیچ وقت واریز نشد ...
3-این اسم و شخص وجود خارجی نداره داستان هست و یکسری عکس! قبلا برای من ثابت شده هست! (البته در این که یک یا چند خانم پشت این هستند هیچ شکی نیست یکیشون معروف هست و نمیخواد اسمش خراب شه ولی من میدونم که اونه ! :d )

black_ice
2014-07-21, 19:07
فکر نون باشید که خربزه ابه!

84edu
2014-07-21, 19:13
mitooni.ir منو یاد سایت "میتونم" انداخت!
مهمترین سئوالی که پیش میاد اینه که فردی که از موفق ترینهای تجارت الکترونیک هست، چرا باید بیاد چنین سرویسهایی رو بده در حالی که گزینه های به مراتب بهتری رو پیش پای خودش داره توی مالزی؟؟؟
استارتر عزیز، سوای این سئوالم، لطف بفرمایید تاپیک رو مطابق قوانین بازارچه نکمیل کنید تا ملزم به مسدود کردن و حذف اون نشیم... .
سپاسگذارم.

fmmajd
2014-07-21, 19:18
استارتر عزیز شما دارید یه خدماتی ارائه میدید دستتون هم درد نکنه.ولی لحنی که تو تاپیک استفاده کردید باعث بی اعتمادی میشه.و هم چنین رنگ بندی متن.
یه تاپیک ساده معرفی بدون نیاز به هدیه ای مثل کتابچه خیلی بهتر میتونست واستون تبلیغ باشه.

موفق باشید

irandac
2014-07-21, 19:32
چرا باید ایمیلمون رو وارد کنیم اسپم بارون بشه !

لینک دانلود مستقیم این کتاب در میهن دانلود
(http://s2.mihandownload.com/2011/Alipour0c/2011.3/Kasb_daramad_interneti_7_roz_Mihandownload.com.rar )
رمز: www.mihandownload.com (http://www.mihandownload.com)

84edu
2014-07-21, 19:43
تاپیک در مورد کتاب نیست. خدمات دیگری در حال ارائه هستند، لطفاً در راستای موضوع تاپیک پست بدهید.
ممنونم

titanic
2014-07-22, 14:43
با سلام.دوستانی که در هر مورد شک دارند قبل از اینکه خرید کنند با یکی از را ه های زیر در ارتباط باشند تا ببیند پشتیبانی وجود داره یا نه نظر دوستان هم برای من قابل احترامه .

آدرس ایمیل پشتیبانی : Help@IranDaramad.com

شماره تلفن پشتیبانی در آمریکا: ۴۲۶۸۱۴۴ ۳۲۱ (۰۰۱)

شعبات اصلی ایران درآمد در خارج از کشور هستند و به دلیل اقامت مدیران در مالزی، این شرکت در ایران دفتر رسمی ندارد، اما در موارد مورد نیاز با همکاری شرکت نوآور ابتکار آریا (شماره ثبت ۴۳۸۸۹۴) به عنوان تنها نماینده ی رسمی ایران درآمد در کشور، خدمات خود را به هموطنان عزیز ساکن ایران ارائه می دهیم.

آدرس دفتر شرکت نوآور ابتکار آریا در ایران:
تهران، پیچ شمیران، جنب دانشگاه آزاد، ساختمان تنکابن، طبقه ۶، واحد ۳۲

iranian-shop
2014-07-22, 15:16
شرکت زدید تلفن ثابت نگرفته اید؟

ولی شرکتشون ظاهرا هست
«« پاسخ استعلام سامانه شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور »» ثیت کننده شخصیت حقوقی : سازمان ثبت اسناد و املاك كشور
شناسه ملی : 14003482299
نام شخصيت حقوقی : شرکت نوآور ابتکار آریا با مسئولیت محدود
نوع شخصیت حقوقی : بامسئوليت محدود
شماره ثبت : 438894
تاريخ ثبت : 02/04/1392
واحد ثبتی : اداره ثبت شركت ها و موسسات غيرتجاري تهران
محل اقامت قانونی : تهران، پيچ شميران، جنب دانشگاه آزاد، ساختمان تنكابن، طبقه 6، واحد 32 کد پستی : 1148963379
سامانه شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور
1393/04/31-14:24

Si30KhaN
2014-07-22, 15:44
با سلام.دوستانی که در هر مورد شک دارند قبل از اینکه خرید کنند با یکی از را ه های زیر در ارتباط باشند تا ببیند پشتیبانی وجود داره یا نه نظر دوستان هم برای من قابل احترامه .

آدرس ایمیل پشتیبانی : Help@IranDaramad.com

شماره تلفن پشتیبانی در آمریکا: ۴۲۶۸۱۴۴ ۳۲۱ (۰۰۱)

شعبات اصلی ایران درآمد در خارج از کشور هستند و به دلیل اقامت مدیران در مالزی، این شرکت در ایران دفتر رسمی ندارد، اما در موارد مورد نیاز با همکاری شرکت نوآور ابتکار آریا (شماره ثبت ۴۳۸۸۹۴) به عنوان تنها نماینده ی رسمی ایران درآمد در کشور، خدمات خود را به هموطنان عزیز ساکن ایران ارائه می دهیم.

آدرس دفتر شرکت نوآور ابتکار آریا در ایران:
تهران، پیچ شمیران، جنب دانشگاه آزاد، ساختمان تنکابن، طبقه ۶، واحد ۳۲

شما خودت لینک ریفرال گذاشتی چطور ادعا میکنید که نماینده هستید !!!
باز هم خواهیم دید که وبسایت و وبلاگشون فیلتر میشه وقتی هیچ خدماتی ارائه نشد و...
تاپیک قفل شود کاملا بی ربط هست عنوان با متن هیچ خدماتی ندارن فقط فروش یه کتاب هست بدون هیچ خدمات پس از فروشی و مطلب خاصی کلیات است و هیچ

84edu
2014-07-23, 15:49
جالبه! توی لینکی که دادید هیچ خبری از سرویسهای ادعا شده در پست اول نیست!
خب شما که مثلاً با یکی از حرفه ای ها کار میکنید که درآمد داره از اینترنت، چرا 4 کلمه حرف منطقی نمیزنید!
تاپیک مسدود میشه تا سوء نیت شما رو همه ببینند و بعد حذف خواهد شد.