PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زیرنویس فارسی

ahee
2011-05-30, 20:10
دوستان من یک فروشگاه فیلم و سریال دارم. بیشتر مشتری هام هی میگن این زیرنویس فارسی رو باید از کجا پیدا کرد.

حالا من تصمیم گرفتم. در کنار فروشگاهم یک سایت با وردپرس برای دانلود زیرنویس فارسی ایجاد کنم.

به که دامینش اینجوری میشه. www.subtitle.tvleech.net

به نظر شما این کار خوبه.؟ که تو هاستی که فروشگاهو زدم. چنین چیزی راه اندازی کنم؟

【★ tv_kade ★】
2011-05-30, 20:38
اونایی که از زیرنویس سر در میارن منبعشم میدونن کجاست و میدونن از کجا باید بگیرن
شما هم خیلی راحت میتونید به منابع راهنماییشون کنید اگر هم بلد نیستند از کجا بگیرن
زیاد کار جالی نیست به غیر از پر کردن فضای هاستتون
موفق باشید

aliphp1
2011-05-30, 21:14
ببخشید من اینجا منظور از زیر نویس رو نفهمیدم میشه یه کم بیشتر توضیح بدین ؟
فیلم با زیر نویس ؟
نرم افزار برای زیر نویس کردن ؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

ahee
2011-05-30, 21:18
ببخشید من اینجا منظور از زیر نویس رو نفهمیدم میشه یه کم بیشتر توضیح بدین ؟
فیلم با زیر نویس ؟
نرم افزار برای زیر نویس کردن ؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

دوست عزیز منظور بنده ایجاد یک پاگاه دریافت زیرنویس فارسی بود. همین

kolbedvd
2011-05-30, 21:51
سلام . اگر مجموعه هایی که میفروشید فاقد زیرنویس هستن 2 کار میتونید انجام بدید . خودتون از سایتهای مرجع زیرنویس که تعدادشون کم هم نیست زیرنویسها رو تهیه کنید و به مشتریهاتون بدید که اینکار مشتری رو خوشحال میکنه و یه نوع احترام به خودش میدونه و یا اینکه آدرس اون سایتها رو بدید تا خودشون برن دانلود کنن . موفق باشید

ahee
2011-05-30, 21:54
سلام . اگر مجموعه هایی که میفروشید فاقد زیرنویس هستن 2 کار میتونید انجام بدید . خودتون از سایتهای مرجع زیرنویس که تعدادشون کم هم نیست زیرنویسها رو تهیه کنید و به مشتریهاتون بدید که اینکار مشتری رو خوشحال میکنه و یه نوع احترام به خودش میدونه و یا اینکه آدرس اون سایتها رو بدید تا خودشون برن دانلود کنن . موفق باشید

بیستر مجموعه های من با زیرنویس فارسی به فروش میره. من یک تصمیمی گرفتم. دارم یک سایت زیرنویس فارسی راه اندازی میکنم. برای پیشرفت

zarin
2011-05-31, 14:17
اگه میخوای زیرنویس ها رو از سایت های دیگه بگیری بهتره راه نندازی ولی اگه میخوای فیلم هایی رو زیرنویس کنی و بذاری که بقیه سایتها نذاشتن خیلی خوبه

خود من کلی فیلم ترسناک دارم ولی متاسفانه حتی یدونش هم زیرنویسش نیست که نیست در عوض فیلمهایی رو زیرنویس میکنن که ارزش دیدن هم نداره

جالب اینجاست که بعضی فیلم آشغالیهای 2011 رو زیرنویس میکنن ولی بهترین فیلمهای 2009 رو هنوز زیرنویس نکردن.